Centrum Medyczne MULTI-MED PLUS jest prywatną przychodnią medyczną istniejącą od 2004 roku przy ul. Kopernika 67/69 w Łodzi. MULTI-MED PLUS posiada zespół doświadczonych, wysokiej klasy lekarzy specj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Multi-Med Plus

Kopernika 67/69

90-553 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne MULTI-MED PLUS jest prywatną przychodnią medyczną istniejącą od 2004 roku przy ul. Kopernika 67/69 w Łodzi.
MULTI-MED PLUS posiada zespół doświadczonych, wysokiej klasy lekarzy specjalistów (adiunktów i profesorów z Klinik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi), oraz wykwalifikowany personel pomocniczy.

Nasz sprzęt

 • aparat USG ALOKA
 • EKG
 • KTG
 • wyposażona sala zabiegowa
 • aparat GE do echa serca
 • bieżna do prób wysiłkowych
więcej

Badania

 • diagnostyka kardiologiczna (echo serca, próba wysiłkowa, EKG)
 • diagnostyka USG
 • biopsja cienkoigłowa
 • badania laboratoryjne na miejscu i z dojazdem do pacjenta (szczegóły w rejestracji)
 • drobne zabiegi z zakresu chirurgi onkologicznej (np. wycinanie tzw. "pieprzyków")
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pan Doktor jest bardzo doświadczonym i zaangażowanym specjalista. Na kazdej wizycie przeprowadza wywiad i zleca badania. Odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia obawy pacjenta.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

   Pan doktor jest rzeczowy i uprzejmy. Jest spostrzegawczy i wnikliwy. Jest sympatyczny i miły a jeżeli tylko chce się czegoś od niego dowiedzieć to powie co i jak. Osobiście bardzo go polecam. Ogromny plus za charyzmę oraz podejście do życia i pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Adam Stańczyk

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Polecam Pana dr wykonał szczegółowa diagnozę , wszystko z detalami wyjaśnił. Miły i profesjonalny, fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się. Gorąco polecam, jest prawdziwym lekarzem z powołania.

  • M
   Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan dr Adam Stańczyk jest godnym polecenia specjalistą. Uprzejmy, kompetentny, zaangażowany w problem pacjenta i potrafiący wyjaśnić złożone kwestie w przystępny sposób. Dzięki rozmowie z Panem Doktorem po raz pierwszy wiem, co mi dolega, jak działa ta choroba i widzę nadzieję na poprawę sytuacji.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Ireneusz Salata

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Multi-Med PlusUsługa: Inny

   Jeśli ktoś z Państwa szuka lekarza, który leczy skutecznie niepłodność to doktor Salata będzie idealnym wyborem.
   Doktor patrzy na pary kompleksowo, w pierwszej kolejności zajmuje się "naprawą" całego organizmu zarówno kobiety jak i mężczyzny, przeszkodą dla niego nie są choroby endokrynologiczne, metaboliczne czy mozaikowy kariotyp. Po kilkunastu miesiącach leczenia zaszłam naturalnie w ciążę, a od kilku tygodni jest już z nami nasza córeczka.
   Panu dr. Salacie bardzo dziękuję za zaangażowanie, profesjonalne podejście, trzymanie na duchu, poczucie humoru, a także, że zawsze odbiera telefon i wyjaśnia każdą wątpliwość.

  • K
   Lokalizacja: Multi-Med PlusUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Szczerze polecam dr Ireneusza Salatę.Wraz z mężem staraliśmy się o dziecko pięć lat. Mieliśmy jedną ciąże która obumarła w 7 tyg .Okazało się że jestem chora na hashimoto. Przeszliśmy in vitro które zakończylo się niepowodzeniem.Mąż cały czas przyjmował leki na poprawę nasienia ,które zalecił dr Salata.Udało nam się zajść w ciąże naturalnie.Okazało się że to dopiero polowa sukcesu.Krwiak w macicy który zagrażał naszemu maleństwu ,częste skurcze macicy które mogły wywołać przedwczesny poród ,skaczące hormony tarczycy.Obecnie jestem w skończonym 34 tygodniu ciąży.Synuś rozwija się prawidłowo.Jestem przekonana iż ciąża utrzymała się dzięki wiedzy i pełnemu profesjonalizmowi dr Salaty. Zawsze mogłam zadzwonić ,rozwiać wątpliwości i obawy.Dr zlecał mi leki ,zmieniał w razie potrzeby ich dawki .Jest bardzo zaangażowany aby nasz skarbek urodził się o czasie.Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.Szczerze polecamy dr Salatę parom starającym się o dziecko.

  Zobacz wszystkie opinie (224) o tym lekarzu


 • Ewa Żydowicz-Mucha

  Ginekolog, Ginekologia Dziecięca, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja ginekologiczna dzieci

   Pani doktor jest cudowna osoba, zaangażowaną i empatyczną. Cierpliwie wytłumaczyła córce i mi zagadnienia medyczne, skierowała na badania i ustaliła strategię działania.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo miła i empatyczna Pani Doktor. Delikatne badanie i dokładne wyjaśnienia. Mam nadzieję, że leczenie będzie skuteczne.

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Ludwik Gawlik

  Neurolog,

  • P

   ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Gość ma dość lakoniczne podejście do pacjenta.Poszedłem do niego z bólem kręgosłupa,skrzywiony,w stanie uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie(wypadnięcie 2-óch kręgów).Miałem ze sobą zdjęcie RTG.Lekarz pobieżnie obejrzał je,stwierdzając na jego podstawie iż jest to skolioza,po czym kazał położyć się na leżance i po serii ucisków entuzjastycznie ogłosił że jestem już zdrowy.Przepisując KETONAL DUO+jakiś lek osłonowy nadmienił,że chciałby mnie zobaczyć za miesiąc i sprawdzić efekty kuracji,a do tego czasu zalecił branie w/w leków.Po tak "cudownym uzdrowieniu"-już na korytarzu-nie mogłem sobie nawet zawiązać sznurowadeł.70 zł za wizytę-około 10 minut,w tym zakładanie karty nowemu pacjentowi,badanie,wypisywanie recept-to kpina!!!Nie rozumiem tylko skąd tak pochlebne wcześniejsze opinie?

  • P

   Leczę się u pana dr Gawlika i jestem bardzo zdowolona, gdyż nie jest podstawą stosowanie niesterydowych leków przeciw zapalnych. Bardzo wnikiliwie ogląda CT lub MR i na ich podstawie super koryguje kręgosłup - oczywiście tylko wtedy kiedy to można zrobić i da pożądane efekty. Bez niego już bym pewnie nie mogła nie tylko pracować, ale pewnie moje życie byłoby bardzo ograniczone - bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marzenna Zielińska

  Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • W

   Fantastyczny lekarz z powołania, o ogromnej wiedzy i uważności w leczeniu. Można bez obaw powierzyć swoje zdrowie Pani Docent.

  • M

   Bardzo profesjonalnie i podmiotowo traktuje pacjenta.Bardzo bezpośrednia w kontaktach. Posiada bardzo dużą widzę, zarówno tą akademicką jak i zdobytą podczas pracy w szpitalu.Jest na bieżąco z nowinkami z zakresu kardiologii i umiejętnie je wykorzystuje w praktyce.
   Po kilku przebytych zawałach tak ustawiła mi leki że praktycznie normalnie funkcjonuję.A było już tak że gdyby ktoś zagwarantował mi jeszcze miesiąc życia byłbym najszczęśliwszym człowiekiem.
   Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim.


 • Monika Piechowiak

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • G

   Babcia leczy się u Pani Piechowiak
   Jest to bardzo dobry specjalista Polecam
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Katarzyna Wińczyk

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • S

   Trudno jest dostać sie do endokrynologa i głównie dlatego chodzę na wizyty prywatne. Nie mieszkam w Łodzi, a pani doktor przyjeżdzą raz w miesiącu. Trudno jest mi oceniać, bo moje wizyty własciwie ograniczaja się do konsultacji za które jestem zmuszona płacić.
   Pani doktor przyjeżdża zawsze bardzo spóźniona. Bywa, że godzinę czy półtora. Zawsze w poczekalni oczekuje kilkanaście osób. Zwykła ludzka przyzwoitoś nakazuje by za opóżnienie przynajmniej przeprosić, ale chyba tylko jeden raz zdarzyło się to. Z tego co zauważyłem arogancja pani doktor własnie na tym polega, że nie szanuje czasu swoich pacjentów. Zgadzam sie natomiast z opinią, że jest to typ lekarza niezbyt komunikatywnego i z trudem dzielacego się informacjami z pacjentami.

  • G

   Nie polecam osobom o wrażliwej psychice. Protekcjonalny ton, fatalna komunikacja z pacjentem. Skupia się wyłącznie na ograniczeniach płynących z choroby. Broń Boże ucieszyć się, że jest lepiej, bo zaraz wyjaśni Ci, że to może być tylko chwilowe. Niestety na wizytę prywatną do dobrego specjalisty czeka się sześć miesięcy, więc kontynuuję leczenie u niej, ale kiedy wychodzę z jej gabinetu mam poczucie inwalidztwa.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Zakrzewska

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • O

   Takich lekarzy jak Pani Profesor powinno być więcej!!!! Pełen profesjonalizm ,zaangażowanie,oddanie,kompetencja i perfekcja. Uratowała mojej córce ucho.Podjęła sie plastyki ucha mojej córki po tym jak jego kawałek odgryzł córce nieszczepiony pies. Dzięki niej córka ma ucho całe i zdrowe ( prawie jak nowe! ).Polecam wszystkim Panią profesor:).Wspaniały lekarz z cudownym podejściem do dzieci.


 • Piotr Jerzmanowski

  Hematolog, Internista, dr

  • G

   Stety/niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego na temat tego Pana. Byłam co prawda pierwszy raz u szanownego doktora (dodam że z anemią) jak i pierwszy raz usłyszałam od lekarza, że nie potrzebne mu są wyniki badań - w moim przypadku od ginekologa, co wprawiło mnie w szok, gdyż w wieku 16 lat przeszłam ostrą anemię i pierwsze co to go ginekologa sprawdzić co się dzieje... a tu nic, zero zainteresowania. Na informację, że miałam już wcześniej anemię i nie jest to pierwszy raz usłyszałam, cyt.: "no i co z tego" - koniec cyt.! Więc się pytam Pana doktora i jemu podobnych: mamy zapobiegać czy leczyć? Bo ja nie wiem, czy to tylko anemia czy coś jeszcze/coś więcej, różne myśli chodzą człowiekowi po głowie.

  • R

   Profesjonalista w każdym calu, zdecydowanie godny polecenia lekarz. Negatywne oceny dr Piotra Jerzmanowskiego brzmią dla mnie niewiarygodnie - szczególnie w przypadku kwestionowania jego wiedzy! Lekarz obdarzony darem "intuicji" medycznej, a dzięki swojej wiedzy i klasie potrafiący pozyskać do współpracy w opiece nad chorym lekarzy innych specjalności - to w zdecydowany sposób poprawia jakość procesu leczenia. Jego diagnoza i sposób zaproponowanego leczenia w moim przypadku potwierdzona została bez żadnych uwag przez profesorów hematologii z Belgii i Włoch.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania