Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki prowadzi działalność medyczną od 1985 roku ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne leczenie stomatologiczne (zachowawcze, protetyczne, chirurgiczne i ortodontyczne dorosłych i dzieci oraz nowoczesną implantologię i implantoprotetykę), ginekologiczne, internistyczne oraz poradnię medycyny pracy.

W styczniu 2010r. przy ul. Grunwaldzkiej 69 we Wrocławiu (budynek DS. KREDKA) uruchomiliśmy nową, nowoczesną placówkę medyczną, gdzie funkcjonują poradnie:

dermatologiczna
laryngologiczna
urologiczna
ginekologiczno – położnicza
kardiologiczna
neurologiczna
diagnostyki USG (przepływy naczyń i żył)
stomatologiczna
ortodontyczna
oraz Szpital Jednego Dnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ginekologii, laryngologii i urologii.
Swoją ofertę kierujemy do wymagającego pacjenta poszukującego gabinetu, gdzie w miłym klimacie zostanie poddany zabiegom o najwyższym standardzie. O Państwa zdrowie i komfort leczenia dba wysoko wykwalifikowana kadra korzystająca z nowoczesnego sprzętu.

Serdecznie zapraszamy.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (4)

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki
pl. Kościuszki 21/6, 50-026 Wrocław
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki logo
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki
Grunwaldzka 65, 50-357 Wrocław
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki logo
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki
Grunwaldzka 69, 50-026 Wrocław
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki logo
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki
pl. Grunwaldzki 63, 50-366 Wrocław
Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (178)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Starzyk konsultacja ortopedyczna

  Operację sztywnego palucha sprawnie wykonał dr Starzyk- za co jestem Mu wdzięczny. Przed, w czasie i po operacji czułem się przez personel gabinetu dobrze "zaopiekowany". Pani pielęgniarka (imienia nie pamiętam; a było to 5. lutego) opisała mi jak ma wyglądać rekonwalescencja po operacji. Na koniec pobytu dostałem ciepły posiłek.
  Reasumując- przychodnia, moim zdaniem, godna polecenia.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiktor Orzechowski Inny

  Jestem po operacji palucha koślawego U Pana Doktora. Zarówno podczas konsultacji jak i przed operacją Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił typ schorzenia i przebieg zabiegu. Po operacji kontakt telefoniczny, możliwość konsultowania wszystkich obaw. W trakcie kontroli Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania. Stopa jest wygojona, rtg wygląda idealnie.Szczerze polecam lekarza i bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście do pacjenta i opiekę zarówno przed jak i po operacji.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Starzyk Inny

  Bardzo życzliwa obsługa, rzetelność i profesjonalizm Pana doktora na wysokim poziomie. Zabieg poszedł sprawnie i miłej atmosferze, asysta również rewelacja

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Przemysław Biały konsultacja urologiczna

  Pan doktor Przemysław Biały to świetny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Całkowicie poświęcony swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Miałem szczęście w nieszczęściu że trafiłem do doktora który pracuje w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Doktor zajął się moim przypadkiem, czyli nowotworem nerki. Zabieg usunięcia nerki i nadnercza miałem przeprowadzony przez Pana doktora cztery lata temu i jest wszystko dobrze. Polecam doktora Białego każdemu z problemami urologicznymi, to bardzo dobry chirurg-urolog.

  D
  Profil zweryfikowany
  Anna Skrocka-Niziałkowska Inny

  Pani Anna to najwspanialsza lekarka jaką spotkałam!
  Jest wrażliwa na osobę, którą leczy i okazuje dużo wsparcia.
  Dodatkowo czuć profesjonalizm i ogromną wiedzę!

  Jeżeli chcecie odczarować często źle kojarzone wizyty u stomatologa, to polecam tę specjalistkę z całego serca!

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiktor Orzechowski Inny

  Dr Orzechowski jest bardzo zaangażowanym, zorganizowanym i profesjonalnym chirurgiem ortopedą. Operacja palucha koślawego(Hallux valgus) odbyła się bezboleśnie (pomimo obaw) i bez komplikacji. Po 6 tygodniach rany całkowicie się zagoiły i została niewielka blizna, a po halluxie nie ma już śladu. Teraz już poruszam się w obuwiu i cieszę się sprawną i ładną stopą. Lekarz kompetentny, życzliwy o wysokiej kulturze. Polecam wszystkim z koślawymi paluchami. Żałuję, że nie odważyłem się wykonać tego zabiegu chirurgicznego dużo wcześniej.

  Profil zweryfikowany
  Lidia Sugier-Martyniak usunięcie zęba stałego

  Bardzo miła Pani Doktor i serdecznie polecam byłam spanikowana przed wyrwaniem 8 opiniami znajomych , Pani Doktor była bardzo profesjonalna i szybko rozwiała moje wątpliwości po czym błyskawicznie i bezbolesnie usunęła zeba

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sołtysiak Inny

  Najlepsza internistka jaką miałam! Wizyta zawsze z dokładnym wywiadem, kontrola wyników, w nagłych przypadkach zawsze można liczyć na Panią doktor :) Bardzo gorąco polecam i dziękuję!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sołtysiak Inny

  Takiego lekarza ze świecą szukać. Widać pasję i ogromną chęć niesienia pomocy. Pani Doktor zawsze dokładnie przeprowadza wywiad medyczny, stawia trafne diagnozy i ordynuje odpowiednie leczenie. Dla niej pacjent to nie numerek, jak to niestety jest w zwyczaju u niektórych lekarzy. Ponadto Pani Doktor to wspaniały człowiek. Nigdy nie olała mojego przypadku i dzięki temu w porę udało mi się wyjść na prostą po chorobie. Podczas epidemii uratowała mnie przed możliwymi komplikacjami zdrwotnymi po przechorowaniu COVID- 19. Widać, że ten lekarz jest na bieżąco z najnowszą wiedzą medyczną, co znaczy, że zależy jej na odpowiednim leczeniu. Życzę Pani Doktor z całego serca wszystkiego dobrego!

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiktor Orzechowski Inny

  Doktor Wiktor Orzechowski jest jednym z lepszych specjalistów w swojej dziedzinie! Wszystkim będę Doktora polecać z czystym sumieniem. Jest profesjonalistą w 100%, bardzo dokładnie opowiada pacjentowi na czym polega przypadłość i tłumaczy wszystko przed jak i po zabiegu. Jest bardzo troskliwy ale za razem i dokładny.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania