Lek.

Łukasz Firkowski

Gastrolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Miałam przyjemność poznać Pana Doktora w szpitalu w DG. Wspanialy lekarz. Serdeczny człowiek. Jego przekaz informacji jest zrozumiały dla przeciętnego śmiertelnika.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • PREFEROWANE MIEJSCE PRZYJMOWANIA PACJENTÓW - BĘDZIN, ul. PIŁSUDSKIEGO 99. Rejestracja tylko telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 (telefon: :508:690:067:) Więcej informacji na stronie: http://gastrolog.info. Zapraszam!


   Jestem lekarzem, absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiadam specjalizację z chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Praca, którą wykonywałem w swojej karierze zawodowej, zarówno w oddziale szpitalnym, izbie przyjęć jak i w pogotowiu ratunkowym pozwoliła mi na poznanie szerokiego wachlarza trudnych przypadków i natychmiastowe podejmowanie działań nakierowanych na szybką i skuteczną pomoc pacjentom, zarówno medyczną jak i udzielanie wsparcia psychicznego, by mogli oni jak najszybciej powrócić do zdrowia. Moją mocną stroną jest umiejętność efektywnej komunikacji z pacjentem, cierpliwość, rzetelność, punktualność, wysoka kultura osobista i empatia. Jestem osobą stale dokształcającą się poprzez samokształcenie, udział w licznych konferencjach naukowych, wykładach itp. Ukończyłem min. kurs endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego, kurs zaawansowanych zabiegów reanimacyjnych, kurs ultrasonografii jamy brzusznej etc.

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Choroby wewnętrzne
  • Hepatologia

  Usługi

  INTER-MED Olkusz

  aleja 1000-lecia 16, 32-300 Olkusz, małopolskie

  Gastroskopia od 200 zł
  Kolonoskopia od 350 zł
  Rektoskopia od 200 zł
  Konsultacja gastroenterologiczna 120 zł
  Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym od 650 zł
  Pelipektomia - usuwanie polipów powyżej 1 cm od 1 200 zł
  Test ureazowy od 50 zł
  Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym od 500 zł
  Polipektomia usuwanie polipów do 1 cm od 600 zł
  Pobranie materiału histopatologicznego ( 1 wycinek) od 50 zł
  Konsultacje hepatologiczne 120 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Miałam przyjemność poznać Pana Doktora w szpitalu w DG. Wspanialy lekarz. Serdeczny człowiek. Jego przekaz informacji jest zrozumiały dla przeciętnego śmiertelnika.

  • R

   Wizyta w gabinecie tego lekarza to był szczał w 10. Postawił diagnozę odmienną od poprzedniego lekarza i zmienił sposób leczenia, co najważniejsze była to dobra zmiana. Wysłuchał uważnie pacjenta i okazał mu duży szacunek.

  • K

   Pan doktor jest serdecznym człowiekiem. Wizyta jest bezstresowa a sam Pan doktor wspiera pacjenta. To czego mi brakowało to skierowanie na bardziej specjalistyczne badania w celu rozszerzenia diagnostyki. Jestem sceptyczna do stawiania diagnoz na podstawie samego wywiadu.

  • K

   Lekarz z prawdziwym powołaniem. Rzetelnie i dociekliwie zajmuje się pacjentem, otacza opieką. Pan doktor wykazuje się ogromną wiedzą, a pacjentowi przekazuje ją w sposób jasny i zrozumiały. Lekarz godny polecenia!

  • A

   Bardzo dobry lekarz, sumienny. Bardzo dobra atmosfera w trakcie wizyty. Empatia, solidność. Dziękuję Panie Doktorze!

  • P

   Pana Doktora znam od kilku lat i miałam okazję spotkać go zarówno na terenie szpitala jak i korzystać z jego pomocy w pogotowiu i powiem jedno: fantastyczny i opanowany lekarz z dużą wiedzą. Przywrócił mi wiarę w publiczną służbę zdrowia.

  • W

   Niezwykły lekarz z dużą dozą empatii, prawdziwym powołaniem i ogromną wiedzą. Mimo mojego dociekliwego charakteru i ogromu zadawanych mu pytań, rozwiewał wszelkie moje wątpliwości, cierpliwie i przystępnym językiem wyjaśniał przebieg leczenia, bez przysłowiowego ,,patrzenia na zegarek". Dziękuję jeszcze raz Panie Doktorze.