prof. dr hab. n. med.

Joanna Narbutt

Dermatolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, adiunktem Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Głównymi kierunkami moich zainteresowań klinicznych i naukowych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: leczenie łuszczycy

  Pani profesor jest pierwszym od 25 lat lekarzem , który pomógł mi w leczeniu łuszczycy skóry głowy. Po raz pierwszy od wielu lat nie mam łuski na głowie, nie boli mnie skóra, włosy przestały wypadać. Żałuję tylko że tak późno do Pani profesor trafiłam. Oprócz tego że jest świetnym lekarzem, to również człowiekiem o wielkiej empatii.

 • K

  Bardzo dobry lekarz i specjalista, szybko stawia diagnozę i kompleksowo rozplanowuje cykl leczenia. Poza tym w zrozumiały sposób wyjaśnia pacjentom przyczyny występujących dolegliwości oraz sposoby ich leczenia. Polecam wizyty u Pani Profesor.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Świetny specjalista, tworzy przyjazną atmosferę podczas wizyty, potrafi wysłuchać, poświęca wiele uwagi, podczas wywiadu sprawdza wszystkie "tropy". Już raz - klika lat wstecz - uratowała mnie z beznadziejnej sytuacji stawiając trafną diagnozę kiedy inni specjaliści nie potrafili pomóc.
  Podsumowując: Uosobienie Profesjonalizmu i Empatii.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Narbutt szybko postawiła diagnozę i zaplanowała cykl leczenia. Ma bardzo miłe, empatyczne podejście do pacjenta.

 • K

  Pani Profesor w przystępny sposób umie wytłumaczyć co pacjentowi dolega, jakie są konieczne dalsze kroki. Jest sympatyczna i ciepła.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz. Pomogła mojemu 2 latków wyjść z okoloustnego zapalenia skóry. Była to długa walka i kiedy my rodzice chcieliśmy się już poddać i podać antybiotyk Pani Doktor motywowania do walki. Dziękujemy

 • M

  Lekarz godny polecenia. Jednak nie przyjrzała się zmianom skórnym bliżej (chociażby pod oświetleniem), co sprawiłoby żebym poczuła się porządnie przebadana.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz, atmosfera wizyty przyjemna. Pani Doktor rzetelnie przeprowadziła wywiad, odpowiedziała na wszelkie pytania i wskazała kierunek leczenia.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na podstawie pierwszego kontaktu mogę stwierdzić, że trafiłem do profesjonalistki. Bardzo miłe i sympatyczne a przede wszystkim rzeczowe podejście do pacjenta rokuje duże nadzieje na efekty leczenia.
  Więcej będę mógł powiedzieć po następnych wizytach.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretnie i rzeczowo zostałam poinstruowana co do dalszego leczenia. Pani profesor rownież bardzo miła. Polecam

Pytania pacjentów (39)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, adiunktem Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Głównymi kierunkami moich zainteresowań klinicznych i naukowych są: łuszczyca, atopowe zapalnie skóry, pokrzywka, nowotwory i alergie. Tym zagadnieniom poświęciłam wiele materiałów naukowych publikowanych w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. W roku 2008 objęłam funkcję Sekretarza Generalnego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a od 2015 roku pełnię funkcję Przewodniczącej Sekcji Farmakologii Klinicznej PTD. Od dwóch lat jest członkiem Zespołu Kwalifikującego d/s Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Jestem laureatką wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki.
  ,

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi