eMKa MED Centrum Medyczne jest prywatnym ośrodkiem specjalistycznym, który zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną, opartą na znakomitym zespole lekarzy specjalistów. Dzięki stałemu podno... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

eMKa MED Centrum Medyczne

Ślęzna 169

53-110 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

eMKa MED Centrum Medyczne jest prywatnym ośrodkiem specjalistycznym, który zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną, opartą na znakomitym zespole lekarzy specjalistów. Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji nasi specjaliści poprzez uczestnictwo w krajowych oraz międzynarodowych zjazdach i sympozjach oferują najwyższa jakość świadczonych usług wspartą przez najnowsze osiągnięcia współczesnej medycyny jak i sprzęt diagnostyczny.
Jako priorytet stawiamy zdrowie i komfort naszych pacjentów w całym procesie leczenia zaczynając od diagnostyki, poprzez badania, operacje, hospitalizacje i późniejszą rekonwalescencję w naszym ośrodku.

Badania

 • USG
 • EKG
 • Punkt pobrań laboratoryjnych badań krwi

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Siwołowski

  Kardiolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Arkady Wrocławskie

   Pan doktor jest lekarzem z powołania. Zawsze uprzejmy i cierpliwy, traktuje pacjenta z dużą empatią. Wszystko dokładnie sprawdza i wyjaśnia, zleca potrzebne badania. Odpowiada na każde pytanie. Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora, ponieważ mam obciążenia genetyczne, na co zwrócił uwagę sam p. doktor, dlatego nie chciałam czegokolwiek zaniedbać. Pełen profesjonalizm.

  • witam, również miałam przyjemność być na wizycie u Pana Doktora. Jestem pod wrażeniem empatii profesjonalizmu. Bardzo szczególowe omówienie badania i dalszej diagnostyki. Bardzo dziękuje Lidia Godlewska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Janczarska

  Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor bardzo miła i empatyczna. Dokładnie zbiera wywiad i szczegółowo bada pacjenta. Dysponuje ogromną wiedzą. Widać, że jest to lekarz z powołania.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja neurologiczna

   To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i w zależności od wyników dalszych badań może nie ostatnia. Pani Doktor spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczyła. Ujęła mnie też z Jej empatia. Tak bym chciała ,żeby wszyscy lekarze tacy byli.....

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Maciej Kentel

  Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   250 zł za pięciominutową wizytę. Nie było czasu by zadać jakiekolwiek pytanie. Mam zerwane wiązadła w kolanie i uszkodzoną łąkotkę. Poszłam na wizytę z nadzieją umówienia się na rekonstrukcję bo czytałam dobre opinie na temat tego Doktora. Okazało się, że już nie wykonuje on zabiegów na nfz, bo twierdzi, że mu się to nie opłaca i lekceważąco podchodzi do osoby która z nfz chce (albo musi) skorzystać. Przejrzał tylko rezonans kolana, wypisał receptę na zastrzyki i ortezę i to wszystko. Stwierdził że potrzebna jest szybka operacja (czyli robiona prywatnie) bo inaczej łąkotka będzie mi psuła całe kolano- gdzie inny ortopeda stwierdził ze spokojnie mogę to zrobić nawet za pół roku. Z gabinetu wyszłam przerażona (po tekstach typu „na to się umiera” odnośnie zakrzepów) i bez żadnej nowej wiedzy, pozostawiona z pytaniami samej sobie.

  • D
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Dr. Kentel wykonywał zabieg artroskopii stawu kolanowego. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany przebiegiem operacji oraz opieką pooperacyjną. Dr. Kentel to lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec w dziedzinie ortopedii. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (116) o tym lekarzu


 • Wojciech Wacławowicz

  Chirurg Plastyczny, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: Inny

   Przeszłam zabieg plastyki powłok brzusznych, z zamknięciem przepukliny brzusznej z użyciem siatki. Dzięki delikatnej technice operacyjnej Pana Doktora Wojciecha Wacławowicza, sam zabieg jak i przebieg pooperacyjny był sprawny i mało dolegliwy. Pan Doktor przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił cały plan operacji łącznie z rysunkami. Po zabiegu ujęła mnie ciepła troskliwość Pana Doktora oraz słowa otuchy, których potrzebowałam.
   Mogę szczerze polecić leczenie u Pana Doktora Wojciecha Wacławowicza .

  • M
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe informacje przed zabiegiem jak i po. Korektę uszu przeprowadzono fachowo i praktycznie bezboleśnie w miłej atmosferze i opiekuńczym personelu.
   Dziękuję i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Maciej Starzyk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Na wizytę przyszłam z powodu dwóch dolegliwości - co do jednej miałam diagnozę, odnośnie drugiej nie. Jedna wymagała operacji i tutaj otrzymałam informację, odnośnie drugiej padła zdawkowa odpowiedź, raczej z głowy, bo nie potwierdzona badaniem. Jak się potem okazało, pan doktor nie rozpoznał złamania zmęczeniowego. Jego młodszy kolega po fachu rozpoznał je po wstępnym badaniu, a potwierdził po rtg, Karta informacyjna z wizyty wypełniona zdawkowo, zawierała tylko jedną diagnozę. Lekarz skupił się tylko na tym, co mógłby zoperować, drugi problem zbagatelizował.
   Dodatkowo pozwalał sobie na niewybredne żarty.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dr Starzyk Maciej udzielił mi wyczerpujacych i niezbednych informacji dotyczacych stanu mojego zdrowia. Człowiek o wysokiej kulturze, kontaktowy i pomocny. Będę kontynuować dalsze leczenie pod opieką pana doktora Starzyka.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Adam Domanasiewicz

  Chirurg, Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pierwszy raz w swoim życiu spotkałam takiego lekarza który bezinteresownie i profesjonalnie załatwił moją sprawę. 14 sierpnia w godzinach popołudniowych nastąpił pierwszy kontakt telefoniczny, a wieczorem miałam już pełną diagnozę i zalecenia. Dzięki Doktorowi uniknęłam niepotrzebnej operacji. Nie wiem jak wyrazić swoje podziękowania, dziękuję Panie Doktorze i każdy pacjent który trafi pod opiekę Pana Doktora może czuć się spokojny o swoje zdrowie. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. Życzę Panu dużo zdrowia i samych sukcesów. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Chirurgii urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersytecki Szpital Kliniczny (telefon po 15.00)Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Dołączam do grona uratowanych przez Pana Doktora. Miałam złamany piąty palec.W moim zawodzie, złe złożenie tego palca oznaczałoby koniec.Dzięki Panu Doktorowi, mogę dalej robić w życiu to co kocham.Mój palec ma się świetnie.To prawdziwy skarb, że mamy w Polsce takiego chirurga.Panie Doktorze, bardzo dziękuję za uratowanie mojej przyszłości, za cierpliwość oraz bardzo życzliwą atmosferę w szpitalu!Pozdrawiam serdecznie , Monika z Białegostoku

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu


 • Marcin Szymański

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Przyjazna atmosfera. Dokładne badanie i rzeczowa diagnoza. Konkretnie zalecenia dotyczące leczenia.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

   jestem zadowolona z wizyty, lekarz zdiagnozował schorzenie, zaproponował leczenie, a przede wszystkim rozmawiał z pacjentem, co wg mnie jest bardzo ważne. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (120) o tym lekarzu


 • Leszek Kowalczyk

  Neurolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AesteticaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Doctor was very attentive and took time to listen to my symptoms. Did a complete evaluation. Good communication and explanation. Very happy with initial visit.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AesteticaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, szczegółowe wyjaśnienie dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (130) o tym lekarzu


 • Artur Milnerowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Bardzo zaangażowany lekarz, udzielający konkretnych odpowiedzi i wyjaśniający wszelkie wątpliwości.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

   pierwszy raz moje oczekiwania się sprawdziły bardzo konkretny doktor polecam w 100% .miła obsługa wszystko na ok

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu


 • Sebastian Krupa

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem b.zadowolony z przebiegu ostatniej wizyty(13.08.20) u Pana dr Sebastiqna Krupy. Szcz3golnie podkreslam sprawny przebieg wizyty orqz b.przyjazna atmosfere stworzona przez Pana doktora. Jednoczesnie potwierdzam swa kolejna wizyte zaplanowana na dzien 31.08.20 g 10:40 . Serdecznie podrawiam

  • D
   Lokalizacja: Gab. Prywatny - Wyższa Szkoła FizjoterapiiUsługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Wizyty za każdym razem bardzo profesjonalne i życzliwe. Żaden problem nie jest bagatelizowany. Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (128) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania