O nas

Kliniki Bocian należą do elity placówek zajmujących się leczeniem i diagnostyką niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. Co roku pomagamy ponad 20 000 pacjentom borykającym się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów. Nasi lekarze są cenionymi specjalistami o międzynarodowym doświadczeniu i uznanych osiągnięciach w dziedzinie niepłodności oraz ginekologii. Zapraszamy do zapoznania się z ich profilami.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Histeroskop
 • Aparat USG
 • Embryoscope
 • Cobas
 • Mikroskopy
 • Mikromanipulator
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (75)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Dąbrowska Inny

  Cudowny człowiek o wielkim sercu, pragnący pomoc drugiemu człowiekowi. Nie wyobrażam sobie innej lekarz. Wysłucha, wyjaśni bardzo kompetentna a przede wszystkim Lekarz z powołania. Moja przygoda zaczyna się dopiero z Panią Marta lecz już po pierwszej wizycie wiem ze, chce być leczona tylko pod jej okiem. Polecam ją z całego serca.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bożena Kowalska inseminacja domaciczna

  Pani doktor profesjonalna , zaangażowana , mila,miałam poczucie bezpieczeństwa. Napewno będziemy z przyjemnością odwiedzać panią dr .

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Niemoczyński zapłodnienie in vitro

  Dzięki doktorowi jestem aktualnie w ciąży po 2,5 roku starań, z czego rok pod opieką kliniki niepłodności, w tym 3 miesiące pod opieką doktora. Zdecydowałam się na zmianę lekarza na dra Niemoczynskiego, ponieważ wcześniej nie czułam się zaopiekowana i traktowana poważnie.
  Doktor od razu miał na nas plan, zlecił szczegółowe badania, mówił o tym jakie mamy opcje, ale nic nie narzucał.
  Nie daje fałszywej nadziei, przy czym ma w sobie dużo empatii i cierpliwości.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ireneusz Niedużak Inny

  Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem! Każda wizyta przebiegała w bardzo miłej, komfortowej atmosferze. Zawsze szczegółowo objaśnia wyniki, plan leczenia, zastosowanie leków. Jestem bardzo zadowolona z opieki.
  Trafiliśmy z mężem do Pana Doktora po 2 latach leczenia niepłodności w innych renomowanych klinikach w Warszawie. Prawie porzuciliśmy nadzieję. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Pana Doktora po dwóch miesiącach leczenia jesteśmy w upragnionej ciąży.
  Dziękujemy Panu z całego serca (nasz cudotwórco ) i całemu personelowi kliniki Bocian

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ireneusz Niedużak Inny

  Do doktora trafiliśmy po dwóch latach starania się o dziecko. Lekarz zlecił wszystkie badania i od razu zalecił on vitro. Sprawia wrażenie mało kontraktowego, ale całkiem dokładnie tłumaczy całą procedurę i co po kolei trzeba robić. Po 3 miesiącach od pierwszej wizyty dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
  Mimo wrażenia tworzonego dystansu do pacjenta szczerze polecam pana doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania