dr n. med.

Konrad Gorzelnik

Neurolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam! Jestem lekarzem specjalistą chorób układu nerwowego. W mojej codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych z najbardziej złożonymi problemami neurologicznymi.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Dr. Gorzelnik jest lekarzem słuchającym i słyszącym pacjenta, bardzo wnikliwy w analizie choroby. Jestem z grupy ryzyka udarowego i muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie byłam tak dokładnie zbadana. Pan dr szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Ponieważ byłam ostatnią pacjentką, pan doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Miły, kontaktowy.Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pan doktor zbiera dokładny wywiad, następnie równie dokładnie przeprowadza badanie i odpowiada na każde pytanie. Pacjent czuje się naprawdę "zaopiekowany". Pan doktor ma spokojne i sympatyczne usposobienie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Jeżeli potrzebujesz postawienia diagnozy, wskazania skutecznego kierunku leczenia i pomocy przy swoim schorzeniu/chorobie, to szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Lekarz bardzo zaangażowany w swoją pracę (pacjentów).
  Bardzo dokładnie przegląda wyniki badań, wytłumaczył chorobę, którą przechodzę. Polecam każdemu. Warto.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Druga moja wizyta. Przekonuje mnie czas poświęcony pacjentowi, rzetelny wywiad i dokładna analiza dokumentacji medycznej.Wytłumaczenie przyczyn dot.jednostki chorobowej, proponowanie leczenia, dokładne wyjaśnienie wprowadzanej farmakoterapii, wpływu leków (pozytywnych i objawów niepożądanych).Traktowanie pacjenta podmiotowo i cechy osobiste lekarza w kontakcie z drugą osobą. Polecam.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz, kompleksowo podszedł do mojego problemu. Mimo iż moim problemem powinien raczej zająć się ortopeda byłam wielokrotnie odsyłana do specjalisty neurologa ze względu na następstwa jakim był silny promieniujący ból. Mimo iż ortopedia i mój problem nie mieściły się w kompetencjach Pana Konrada podjął szereg działań aby zapewnić mi kompleksową poradę: dokładnie wysłuchał, zbadał ruchomość stawów, a następnie skonsultował się telefonicznie z lekarzem ortopedą. Otrzymałam również szereg porad odnośnie dalszego postępowania tj. konsultacja ortopedyczna oraz fizjoterapeutyczna w celu diagnostyki i rehabilitacji, oraz polecenie konkretnych specjalistów. Wizyty u Pana Konrada mocno się przedłużają, wydłużając jednocześnie czas oczekiwania kolejnych pacjentów co spowodowane jest pełnym zaangażowaniem w problem każdego pacjenta oraz zapewnienie każdemu tyle czasu ile potrzeba aby omówić i rozwiązać problem. 5 gwiazdek to stanowczo za mało, Pan doktor nie mieści się w skali, to lekarz z prawdziwego zdarzenia :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: ból kręgosłupa po urazie

  Była to moja pierwsza wizyta. Pan doktor widzi człowieka a nie tylko numer choroby przeprowadził ze mną bardzo dokladny wywiad zapoznał się szczegółowo z historią choroby oraz badaniami, które posiadałam. Zbadał mnie bardzo dokładnie, podał możliwe przyczyny, jak również zalecił konieczną dalszą diagnostykę oraz odpowiednie leki Na pewno  będę kontynuować leczenie u pana doktora. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz słucha pacjenta, dokładnie przegląda wyniki badań, udziela wyczerpujących informacji na zadawane pytania dotyczące choroby. Polecam Pana Doktora.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo dobry specjalista. Lekarz godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu. Wytłumaczył czym może być spowodowane moje schorzenie.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora. Jestem zadowolona z podmiotowego podejścia do mnie i mojej choroby. Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, zbadał mnie dokładnie, podał możliwe przyczyny, jak również zalecił stosowanie odpowiednich leków i terapii. Zamierzam kontynuować leczenie u pana doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam!
  Jestem lekarzem specjalistą chorób układu nerwowego.
  W mojej codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych z najbardziej złożonymi problemami neurologicznymi. Ta dziedzina medycyny była moją pasją od początku studiów, tajemnice ludzkiego mózgu i nerwów pasjonują mnie od zawsze.
  Moja praca w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu pozwoliła mi nabrać dużego doświadczenia i umiejętności w badaniu. W tamtejszej klinice obroniłem w 2017r tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny neurologii.
  W Klinice specjalizujemy się w leczeniu chorób układu krążenia mózgowego czyli głównie udarów, chorób demielinizacyjnych w tym stwardnieniem rozsianym, chorób układu pozapiramidowego.


  Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z moich usług – gwarantuję pełne zadowolenie.

  dr n. med Konrad Gorzelnik

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • .Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu