Bartosz Pecarz

Fizjoterapeuta

74 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabili... więcej

Adresy i cenniki

 • FIMEDICA

  Nowogrodzka 51/1, Śródmieście
  00-695 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  181
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka, Compensa, INTER Polska, Allianz, TU Zdrowie, Medica Polska więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Choroby

 • bóle kręgosłupa,bóle głowy,bolesny bark,łokieć tenisisty
 • rehabilitacja przed i pooperacyjna,
 • bóle kolan,stopy,nadgarstka,rehabilitacja sportowa

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Z Panem Bartoszem Pecarzem i Fimedicą związałem się kilka lat temu szukając pomocy w uśmierzeniu bólu kręgosłupa i biodra. Po kilku wizytach wszystkie dolegliwości ustąpiły. Jako "niedzielny" wyczynowiec co jakiś czas potrzebuję jego pomocy, na szczęście do dziś niczym nie udało mi się Go skutecznie zaskoczyć. Poleciłem Go również kilku swoim znajomym mającym problemy z układem ruchu. Ich problemy zdrowotne również się skończyły. Z czystym sumieniem mogę rekomendować Pana Bartka jako wybitnego specjalistę.

 • bardzo dobry

  Do pana Bartka trafiłem po kilku innych konsultacjach i wielu zabiegach oraz zajęciach u bardzo znanego w Warszawie fizjoterapeuty. No i okazało się, że jednak można mi pomóc i to nie wyciągając ode mnie pieniędzy na nic niepomagające zajęcia i zabiegi. Pan Bartek pomógł mi ze stopą, w której przez 2 lata miałem kontuzję - doprowadził ją do idealnego stanu po przeprowadzeniu zabiegu wstrzyknięcia osocza (tzw. odczynników), doskonale i błyskawicznie pomógł mi również przy wysuniętym dysku i kontuzji barku. Dzięki jego doskonałemu podejściu do pacjenta mogę teraz normalnie uprawiać sport i uniknąłem operacji. Polecam zdecydowanie !!!

 • bardzo dobry

  Do Pana Bartka trafiłem z polecenia serdecznego kolegi. Mój kręgosłup wołał o pomoc od lat. Jako, że sport i sprawność fizyczna dyktuje mój "rytm życia". Ciągłe przewlekłe kontuzje odcinka lędźwiowego powodowały, przerwy i wyłączenie nie tylko z sytuacji motorycznych ale często stany prawie depresyjne. Pan Bartek bierze sprawy we własne ręce, dosłownie i w przenośni. Nie ma obietnic bez pokrycia, są realne komunikaty. Nastawia na pracę, wyjaśnia genezę schorzenia i wpaja jak nie popełniać dalszych błędów. Po wyjściu z gabinetu czuje nową jakość. Po 2 miesiącach pracy z Panem Bartkiem i jego zespołem wróciłem do sprawności fizycznej o której już zapomniałem. A wiem , że będzie lepiej. Wszystko odbywa się w niesłychanie serdecznej i profesjonalnej atmosferze. Pan Bartek po mimo doświadczenia ciągle się rozwija i szuka nowych metod i technik które mogą się przyczynić do jeszcze większych postępów swoich pacjentów. POLECAM

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pana Bartka z problemami w odcinku lędźwiowym i szyjnym. To jak zostałam objęta opieką przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Bezbłędna diagnostyka, potem ustawianie kręgosłupa, zalecone ćwiczenia i pełna kontrola procesu usprawnienia. Pan Bartek to doskonały fachowiec z ogromnym doświadczeniem i niezwykle miły człowiek. Absolutnie godny zaufania. Przerażony i obolały pacjent czuje się w pełni komfortowo pod jego opieką. Powrót do życia bez bólu to najlepsza rekomendacja. W moim przypadku – ma jeszcze jedną zasługę – polubiłam te ćwiczenia i wykonuję je regularnie. Czasem sama nie mogę w to uwierzyć… Pan Bartek to profesjonalista pod każdym względem.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz trafiłam do Pana Bartka w bardzo opłakanym stanie, z czego zostałam wyprowadzona do stanu umożliwiającego normalne funkcjonowanie. Pan Bartek jest konkretny i pewny tego co robi. Nie opierdziela się jak większość fizjoterapeutów, a mam szerokie spektrum porównawcze. Dzięki Panu Bartkowi uniknęłam i nadal unikam operacji na kręgosłupie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy specjalisty, fachowca w dziedzinie redukcji bólu, i to rożnego pochodzenia, z czystym sumieniem polecam Pana Bartka. Wizyta u Państwa Pecarz w FIMEDICA nie kończy sie tylko na fachowym i profesjonalnym podejściu do człowieka jako $ tylko jak człowieka do człowieka. Jeśli jest potrzeba konsultacja specjalisty to Pan Bartek nie maja problemu z poproszeniem o to współpracujących ze sobą lekarzy. Jedyny minus to terminy.

 • bardzo dobry

  Pan Bartek to wspanialy specjalista ,godny polecenia,Trafilam do FIMEDICA po 2 operacjach kregoslupa ledzwiowego ostatnia polegala na wstawieniu stabilizacjii TLIF,dzieki pana BARTKA rehabilitacji duzo lepiej funkcjonuje.,na bardzo wysokim poziomie rehabilitacja po operacji.Dziekuje Panu Bartkowi ,Pani Beacie i Pani Ewelinie za opieke i wyrozumialosc w gorszych chwilach kiedy byl bol.Jeszcze raz z calego serca wszystkim dziekuje i zycze im duzo zdrowka

 • bardzo dobry

  Pan Bartek to wybitny specjalista, niewątpliwie godny polecenia. W stosunkowo krótkim czasie pomógł mi pozbyć się drętwienia ramion i odcinka szyjnego, które było już bardzo dotkliwe. Nadal kontynuuję fizjoterapię, która momentami jest dosyć ciężka, ale efekty są widoczne, więc naprawdę warto. Polecam z czystym sumieniem !

 • bardzo dobry

  Przez 12 lat lekarze z NFZ nie potrafili pomóc, odcinek szyjny po wypadku samochodowym wciąż był niestabilny. Z polecenia trafiłam kilka lat temu do p. Bartosza i po kilku miesiącach okazało się, że jednak można naprawić to co się zepsuło. Cyklicznie odwiedzam Fimedicę, profilaktycznie, bo naprawdę warto. Poziom konsultacji, pracy z pacjentem, porady i wsparcia to najwyższa klasa. Polecam każdej osobie, która ceni sobie profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Z bólem zmagam się od 2008 roku, przepuklina kręgosłupa, kurczenie się ścięgien, bóle głowy... Rok temu trafiłam na klinikę FiMedica a w niej na Pana Bartosza Pecarza. Po wielu wcześniejszych nieudolnych rehabilitacjach w innych placówkach, dopiero On postawił mnie na nogi. Zabiegi wykonywane przez Pana Bartosza przyniosły mi ulgę jakiej nie czułam już od dawna. Od tej pory odwiedzam FiMedicę raz na jakiś czas, a każdemu kto szuka pomocy fizjoterapeuty polecam Pana Bartosza z czystym sumieniem, bo jest to człowiek, który nie tylko zna się na swojej pracy, ale posiada niesamowitą szeroką wiedzę dotyczącą schorzeń ciała, która w połączeniu z prawidłową terapią czyni cuda.

 • bardzo dobry

  Trzy lata temu mój odcinek lędźwiowy kręgosłupa odmówił posłuszeństwa. Odrętwienie, ból, problem z przekręceniem się rano na łóżku. Wiedziałam, że najszybciej pomogą mi manualne sposoby leczenia dlatego wyszukałam w internecie Fimedicę. I to był strzał w dziesiątkę. Pan Bartosz na pierwszej wizycie bardzo uprzejmie wyjaśnił mi wszystko i rozpoczął terapię. Cztery wizyty wystarczyły. Tamta terapia w połączeniu z gimnastyką i aktywnością sportową daje efekty do dziś. Polecam !!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online