dr n. med.

Ireneusz Salata

Ginekolog, Endokrynolog, Androlog

182 opinie +dodaj

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

MULTI - MED - zapisy TELEFONICZNE NA PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI ; WPE -ŚRODY; Kl. BOCIAN REJESTRACJA NA WTORKI/ ŚRODY; specjalista: Położnik – Ginekolog, Endokrynolog, Androlog kliniczny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
182 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Warszawska Przychodnia Endokrynologiczna

  Zachęcona pozytywnymi opiniami umówiłam na konsultację andrologiczną partnera. Jako jedyny z kilku andrologów, u których konsultowaliśmy wyniki przeprowadził solidny wywiad i zlecił pełen pakiet badań. Bardzo zaimponowało mi to, że dr Salata zajął się problemem, z którym przyszliśmy w sposób kompleksowy. Mimo, że nie była to konsultacja dla par - zwrócił uwagę również na moje przypadłości, czym zachęcił mnie do ponownej konsultacji - tym razem skupiając się na mnie. Badanie zostało przeprowadzone w sposób
  dokładny i szczegółowy z taktem, delikatnością i bez skrępowania. Wyszłam z gabinetu z pakietem badań do wykonania, ale i pewnością, że w końcu jesteśmy w dobrych rękach. Dr Salata to ciepły, życzliwy człowiek i specjalista z prawdziwego zdarzenia. To prawda, że nie owija w bawełnę i potrafi bez ogródek powiedzieć to, co myśli, ale uważam to za ogromny atut i charyzmę.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz zajął się mną całościowo, a nie tylko problemem, z którym przyszłam. Zaproponował również badanie piersi - nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, lekarz wzbudził we mnie zaufanie do swoich kompetencji

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Multi-Med Plus

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Owszem potrafi czasami w bardzo bezpośredni sposób zwrócić sie do pacjenta, używając potocznego słownicta, ale najważniejsze, że próbuje znaleźć przyczynę problemu pacjenta. Pan Doktor na początku przeprowadza bardzo dokładny wywiad, zleca badania, które są niezbędne by znaleźć prawidłową przyczynę choroby, jest także świetnym psychologiem. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświęca tyle czasu, ile naprawdę pacjent potrzebuje. Leczę się u Pana Doktora wraz z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej wspólpracy z Panem Doktorem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, pełne wsparcie i zrozumienie. dr Salata to specjalista najwyższej klasy!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zachwycona wizytą u Pana Doktora, słuchając tego co mówi nie mam się absolutnie żadnych wątpliwości, że trafiłam do celu. Ciepły, troskliwy z poczuciem humoru, niesamowita wiedza. Nie skupia się na jednej dolegliwości, robi wszystko by pomóc na każdym polu. Dla mnie jest wzorem lekarza i cieszę się, że takiego Człowieka mogę nazywać moim lekarzem. Polecam z całego serca. Beata

 • Witam serdecznie.Do Doktora trafiliśmy z polecenia znajomych, z problemami utrzymania ciąży.Pierwszą wizytę odbyliśmy 2015 na jesień , dziś jestem mamą od kilku dni ,29.11.2017 urodziłam synka Janka.
  Dzięki profesjonalnemu zaangażowaniu Doktora, po wnikliwych i dokładnych diagnozach ,spełniło się nasze marzenie.Lekarz z powołania , dokładnie znający się na swojej dziedzinie.Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze z odrobiną specyficznego humoru, dla luźnej atmosfery. Polecam Doktora ponieważ wie ,dokładnie co robi i jak powinno podchodzić się do pacjenta. Z szacunkiem i ukłonem dla Doktora- M & P & Janek Makara z Bełchatowa.

 • M
  Lokalizacja: Multi-Med Plus

  Na wizytę u Pana Doktora zdecydowałam się umówić wyłącznie na podstawie opinii tutaj zamieszczonych, dlatego pozostawiam również swoją. Polecam dr Salatę z całego serca! Od ponad dwóch lat (przed wizytą) staraliśmy się z mężem o dziecko... Kilka lat wcześniej zdiagnozowano u mnie zespół policystycznych jajników - niestety, lekarze nie pozostawiali złudzeń twierdząc, że będzie mi trudno zajść w ciążę. Doktor Salata absolutnie niczego nie stwierdzał, nie oceniał, nie wykluczał, nie potwierdzał - pytał, analizował i działał na podstawie obszernego, bardzo szczegółowego wywiadu oraz mnóstwa zleconych badań. Wiedziałam doskonale, co robić, czego się spodziewać i jaki efekt dać mają kolejne kroki. Pan Doktor - w razie wątpliwości czy pytań - zawsze dostępny był pod telefonem, co niezwykle sobie ceniłam. Po niespełna roku od pierwszej wizyty udało mi się zajść w ciążę, którą pod czujnym okiem Pana Doktora szczęśliwie donosiłam (dzięki nieustającej, regularnej kontroli stanu zdrowia) i teraz... obok mnie śpi niespełna miesięczny synek. Polecam Pana Doktora wszystkim, którzy borykają się z problemami!! Naprawdę warto!! Ja pozostaję wierną pacjentką dr Salaty! :)

 • E
  Lokalizacja: Multi-Med PlusUsługa: zajscie w ciąże

  jestem bardzo zadowolona bo wczesniej jeżdziliśmy z mężem po lekarzach wymyślali różne leczenia bo nie przynosiło żadnego efektu jestem po dwóch ciążach martwych i byłam już zdesperowana ale jak trafiłam do pana doktora to od pierwszej wizyty byłam zadowolona bo jedyny lekarz nie naciągał nas na inseminacje czy ivitro proszke sie podleczyłam trwało to pół roku i jestem w ciązy był strach jak to sie skończy ale jestem zadowolona bo mam już synka ma pół roku jest zrdowy ma dużo energii .

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: profesorskie konsultacje endokrynologiczne

  W końcu trafiłem do fachowca. Rzetelny i konkretny. Nie skupia sie na opowieściach i pogaduszkach tylko notuje fakty. Testowalem już kilku i żaden nawet mnie nie dotknął czy zbadał a kasę i to niezłą brali wszyscy. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Multi-Med Plus

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie więc nie oceniam efektów jak większość osób. Wyjątkowo bezpośredni lekarz. Mogę powiedzieć, że cała wizyta przebiega w wojskowej atmosferze. Same konkrety bez zbędnych dywagacji. Dla mnie doskonały lekarz. Nie lukruje, nie ubarwia. Zalecenia również konkretne, szczegółowe. Zadaje mnóstwo pytań, również intymnych. Nie stawia diagnozy na podstawie jednej rozmowy czy badania. Podchodzi do badania w sposób globalny nie tylko pod kątem swoich specjalizacji co jest dowodem na niezwykłą wiedzę medyczną jak również doświadczenie. Niezwykle dociekliwy i dokładny zarówno w przeprowadzanym wywiadzie jak i podczas samego badania. Uważam, że gdyby każdy lekarz przykładał tyle serca w diagnostykę pacjenta co Dr. Salata nie trzeba by było biegać od lekarza do lekarza.
  Polecam zdecydowanie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • MULTI - MED - zapisy TELEFONICZNE NA PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI ; WPE -ŚRODY;
  Kl. BOCIAN REJESTRACJA NA WTORKI/ ŚRODY;
  specjalista: Położnik – Ginekolog, Endokrynolog, Androlog kliniczny - Certyfikat PTA.
  Wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: Katedra Ginekologii i Położnictwa, Katedra Endokrynologii i Chorób Metabolicznych w Inst.Centrum Zdrowia Matki Polki Łódź
  Posiada 30 letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz zaburzeń endokrynologicznych u kobiet i mężczyzn.
  Współzałożyciel i wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada tytuł doktora nauk medycznych w tematyce andrologicznej. Członek Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Endokrynologicznego, oraz Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy.
  Autor i współautor ok 50 prac naukowych i doniesień zjazdowych, opublikowanych w Polsce i za granicą.

  Zachęcam do umawiania wizyt telefonicznie w Multi-Med Plus w poniedziałki i czwartki, natomiast w celu zarezerwowania wizyty w piątek namawiam do korzystania z Kalendarza Wizyt dostępnego na moim profilu.

  Laureat Nagrody „Motyl 2014” w kategorii „ Mój Ginekolog i Seksuolog” na II Międzynarodowej Konferencji - Indeks Funkcji Seksualnej Kobiety.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Autor i współautor ponad 50 prac naukowych i doniesień zjazdowych opublikowanych w Polsce i za granicą.

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat Nagrody „Motyl 2014” w kategorii „ Mój Ginekolog i Seksuolog” na II Międzynarodowej Konferencji - Indeks Funkcji Seksualnej Kobiety.