Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Wilmed jest nowoczesną kliniką operacyjną zajmującą się przede wszystkim leczeniem zabiegowym. Oferujemy Państwu możliwość wykonania szeregu nowoczesnych operacji i zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej, proktologii, flebologii, ginekologii i ginekologii plastycznej, urologii, laryngologii, neurochirurgii, i chirurgii ręki. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się także leczeniem chorób piersi i ich nowoczesną diagnostyką.

Operacje i zabiegi wykonywane w naszej klinice nie wymagają długotrwałej hospitalizacji – zastosowanie nowoczesnych technik chirurgicznych i leków znieczulających skraca czas pobytu w klinice.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

KLINIKA i SZPITAL WILMED
Wiktorii Wiedeńskiej 9A, 02-954 Warszawa
KLINIKA i SZPITAL WILMED logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, Allianz, Axa, Medica Polska, SKOK Asekuracja, ... Interubezpieczenia, PZU Życie Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (103)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Korzon lifting

  W zeszłym roku zaczęłam szukać lekarza specjalizującego się w odmładzaniu twarzy .15 września umówiłam się na wizytę do dr Korzon, a pod koniec lutego przeszłam głęboki lifting twarzy i szyi w klinice Wilmed. Jestem bardzo zadowolona z efektu oraz opieki po zabiegu (przyjechałam z Belgii).Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Małgorzata W. Kwiatkowska konsultacja reumatologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor. Cieszę się, że do niej trafiłam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Starościak biopsja mammotomiczna

  Trafiłam do pani doktor z polecenia innego lekarza i bardzo się cieszę, że prowadzi moje leczenie. Przyszłam na wizytę z 2 cm guzkiem piersi zdefiniowanym wcześniej jako FA. Pani doktor przeprowadziła u mnie zabieg biopsji mammotomicznej - usuwając guzka w całości. Zabieg mimo, że stresujący z natury, został przeprowadzony w bardzo przyjemnej i profesjonalnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana i wszystko zostało mi wyjaśniane na bieżąco. Czekam teraz na wynik badania histopatologicznego i czuję, że jestem w dobrych rękach :). Bardzo, bardzo polecam. Pani doktor emanuje profesjonalizmem, empatią, ma też poczucie humoru, które rozładowuje napięcie i moim zdaniem jest bardzo potrzebne w tak delikatnych tematach.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Ciszewski

  Serdeczne podziękowania dla dr.P.Ciszewskiego oraz całego zespołu medycznego i pomocniczego za leczenie i wspaniałą opiekę.
  W dzisiejszych czasach trudno spotkać tak oddanych ludzi .
  Z całego serca polecam wdzięczny pacjent.

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Śliwka konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz, super ortopeda, trafna diagnoza i pewna ręka jest miarą sukcesu. Chylę czoło dla profesjonalizmu a co najlepsze nie czaruje -po prostu wie o czym mówi , konkretnie aczkolwiek przyjaźnie z lekką dozą humoru. Super specjalista !!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Śliwka konsultacja ortopedyczna

  Po kilku minutach rozmowy z P.Dr miałam wrażenie,że rozmawiam z najlepszym przyjacielem.Ta nić sympatii jest bardzo potrzebna w relacji lekarz-pacjent.P.Dr wzbudził moje zaufanie,co przełożyło się pozytywnie na leczenie po przebytej skutecznej operacji.Po kilku latach bólu widzę systematyczną poprawę.Bardzo dziękuję P.Dr za pomoc i opiekę.

  KLINIKA i SZPITAL WILMED

  Bardzo dziękujemy i staramy się zawsze służyć jak najlepsza pomocą

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Korzon korekcja nosa całkowita

  Do doktora Korzona zgłosiłam się z problemem długiego, lekko garbatego nosa z dużym, płaskim i dodatkowo skierowanym w dół czubkiem. Na operację byłam zdecydowana od dawna, jednak po kilku konsultacjach u znanych chirurgów, wciąż się mocno wahałam. Z polecenia otrzymałam kontakt do Kliniki Wilmed oraz doktora Korzona i to był strzał w dziesiątkę. Od początku wizyty poczułam się wysłuchana, wzięto pod uwagę moje indywidualne preferencję, a wszelkie moje wątpliwości zostały natychmiast rozwiane. Już po kilku godzinach od wizyty byłam pewna, że to jest miejsce którego szukałam i nawet na moment nie żałowałam swojej decyzji. Efekt zabiegu jest niesamowity- to co zrobił Pan Doktor z moim nosem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nos jest mały, zgrabny, lekko zadarty, po prostu pięknie kobiecy i idealnie pasujący do mojej twarzy. Pan Doktor to ogromny fachowiec, którego z czystym sercem mogę polecić!

  KLINIKA i SZPITAL WILMED

  Bardzo nam miło słyszeć takie pochwały. Dziękujemy bardzo i życzymy zdrowia

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Korzon Plastyka blizny

  Dr. Jacek Korzon usuwał mi chirurgicznie rozległe blizny na głowie i na podbródku. Konsultacja przed zabiegiem była konkretna i jasna, po zabiegu szczegółowo opisane jak zadbać o usunięte blizny. Jestem bardzo zadowolony, efekt jest powalający. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora, który jest prawdziwym profesjonalistą. Pozdrawiam.

  KLINIKA i SZPITAL WILMED

  Bardzo nam miło słyszeć takie pochwały. Dziękujemy bardzo i życzymy zdrowia

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Pudełko Inny

  Bardzo dobry fachowiec, kilka miesięcy po zabiegu wszystko jest jak najbardziej w porządku. Poza tym jest to miły, kulturalny człowiek który odpowie na każde pytanie

  lek. Paweł Pudełko

  Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Serdecznie pozdrawiam!

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Korzon Inny

  Do doktora Jacka Korzona zgłosiłam się 3 tygodnie temu z długim, garbatym nosem, jak i z problemami z oddychaniem. Efekt operacji nosa przerósł moje najśmielsze oczekiwania, nos jest mały, zgrabny i lekko zadarty, czyli taki jak chciałam. W trakcie całego procesu, doktor Jacek okazał się nie tylko doskonałym chirurgiem, ale także człowiekiem o ogromnym wyczuciu estetyki. Zrozumiał moje indywidualne preferencje i dostosował operację do moich oczekiwań, jednocześnie zapewniając naturalny wygląd nosa. Doktor Korzon jest świetnym specjalistą, a jego empatia i dbałość o pacjenta sprawiają, że jest on wyjątkowym lekarzem, na którego można liczyć. Jego wrażliwość na potrzeby pacjenta sprawiają, że jestem pewna, że każdy, kto zdecyduje się na operacje u doktora, będzie w doskonałych rękach. Serdecznie dziękuję.

  KLINIKA i SZPITAL WILMED

  Bardzo nam miło słyszeć takie pochwały. Dziękujemy bardzo i życzymy zdrowia

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania