Jakub Piotrowski

Dietetyk

4 opinie +dodaj

Umów wizytę 243 odwiedziny w ciągu 30 dni

Witam Nazywam się Jakub Piotrowski. Od 6 lat prowadzę swój gabinet dietetyczny. Ukończyłem dietetykę na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz biotechnologię na Uniwersytecie Szczecińskim.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: konsultacje dietetyczne

  Bardzo dobry kontakt z Panem Jakubem. Szczerze mówiąc szlam na wizytę z ogromnym zrezygnowaniem, ponieważ nie był to pierwszy dietetyk, którego odwiedziłam. Aczkolwiek juz w tym momencie mogę stwierdzić ze dieta pomaga. Na pewno nie chodzi sie głodnym, a wręcz przeciwnie, czasem cieżko jest zjeść wszystkie posiłki ;) widać, ze Pan wie co robi ;)

  Jakub Piotrowski2018-04-18

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • N
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

  Pomimo dość krótkiej współpracy zauważalne są efekty a przede wszystkim zmiana nastawienia i samopoczucia. Dieta okazała się być bardzo smaczna i prosta w przygotowaniu. Pan Jakub uwzględnia preferencje żywieniowe, co sprawia że zachowanie diety nie jest problematyczne. Kontakt mailowy jest dużym plusem. Pozwala na szybka konsultację w razie jakichkolwiek wątpliwości. Serdecznie polecam:)

  Jakub Piotrowski2018-04-18

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • A
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: dieta

  Profesjonalista w swoim fachu :-) do tego bardzo sympatyczny. Dieta super bo i smaczna i nie głodowa.Dobrze mnie motywował i chwalił moje małe sukcesy:-) po spotkaniu z nim zawsze wychodziłam uśmiechnięta i gotowa do dalszej pracy nad sobą:-) Polecam!

  Jakub Piotrowski2018-03-28

  Dziękuje bardzo za opinię.

 • J
  Lokalizacja: Dietetyk w Szczecinie Jakub PiotrowskiUsługa: kuracja odchudzająca

  Pełny profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia. Pan Jakub zawsze służy dobrą radą i wsparciem. W chwilach kryzysu zawsze motywuje. Diety układane są smaczne i bardzo różnorodne. Dzięki panu Jakubowi wiem już, że na diecie się nie głoduje, a efekty są widoczne bardzo szybko. Szczerze polecam.

  Jakub Piotrowski2018-03-26

  Dziękuje bardzo za opinię.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam
  Nazywam się Jakub Piotrowski. Od 6 lat prowadzę swój gabinet dietetyczny. Ukończyłem dietetykę na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz biotechnologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Moi klienci zgubili już łącznie kilka tysięcy kilogramów. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta, dieta zawsze jest indywidualnie zbilansowana. Nie ma obaw, że ktoś będzie na diecie głodny, czy zmuszany do jedzenie produktów, których po prostu nie lubi. Dodatkowo jestem również od 10 lat trenerem personalnym, więc czuwam nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń przez moich klientów na treningach personalnych. Zapraszam do umawiania wizyt u mnie w gabinecie w Szczecinie, a także konsultacji online dla osób z całej Polski i zagranicy.

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Szczeciński

Publikacje

 • ZMIANY MASY CIAŁA I STĘŻENIA LIPIDÓW PACJENTÓW PODDANYCH RESTRYKCJOM KALORYCZNYM–DONIESIENIE WSTĘPNE (Pomeranian Journal of Life Sciences 2016)