prof. dr hab. n. med.

Joanna Narbutt

Dermatolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista dermatolog-wenerolog. Jestem konsultantem krajowym w dziedzinie dermatologii i wenerologii a także profesorem Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: łuszczyca

  Bardzo profesjonalna wizyta, po raz pierwszy odkąd leczę się na łuszczycę zostało mi zaproponowane odmienne leczenie, które mam nadzieję pomoże. Pani profesor odpowiada na wszystkie pytania. Zdedydowanie polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Profesor to jedyna osoba, która dała mi nadzieję na normalne życie. Po 13-tu latach zmagań z chorobą i dziesiątkach konsultacji u lekarzy wreszcie ktoś potraktował mnie poważnie. I mowa tu nie tylko o samej chorobie i sposobie leczenia, ale także dostosowaniu go do trybu życia, co nigdy nie miało znaczenia dla pozostałych. "Masz pracę? Nie możesz w tygodniu w godzinach przedpołudniowych pojawić się w klinice? - To się zwolnij, albo znajdź inną" - tak było w każdym innym miejscu. Pani Profesor wzięła pod uwagę każdy aspekt życia tak, żeby leczenie nie tylko przyniosło skutek, ale również dało możliwość normalnego funkcjonowania w trakcie. Polecam całym sercem. Pani Profesor cuda wykonuje od ręki :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Mój problem (trądzik różowaty) został bardzo szybko zdiagnozowany, a odpowiednie leczenie farmakologiczne wdrożone. Dodatkowo Pani Profesor szczegółowo omówiła uwarunkowania w zakresie diety, ekspozycji na warunki atmosferyczne i propozycje w zakresie dalszego leczenia, chętnie odpowiadając na wszelkie pytania. Z czystym sumieniem polecam.

 • D
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Danuta Nowakowska
  Pełny profesjonalizm i ogromne doświadczenie zawodowe a do tego Pani Profesor miła zawsze uśmiechnięta i z wielkim zapasem empatii
  Dziękujemy i polecamy

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: leczenie łuszczycy

  Pani profesor jest pierwszym od 25 lat lekarzem , który pomógł mi w leczeniu łuszczycy skóry głowy. Po raz pierwszy od wielu lat nie mam łuski na głowie, nie boli mnie skóra, włosy przestały wypadać. Żałuję tylko że tak późno do Pani profesor trafiłam. Oprócz tego że jest świetnym lekarzem, to również człowiekiem o wielkiej empatii.

 • K

  Bardzo dobry lekarz i specjalista, szybko stawia diagnozę i kompleksowo rozplanowuje cykl leczenia. Poza tym w zrozumiały sposób wyjaśnia pacjentom przyczyny występujących dolegliwości oraz sposoby ich leczenia. Polecam wizyty u Pani Profesor.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Świetny specjalista, tworzy przyjazną atmosferę podczas wizyty, potrafi wysłuchać, poświęca wiele uwagi, podczas wywiadu sprawdza wszystkie "tropy". Już raz - klika lat wstecz - uratowała mnie z beznadziejnej sytuacji stawiając trafną diagnozę kiedy inni specjaliści nie potrafili pomóc.
  Podsumowując: Uosobienie Profesjonalizmu i Empatii.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Narbutt szybko postawiła diagnozę i zaplanowała cykl leczenia. Ma bardzo miłe, empatyczne podejście do pacjenta.

 • K

  Pani Profesor w przystępny sposób umie wytłumaczyć co pacjentowi dolega, jakie są konieczne dalsze kroki. Jest sympatyczna i ciepła.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz. Pomogła mojemu 2 latków wyjść z okoloustnego zapalenia skóry. Była to długa walka i kiedy my rodzice chcieliśmy się już poddać i podać antybiotyk Pani Doktor motywowania do walki. Dziękujemy

Pytania pacjentów (39)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista dermatolog-wenerolog. Jestem konsultantem krajowym w dziedzinie dermatologii i wenerologii a także profesorem Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Głównymi kierunkami moich zainteresowań klinicznych i naukowych są: łuszczyca, atopowe zapalnie skóry, pokrzywka, nowotwory i alergie. Tym zagadnieniom poświęciłam wiele materiałów naukowych publikowanych w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. W roku 2008 objęłam funkcję Sekretarza Generalnego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a od 2015 roku pełnię funkcję Przewodniczącej Sekcji Farmakologii Klinicznej PTD. Od dwóch lat jest członkiem Zespołu Kwalifikującego d/s Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Jestem laureatką wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki.
  ,

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • .

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .