Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Pan Bartosz jest doskonałym fizjoterapeutą. Ma ogromne doświadczenie i można polegać na jego diagnozie. Polecam szczególnie w przypadku komplikacji i przedłużającego się leczenia po rekonstrukcji ACL. Obok zabiegów terapii manualnej można liczyć na dobrze dobrą fizykoterapie, tejpy, zabiegi z igłam a takze na wsparcie dobrym słowem a w nagłych przypadkach na pomoc także gdy grafik jest pełen. Dzięki Panu Barkowi mogę normalnie chodzić i uprawiać sport. Polecam!

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Wspanialy czlowiek, z powołania. Wysłucha pacjenta, pozartuje, a Jego ręce sa tak delikatne, ze mógłby masować cały czas

 • I
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Bardzo polecam Pana Bartka, profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo miły człowiek. Miałam kilka kontuzji, ostatnio operacje kolana. Bardzo, bardzo polecam.

 • T
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  tomasz 29.08.2017
  Znalazłem się u Pana Bartka z polecenia.Od kilku lat mam problem z odcinkiem lędźwiowym.Po kilku wizytach u Pana Bartka(terapia manualna,oraz zestaw ćwiczeń) czuję bardzo dużą poprawę. Polecam tę osobę wszystkim,którzy cierpią z powodu dyskopatii.

 • J
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: fizjoterapia

  Zanim trafiłam do Pana Bartka myślałam, że jestem skazana na wieczny ból głowy. Co się okazało już po pierwszej wizycie odczułam znaczną ulgę. Wraz z kolejnymi spotkaniami ból mijał i okazało się że nie muszę się faszerować lekarstwami tak jak zalecali to neurolodzy a wystarczy dobra fizjoterapia. Teraz niestety ubolewam po wyprowadzce z Warszawy i bardzo ciężko znaleźć mi kogoś z taką wiedzą i takim doświadczeniem w Krakowie. U Pana Bartka wystarczało 30 minut aby odczuć niesamowitą ulgę. Zawsze mogłam liczyć na szybkie przyjęcie w sytuacji nagłego bólu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc!!! Serdecznie polecam wszystkim którzy mają problem z kręgosłupem i zwątpili w innych fachowców z tej branży. Zaryzykujcie jeszcze raz i idźcie do Pana Bartka a już po pierwszej wizycie poczujecie różnice! Jeszce raz dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: operacja kolana

  Jestem niezwykle wdzięczna Panu Bartkowi za postawienie mnie na nogi po operacji kolana. Dzięki intensywnej i fachowej rehabilitacji jestem w stanie biegać. 5 maratonów, 16 półmaratonów, 10 km i krótszych biegów nie liczę. Tak, gdyby nie terapia, to pewnie siedziałabym w kapciach przed TV i podjadała słodycze ze złości. Nogi to podstawa, więc jak się coś dzieje, to zgłaszaj się po pomoc do fizjoterapeuty takiego jak Pan Bartek Pecarz. Polecam !!!

 • Lokalizacja: FIMEDICA

  Pan Bartek zajmuje się moim kolanem już od 1,5 roku. W tym czasie przeszłam 5 artroskopii kolana i za każdym razem Pan Bartek stawiał mnie na nogi.
  To fizjoterapeuta z dużą wiedzą i doświadczeniem, konkretny i wymagający, co ma przełożenie na powrót do zdrowia pacjenta.
  Wysłałam tu także moją Mamę z problemami z kręgosłupem oraz kolanem. Nie ma chyba lepszej rekomendacji :)

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Bole kregoslupa i bioder

  Do Pana Bartka trafilam kilka lat temu. Polecam każdemu, kto sie juz poddaje z bolu i byl wszedzie i nigdzie nie pomogli. Kazda wizyta pomaga i niezmiennie polecam krewnym i znajomym :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Pełen profesjonalizm, oraz miła atmosfera. Żona po operacji kregoslupa przechodziła tutaj rehabilitację i teraz czuje się dobrze. Dzisiaj ja przyszedłem z bólem i zdecydowanie mogę polecić wizytę u Pana Bartosza!

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Dzięki Panu Bartkowi wyszedłem z ciągnącej się przez długie miesiące dyskopatii lędźwiowej z rwą kulszową, która w najgorszych momentach uniemożliwiała mi normalną pracę i funkcjonowanie. Przed rozpoczęciem współpracy z p. Bartkiem każde wyjście z domu wiązało się z koniecznością połknęcia tabletki przeciwbólowej. Wcześniej korzystałem z pomocy innego fizjoterapeuty, ale niestety - bez większych efektów. Obecnie funkcjonuję zupełnie normalnie, a nieznaczne incydenty bólowe pojawiąją się sporadycznie, dopiero po dłuższym siedzeniu w niewłaściwej pozycji. Podsumowując - gorąco polecam!