dr n. med.

Maciej Kentel

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

112 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
955 odwiedzin w ciągu 30 dni

Płk dr n. med. Maciej KENTEL, absolwent WAM Łódź, specjalista II stopnia traumatologii i ortopedii, w latach 1992- 2003 asystent, starszy asystent, adiunkt Oddziału Chirurgii Urazowej,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: artroskopia stawu kolanowego

  Bardzo miły i uśmiechnięty fachowiec od kolana. Konkretny. Słucha pacjenta i odpowiada na pytania. Polecam

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kolana

  Dałabym celujący ale skala tylko do 5. Super fachowiec. Złota rączka. Tydzień temu Pan doktor zrobił mi artroskopię kolana. Była pęknięta łąkotka z którą się meczyłam od lutego. Inni lekarze nie zdiagnozowali. Dr.Kentel uratował mi kolano i uwolnił od bólu. Dziękuję. Graźyna Ślepko-Placek.

 • Opinia z dnia 29.06.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: Wyższa Szkoła Fizjoterapi we WrocławiuUsługa: uraz stopy po wypadku komunikacyjnym

  Genialny lekarz. Konkretny, rzetelny , zogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym bardzo miły. Polecam wszystkim !!!

 • R

  Doskonały specjalista w zakresie stawu barkowego. Bezbłędna diagnoza, doświadczenie i pewna ręka są gwarancją dobrego rezultatu leczenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W koncu (po 2 latach) ktos, w tym przypadku Pan Maciej Kentel, powiedzial mi co jest nie tak z kolanem. Pozdrawiam i polecam.

 • D

  Z moim przypadkiem odwiedziłem wielu ortopedów zarówno w prywatnych przychodniach jak i na nfz ale tylko dr Maciej Kentel był w stanie zdiagnozować skręcenie kolana i zerwanie więzadła. Zdecydowałem się również na zabieg rekonstrukcji, który wykonał również dr Maciej Kentel i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany i bardzo polecam. Brakuje takich lekarzy we Wrocławiu.

 • M

  Polecam z całego serca, wspaniały człowiek ,prawdziwy lekarz ! Moja mama 70 l cierpi od paru lat na zwyrodnienie biodra ,prawego i lewego,nie wychodzi z domu, praktycznie nie moze chodzic, cierpi , codzinnie leki przeciwbòlowe, odwiedzała wiele gabinetòw lekarskich ,nikt nie potrafił lub nie chciał jej pomòc.Pan Doktor Kentel skierował do kliniki na operacje po ktòrej mama wróci do życia , wyjasnjł wszystko od A-Z ,za wizyte nie wzia ani grosza. Moja mama to była pielęgniarka z 30 letnim doświadczeniem ,twierdzi ,że tak dobrego lekarza spotkała po raz pierwszy.

 • Lekarz z powołania.Nic dodać nic ująć.Prowadził mnie pracując w szpitalu wojskowym jako ortopeda po skomplikowanym złamaniu obu kości podudzia prawego.Dzięki temu lekarzowi chodzę i to bez większych problemów. Takich lekarzy nam brak.Całkowicie i z pełną świadomością polecam!

 • K

  Lekarz fachowo zaradził mojej dolegliwości, a była to torbiel pod kolanem, wykonał ostrzyknięcie które bardzo mi pomogło. Polecam Pana doktora. Zofia, pacjentka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Płk dr n. med. Maciej KENTEL, absolwent WAM Łódź, specjalista II
  stopnia traumatologii i ortopedii, w latach 1992- 2003 asystent, starszy asystent, adiunkt Oddziału Chirurgii Urazowej, w latach 2003-2008 ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego IV Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Obecnie reprezentuję własną klinikę eMKa MED Centrum Medyczne - 53-110
  Wrocław, ul. Ślężna 169.
  O moich kwalifikacjach świadczą: ukończone studia, obroniony doktorat, doświadczenie zawodowe, wieloletnia praktyka operacyjna, bardzo duża ilość pozytywnie przeprowadzonych zabiegów, ... etc. Są to też ukończone kursy i udział w przeróżnych szkoleniach.
  Doświadczenie naukowe to szereg publikacji i doniesień w prasie naukowej, jak również wiele wystąpień i prezentacji na konferencjach naukowych

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu