Umów wizytę
39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta z 28 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: chroniczne bóle kolan i bioder, kontuzja

  Do Pana Bartosz trafiłam w przeciągu ostatnich kilku lat kilkukrotnie z różnymi urazami a także bólami spowodowanym napięciami mięśni związanymi z kompensacja nieprawidłowości w budowie kolan. Za każdym razem wyprowadził mnie na prostą i mogłam kontynuować uprawianie moich ulubionych sportów. Poza fachowymi zabiegami, pan Bartosz nauczył mnie dodatkowo jak należy pracowac ze swoim ciałem, aby radzić sobie samodzielnie w mniej krytycznych sytuacjach oraz profilaktyki poprzez odpowiednie rozciąganie i masaż.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Jestem po bardzo poważnym urazie wielonarządowym i korzystam z usług Pana Bartka od 20 lat. Uwazam, ze to nieastapiony specialista, dla ktorego przed wszystkim liczy sie dobro pacjenta. Pan Bartek jest godny zaufania. Czuc bezpieczeństwo podczas terapii manualnej to naprawdę ogromny komfort. Szczerze polecam.

 • T

  Do Pana Bartka trafiłem ze zdiagnozowaną dyskopatią. Pan Bartek bardzo dokładnie zapoznał się z dokumentacją i wynikami rezonansu magnetycznego. Szczegółowo omówił wszystkie aspekty związane z moim schorzeniem (w przeciwieństwie do neurologa, który nawet nie obejrzał wyniku rezonansu) oraz dalsze możliwości rehabilitacji/leczenia. Po kilkunastu wizytach jest zdecydowana poprawa, właściwie nie odczuwam już dolegliwości (jak trafiłem na rehabilitację miałem bóle kręgosłupa oraz drętwienie lewej dłoni). Zdecydowanie polecam Pana Bartka, ze względu na ogromny profesjonalizm i skuteczność. Zdaję sobie sprawę, że Pan Bartek właściwie uchronił mnie przed operacją kręgosłupa. Poza tym Pan Bartek jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Jeszce raz polecam.

 • P
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: rehabilitacja

  Pan Bartosz Pecarz jest specjalista najwyższej klasy. Po trzech operacjach kolana i komplikującym się stanie mojego zdrowia Pan Bartosz wykazał się niezwykłą fachowością, wytrwałością i kreatywnością. Pomógł mi odzyskać pełną sprawność nogi, mimo że nawet ordynator w Otwocku nie wierzył możliwość powrotu pełnego wyprostu i zgięcia. Jestem Panu Bartoszowi dozgonnie wdzięczna i nie ma tu odrobiny przesady. Polecam go wszystkim, którzy potrzebują dobrej i skutecznej rehabilitacji.

 • B
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Po trzech powikłanych operacjach i 9 miesiącach w kołnierzu "campa" Pan Bartek uruchomił mój kręgosłup szyjny, tak że dziś mogę poruszać głową prawie bez ograniczeń. Co istotne, żaden fizjoterapeuta oglądając moją dokumentację medyczną nawet nie chciał dotknąć problemu.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: masakra z odcinkiem lędżwiowym kręgoslupa

  Pan Bartek uratował mnie przed operacją. Miałem problem z kręgosłupem lędzwiowym. Ból był koszmarny i bez leków ciężko było fukcjonować. Lekarze kierowali mnie na operację. Do p. Bartosza trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Dzięki fachowej pomocy Pana Bartosza obyło się bez operacji. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Bartosza jako doświadczonego i przede wszystkim skutecznego fizjoterapeutę. W cuda nie wierzę, ale w p. Bartka - TAK !!! Złote recę
  :) Jeszcze raz dziękuję panie Bartku.

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: przepuklina kręgosłupa

  Dużo godzin spędzonych w samochodzie, tysiące przejechanych km ,bardzo mało ruchu spowodowało u mnie przepuklinę kręgosłupa lędźwiowego. W opinii innych "specjalistów" powinnam poddać się zabiegowi ponieważ" nic się nie da już zrobić"...Pan Bartosz sprawił,że przestałam odczuwać ból, który był ogromnym dyskomfortem podczas wstawania z łóżka i wysiadania z samochodu.
  Rewelacyjny specjalista, rzeczowy i konkretny, czułam się bezpiecznie, nie mając wcześniej dobrych doświadczeń z fizjoterapeutami. Szczerze polecam w 100%.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: zamrożony bark

  Zdecydowanie polecam wizytę u pana Bartosza Pecarza osobm poszukującym skutecznego fizjoterapeuty. Bardzo konkretny, doświadczony, wykorzystuje różne metody, żeby uzyskać poprawę. Męczyłam się z barkiem dłuższy czas, zanim z polecenia trafiłam w jego ręce. Nie było łatwo i pan Bartosz musiał sięgnąć po mniej oczywiste metody odblokowania mojego barku, który nie miał zamiaru ustąpić. Ale w końcu się poddał - mój bark, nie pan Pecarz, który doprowadził go do pelnej sprawności, a mnie zmotywował do zadbania o swój kręgosłup.

 • W
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: ból palców w lewej ręce

  Fantastyczny fizjoterapeuta! Stawia prawidłową diagnozę, a potem - człowieka na nogi! Jego ogromna wiedza sprawia, że przychodząc nawet z bólem palca u ręki, dowiadujemy się, że przyczyna tkwi w usztywnieniach w kręgosłupie. Wszystko jest potem poddane wnikliwym i, co najważniejsze naprawdę skutecznym masażom.
  Jeśli więc ktoś szuka naprawdę dobrego fizjoterapeuty - to wg.mnie powinien zakończyć poszukiwania i zgłosić się właśnie do p. Bartosza Pecarza! Wszystko będzie dobrze!
  A poza tym - bardzo sympatyczny człowiek, więc nie można chcieć więcej!
  Polecam najbardziej!

 • A
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Bardzo dobry fachowiec. Już po pierwszym zabiegu czułam wyraźną poprawę. Do tego naprawdę sympatyczny, bezpośredni człowiek. Zdecydowanie polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta z 28 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia