lek.

Konrad Gorzelnik

Neurolog

Umów wizytę 266 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam! Jestem lekarzem specjalizującym się w chorobach układu nerwowego. W mojej codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych z najbardziej złożonymi proble... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam!
  Jestem lekarzem specjalizującym się w chorobach układu nerwowego.
  W mojej codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych z najbardziej złożonymi problemami neurologicznymi. Ta dziedzina medycyny była moją pasją od początku studiów, tajemnice ludzkiego mózgu i nerwów pasjonują mnie od zawsze.
  Moja praca w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu pozwoliła mi nabrać dużego doświadczenia i umiejętności w badaniu.
  W Klinice specjalizujemy się w leczeniu chorób układu krążenia mózgowego czyli głównie udarów, chorób demielinizacyjnych w tym stwardnieniem rozsianym, chorób układu pozapiramidowego.


  Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z moich usług – gwarantuję pełne zadowolenie.

  Lek. Med. Konrad Gorzelnik

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Z wizyty u pana doktora Gorzelnika jestem bardzo zadowolona, miły sympatyczny, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi.Polecam !

 • bardzo dobry

  W życiu nie widziałam takiego szczegółowego opisu badaniu osoby po wypadku, jak pana doktora Gorzelnika! Dlaczego wszyscy nie są tacy rzetelni? Badanie było bardzo rzetelne, jak się jest u takiego lekarza, to się wie, że ma się opiekę.

 • bardzo dobry

  Jest to lekarz z powołania, zna się na swojej profesji.
  Życzę sobie i wszystkim pacjentom tak empatycznych, cierpliwych, zaufanych i skutecznych w leczeniu specjalistów jak Pan Doktor Gorzelnik.
  Jest najlepszym neurolog jaki mnie leczył i w 100% godny polecenia!!!

 • dobry

  Bylem pierwszy raz zbadal bardzo dokladnie wywiad i potady bardzo zrozumiale a do tego bardz mily.napewno

 • bardzo dobry

  Lekarz jest bardzo miły,sympatyczny.Dokładnie mnie przebadał,przeprowadził wywiad jakie są objawywypytał o mojej choroby,czy byłem leczony na tę chorobę przez innego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest osobą bardzo zaangażowana w swoją pracę. Poza fachowa porada i profesjonalną opieka, zachwyciło mnie jego ciepłe, otwarte podejście i szczere zainteresowanie! Pani Doktorze, dziękuję za pomoc i uśmiech!

Najbliższe terminy:

kolejne dni