Jakub Piotrowski

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
158 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam Nazywam się Jakub Piotrowski. Od 6 lat prowadzę swój gabinet dietetyczny. Ukończyłem dietetykę na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz biotechnologię na Uniwersytecie Szczecińskim.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: redukcja

  Rzeczowy i pomocny. Posiłki są smaczne, porcje duże. Do tego super prowadzone treningi. Motywuje nie tylko pod kątem diety, ale i ruchu. Polecam!

 • P
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

  Bardzo polecam. Dieta była łatwa do przygotowania. Zastosowanie planu rotacyjnego spowodowało, że w 3 miesiące schudłem 12 kg, a z pasa zeszło mi 15 cm. Jeżeli mam jakieś pytania Pan Jakub bardzo szybko na nie odpowiada. Można pytać o wszystko. Treningi personalne również ciekawe, dostosowane nawet do mojej średniej kondycji.

 • Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: zrzucić kilogramy

  Jakub to człowiek z którym można porozmawiać o każdym problemie, zaangażowany dla klienta i przede wszystkim jego działania są skuteczne!! Sympatyczny i miły :) Polecam w całości :)

 • M
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: zmiana diety

  Pełen profesjonalizm, dieta zrobiona idealnie pode mnie. Kilka kilo już mniej, świetne samopoczucie, działamy dalej :) serdecznie polecam

 • S
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: nadwaga

  Polecam dietetyka Jakuba Piotrowskiego. Chciałem zgubić parę kilogramów. Nie jestem mistrzem gotowania, ale nie było żadnego problemu z przygotowaniem posiłków. Wszystko było smaczne, nie byłem głodny a kilogramy spadały. I nadal spadają.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: konsultacje dietetyczne

  W pełni profesjonalne podejście, podczas wizyty wszystko zostało dobrze objaśnione, a zaproponowany plan dietetyczny i treningowy już przynosi pierwsze efekty. Polecam

  Jakub Piotrowski2018-06-04

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: konsultacje dietetyczne

  Wizyta w pełni profesjonalna, już po zaledwie kilku dniach miałem gotową pełną dietę wraz ze rozpiską na siłownię. Stosuje już od tygodnia i serdecznie polecam, nie czuję się głodny a potrawy są łatwe w przygotowaniu, smaczne oraz zdrowe. Efekty już są ponieważ czuje się pełny energii i zdrowszy.

  Jakub Piotrowski2018-06-04

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: konsultacje dietetyczne

  Bardzo dobry kontakt z Panem Jakubem. Szczerze mówiąc szlam na wizytę z ogromnym zrezygnowaniem, ponieważ nie był to pierwszy dietetyk, którego odwiedziłam. Aczkolwiek juz w tym momencie mogę stwierdzić ze dieta pomaga. Na pewno nie chodzi sie głodnym, a wręcz przeciwnie, czasem cieżko jest zjeść wszystkie posiłki ;) widać, ze Pan wie co robi ;)

  Jakub Piotrowski2018-04-18

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • N
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

  Pomimo dość krótkiej współpracy zauważalne są efekty a przede wszystkim zmiana nastawienia i samopoczucia. Dieta okazała się być bardzo smaczna i prosta w przygotowaniu. Pan Jakub uwzględnia preferencje żywieniowe, co sprawia że zachowanie diety nie jest problematyczne. Kontakt mailowy jest dużym plusem. Pozwala na szybka konsultację w razie jakichkolwiek wątpliwości. Serdecznie polecam:)

  Jakub Piotrowski2018-04-18

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • A
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: dieta

  Profesjonalista w swoim fachu :-) do tego bardzo sympatyczny. Dieta super bo i smaczna i nie głodowa.Dobrze mnie motywował i chwalił moje małe sukcesy:-) po spotkaniu z nim zawsze wychodziłam uśmiechnięta i gotowa do dalszej pracy nad sobą:-) Polecam!

  Jakub Piotrowski2018-03-28

  Dziękuje bardzo za opinię.

Pytania pacjentów (22)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam
  Nazywam się Jakub Piotrowski. Od 6 lat prowadzę swój gabinet dietetyczny. Ukończyłem dietetykę na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz biotechnologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Moi klienci zgubili już łącznie kilka tysięcy kilogramów. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta, dieta zawsze jest indywidualnie zbilansowana. Nie ma obaw, że ktoś będzie na diecie głodny, czy zmuszany do jedzenie produktów, których po prostu nie lubi. Dodatkowo jestem również od 10 lat trenerem personalnym, więc czuwam nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń przez moich klientów na treningach personalnych. Zapraszam do umawiania wizyt u mnie w gabinecie w Szczecinie, a także konsultacji online dla osób z całej Polski i zagranicy.

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy

Edukacja

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Szczeciński

Publikacje

 • ZMIANY MASY CIAŁA I STĘŻENIA LIPIDÓW PACJENTÓW PODDANYCH RESTRYKCJOM KALORYCZNYM–DONIESIENIE WSTĘPNE (Pomeranian Journal of Life Sciences 2016)