Adresy (4)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
71 773..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Jesionowa 43/13, Wrocław
Gabinet Psychologiczny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
71 773..... Pokaż numer

Henryka Sienkiewicza 28b /1, Śródmieście, Wrocław
GINEMEDICA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży. W pracy terapeutycznej korzystam z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje online

Konsultacja odbędzie się online przez wybrany przez Państwa komunikator. Szczegóły informacje zostaną podane telefonicznie po umówieniu wizyty.Józefa Bożka 15, Jelcz-Laskowice

120 zł

W Centrum - terapia i edukacja


Jesionowa 43/13, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny


Henryka Sienkiewicza 28b /1, Wrocław

150 zł

GINEMEDICA

Pozostałe usługi


Józefa Bożka 15, Jelcz-Laskowice

150 zł

W Centrum - terapia i edukacjaJózefa Bożka 15, Jelcz-Laskowice

120 zł

W Centrum - terapia i edukacja


Jesionowa 43/13, Wrocław

150 zł

Gabinet PsychologicznyJózefa Bożka 15, Jelcz-Laskowice

170 zł

W Centrum - terapia i edukacjaJózefa Bożka 15, Jelcz-Laskowice

200 zł

W Centrum - terapia i edukacja

Opinie

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacja psychoterapia indywidualna

Nie było mi łatwo opowiadać o sobie, bo nie jest prosto przyznać się, co tak naprawdę leży na sercu i co skłoniło,aby spotkać się z psychoterapeutą. Nie wiem, jak to Pani Małgosia zrobiła, ale zna mnie już chyba na wylot. Jest serdeczna i empatyczna, a rozmowa z nią sprawia, że czuję się w bezpiecznym miejscu, w którym zastanawiam się co mogę dalej zrobić dla siebie, próbuję znaleźć wyjście z sytuacji w jakich się znalazłam. Dzięki niej udaje mi się podnieść głowę do góry i nie bać się każdego kolejnego dnia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Malgorzata jest osobą życzliwą i wzbudzającą zaufanie. Potrafi dostrzec problem i pomaga go rozwiązać. Podczas spotkań panuje bardzo przyjazna atmosfera. Miałam dużo obaw związanych z pójściem do psychologa, jednak teraz jestem zmotywowana do dalszej pracy nad moimi problemami.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Maglorzata jest bardzo sympatyczną osobą. Podczas rozmowy jest bardzo dobra atmosfera i komfortowa. Stres mija. Czułam się bezpiecznie i było bardzo przyjemnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Małgorzata jest przemiłą, bardzo otwartą i godną zaufania osobą, zdawała się z zaangażowaniem słuchać. Odniosłam wrażenie, ze bardzo łatwo potrafi dostosować się stylem prowadzenia rozmowy do potrzeb pacjenta; czułam się bardzo bezpiecznie w gabinecie i nie byłam oceniana.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Moje osobiste doświadczenia z uczestnictwa w sesjach są bardzo dobre. Atmosfera spotkań jest serdeczna. Zadawane pytania skłaniają do szczerych odpowiedzi i wynurzeń osobistych oraz sprawiają, że pozbywasz się złych emocji i stresu.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Moje osobiste doświadczenie z uczestnictwa w sesjach są bardzo dobre. Atmosfera spotkań jest serdeczna. Zadawane pytania skłaniają do szczerych odpowiedzi i wynurzeń osobistych oraz sprawiają, że pozbywasz się złych emocji i stresu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacja psychoterapia indywidualna

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani psycholog bardzo życzliwa ze zrozumieniem podchodząca do problemu pacjenta. Z przyjemnością będę uczęszczała na kolejne wizyty do Pani psycholog.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Bardzo ciepła, serdeczna osoba. Potrafiąca wyciągać mądre i skuteczne wnioski. Posiadająca wiedzę praktyczną i teoretyczną. Godna Polecenia Pani Psycholog!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo stresowalam się przed swoją pierwszą wizyta, jednak zupełnie niepotrzebnie. W gabinecie u Pani Małgorzaty panuje bardzo życzliwa atmosfera, która wręcz ułatwia przedstawienie swoich problemów. Na kolejnych wizytach psycholog pamiętała także wcześniejsze wizyty, dzięki czemu wiem że byłam dobrze wysłuchana. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Wstrzymywalam się z napisaniem opinii do kilku spotkań, by móc napisać jak najbardziej rzeczową wypowiedź. Pani Kumięga jest naprawdę miłą i znającą się na rzeczy osobą. Na spotkaniach nie czuję oporów i wiem, że mogę liczyć na jej pomoc i zrozumienie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i wiem, że jeszcze dużo dzięki nim zyskam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. jestem osobą bardzo nieśmiała zamknięta w sobie. Mam niskie poczucie własnej wartości. Zawsze w życiu byłam na uboczu znajomych porównuje się z innymi zawsze czuje się gorsza. Nic mnie nie cieszy. Ciągle żyje w stresie. Dla dziecka bym zrobiła wszystko Mam dziecko i partnera który pije alkohol codziennie kocham go ale nie mogę tego z nieść może dlatego że mój ojciec jest alkoholikiem. Chciałabym aby on się zmienił. Mam dość takiego życia ciągle jestem zagubiona. Nie umiem sobie z tym poradzić boję się że jak odejdę on się zemścić że nie dam rady finansowo itp. Czy już tak musi byc? Może to ja powinnam się zmienić żeby było dobrze? Nie chce rozbijać rodziny. Proszę o radę bo nie mam z kim porozmawiać o tym to wsydliwy temat.

Dzień dobry,
rozumiem, że opisana sytuacja może być dla Pani bardzo ciężka. Proszę pamiętać, że alkoholizm męża jest poważną chorobą i powinien on podjąć się leczenia. Natomiast decyzja o tym powinna być wyłącznie jego decyzją. Pani powinna teraz zadbać przede wszystkim o siebie, a także o swoje dziecko. Myślę, że najlepsze byłoby dla Pani podjęcie terapii indywidualnej, w której mogłaby Pani porozmawiać o swoich uczuciach bądź dołączenie do grupy wsparcia/grupy terapeutycznej dla osób współuzależnionych.

Pozdrawiam oraz życzę dużo siły i wytrwałości,
Małgorzata Opiła

mgr Małgorzata Kumięga

Chciałabym pogadać z psychologiem, ale mnie nie stać, jestem osobą niepełnoletnią.
Mama mi umiera, nie fajnie jest słyszeć codziennie "już czuję, że to koniec, niedługo mnie nie będzie".
Byłam silna od wieku 13 lat, kiedy mój tato zmarł. Teraz sobie nie radzę, autentycznie sobie nie radzę. Potrafię płakać dzień w dzień kiedy jestem sama, dochodzi czasem do autoagresji poprzez spoliczkowanie siebie.
Co robić? Mama nie radzi sobie, pije. Nie dużo, ale od jakiś 2-3 lat jest to piwo-dwa dziennie.

Dzień dobry,
w takim przypadku polecam skonsultować się ze specjalistami obsługującymi bezpłatny Telefon Zaufania dla dzieci - 116 111. Będziesz mogła porozmawiać z nimi o swoich trudnościach i związanych z nimi uczuciami.

Pozdrawiam,
Małgorzata Opiła

mgr Małgorzata Kumięga

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży. W pracy terapeutycznej korzystam z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania