Dr n. med.

Marek Derkacz verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Adresy i kontakt

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

  Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

  Lekarz z powołania . Ogromna wiedza i zainteresowanie pacjentem (nie traktuje pacjenta "szablonowo"). Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Szczerze polecam .

 • Szukasz endokrynologa? Pacjenci polecają:

  Barbara Skoczyńska
  Barbara Skoczyńska
  Endokrynolog, Internista
  ul. Tomasza Zana 32A, Lublin
  Bardzo miły i kompetenty specjalista - postawiła poprawną diagnozę i wytłumaczyła jak wygląda leczenie. Zdecydowanie… więcej

  Jolanta Szymanek
  Jolanta Szymanek
  Endokrynolog
  ul. Tomasza Zana 32A, Lublin
  Jestem zadowolony z wizyty u Pani doktor gdyż jest ukierunkowana na dobro pacjenta. Szuka przyczyn a nie leczy… więcej

  Mariusz Kowalczyk
  Mariusz Kowalczyk
  Endokrynolog, Internista, Diabetolog
  Jana Sawy 1B/lokal 5 i 6, Lublin
  Pan dr jest bardzo dobrym diagnostą, umie wyleczyć poważne zaburzenia hormonów. Miałem problemy z hormonami tarczycy,… więcej

  Ewa Walkowska-Stelmańska
  Ewa Walkowska-Stelmańska
  Endokrynolog, Pediatra
  Zwycięska 6a, Lublin
  bardzo dobry lekarz. czy to w luxmedzie czy w dsk tak samo traktuje dziecko. nie jest opryskliwa jak to gdzies… więcej

  Ewa Jagniątkowska
  Ewa Jagniątkowska
  Ginekolog, Endokrynolog
  Jutrzenki 6, Lublin
  Pani doktor przeprowsdziła badania i skierowała na dodatkowe testy by ustalić przyczynę dilegliwości więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Przyjęcia codziennie po rejestracji telefonicznej lub za pośrednictwem serwisu Halodoktorze. Dr n. med. Marek Derkacz jest specjalistą endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych. Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz pracownik naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chorób Wewnętrznych SPSK Nr 1 w Lublinie. Przez kilka lat był opiekunem dydaktycznym studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice Endokrynologii. Ukończył również 2 letnie szkolenie z medycyny przeciwstarzeniowej. Jest autorem oraz współautorem ponad 150 artykułów i doniesień zjazdowych o tematyce medycznej prezentowanych w kraju i za granicą. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu endokrynologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Diabetologia
  • Choroby wewnętrzne

  badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

  Usługi

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

  Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin, lubelskie

  Pierwsza wizyta 250 zł
  Pierwsza wizyta z usg tarczycy 300 zł
  Wizyty kontrolne 200 zł
  Wizyta kontrolna z usg tarczycy 250 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Marek Derkacz
  Marek Derkacz
  Endokrynolog, Diabetolog, Internista
  Lublin
  Dzień dobry,

  Na podstawie podanych przez Panią wyników badań nie można postawić rozpoznania niedoczynności tarczycy. Można również wykluczyć autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, ponieważ przeciwciała… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  133 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Lekarz z powołania . Ogromna wiedza i zainteresowanie pacjentem (nie traktuje pacjenta "szablonowo"). Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Szczerze polecam .

  • I
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor bardzo dobrze wszystko tłumaczy , wyczerpująco odpowiada na pytania. Najlepszy specjalista u jakiego byłam do tej pory. Bardzo polecam.

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek DerkaczUsługa: usg tarczycy, nadczynność tarczycy( choroba Gravesa Basedowa)

   Pan doktor jest bardzo miły i życzliwy. Wprowadza przyjemną atmosferę, odpowiada na każde pytania oraz nie bagatelizuje żadnych objawów. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Prawdziwy profesjonalista. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno zostanę u Pana doktora na dalsze leczenie.

   Anna Rybaczek

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Trudno spotkać lekarza, który poświęci pacjentowi tyle czasu i uwagi. Bardzo inteligentny, zaznajomiony z najnowszymi publikacjami. Widać pasję do medycyny. Jak najbardziej polecam pana doktora.

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Polecam. Pan dr Marek Derkacz jest bardzo kompetentnym specjalistą. Poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie pacjenta i wywiad. Wizyta w miłej atmosferze.

  • D

   Na Pana dr. Derkacza trafiłam niedawno. Co mnie zaskoczyło, rzecz niespotykana czas wizyty 30 min (Pan dr nie liczy czasu i nie spieszy się) , a nie 5 min (jak na NFZ i w niektórych gabinetach prywatnych). Pierwszy lekarz, który wziął pod uwagę moje złe samopoczucie i choroby współistniejące, a nie tylko wyniki badań. Dr Derkacz dokładnie ze mną porozmawiał, wysłuchał historii i moich objawów i dolegliwości. Potem dokładnie mnie zbadał i zrobił usg tarczycy (co jest rzadkością w innych gabinetach prywatnych). Szybko i trafnie mnie zdiagnozował, zastosował dobre leczenie i efekt tego jest taki że po tygodniu czuję poprawę . Tarczyca już nie szaleje, dzięki lekom które od Pana dr dostałam. Ale co najważniejsze to ludzkie podejście do człowieka, brak pośpiechu, zero stresu i dokładne badanie. Tego w dzisiejszej medycynie brakuje. Uważam pana doktora Derkacza za bardzo dobrego specjalistę. Ma dużą wiedzę którą świetnie wykorzystuje w praktyce. Jestem bardzo zadowolona że mogę leczyć się u takiego fachowca. Bardzo dziękuje i życzę Błogosławieństwa Bożego i dalszych sukcesów. Z pewnością będę Pana polecać. Dorota

  • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Wspaniały lekarz podchodzący holistycznie do pacjenta. Świetny specjalista o szerokich horyzontach i na dodatek miły, kulturalny i życzliwy. Cierpliwie znajduje odpowiedzi na zadawane pytania. U mnie i mojej córki jego sposób leczenia sprawdzają się w 100%, a wizyty u takiego lekarza to czysta przyjemność.

   Marek Derkacz2017-09-20

   Dzień dobry Pani Edyto, Dziękuję za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że jesteście Panie zadowolone z wizyt. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę :)

   Marek Derkacz

  • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Pierwszy lekarz, który wziął pod uwagę moje samopoczucie i choroby współistniejące, a nie tylko wyniki badań. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedz i wielkie serce w stosunku do pacjentów - w tak wielkim skrócie można opisać Pana doktora.

   Marek Derkacz2017-09-13

   Dzień dobry Pani Jagodo,

   Dziękuję za niezwykle miłe słowa, jest mi bardzo miło, Życzę Pani dużo, dużo zdrowia. Takie komentarze mobilizują do dalszego rozwoju i doszkalania się. A korzystając z okazji napiszę, że rejestracja na wizyty odbywa się za pośrednictwem kalendarza w innym - konkurencyjnym portalu, gdzie mam włączony kalendarz wizyt. Wystarczy w google wpisać moje imię i nazwisko i bez trudu można znaleźć ten portal. Jeszcze raz - wszystkiego dobrego!
   Pozdrawiam serdecznie.

   Marek Derkacz

  • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek DerkaczUsługa: Łuszczyca

   Z czystym sumieniem polecam przyszedłem do Pana Doktora z łuszczycą już jestem po przeszło miesiącu kuracji i efekty widać odrazu łuszczyca z rąk znikneła walcze jeszcze tylko z piszczelami ale tu też jest znaczna poprawa

   Marek Derkacz2017-07-07

   Dzień dobry Panie Mateuszu,

   Bardzo się cieszę, że jest poprawa. Efekty leczenia to nasza wspólna zasługa :), tak jak mówiłem część sukcesu zależy od Pana (silna wola i stosowanie się do zaleceń, a nie zawsze jak pokazuje codzienna praktyka jest to łatwe), a część ode mnie. Jeśli chodzi o podudzia, to trzeba trochę dłużej zaczekać, jeśli wytrwa Pan w zaleceniach, to za kilka kolejnych tygodni zmiany powinny całkowicie zniknąć. Pozdrawiam serdecznie!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

   Wizyta przebiega w bardzo uprzejmym tonie, lekarz wydaje się być zainteresowany pacjentem jednakże byłam u doktora drugi raz i po raz drugi leki które zostały mi przepisane źle na mnie działają ( chodzi o metmorfinę, która powoduje natychmiastową senność i spanie powyżej 12 godzin dziennie), rozumiem że ustawienie leków pod organizm pacjenta bywa trudne aczkolwiek irytujące jest, że za każdym razem za kolejną zmianę leków trzeba zapłacić. Kupuję usługę ale reklamacja mi nie przysługuje.

   Marek Derkacz2017-05-29

   Dzień dobry Pani Klaudio,

   Jest Pani jedyną moją pacjentką stosującą metforminę u której wystąpiły takie objawy związane ze stosowaniem leku. Jak Pani pisze, była Pani na wizycie drugi raz, więc z uwagi na objawy, które Pani zgłaszała próbowaliśmy zmodyfikować dawkę leku - niestety objawy nadal występują. Z uwagi na to, akurat w Pani przypadku lek należy odstawić, bo daje dość uciążliwe dla Pani objawy uboczne. Co do płatności za wizytę, to niestety dla Urzędu Skarbowego w gabinecie prywatnym nie ma bezpłatnych wizyt i od każdej z nich należy odprowadzić podatek, a jak Pani zauważyła za każdym razem drukuję paragon fiskalny, co jest obowiązkiem podatkowym każdego lekarza przyjmującego prywatnie.
   Pozdrawiam
   Marek Derkacz

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG