Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabili... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Ocena pacjentów:

80 opinii

 • W przypadku Pana Bartka "primum non nocere" to za mało. On prawdziwie chce pomóc pacjentowi i szuka metod na osiągnięcie celu nawet wtedy, gdy inny lekarza odpuszczają.

  Ze swoim problemem (złamanie śródstopia z przemieszczeniem) chodziłam od lekarza do lekarza. Każdy miał inny pomysł na leczenie operacyjne, ale nikt nie chciał się podjąć realizacji swojego pomysłu. Kość nie chciała mi się zrastać ze względu na sporą szczelinę w przemieszczeniu. W końcu trafiłam do Pana Bartka i w końcu poczułam, że jestem w dobrych rękach. To świetny fachowiec, który kompleksowo podchodzi do problemu. Dzięki dobranemu przez niego planowi leczenia udało się bezoperacyjnie wrócić do formy. Zastosowano szereg zabiegów (ostrzykiwanie kości osoczem bogatopłytkowym, rehabilitacja manualna, zabiegi magnetyczne itp oraz rehabilitacja) które odpowiednio dobrane pomogły mi zamknąć po kilku miesiącach problem i wrócić do pełnej sprawności. Mam do Pana Bartka pełne zaufanie - to świetny specjalista z powołaniem.

 • Pan Bartosz już podczas pierwszej wizyty był w stanie zdiagnozować przyczynę bólu biodra, który utrzymywał się od dłuższego czasu i nie pozwalał funkcjonować w normalnym trybie oraz uprawiać jakiejkolwiek aktywności. Przyczyną jak się okazało był konflikt panewkowo udowy. Jako młoda osoba oczekiwałam, że powrót do zdrowia okaże się szybki choć niekoniecznie bezbolesny. Kilka intensywnych miesięcy spotkań z Panem Bartoszem i śmiało mogę powiedzieć, iż wróciłam do formy! Pan Bartosz nie tylko pozwolił mi wyzbyć się bólu ale wytłumaczył, jak ważna jest w moim przypadku codzienna praca i konieczność aktywności ze zdrowym rozsądkiem. Współpraca z pozostałymi świetnymi specjalistami w placówce Fimedica sprawiła, że wracam do tego miejsca właściwie profilaktycznie oraz z ogromnym uśmiechem. Pan Bartosz został polecony dużej ilości znajomych oraz rodzinie ponieważ wiem, że to człowiek, któremu można zaufać i z pewnością warto oddać się w jego ręce! Panie Bartoszu - dziękuję!

 • Pan Bartosz to świetny specjalista.
  Do fimedica trafiłem kilka lat temu z kontuzjami kolana z powodu przetrenowania podczas biegów i ćwiczeń sportów walki.
  Dzięki pomocy Pana Bartosza obyło się na szczęście bez operacji pomimo uciekającej rzepki oraz starego lekkiego pęknięcia łąkotki. Samo pasmo biodrowo - piszczelowego również przysparzało mi wiele kłopotów . Nasz specjalista oprócz ćwiczeń rozciągających, naciągających, wzmacniających oraz zestawu ćwiczeń dodatkowych codziennych w domu, pokierował mnie na odpowiednia badania, prześwietlenia.
  Obecnie mogę ponownie ćwiczyć z wielką radością bez niepotrzebnych kontuzji.
  Polecam Pana Bartka jako godnego zaufania specjalistę, świetnego fachowca.

  Dziękuję serdecznie za opiekę i pomoc.

  Pozdrawiam,
  Łukasz

 • Jestem bardzo wdzięczny za pomoc kolejny raz.
  Kosmiczny ból łokcia nie pozwalał mi pracować. 30 minut sprecyzowanego bólu i wracam szczęśliwy
  do pracy . Dziękuję jak nie wiem co !!!!!!!!!!!!!!! :-)

 • Miałem ogromną przyjemność wracać do formy po zaniku mięśni kapturowych, dźwigacza łopatki i całej reszty, na której się nie znam pod opieką Zespołu specjalistów Fimedica. Nad całkoształtem powrotu do zdrowia czuwał Pan Bartosz Pecarz. Forma jest, mięśnie odbudowane, więc rehabilitacja spełniła swoją rolę w 100%. 5 gwiazdek za:
  - absolutny profesjonalizm i ogromną cierpliwość,
  - skuteczność,
  - holistyczne podejście do rehabilitacji i pacjenta, czyli mnie :).
  Ogromnie polecam!

 • Do Pana Bartka trafiłam kilka miesięcy temu, kiedy zaczęła się moja przygoda z dyskopatią. Kilka tygodni zabiegów i wszystko wróciło do normy. To co dla mnie najważniejsze to profesjonalizm, ogromne doświadczenie, a przede wszystkim indywidulane podejście do pacjenta i jego dolegliwości oraz szybkie reagowanie na zmiany i korygowanie metod postepowania. W każdej chwili, kiedy dolegliwości powracają mogę liczyć na szybką pomoc i natychmiastowe działanie. Mam zaufanie do metod, które stosuje, mimo iż niektóre z nich nie należą do przyjemnych. Kiedy cos dzieje się nie tak, zawsze mogę liczyć na radę i kiedy jest taka potrzeba przekierowanie do kolejnych specjalistów lub zlecenie badań, w celu wykluczenia lub potwierdzenia innych schorzeń. POLECAM wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem czy inne dolegliwości ortopedyczno -neurologiczne i poszukają dobrej i stałej opieki rehabilitacyjnej. POLECAM!!!

 • Pan Bartosz Pecarz i Fimedica jest lekarstwem na wszelkie kłopoty zdrowotne. Od 40 lat mam problemy z kręgosłupem. Odcinek lędźwiowy, przepukliny, wypadające krążki międzykręgowe itp. Od niepamiętnych czasów wszyscy ortopedzi, neurolodzy i fizjoterapeuci nie dawali mi żadnych szans na normalne funkcjonowanie, nie widzieli żadnej innej metody jak ingerencja chirurgiczna czyli operacja. A ja jestem choreografem i instruktorem tańca i oprócz głowy do swej pracy wykorzystuję cały aparat ruchowy. Do Pana Bartosza skierowała mnie moja córka Olga, która dzięki pomocy Pana Bartosza i jego współpracowników może w dalszym ciągu zachwycać swą grą na wiolonczeli.
  Przy pierwszej mojej wizycie Pan Bartosz nie dawał mi dużych szans powodzenia.Uprzedził, że czeka nas wspólnie bardzo ciężka praca. I tak też było. Wiele miesięcy zagryzania warg podczas ćwiczeń i zabiegów dało wyśmienity efekt i pozwoliło mi do dzisiaj prowadzić ożywiona działalność choreograficzno-instruktorską.
  Ponieważ jestem choreografem i kierownikiem Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka" jeśli u kogo kolwiek pojawi się problem z aparatem ruchu - natychmiast kieruję i polecam wizytę w Fimedice u Pana Bartosza. Wielu moich tancerzy uzyskało fachowa poradę i opiekę na najwyższym poziomie, co pozwalało im bardzo szybko wracać do treningu tanecznego.
  Pan Bartosz oraz jego pracownicy zasługują na wielkie słowa uznania. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera w klinice. Dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów, którzy bądź konsultują dany przypadek bądź podejmują stosowne leczenie. Wszechstronnie wyposażone gabinety i sale do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.
  Ale najważniejszą sprawą jest chyba zaufanie. Pan Bartosz moje zdobył już po pierwszej wizycie konsultacyjnej. Jego trafna diagnoza oraz fakt podjęcia się terapii "beznadziejnego" przypadku budzi ogromny szacunek.
  Panie Bartku, Stokrotne dzięki za danie mi szansy normalnego funkcjonowania. Dzięki za przywrócenie sprawności ruchowej oraz psychicznej odbudowy mojej córki. Dzięki za wszystkich moich tancerzy - choćby Karolinę, Michała. Dzięki za wszystkich moich znajomych, którym Pan po prostu pomógł.

 • Ze względu alpinizm i wspinaczkę, liczę sie z kontuzjami. Dwukrotnie korzystałem z usług Pana Bartka: najpierw podczas zwichnięcia barku a następnie podczas złamania stawu kolanowego. W obu przypadkach w rekordowym czasie zostałem przywrócony do pełnej sprawności. Zarówno sama fizjoterapia, jak i poziom zaangażowania + przekazywana w trakcie całego procesu powrotu do zdrowia wiedza przez Pana Bartka jest na najwyższym poziomie. Świetny specjalista. Polecam wszystkim dla których liczy sie profesjonalizm i doświadczenie.

 • Z Panem Bartoszem Pecarzem i Fimedicą związałem się kilka lat temu szukając pomocy w uśmierzeniu bólu kręgosłupa i biodra.
  Po kilku wizytach wszystkie dolegliwości ustąpiły. Jako "niedzielny" wyczynowiec co jakiś czas potrzebuję jego pomocy, na szczęście do dziś niczym nie udało mi się Go skutecznie zaskoczyć.
  Poleciłem Go również kilku swoim znajomym mającym problemy z układem ruchu. Ich problemy zdrowotne również się skończyły.
  Z czystym sumieniem mogę rekomendować Pana Bartka jako wybitnego specjalistę.

 • Do pana Bartka trafiłem po kilku innych konsultacjach i wielu zabiegach oraz zajęciach u bardzo znanego w Warszawie fizjoterapeuty. No i okazało się, że jednak można mi pomóc i to nie wyciągając ode mnie pieniędzy na nic niepomagające zajęcia i zabiegi. Pan Bartek pomógł mi ze stopą, w której przez 2 lata miałem kontuzję - doprowadził ją do idealnego stanu po przeprowadzeniu zabiegu wstrzyknięcia osocza (tzw. odczynników), doskonale i błyskawicznie pomógł mi również przy wysuniętym dysku i kontuzji barku. Dzięki jego doskonałemu podejściu do pacjenta mogę teraz normalnie uprawiać sport i uniknąłem operacji. Polecam zdecydowanie !!!