eMKa MED Centrum Medyczne jest prywatnym ośrodkiem specjalistycznym, który zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną, opartą na znakomitym zespole lekarzy specjalistów. Dzięki stałemu podno... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

eMKa MED Centrum Medyczne

Ślęzna 169, Krzyki

53-110, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

eMKa MED Centrum Medyczne jest prywatnym ośrodkiem specjalistycznym, który zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną, opartą na znakomitym zespole lekarzy specjalistów. Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji nasi specjaliści poprzez uczestnictwo w krajowych oraz międzynarodowych zjazdach i sympozjach oferują najwyższa jakość świadczonych usług wspartą przez najnowsze osiągnięcia współczesnej medycyny jak i sprzęt diagnostyczny.
Jako priorytet stawiamy zdrowie i komfort naszych pacjentów w całym procesie leczenia zaczynając od diagnostyki, poprzez badania, operacje, hospitalizacje i późniejszą rekonwalescencję w naszym ośrodku.

Badania

 • USG
 • EKG
 • Punkt pobrań laboratoryjnych badań krwi

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Siwołowski

  Kardiolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Arkady Wrocławskie

   Pan doktor jest lekarzem z powołania. Zawsze uprzejmy i cierpliwy, traktuje pacjenta z dużą empatią. Wszystko dokładnie sprawdza i wyjaśnia, zleca potrzebne badania. Odpowiada na każde pytanie. Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora, ponieważ mam obciążenia genetyczne, na co zwrócił uwagę sam p. doktor, dlatego nie chciałam czegokolwiek zaniedbać. Pełen profesjonalizm.

  • witam, również miałam przyjemność być na wizycie u Pana Doktora. Jestem pod wrażeniem empatii profesjonalizmu. Bardzo szczególowe omówienie badania i dalszej diagnostyki. Bardzo dziękuje Lidia Godlewska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Starzyk

  Ortopeda, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Lekarz miły,sympatyczny, jako lekarz ortopeda znajacy się na swoim fachu. Wszystko, wytłumaczył, zbadał bardzo polecam doktora jak ktoś ma problem ze stawami skokowymi.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Lekarz bardzo kompetentny, miły i profesjonalny. Punktualny. Polecam każdemu kto potrzebuje leczenia u ortopedy.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Adam Domanasiewicz

  Chirurg, Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: Klinika Chirurgii urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersytecki Szpital Kliniczny (telefon po 15.00)Usługa: zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym

   Po prostu rewelacja po kilku latach niesprawności palca odzyskuję powoli pełną władzę w całej dłoni.To wsystko dzięki kunsztowi Pana doktora.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Chirurgii urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersytecki Szpital Kliniczny (telefon po 15.00)Usługa: przeszczep kości

   Mistrz! Pan dr przeprowadzil na mnie 9-godzinną, skomplikowaną operację- przeszczep kości, naczyń krwionośnych i tk. miekkich, z nogi do ręki. Niesamowity profesjonalista. Pan dr widział coś, czego inni lekarze nie dostrzegali i tylko on był w stanie mi pomóc i ulżyć w cierpieniu, za co będę jemu dozgonnie wdzięczna. W relacji z pacjentem, bardzo miły, życzliwy i pełen empatii. Człowiek o niezwykle bogatej wiedzy, który z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Nie ma słów, które byłyby w stanie wyrazić to jak bardzo jestem wdzięczna doktorowi, za to co dla mnie zrobił. Mistrz świata! Dziękuję Panie doktorze. Dziękuję z całego serca. A.B.

  Zobacz wszystkie opinie (95) o tym lekarzu


 • Marcin Szymański

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo przyjazny pacjentowi lekarz. Bada dokładnie, radzi jak postępować. Pyta się czy są jakieś wątpliwości. Wykonuje badanie USG by mieć dokładny wgląd w stan pacjenta. Polecam

  • Z
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: deformacja żeber

   Doktor Szymański jest bezpośredni, fajnie wszystko wytłumaczył. Pokierował też profesjonalnie co dalej można zrobić w tym kierunku i do jakiego specjalisty się udać.

  Zobacz wszystkie opinie (103) o tym lekarzu


 • Joanna Janczarska

  Neurolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedis

   Mam wielkie zaufanie do pani doktor. Moje leczenie przebiega bardzo dobrze, z dobrym skutkiem, dzięki dobrze postawionej diagnozie. Jestem zadowolona z indywidualnego podejścia do mnie. Jest bardzo ciepła, cierpliwa i dociekliwa, nie lekceważy pacjenta i przeprowadza dokładny wywiad na każdej z wizyt. Bardzo polecam. Uważam że nie mogłam lepiej trafić.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedis

   Poszło szybko, sprawnie, z bardzo niewielkim opóźnieniem. Rzeczowy wywiad, diagnoza i wytyczne do dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Leszek Kowalczyk

  Neurolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum IkarUsługa: ból kręgosłupa

   Jestem zadowolona, doktor zbadał mnie szczegółowo, zmienił leki po których szybko poczułam ulgę, polecam

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum IkarUsługa: nagłe zachorowanie

   Dokładne badanie neurologiczne potwierdziło diagnozę. Zestaw leków jak najbardziej trafiony. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (99) o tym lekarzu


 • Artur Milnerowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Pan doktor jest bardzo miłym i ciepłym czlowiekiem i bardzo kompetentnym lekarzem, wielkim specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam tego lekarza

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: tętniak aorty brzusznej

   Bardzo miły i profesjonalny lekarz, szybka diagnoza, potem wiele pytań z mojej strony, na które doktor odpowiadał, dalszy zestaw badań do wykonania i...poczucie że tata jest w dobrych rękach. Jestem spokojna wiedząc że to właśnie pan doktor będzie robił zabieg tacie.
   Gorąco polecam!
   Pozdrawiam Gosia

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


 • Tomasz Jarowicz

  Ortopeda, lek.

  • G
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

   W sposób jasny wytłumaczył problem i dał wskazówki jak postępować. Pełna empatia i doskonałe podejście do pacjenta Doktor jest ok.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Bardo profesjonalne podejście do pacjenta - dokładny wywiad i analiza wyników badań. Konkretne zalecenia. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (140) o tym lekarzu


 • Jakub Madej

  Ortopeda, lek.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny w Centrum Rehabilitacji i Edukacji MedycznejUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   26.09.2019r. zgłosiłam się po raz pierwszy na wizytę do doktora Jakuba Madej, celem konsultacji w sprawie zabiegu artroskopi prawego barku. Pan doktor szczegółowo zapoznał się z wynikami moich dotychczasowych badań-RTG i rezonansu. Dokładnie opowiedział mi co trzeba będzie zrobić, na czy będzie polegał zabieg. Łąka bardzo komunikatywny, uprzejmy i w moim odbiorze kompetentny. To sprawiło, że postanowiłam powierzyć jemu swoje zdrowie i sprawność mojego barku po upadku. Mam nadzieję, że to jest dobra decyzja. Zabieg niebawem.

  • J
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: wieloletnie bóle barku

   Doktor Jakub Madej wyleczył mój bark, który dokuczał mi od 2013 roku. W tym czasie byłam u kilku ortopedów, miałam kilka serii zabiegów fizykoterapeutycznych, terapię manualną, wszystko bez skutku. Do Doktora Madeja trafiłam pod koniec czerwca 2019 roku. Cała terapia, włącznie z rehabilitacją, trwała zaledwie 3 miesiące. Doktor zastosował zabieg, o którym nigdy wcześniej nie słyszałam od żadnego ortopedy – barbotage, po którym mój bark od razu zaczął wracać do zdrowia. Dzięki temu zabiegowi, wykonanemu perfekcyjnie przez Pana Doktora, połączonemu z dobrą rehabilitacją, w niemal ekspresowym tempie odzyskałam sprawność barku. Szczerze polecam Pana Doktora Jakuba Madeja i to nie tylko jako wspaniałego fachowca, ale również bardzo miłego, ciepłego człowieka z profesjonalnym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Maciej Kentel

  Ortopeda, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Dr. Kentel wykonywał zabieg artroskopii stawu kolanowego. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany przebiegiem operacji oraz opieką pooperacyjną. Dr. Kentel to lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec w dziedzinie ortopedii. Polecam serdecznie.

  • A
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

   Polecam Pana doktora. Jest naprawde specialista w swojej sprawie.
   Miałem artroskopię kolana i teraz jest wszystko OK.
   Dziękuję bardzo!

  Zobacz wszystkie opinie (115) o tym lekarzu