Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Fizjoterapia Elżbieta Ryś
Eugeniusza Niedojadły 20/19a, Tarnów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Eugeniusza Niedojadły 20/19a, Tarnów

Fizjoterapia Elżbieta Ryś

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

70 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED rehabilitacja uroginekologiczna

Specjalista z fantastycznym podejściem do pacjenta. Wszystko omówi, wytłumaczy i pokaże. Bardzo miła, cierpliwa, delikatna z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Pierwsza zwróciła uwagę na problemy, których ginekolodzy nie widzieli i dała tą wiedzę w którą stronę iść.
Żałuję jedynie że trafiłam tak późno i niestety ale skończyło się na jednym zabiegu a kolejny w planach. Pięknie dziękuję Pani Elu. Warto zrobić choć jedną wizytę konsultacyjną i wiedzieć na czym stoimy. Taka wiedza jest bezcenna a mało się o tym jeszcze mówi. Polecam serdecznie.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED konsultacja fizjoterapeutyczna

Cudowna profesjonalistka, ciepła, empatyczna, z doskonałym wyczuciem pacjenta. Doskonale dobiera metody leczenia do osoby, skupia się na konkretnym przypadku w pełni. Wizyty przebiegają w atmosferze zaufania, bezpieczeństwa i obustronnej współpracy.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED terapia mięśniowo-powięziowa

Pozytywów z wizyt było tyle, że ciężko zacząć
Niewątpliwie na uwagę zasługuje profesjonalizm, dokładność, wiedza, zaangażowanie. Szczegółowy wywiad wraz ze skutecznością terapii przewyższyła moje najśmielsze oczekiwania.
Jeszcze ciężej natomiast opisać panującą atmosferę w gabinecie, całkowite zaufanie i komfort na każdej wizycie.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED Inny

Zdecydowanie polecam! Pani Ela to specjalista w swojej dziedzinie: trafnie diagnozuje problem i działa skutecznie. Ciągle się doszkala. Co ważne dla mnie- wizyta trwa pełną godzinę, a każda wizyta jest maksymalnie wykorzystana. A wszystko to w miłej atmosferze. Pani Ela nie ma ze mną łatwo: sibo, endometrioza, mocne napięciowe bóle głowy. Z brzuchem jest już dużo lepiej, nad resztą jeszcze pracujemy, ale wiem, że dobrze trafiłam.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED masaż tkanek głębokich

Polecam Panią Ele z całego serca!!
Jest wspaniała specjalistka o ogromnej dawce wiedzy! Potrafi sprawić, że człowiek który przychodzi do niej z ogromnym bólem wychodzi z uśmiechem na twarzy !!
Nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń i jeżeli tylko ktoś się zastanawia to naprawdę nie ma nad czym. !
Pełen profesjonalizm i kompetencje!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED rehabilitacja uroginekologiczna

Z całego serca polecam Panią Elę
Ma ogromną wiedzę, dobrze wie co robi. Jest osoba, która cały czas poszerza swoją wiedzę! Zawsze jest uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na zadawane pytania Każda wizyta jest w miłej atmosferze, aż chce się wracać na na kolejne wizyty do Pani Eli.
Wiec jeśli masz problemy, umów się na wizytę, skorzystaj, a napewno nie pożałujesz!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED rehabilitacja ortopedyczna

Pani Ela to w pełnym zakresie profesjonalistka.jej zaangażowanie ,podejście do pacjenta empatia i uśmiech mimo wieczornych godzin ,gdzie po całym dniu zmęczenie robi swoje ,sprawiają że chce się wracać do gabinetu. Indywidualny wywiad na temat przebytych urazów analiza i przystępuje do działania . Ja osobiście kiedy trafiłem do Pani Eli nie byłem w stanie się ruszać i normalnie funkcjonować. Po zaledwie 4 wizytach już nie obawiam się porannego wstawania z łóżka odzyskałem radość z zycia. Polecam każdemu kto boryka się z problemami narządów ruchowych oraz kręgosłupa .a przy okazji może również zmienić nastawienie do życia bo dzięki optymizmowi i rozmowie z panią Ela w której zawarte jest mnóstwo dobrych i pozytywnych rad odzyskuje się chęci do działania. Polecam i jeszcze raz polecam


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED rehabilitacja uroginekologiczna

Najlepsza fizjoterapeutka u jakiej kiedykolwiek byłam! Już po drugiej wizycie były rezultaty! Pani Ela jest bardzo sympatyczną osobą z ogromna wiedzą, w gabinecie panuje wspaniała atmosfera, aż chce się tam wracać! Zawsze wizyta odbywa się punktualnie, nigdy żadnych opóźnień. Polecam z całego serca!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED rehabilitacja uroginekologiczna

Cudowna Pani Doktor bardzo empatyczna, miła, wszystko szczegółowo wyjaśnia i pokazuje. Na pierwszej wizycie czułam się bardzo komfortowo, jakbym znała ją od lat a nie od kilku minut. Bardzo zaangażowana w pacjenta i nie śpieszy się, poświęca całą godzinę. Polecam każdemu, nie można trafić lepiej.


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PAMED terapia przeciwbólowa

Pani Ela jest wspaniałym fizjoterapeutą i człowiekiem. Jej zaangażowanie i profesjonalizm zasługuje na najwyższa ocenę. W pełni potrafi zdiagnozować pacjenta i mu pomóc. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Panią Elę


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania