Bartosz Pecarz

Fizjoterapeuta

77 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabili... więcej

Adresy i cenniki

 • FIMEDICA

  Nowogrodzka 51/1, Śródmieście
  00-695 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  182
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Choroby

 • bóle kręgosłupa,bóle głowy,bolesny bark,łokieć tenisisty
 • rehabilitacja przed i pooperacyjna,
 • bóle kolan,stopy,nadgarstka,rehabilitacja sportowa

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczny za pomoc kolejny raz. Kosmiczny ból łokcia nie pozwalał mi pracować. 30 minut sprecyzowanego bólu i wracam szczęśliwy do pracy . Dziękuję jak nie wiem co !!!!!!!!!!!!!!! :-)

 • bardzo dobry

  Miałem ogromną przyjemność wracać do formy po zaniku mięśni kapturowych, dźwigacza łopatki i całej reszty, na której się nie znam pod opieką Zespołu specjalistów Fimedica. Nad całkoształtem powrotu do zdrowia czuwał Pan Bartosz Pecarz. Forma jest, mięśnie odbudowane, więc rehabilitacja spełniła swoją rolę w 100%. 5 gwiazdek za: - absolutny profesjonalizm i ogromną cierpliwość, - skuteczność, - holistyczne podejście do rehabilitacji i pacjenta, czyli mnie :). Ogromnie polecam!

 • bardzo dobry

  Do Pana Bartka trafiłam kilka miesięcy temu, kiedy zaczęła się moja przygoda z dyskopatią. Kilka tygodni zabiegów i wszystko wróciło do normy. To co dla mnie najważniejsze to profesjonalizm, ogromne doświadczenie, a przede wszystkim indywidulane podejście do pacjenta i jego dolegliwości oraz szybkie reagowanie na zmiany i korygowanie metod postepowania. W każdej chwili, kiedy dolegliwości powracają mogę liczyć na szybką pomoc i natychmiastowe działanie. Mam zaufanie do metod, które stosuje, mimo iż niektóre z nich nie należą do przyjemnych. Kiedy cos dzieje się nie tak, zawsze mogę liczyć na radę i kiedy jest taka potrzeba przekierowanie do kolejnych specjalistów lub zlecenie badań, w celu wykluczenia lub potwierdzenia innych schorzeń. POLECAM wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem czy inne dolegliwości ortopedyczno -neurologiczne i poszukają dobrej i stałej opieki rehabilitacyjnej. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Pan Bartosz Pecarz i Fimedica jest lekarstwem na wszelkie kłopoty zdrowotne. Od 40 lat mam problemy z kręgosłupem. Odcinek lędźwiowy, przepukliny, wypadające krążki międzykręgowe itp. Od niepamiętnych czasów wszyscy ortopedzi, neurolodzy i fizjoterapeuci nie dawali mi żadnych szans na normalne funkcjonowanie, nie widzieli żadnej innej metody jak ingerencja chirurgiczna czyli operacja. A ja jestem choreografem i instruktorem tańca i oprócz głowy do swej pracy wykorzystuję cały aparat ruchowy. Do Pana Bartosza skierowała mnie moja córka Olga, która dzięki pomocy Pana Bartosza i jego współpracowników może w dalszym ciągu zachwycać swą grą na wiolonczeli. Przy pierwszej mojej wizycie Pan Bartosz nie dawał mi dużych szans powodzenia.Uprzedził, że czeka nas wspólnie bardzo ciężka praca. I tak też było. Wiele miesięcy zagryzania warg podczas ćwiczeń i zabiegów dało wyśmienity efekt i pozwoliło mi do dzisiaj prowadzić ożywiona działalność choreograficzno-instruktorską. Ponieważ jestem choreografem i kierownikiem Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka" jeśli u kogo kolwiek pojawi się problem z aparatem ruchu - natychmiast kieruję i polecam wizytę w Fimedice u Pana Bartosza. Wielu moich tancerzy uzyskało fachowa poradę i opiekę na najwyższym poziomie, co pozwalało im bardzo szybko wracać do treningu tanecznego. Pan Bartosz oraz jego pracownicy zasługują na wielkie słowa uznania. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera w klinice. Dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów, którzy bądź konsultują dany przypadek bądź podejmują stosowne leczenie. Wszechstronnie wyposażone gabinety i sale do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Ale najważniejszą sprawą jest chyba zaufanie. Pan Bartosz moje zdobył już po pierwszej wizycie konsultacyjnej. Jego trafna diagnoza oraz fakt podjęcia się terapii "beznadziejnego" przypadku budzi ogromny szacunek. Panie Bartku, Stokrotne dzięki za danie mi szansy normalnego funkcjonowania. Dzięki za przywrócenie sprawności ruchowej oraz psychicznej odbudowy mojej córki. Dzięki za wszystkich moich tancerzy - choćby Karolinę, Michała. Dzięki za wszystkich moich znajomych, którym Pan po prostu pomógł.

 • bardzo dobry

  Ze względu alpinizm i wspinaczkę, liczę sie z kontuzjami. Dwukrotnie korzystałem z usług Pana Bartka: najpierw podczas zwichnięcia barku a następnie podczas złamania stawu kolanowego. W obu przypadkach w rekordowym czasie zostałem przywrócony do pełnej sprawności. Zarówno sama fizjoterapia, jak i poziom zaangażowania + przekazywana w trakcie całego procesu powrotu do zdrowia wiedza przez Pana Bartka jest na najwyższym poziomie. Świetny specjalista. Polecam wszystkim dla których liczy sie profesjonalizm i doświadczenie.

 • bardzo dobry

  Z Panem Bartoszem Pecarzem i Fimedicą związałem się kilka lat temu szukając pomocy w uśmierzeniu bólu kręgosłupa i biodra. Po kilku wizytach wszystkie dolegliwości ustąpiły. Jako "niedzielny" wyczynowiec co jakiś czas potrzebuję jego pomocy, na szczęście do dziś niczym nie udało mi się Go skutecznie zaskoczyć. Poleciłem Go również kilku swoim znajomym mającym problemy z układem ruchu. Ich problemy zdrowotne również się skończyły. Z czystym sumieniem mogę rekomendować Pana Bartka jako wybitnego specjalistę.

 • bardzo dobry

  Do pana Bartka trafiłem po kilku innych konsultacjach i wielu zabiegach oraz zajęciach u bardzo znanego w Warszawie fizjoterapeuty. No i okazało się, że jednak można mi pomóc i to nie wyciągając ode mnie pieniędzy na nic niepomagające zajęcia i zabiegi. Pan Bartek pomógł mi ze stopą, w której przez 2 lata miałem kontuzję - doprowadził ją do idealnego stanu po przeprowadzeniu zabiegu wstrzyknięcia osocza (tzw. odczynników), doskonale i błyskawicznie pomógł mi również przy wysuniętym dysku i kontuzji barku. Dzięki jego doskonałemu podejściu do pacjenta mogę teraz normalnie uprawiać sport i uniknąłem operacji. Polecam zdecydowanie !!!

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Bartka od ponad 5 lat. W mojej opinii jest mistrzem w swoim fachu. Cechuje Go pełen profesjonalizm, bardzo fachowe, konkretne ale przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Odkąd pomaga mi walczyć z kilkoma moimi schorzeniami (dyskopatia lędźwiowa L4-5, zapalenie torebki stawowej kciuka oraz stan zapalny szpiku kostnego kości czworobocznej w dłoni) wiem, że jestem w dobrych rękach. Mam pełne zaufanie do sposobu pracy oraz metod, które stosuje, mimo iż zdarza się, że zabiegi nie należą do przyjemnych. Nawet w sytuacji, w której nie był w stanie pomóc mi osobiście w rozwiązaniu problemu zawsze służył radą, wsparciem, zainteresowaniem, kierował do kolejnych specjalistów bądź sam zlecał badania, żeby wykluczyć schorzenia. Nie zostawia pacjenta samego sobie, a ta cecha jest na wagę złota, zwłaszcza w kryzysowych sytuacjach zdrowotnych oraz momentach zwątpienia. Część mojej rodziny korzystało już z fachowej pomocy i doświadczenia Pana Bartka. Z pełną odpowiedzialnością polecam Go wszystkim tym, którzy do tej pory nie mieli szczęścia trafić na właściwego specjalistę.

 • bardzo dobry

  Do Pana Bartka trafiłem z polecenia serdecznego kolegi. Mój kręgosłup wołał o pomoc od lat. Jako, że sport i sprawność fizyczna dyktuje mój "rytm życia". Ciągłe przewlekłe kontuzje odcinka lędźwiowego powodowały, przerwy i wyłączenie nie tylko z sytuacji motorycznych ale często stany prawie depresyjne. Pan Bartek bierze sprawy we własne ręce, dosłownie i w przenośni. Nie ma obietnic bez pokrycia, są realne komunikaty. Nastawia na pracę, wyjaśnia genezę schorzenia i wpaja jak nie popełniać dalszych błędów. Po wyjściu z gabinetu czuje nową jakość. Po 2 miesiącach pracy z Panem Bartkiem i jego zespołem wróciłem do sprawności fizycznej o której już zapomniałem. A wiem , że będzie lepiej. Wszystko odbywa się w niesłychanie serdecznej i profesjonalnej atmosferze. Pan Bartek po mimo doświadczenia ciągle się rozwija i szuka nowych metod i technik które mogą się przyczynić do jeszcze większych postępów swoich pacjentów. POLECAM

 • bardzo dobry

  Ja trafiłam do Pana Bartka po wypadku samochodowym w którym doznałam jak się okazało całkiem poważnego urazu szyjnego odcinka kręgosłupa. Po dwóch tygodniach męczarni w kołnierzu trafiłam do Fitmedica w Falenicy. Pan Bartek fachowo się mną zajął. Ból był okropny, ale już po kilku minutach byłam pewna, że jestem w najlepszych rękach. Dziś minął miesiąc od wypadku, a ja dzięki rehabilitacji prowadzonej przez Pana Bartka oraz inne osoby z zespołu specjalistów nie mam watpliwości, że zostanę przywrócona do zdrowia. Z całą odpowiedzialnością polecam serdecznie Pana Bartka. Jest wspaniałym specjalistą z ogromnym doświadczeniem. To człowiek, którym możecie zaufać i powierzyć swoje zdrowie!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Artur Zemła

fizjoterapeuta

Umów się