lek.

Katarzyna Dziubińska-Sławek

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. Zawsze najistotniejsze dla mnie jest dobro Pacjenta, udzielenie mu pomocy i podniesienie zadowolenia z jakości życia. Szczególny obszar… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Bardzo miła i doświadczona Pani doktor.
  Dokładnie wyjaśniła o przyczynach bólów w plecach. Po skutecznych i nie drogich lekach zgodnie z receptą mąż już nie odczuwa dyskomfortu i znow wrócił do pracy.

  Gorąco polecam! Dziękujemy za fachową pomoc!

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią doktor, wysłuchała z należytym zainteresowaniem wszystkiego co chciałem przekazać, niczego nie bagatelizuje, bardzo życzliwa i rzetelna.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dużo problemów przychodząc= mało po wizycie, badanie trwało długo i wnikliwie, mimo że wiem * że inni pacjencji czekali, nie jest to typowa Pani lekarz na 15 czy 20 minut, jeżeli ma postawić diagnozę, na pewno do niej wrócę :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacje neurologiczne

  Byłam u Pani Doktor dwa razy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Bada dokladnie, zna historię choroby, stawia diagnozę w oparciu o szczegółowy wywiad. Troszczyła się o dobranie odpowiednich leków aby pomogły ale nie wchodziły w interakcję z innymi, które przyjmuję. Patrzy na Pacjenta przez pryzmat całego organizmu, co dla mnie jest bardzo cenne. Poza tym jest bardzo miła, ma optymistyczne podejscie, jest w niej mnóstwo energii i chęci aby pomóc pacjentowi. Dla mnie to lekarz z wiedzą, powołaniem i niezwykle mila osoba! Dziękuję Pani Doktor

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przemiła, sympatyczna lekarka. Cierpliwie odpowiadała na moje pytanie. Wyszłam zadowolona i polecam każdemu.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacje neurologiczne

  Na chwilę obecną, u Pani Doktor byłam 3 razy na wizycie lekarskiej. Z każdej wizyty, konsultacji medycznej wychodzę pokrzepiona oraz podbudowana. Poza tym Pani Doktor Katarzyna Dziubińska-Sławek jest miła, sympatyczna, służy dobrą, fachową merytoryczną poradą. Ale najważniejsze, jej diagnozy są trafne. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta. I czuję się dobrze. Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo kompetentny lekarz. Szczegółowe badanie i wywiad. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor posiada dużą wiedzę z zakresu neurologi. Na pewno będę kontynuować leczenie u tego lekarza.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W końcu ktoś mi udzielił obszernej informacji o mojej dolegliwości, metodach leczenia i odbyło się to w miłej atmosferze. Dodam, że przyjechałem do Pani dr. 50 km, wcześniej byłem "u siebie" u kilku specjalistów, wizyty kończyły się zastrzykiem, ewentualnym wypisaniem L4 i i bezuczuciowym "następny".

 • A
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

  Bezapelacyjnie 5*
  Pani Doktor jest profesjonalna, konkretna, nie bagatelizuje; nie pośpieszała wizyty, szczegółowo wypytywała i objaśniała.
  Bardzo ciepła, z poczuciem humoru!
  Oby tylko tacy ludzie nas leczyli... ;)

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor miła, sympatyczna, a przede wszystkim zainteresowana pacjentem i rzetelnym wywiadem. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie.
  Zawsze najistotniejsze dla mnie jest dobro Pacjenta, udzielenie mu pomocy i podniesienie zadowolenia z jakości życia.
  Szczególny obszar moich zainteresowań zawodowych to diagnostyka, leczenie: bólów kręgosłupa, urazów głowy i kręgosłupa, migreny oraz innych bólów głowy, zawrotów głowy, udarów oraz innych zaburzeń krążenia mózgowego, padaczki.

Specjalizacje

 • Neurologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie
 • Uniwersytet Marii Curie-Składowskiej: Studia Podyplomowe - Administracja i Zarządzanie dla kadry kierowniczej w słuzbie zdrowia

Publikacje

 • "The Case of Stenosis of the Liquid Space of the Spinal Cord and Cauda Equina Region in the Course of Purulent Cerebrospinal Meningitis in Tomografic and Myelografik Picture" (współautor)
 • "Wybrane aspekty miopatii w schorzeniach ogólnoustrojowych i jatrogennych"