dr n. med.

Maciej Kentel

Ortopeda

110 opinii +dodaj

Płk dr n. med. Maciej KENTEL, absolwent WAM Łódź, specjalista II stopnia traumatologii i ortopedii, w latach 1992- 2003 asystent, starszy asystent, adiunkt Oddziału Chirurgii Urazowej,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
110 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Wyższa Szkoła Fizjoterapi we WrocławiuUsługa: uraz stopy po wypadku komunikacyjnym

  Genialny lekarz. Konkretny, rzetelny , zogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym bardzo miły. Polecam wszystkim !!!

 • R

  Doskonały specjalista w zakresie stawu barkowego. Bezbłędna diagnoza, doświadczenie i pewna ręka są gwarancją dobrego rezultatu leczenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W koncu (po 2 latach) ktos, w tym przypadku Pan Maciej Kentel, powiedzial mi co jest nie tak z kolanem. Pozdrawiam i polecam.

 • D

  Z moim przypadkiem odwiedziłem wielu ortopedów zarówno w prywatnych przychodniach jak i na nfz ale tylko dr Maciej Kentel był w stanie zdiagnozować skręcenie kolana i zerwanie więzadła. Zdecydowałem się również na zabieg rekonstrukcji, który wykonał również dr Maciej Kentel i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany i bardzo polecam. Brakuje takich lekarzy we Wrocławiu.

 • M

  Polecam z całego serca, wspaniały człowiek ,prawdziwy lekarz ! Moja mama 70 l cierpi od paru lat na zwyrodnienie biodra ,prawego i lewego,nie wychodzi z domu, praktycznie nie moze chodzic, cierpi , codzinnie leki przeciwbòlowe, odwiedzała wiele gabinetòw lekarskich ,nikt nie potrafił lub nie chciał jej pomòc.Pan Doktor Kentel skierował do kliniki na operacje po ktòrej mama wróci do życia , wyjasnjł wszystko od A-Z ,za wizyte nie wzia ani grosza. Moja mama to była pielęgniarka z 30 letnim doświadczeniem ,twierdzi ,że tak dobrego lekarza spotkała po raz pierwszy.

 • Lekarz z powołania.Nic dodać nic ująć.Prowadził mnie pracując w szpitalu wojskowym jako ortopeda po skomplikowanym złamaniu obu kości podudzia prawego.Dzięki temu lekarzowi chodzę i to bez większych problemów. Takich lekarzy nam brak.Całkowicie i z pełną świadomością polecam!

 • K

  Lekarz fachowo zaradził mojej dolegliwości, a była to torbiel pod kolanem, wykonał ostrzyknięcie które bardzo mi pomogło. Polecam Pana doktora. Zofia, pacjentka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr n. med. Maciej Kentel jest niekwestionowanym mistrzem w swoim fachu. Bardzo kulturalnym, opanowanym, serdecznym i niezwykle cierpliwym człowiekiem.
  Ugruntowana pozycja specjalisty z powołaniem, niesienie za sobą pewną, jedyną, niedoskonałość - ilość pacjentów a przez co mocno ograniczony czas wizyt, - którą Pan Maciej absolutnie rekomenduje
  rzeczowym, profesjonalnym, przede wszystkim ciepłym pełnym empatii, podejściem do pacjenta.
  Właściwa diagnoza już na pierwszej wizycie, potwierdzona podczas zabiegu rekonstrukcji więzadeł w prywatnej klinice eMKaMed we Wrocławiu. Idealna opieka medyczna
  w czasie zabiegu (sztab operacyjny imponujący: anestezjolog, instrumentariusze, dwóch operatorów) i po nim, bez zarzutów. Standard w Klinice na przyzwoitym poziomie, katering wyselekcjonowany.
  Dodatkowo cieszy fakt, że Pan Dr wykazuje zainteresowanie przebiegiem rehabilitacji i zawsze znajdzie czas choćby najbardziej błahą w istocie konsultację.
  Mimo, że całość usługi jest prywatna odnosiłam wrażenie, że pieniądze nie są najważniejsze - liczy się tylko powrót do zdrowia i sprawności fizycznej.
  Szczerze polecam. Agnieszka B.

 • Panie błogosław dr. Kentla! Bo gdyby nie on to ja nie wiem kto by się mną tak dobrze zajął…

  Do Doktora trafiłem 6 tygodni temu w dniu umówionego przez telefon zabiegu – opinie o Doktorze dostałem od znajomego, którego operował rok wcześniej, wiec byłem pewien że trafiam w dobre ręce. Krótkie badanie, wywiad, obejrzenie wyników rezonansu i stół operacyjny. Po zabiegu wszystko wyglądało pięknie i uroczo aż do dnia wypisu z Kliniki. Moje ciało uznało że nie będzie tolerować żadnych ingerencji chirurgicznych i zaczęło się buntować- krwiak, gorączka, opuchlizna…podobno maja tam takiego 1 na 100 (szkoda ze nie zagrałem w totka…) I to że Doktor poskładał mi kolano do kupy to jedno, ale największy szacunek i wdzięczność mam za to co działo się później gdy pojawiały się komplikacje. Do Kliniki po operacji wracałem na konsultacje kilka razy (wszystko w cenie zabiegu) i za każdym razem otrzymałem pomoc jakiej potrzebowałem. Dla ekipy z eMKa-medu nie liczyło się to że jest sobota wieczorem (Walentynki swoja drogą), a ja po raz kolejny dzwonie bo mi kolano puchnie i zbiera się krew- pomoc była natychmiastowa. Prawdą jest że Doktor jest zabiegany od jednego pacjenta do drugiego i najlepiej spisać pytania na kartce i szybko je zadawać żeby uzyskać odpowiedzi, jednak wydaje mi się że znacznie ważniejsze jest to że wykonuje swoja pracę niesamowicie dobrze, a gdy potrzebna jest realna pomoc i zauważy coś niepokojącego to pomoże najlepiej jak potrafi. Gość o złotym sercu i profesjonalista jakich mało. A do tego otoczony ludźmi którzy znają się na tym co robią. Obym był teraz tak dobrym instruktorem na nartach jak on jest lekarzem…bo kolano wyszło na prostą, przeszczep trzyma jak trzeba, rehabilitacja idzie do przodu, a ja w przyszłym sezonie wracam na narty:)

  PS. Wspomnienie Doktora szepczącego „przepraszam”, który głaszcząc mnie po kolanie z uspokajającą miną wbija w nie wielką igłę do wykonania punkcji- bezcenne:)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz konkrety,rzeczowy, na miejscu robi usg, jak na pierwszą wizytę, to jestem zadowolony . Mam nadzieję, że podane zalecenia i rehabilitacja pomogą

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Płk dr n. med. Maciej KENTEL, absolwent WAM Łódź, specjalista II
  stopnia traumatologii i ortopedii, w latach 1992- 2003 asystent, starszy asystent, adiunkt Oddziału Chirurgii Urazowej, w latach 2003-2008 ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego IV Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Obecnie reprezentuję własną klinikę eMKa MED Centrum Medyczne - 53-110
  Wrocław, ul. Ślężna 169.
  O moich kwalifikacjach świadczą: ukończone studia, obroniony doktorat, doświadczenie zawodowe, wieloletnia praktyka operacyjna, bardzo duża ilość pozytywnie przeprowadzonych zabiegów, ... etc. Są to też ukończone kursy i udział w przeróżnych szkoleniach.
  Doświadczenie naukowe to szereg publikacji i doniesień w prasie naukowej, jak również wiele wystąpień i prezentacji na konferencjach naukowych

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu