Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Otolaryngolog, absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację odbył w Klinice Otorynolaryngologii w Warszawie pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Kukwy. W okresie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Pan Jacek jest bardzo empatycznym, miłym i uprzejmym lekarzem z właściwym podejściem do pacjenta. Na wizycie wszystko wyjaśnia, omawia i tłumaczy. Szczerze polecam tego niewątpliwie bardzo dobrego fachowca. Oby takich ludzi jak najwiecej w naszej służbie zdrowia :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały specjalista, uważnie wysłuchał objawów, w trakcie badania na bieżąco przekazywał niezbędne informacje, postawił prawidłową diagnozę oraz dał szczegółowe wskazówki co do dalszego leczenia. W razie potrzeby ponownej wizyty u laryngologa, na pewno wybiorę się do Pana Jacka!

 • Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: problemy z zatokami, łuszczenie się skóry w uszach

  Pan Jacek jest zdecydowanie najlepszym Laryngologiem z jakim miałem przyjemność kiedykolwiek się spotkać, a byłem wcześniej u innych bardzo wysoko ocenianych lekarzy. Bardzo profesjonalny, miły, niezwykle rzeczowy specjalista. Po pierwsze, lekarz z uwagą wysłuchał tego co miałem do powiedzenia na temat objawów i moich spekulacji. Po drugie, lekarz bardzo skrupulatnie przeprowadził badania, dokładnie omawiając swoją opinię w przystępny dla pacjenta sposób. Po trzecie lekarz rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania, zaproponował sposoby leczenia, szczegółowo omawiając każdy z nich.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Lekarz uprzejmy i przyjazny zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Dokładnie robi badania i wyjaśnia wszystko rodzicowi. Emanuje spokojem i pozytywną energią.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Kompetentny, empatyczny, godny polecenia specjalista.
  Dokładne badanie, analiza przyniesionych wyników, przystępne wyjaśnienie problemu, zalecania - czyli tak jak powinna wyglądać wizyta u dobrego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: kontrola pooperacyjna

  Bardzo rzetelny lekarz z odpowiednim podejsciem do dziecko, co jest sprawa nieodzownà jesli chce sie dobrze ocenic ucho po operacji przy badaniu wiercacych sie I placzàcych maluchow.

 • E

  Lekarz bardzo dokladny. Wykonal wszystkie badania rzeczowo wyjasnil na czym polega moj problem podal kilka spisobow leczenia i wskazal najlepsza metode dla mnie. Chyba jeszcze nigdy nie spotkalam tak rzeczowego spokojnego i profesjonalnego specjalisty. Wizyta odbyla sie bez pośpiechu. Rekomenduje Pana doktora w 100%.

 • A

  Miły, kompetentny lekarz. Poświęcił energicznemu 4,5-letniemu chłopcu wystarczająco dużo uwagi, żeby ten czuł się bezpiecznie podczas wizyty. Wyjaśnił co trzeba, zalecił dalsze badanie, żeby mieć pełen obraz i żeby dopiero wtedy podjąć konkretną decyzję dotyczącą ew. zabiegu.

 • A
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: drobne zabiegi laryngologiczne

  Do doktora Jacka Brzosta trafiłam z ostrym zapaleniem migdałka. Był czwartym z kolei lekarzem w trakcie mojej długotrwałej anginy ropnej i jedynym, który okazał się być po prostu prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Absolutnie 100% przygotowany merytorycznie, cierpliwy i słuchający, odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania i wszystko wytłumaczył. Zabieg nacięcia migdałka przeprowadził szybko i prawie bezboleśnie, na bieżąco informował co robi i mimo nieprzyjemnego zabiegu - wspominam to dobrze! Pan dr Jacek zmienił również niedziałający na mnie antybiotyk i już następnego dnia od przyjęcia 1 dawki moje dolegliwości zmniejszyły się o połowę. Znakomity, wzbudzający zaufanie lekarz i przemiły człowiek. Szczerze wszystkim polecam !!

 • I
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Bardzo miły lekarz, niezwykle delikatny podczas niezbyt miłego badania endoskopem, odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wiele wątpliwości. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Otolaryngolog, absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację odbył w Klinice Otorynolaryngologii w Warszawie pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Kukwy. W okresie całej pracy zawodowej skupiał się przede wszystkim na praktycznych aspektach diagnostyki laryngologicznej oraz chirurgii głowy i szyi, wykonał wiele zabiegów operacyjnych w Klinice Otolaryngologii Szpitala Czerniakowskiego oraz w Centrum Zdrowia Dziecka.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie