dr n. med.

Małgorzata W. Kwiatkowska

verifiedCreated with Sketch.

Reumatolog, Pediatra

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
151 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalista reumatologii i pediatrii z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnik szeregu szkoleń i konferencji oraz autor wielu publikacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: zapalenie stawu kolanowego

  Pani Doktor, to z pewnością lekarz z powołania. Ludzka, sympatyczna, cierpliwa, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. W pełni wyjaśnia wszystko i nie tylko za pomocą fachowego języka, lecz także dla laików w świecie medycyny.
  Bardzo przejęła się naszym dzieckiem, jest zaangażowana w jego leczenie.
  Nie tylko lekarz z dużą wiedzą ale też z dużym sercem, bez względu na to czy to kontakt w trakcie wizyty prywatnej czy państwowej.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

  Rewelacyjna Pani Doktor, miła, skrupulatna i przede wszystkim super specjalista. Długa, dokładna wizyta, z ogromną ilością badań i wyajśnień. Polecam bardzo Panią Doktor

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: wysokie ASO

  Lekarka wszechstronnie patrząca na pacjenta, nie tylko na to co dotyczy jej specjalności. Pani doktor zbadała syna bardzo dokładnie, wykluczyła zmiany reumatyczne i tu niespodzianka: udało jej się wyleczyć mojego 16-latka z przewlekłej "alergii", z którą się zmagał od 10 lat. Leczyliśmy go u różnych specjalistów, alergologów i laryngologów, lecz ona pierwsza kazała zrobić wymaz z gardła - i tak wpadła na właściwy trop.

 • Y
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest rzeczową osobą, zna się na swojej pracy, jest bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osoba bardzo skrupulatną, dokładnie bada dziecko, wyjaśnia co robi, informuje dlaczego dane badania są konieczne, co ją niepokoi i przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do dzieci.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miła i sympatyczna pani. Córkę bardzo dokładnie zbadała i zleciła dużo badań, szczegółowo wyjaśniając i zapisując w jakim celu dane badanie jest robione i na czym polega. Pani doktor nigdzie się nie spieszy i całą długą (ok 20-30min) wizytę, poświęca pacjentowi.
  Gorąco polecam.

 • Jak najbardziej polecam Pania doktor bardzo, ale to bardzo mi pomogła . Dzieki niej moja choroba przebiega łagodniej niż przedtem. Jest bardzo miła i wszystko wyjasnia . Polecam.

 • P

  Są inni specjaliści, jest niezła ale nie jedyna. Zdecydowanie lepszy jest Gietka, Wierzbowska - to są mózgi reumatologii.

 • S

  Szukajcie, szukajcie a i tak drugiej takiej specjalistki nie znajdziecie :)
  Bardzo miła, pomocna, przystępna, wyrozumiała i uprzejma .
  Kilka lat miałem przyjemność być pacjentem Pani doktor i absolutnie niczego nie mogę Jej zarzucić - Cieszy mnie po prostu fakt, że Pani doktor bardzo mi pomogła.
  Polecam wszystkim, bo warto .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalista reumatologii i pediatrii z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnik szeregu szkoleń i konferencji oraz autor wielu publikacji medycznych, w tym również podręczników z zakresu reumatologii i reumatologii dziecięcej. Obecnie Adiunkt w Klinice i Poliklinice Wieku Rozwojowego Instytutu Reumatologii.
  Kawaler Orderu Uśmiechu międzynarodowego odznaczenia nadawanego za działania przynoszące dzieciom radość.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Reumatologia

Choroby