dr n. med.

Ireneusz Salata

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog, Androlog

189 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

MULTI - MED - zapisy TELEFONICZNE NA PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI ; WPE -ŚRODY; Kl. BOCIAN REJESTRACJA NA WTORKI/ ŚRODY; specjalista: Położnik – Ginekolog, Endokrynolog, Androlog kliniczny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
189 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Multi-Med PlusUsługa: złe wyniki hormonalne

  Jak dotąd najbardziej konkretny,dociekliwy lekarz. Podchodzi wnikliwie do problemu,słucha,nie bagelizuje innych dolegliwości pacjentki. Zadaje tyle pytań ,ktorych nikt nigdy mi nie zadał a także rzeczowo odpowiedział na każde moje pytania. Wizyta trwała tyle,aż bylam usatysfakcjonowana. Jak dla mnie była to najlepsza wizyta u lekarza w życiu. Zostałam potraktowana bardzo poważnie z dozą humoru co umożliwiło mi na pozbycie się stresu,który towarzyszył mi przychodząc z problemem.No i ważne-dostałam telefon Pana Doktora na który mogę dzwonić w razie pytań lub wątpliwości.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie lekarskiej należy stwierdzić, że lekarz jest bardzo wnikliwy i uważny. Po przeprowadzeniu niezmiernie dokładnego i konkretnego wywiadu w zakresie moich schorzeń, przyjmowanych leków, samopoczucia, przebiegu leczenia i historii chorób w rodzinie, przejrzeniu dokumentacji lekarskiej a także bardzo dokładnym zbadaniu piersi zlecił mi niezbędne badania celem pogłębienia diagnostyki. Mając już za sobą dwuipółroczne starania o dziecko, styczność z innymi lekarzami zarówno w ramach NFZ jak i przyjmującymi prywatnie, leczenie hormonalne (Clostilbegyt, Duphaston czyli klasyka gatunku niezależnie od kwestii występowania owulacji bądź jej braku ???), inseminacje uważam, że ten lekarz rzeczywiście jest zaangażowany w znalezienie przyczyny medycznej niepłodności. Zadał mi pytania, których nie zadał dotychczas żaden lekarz, w moim odczuciu istotne. Zlecił tylko te badania, których jego zdaniem brakowało, nie narzucił konkretnego laboratorium. Podał także wskazówki dotyczące obserwacji nasienia męża. Powyższe świadczy o holistycznym (tj. uwzględniającym nie tylko wyniki badań ale i obserwację) podejściu lekarza do kwestii płodności. Bardzo konkretny przebieg wizyty umożliwił zebranie jak największej ilości informacji natomiast empatyczne podejście doktora, jego umiejętność wyczuwania emocji sprawiło, że poczułam się podmiotowo. Lekarz potrafił także rozładować atmosferę żartami. Jednym zdaniem lekarz spowodował, że odzyskałam wiarę w to, że uda mi się zajść w ciążę naturalnie. Lekarz traktuje in vitro jako ostateczność. Wizyta trwała 40 minut. Na kolejną wizytę zaprosił mnie wraz z mężem. Na obecnym etapie leczenia bardzo polecam tego lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: konsultacja indywidualna

  Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Polecam wszystkim z problemem nieplodnosci. Super podejscie do pacjenta to lekarz z powołania. Teraz to rzadkosc.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: Konsultacja par

  Polecam jest świetnym specjalistą co za tym idzie zleca od razu konkretne badania do wykonania i dokopania się do przyczyn, które pomagają przyspieszyć leczenie. Tułanie się po lekarzach z NFZ przez 2 lata nie dało rezultatu. U doktora znajdziemy fachową opiekę i pomoc.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo zaangażowany lekarz. Szuka przyczyny problemu a nie proponuje od razu in vitro.Wizyty pełen profesjonalizm z lekka nuta humoru :) sam mój partner był zaskoczony jak lekarz podchodzi do problemu w porowniania z inna znana klinika w jakiej sie leczyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni , ze trafiliśmy do Pana Doktora :)

 • K
  Lokalizacja: Klinika Bocian Warszawa

  Polecam Doktora Salatę z czystego i całego serca!!! Staraliśmy się o dziecko bezskutecznie 3 lata..Traciliśmy już nadzieję na to , że nam się kiedykolwiek uda..Mąż miał teratozoospermie, ja problemy z hormonami..Trafiliśmy na Dr. Salatę przypadkowo...1 wizyta..Mężowi zlecił kompleks badań...Znalazł przyczynę terarozoospermii i zastosował leczenie...Mi też wdrożył odpowiednie leki...Po 8 miesiącach leczenia u Dr. Salaty zaszłam w upragnioną ciążę...
  Polecam!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: hipogonadyzm

  Pan Doktor okazał mi zainteresowanie i chęć pomocy, pomógł umówienu badań. Bardzo dobry wywiad i rozpoznanie. To dopiero pierwsza wizyta ale czuje, że się uda. Pan Ireneusz powiedział, że mnie naprawi i gorąco w to wierzę.

 • A
  Lokalizacja: Warszawska Przychodnia Endokrynologiczna

  Zachęcona pozytywnymi opiniami umówiłam na konsultację andrologiczną partnera. Jako jedyny z kilku andrologów, u których konsultowaliśmy wyniki przeprowadził solidny wywiad i zlecił pełen pakiet badań. Bardzo zaimponowało mi to, że dr Salata zajął się problemem, z którym przyszliśmy w sposób kompleksowy. Mimo, że nie była to konsultacja dla par - zwrócił uwagę również na moje przypadłości, czym zachęcił mnie do ponownej konsultacji - tym razem skupiając się na mnie. Badanie zostało przeprowadzone w sposób
  dokładny i szczegółowy z taktem, delikatnością i bez skrępowania. Wyszłam z gabinetu z pakietem badań do wykonania, ale i pewnością, że w końcu jesteśmy w dobrych rękach. Dr Salata to ciepły, życzliwy człowiek i specjalista z prawdziwego zdarzenia. To prawda, że nie owija w bawełnę i potrafi bez ogródek powiedzieć to, co myśli, ale uważam to za ogromny atut i charyzmę.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  lekarz zajął się mną całościowo, a nie tylko problemem, z którym przyszłam. Zaproponował również badanie piersi - nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, lekarz wzbudził we mnie zaufanie do swoich kompetencji

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Multi-Med Plus

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Owszem potrafi czasami w bardzo bezpośredni sposób zwrócić sie do pacjenta, używając potocznego słownicta, ale najważniejsze, że próbuje znaleźć przyczynę problemu pacjenta. Pan Doktor na początku przeprowadza bardzo dokładny wywiad, zleca badania, które są niezbędne by znaleźć prawidłową przyczynę choroby, jest także świetnym psychologiem. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświęca tyle czasu, ile naprawdę pacjent potrzebuje. Leczę się u Pana Doktora wraz z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej wspólpracy z Panem Doktorem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • MULTI - MED - zapisy TELEFONICZNE NA PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI ; WPE -ŚRODY;
  Kl. BOCIAN REJESTRACJA NA WTORKI/ ŚRODY;
  specjalista: Położnik – Ginekolog, Endokrynolog, Androlog kliniczny - Certyfikat PTA.
  Wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: Katedra Ginekologii i Położnictwa, Katedra Endokrynologii i Chorób Metabolicznych w Inst.Centrum Zdrowia Matki Polki Łódź
  Posiada 30 letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz zaburzeń endokrynologicznych u kobiet i mężczyzn.
  Współzałożyciel i wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada tytuł doktora nauk medycznych w tematyce andrologicznej. Członek Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Endokrynologicznego, oraz Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy.
  Autor i współautor ok 50 prac naukowych i doniesień zjazdowych, opublikowanych w Polsce i za granicą.

  Zachęcam do umawiania wizyt telefonicznie w Multi-Med Plus w poniedziałki i czwartki, natomiast w celu zarezerwowania wizyty w piątek namawiam do korzystania z Kalendarza Wizyt dostępnego na moim profilu.

  Laureat Nagrody „Motyl 2014” w kategorii „ Mój Ginekolog i Seksuolog” na II Międzynarodowej Konferencji - Indeks Funkcji Seksualnej Kobiety.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Autor i współautor ponad 50 prac naukowych i doniesień zjazdowych opublikowanych w Polsce i za granicą.

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat Nagrody „Motyl 2014” w kategorii „ Mój Ginekolog i Seksuolog” na II Międzynarodowej Konferencji - Indeks Funkcji Seksualnej Kobiety.