Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista Otolaryngolog, absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację odbył w Klinice Otorynolaryngologii w Warszawie pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Kukwy. W okresie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Otolaryngolog, absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację odbył w Klinice Otorynolaryngologii w Warszawie pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Kukwy. W okresie całej pracy zawodowej skupiał się przede wszystkim na praktycznych aspektach diagnostyki laryngologicznej oraz chirurgii głowy i szyi, wykonał wiele zabiegów operacyjnych w Klinice Otolaryngologii Szpitala Czerniakowskiego oraz w Centrum Zdrowia Dziecka.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: kontrola pooperacyjna

  Bardzo rzetelny lekarz z odpowiednim podejsciem do dziecko, co jest sprawa nieodzownà jesli chce sie dobrze ocenic ucho po operacji przy badaniu wiercacych sie I placzàcych maluchow.

 • E

  Lekarz bardzo dokladny. Wykonal wszystkie badania rzeczowo wyjasnil na czym polega moj problem podal kilka spisobow leczenia i wskazal najlepsza metode dla mnie. Chyba jeszcze nigdy nie spotkalam tak rzeczowego spokojnego i profesjonalnego specjalisty. Wizyta odbyla sie bez pośpiechu. Rekomenduje Pana doktora w 100%.

 • A

  Miły, kompetentny lekarz. Poświęcił energicznemu 4,5-letniemu chłopcu wystarczająco dużo uwagi, żeby ten czuł się bezpiecznie podczas wizyty. Wyjaśnił co trzeba, zalecił dalsze badanie, żeby mieć pełen obraz i żeby dopiero wtedy podjąć konkretną decyzję dotyczącą ew. zabiegu.

 • A
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: drobne zabiegi laryngologiczne

  Do doktora Jacka Brzosta trafiłam z ostrym zapaleniem migdałka. Był czwartym z kolei lekarzem w trakcie mojej długotrwałej anginy ropnej i jedynym, który okazał się być po prostu prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Absolutnie 100% przygotowany merytorycznie, cierpliwy i słuchający, odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania i wszystko wytłumaczył. Zabieg nacięcia migdałka przeprowadził szybko i prawie bezboleśnie, na bieżąco informował co robi i mimo nieprzyjemnego zabiegu - wspominam to dobrze! Pan dr Jacek zmienił również niedziałający na mnie antybiotyk i już następnego dnia od przyjęcia 1 dawki moje dolegliwości zmniejszyły się o połowę. Znakomity, wzbudzający zaufanie lekarz i przemiły człowiek. Szczerze wszystkim polecam !!

 • I
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Bardzo miły lekarz, niezwykle delikatny podczas niezbyt miłego badania endoskopem, odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wiele wątpliwości. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Uważnie słucha, dokładnie bada i rzeczowo podchodzi do sprawy. Ulżył mi mi już w gabinecie. Polecam.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tak wyobrażałem sobie wzorową wizytę u specjalisty. Bardzo pozytywny, ciepły i serdeczny lekarz. Wysłuchał mnie i zbadał na wszystkie możliwe sposoby z moją dolegliwością. Już dzień po wizycie jest widoczne zmniejszenie objawów! Dziękuję :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Pan Brzost skutecznie wyleczył mi silny stan zapalny ucha, z czym nie poradził sobie inny laryngolog. Lekarz rozumiał moją niechęć do przyjmowania antybiotyków ogólnoustrojowych. Wymienił mi niedziałający antybiotyk miejscowy na inny, który poradził sobie z tym zadaniem. Podczas wizyty czułem się wysłuchany, zrozumiany i traktowany z szacunkiem. Lekarz nie śpieszył się podczas wizyty. Doceniam też kulturę osobistą pana Brzosta, uśmiech i pozytywne podejście. Wizyta odbyła się w sobotę późnym wieczorem, co także szczególnie doceniam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowy, dokładny, zaangażowany w badanie, dociekliwy. Dr Brzost jest bardzo przyjemny w obcowaniu, kulturalny i wprowadzający spokój co sprawia, że wizyta jest komfortowa i ma się poczucie, że jest się w dobrych rękach.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medicover - InflanckaUsługa: ból ucha

  badanie przebieglo sprawnie, lekarz wysluchal co mialem do powiedzenia i szczegolowo wytlunaczyl plan leczenia. Leki szybko przyniosly ulge.