Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki prowadzi działalność medyczną od 1985 roku ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów. Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne lecz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

pl. Kościuszki 21/6, Stare Miasto

50-026, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

Grunwaldzka 65, Śródmieście

50-357, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

Grunwaldzka 69, Śródmieście

50-026, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

pl. Grunwaldzki 63, Śródmieście

50-366, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki prowadzi działalność medyczną od 1985 roku ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne leczenie stomatologiczne (zachowawcze, protetyczne, chirurgiczne i ortodontyczne dorosłych i dzieci oraz nowoczesną implantologię i implantoprotetykę), ginekologiczne, internistyczne oraz poradnię medycyny pracy.

W styczniu 2010r. przy ul. Grunwaldzkiej 69 we Wrocławiu (budynek DS. KREDKA) uruchomiliśmy nową, nowoczesną placówkę medyczną, gdzie funkcjonują poradnie:

dermatologiczna
laryngologiczna
urologiczna
ginekologiczno – położnicza
kardiologiczna
neurologiczna
diagnostyki USG (przepływy naczyń i żył)
stomatologiczna
ortodontyczna
oraz Szpital Jednego Dnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ginekologii, laryngologii i urologii.
Swoją ofertę kierujemy do wymagającego pacjenta poszukującego gabinetu, gdzie w miłym klimacie zostanie poddany zabiegom o najwyższym standardzie. O Państwa zdrowie i komfort leczenia dba wysoko wykwalifikowana kadra korzystająca z nowoczesnego sprzętu.

Serdecznie zapraszamy.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Czarnowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • J

   Byłam u Pani doktor już kilka razy i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że leczenie zębów wcale nie musi być przykrym doświadczeniem. :-) Pani doktor jest niezwykle ciepłą osobą, delikatną i taką, która słucha pacjenta i się nim na prawdę interesuje. Mam poczucie, że widzi we mnie człowieka, a nie kolejną stówkę do zarobienia. Ceny zresztą ma bardzo przyzwoite.
   Podsumowując:

   Jeżeli na myśl o dentyście :
   1) Trzęsiesz się jak galareta,
   2) Przemieniasz się w jajko, z którym trzeba się delikatnie obejść,

   to właśnie Pani doktor będzie właściwym lekarzem dla Ciebie :-)
   Pozdrawiam
   J.G.

  • J

   Wysokiej klasy chirurgia. Szybko i bez powikłań. Wcześniej panicznie bałem się wyrywania zębów. Teraz wiem gdzie można to zrobić szybko i w miłej atmosferze. Polecam na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Przemysław Biały

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Panu doktorowi Przemysławowi Białemu składam najgorętsze podziękowania za opiekę nad moją mamą i perfekcyjne przeprowadzenie zabiegu. Według mamy Pan doktor to oddany pacjentom lekarz, świetny chirurg i prawdziwy specjalista z powołania. Z całym przekonaniem polecamy.

  • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

   Gdyby każdy lekarz wykazywał tak niesamowicie indywidualne podejście do pacjenta, jak lek. Przemysław Biały (to jest podejście pełne empatii , zrozumienia i chęci udzielenia fachowej pomocy ) świat byłby lepszym miejscem. Wizyta przebiegła sprawnie, nie bałam się zadać nurtujących mnie pytań, dotyczących mojej przypadłości, a żadne z nich nie zostało pozostawione bez odpowiedzi, za co jestem ogromnie wdzięczna. Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy tego lekarza. Świetny fachowiec, a do tego, tak zwyczajnie i po ludzku, przesympatyczna osoba. Godny zaufania lekarz. Polecam z czystym sumieniem.


 • Aleksander Biały

  Urolog, Chirurg, lek.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem miesiąc po usunięciu nerki i pokierowany przez niego zaczynam następny etap leczenia onkologicznego z następną empatyczną Pani doktor na mojej drodze.
   Zygmunt Kołodziej

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: Ból nerki

   Od 20 lat przy problemach nerkowych wracam do dr Aleksandra Białego. Tylko jemu ufam. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Maciej Starzyk

  Ortopeda, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dr Starzyk Maciej udzielił mi wyczerpujacych i niezbednych informacji dotyczacych stanu mojego zdrowia. Człowiek o wysokiej kulturze, kontaktowy i pomocny. Będę kontynuować dalsze leczenie pod opieką pana doktora Starzyka.

  • K
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: bóle stóp

   Pan doktor jak zwykle świetny: szybkie, zrozumiałe i trafne diagnozy i równie sprawne zalecenia leczenia. Bardzo to lubię.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Przemysław Piec

  Ginekolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: MEDI-LAB S.C Wróbel i Wspólnicy w ŚwidnicyUsługa: Inny

   Polecam serdecznie. Prowadzę ciążę u Pana doktora , wszystko zawsze szczegółowo wytłumaczone, lekarz bardzo miły i wyrozumiały , odpowiada na wszystkie pytania , doradza . Bardzo miła atmosfera podczas wizyty , bez stresu .

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sonokard Centrum MedyczneUsługa: badania prenatalne I trymestru

   Bardzo profesjonalne podejscie, miło i kulturalnie.Doktor dokładnie opisywał przebieg badania i wykazał się nie lada cierpliwoscią. Maluszek nie chciał się odpowiednio ułożyć, ale z inicjatywy doktora badanie powtarzaliśmy trzy razy w różnych odstępach czasowych. Finalnie się udało, więc zakończyło się na jednej wizycie. Bardzo polecam doktora Pieca.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Wiktor Orzechowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: Novum ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dokładne badanie kolana, USG, wywiad. Jestem bardzo zadowolona. Doktor uspokoił mnie i zaplanował dalsze leczenie. Polecam!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Novum ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wizyta terminowa w ładnym, nowym ośrodku. Lekarz zapoznał się z posiadaną dokumentacją, wykonał badanie stawu kolanowego i wydał opinię odnośnie uszkodzenia i zalecanego dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu


 • Maciej Kentel

  Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   250 zł za pięciominutową wizytę. Nie było czasu by zadać jakiekolwiek pytanie. Mam zerwane wiązadła w kolanie i uszkodzoną łąkotkę. Poszłam na wizytę z nadzieją umówienia się na rekonstrukcję bo czytałam dobre opinie na temat tego Doktora. Okazało się, że już nie wykonuje on zabiegów na nfz, bo twierdzi, że mu się to nie opłaca i lekceważąco podchodzi do osoby która z nfz chce (albo musi) skorzystać. Przejrzał tylko rezonans kolana, wypisał receptę na zastrzyki i ortezę i to wszystko. Stwierdził że potrzebna jest szybka operacja (czyli robiona prywatnie) bo inaczej łąkotka będzie mi psuła całe kolano- gdzie inny ortopeda stwierdził ze spokojnie mogę to zrobić nawet za pół roku. Z gabinetu wyszłam przerażona (po tekstach typu „na to się umiera” odnośnie zakrzepów) i bez żadnej nowej wiedzy, pozostawiona z pytaniami samej sobie.

  • D
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Dr. Kentel wykonywał zabieg artroskopii stawu kolanowego. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany przebiegiem operacji oraz opieką pooperacyjną. Dr. Kentel to lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec w dziedzinie ortopedii. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (116) o tym lekarzu


 • Łukasz Radecki

  Ginekolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Witam z czystym sumieniem polecam Pana dr Ł.Radecki wizyty bardzo sympatyczne oraz wszystko wytłumaczone . To jest prawdziwy doktor z powołania . Takiego doktora to ze świecą szukać . Dziękuję Panie doktorze

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz z ogromną wiedzą, przyjaznym podejściem do pacjenta i bardzo pozytywnym usposobieniem. Szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (113) o tym lekarzu


 • Mirosław Kulej

  Ortopeda, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: endoproteza stawu biodrowego

   Pan Doktor operował mój staw biodrowy. Z efektów operacji jestem bardzo zadowolona. Ogromnawiedza,doświadczenie,empatia w relacji lekarz-pacjent, polecam z zamkniętymi oczami!!!

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum/ORTHOSUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek. Pełen profesjonalizm, duża kultura osobista i szacunek dla pacjenta. Szczegółowo wyjaśniona przyczyna bólu oraz dalsze postępowanie. Cieszę się ogromnie, że trafiłem do Pana, bo to przywraca mi to nadzieję, że są wspaniali, oddani lekarze.
   Dziś 06.07.2020 odbyła się moja kolejna wizyta. Szybko, sprawnie, w super atmosferze. Diagnoza konkretna, mały zabieg na miejscu w gabinecie i zalecenia co do dalszego leczenia. Nic dodać, nic ująć. Jestem mega zadowolony i dziękuję opaczności, że znalazłem takiego lekarza. Dziękuję Panu z całego serca, z wyrazami szacunku Leszek.

  Zobacz wszystkie opinie (120) o tym lekarzu


 • Magdalena Kania

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMEDUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Jestem pacjentką Pani doktor od co najmniej 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest niezwykle kompetentna, zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad. Bardzo mi pomogła w leczeniu nawracających infekcji intymnych. Badanie jest przeprowadzane delikatnie. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Naprawdę świetny lekarz!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMEDUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo polecam Panią Doktor. Niezwykle miła osoba. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Badanie wykonuje bardzo delikatnie. Podczas wizyty badane są również piersi, z czego jestem bardzo zadowolona, bo nigdy żaden lekarz mi takiego badania nie zaproponował. Polecam Panią Doktor każdej kobiecie, szczególnie na swoją pierwszą wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania