Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Bardzo dobry fachowiec. Już po pierwszym zabiegu czułam wyraźną poprawę. Do tego naprawdę sympatyczny, bezpośredni człowiek. Zdecydowanie polecam :)

 • U
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Każdemu polecam Pana Bartosza. To świetny specjalista z profesjonalnym, wymagającym a jednocześnie wyrozumiałym podejściem do pacjenta. Wyczuwa pod palcami to co później potwierdzają badania. Terapia manualna w wykonaniu Pana Bartosza czyni cuda. Potrafi zmotywować do ćwiczeń i w każdej chwili służy pomocą. Dzięki Panu Bartkowi mogłam wrócić do biegania. Bardzo, bardzo polecam.

 • A
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

  Trafiłem do Pana Bartka z polecenia osoby, której pomógł z podobnymi problemami jak moje (dyskopatia). Dzięki terapii manualnej i zaleconym ćwiczeniom ból przestał dokuczać, a przy okazji poprawiłem sylwetkę :)
  Zdecydowanie polecam wizyty u Pana Pecarza. Profesjonalizm, empatia i doskonała wiedza na temat ludzkiego ciała.

 • P
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Do Pana Bartka trafiłem z problemem w odcinku lędźwiowym w momencie, w którym przestały już działać leki przeciwbólowe. Kilka wizyt wystarczyło aby postawić mnie na nogi i doprowadzić do stanu pozwalającego uzupełnić terapię o gimnastykę i dietę. Dziś w dobrej kondycji i chudszy o kilkanaście kilogramów odwiedzam mojego ulubionego fizjoterapeutę nie częściej niż raz w miesiącu w celach kontrolnych. Gorąco polecam Pana Bartka i innych specjalistów z przychodni, których również miałem okazje poznać tylko z dobrej strony.

 • J
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Pan Bartosz jest doskonałym fizjoterapeutą. Ma ogromne doświadczenie i można polegać na jego diagnozie. Polecam szczególnie w przypadku komplikacji i przedłużającego się leczenia po rekonstrukcji ACL. Obok zabiegów terapii manualnej można liczyć na dobrze dobrą fizykoterapie, tejpy, zabiegi z igłam a takze na wsparcie dobrym słowem a w nagłych przypadkach na pomoc także gdy grafik jest pełen. Dzięki Panu Barkowi mogę normalnie chodzić i uprawiać sport. Polecam!

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Wspanialy czlowiek, z powołania. Wysłucha pacjenta, pozartuje, a Jego ręce sa tak delikatne, ze mógłby masować cały czas

 • I
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Bardzo polecam Pana Bartka, profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo miły człowiek. Miałam kilka kontuzji, ostatnio operacje kolana. Bardzo, bardzo polecam.

 • T
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  tomasz 29.08.2017
  Znalazłem się u Pana Bartka z polecenia.Od kilku lat mam problem z odcinkiem lędźwiowym.Po kilku wizytach u Pana Bartka(terapia manualna,oraz zestaw ćwiczeń) czuję bardzo dużą poprawę. Polecam tę osobę wszystkim,którzy cierpią z powodu dyskopatii.

 • J
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: fizjoterapia

  Zanim trafiłam do Pana Bartka myślałam, że jestem skazana na wieczny ból głowy. Co się okazało już po pierwszej wizycie odczułam znaczną ulgę. Wraz z kolejnymi spotkaniami ból mijał i okazało się że nie muszę się faszerować lekarstwami tak jak zalecali to neurolodzy a wystarczy dobra fizjoterapia. Teraz niestety ubolewam po wyprowadzce z Warszawy i bardzo ciężko znaleźć mi kogoś z taką wiedzą i takim doświadczeniem w Krakowie. U Pana Bartka wystarczało 30 minut aby odczuć niesamowitą ulgę. Zawsze mogłam liczyć na szybkie przyjęcie w sytuacji nagłego bólu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc!!! Serdecznie polecam wszystkim którzy mają problem z kręgosłupem i zwątpili w innych fachowców z tej branży. Zaryzykujcie jeszcze raz i idźcie do Pana Bartka a już po pierwszej wizycie poczujecie różnice! Jeszce raz dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: operacja kolana

  Jestem niezwykle wdzięczna Panu Bartkowi za postawienie mnie na nogi po operacji kolana. Dzięki intensywnej i fachowej rehabilitacji jestem w stanie biegać. 5 maratonów, 16 półmaratonów, 10 km i krótszych biegów nie liczę. Tak, gdyby nie terapia, to pewnie siedziałabym w kapciach przed TV i podjadała słodycze ze złości. Nogi to podstawa, więc jak się coś dzieje, to zgłaszaj się po pomoc do fizjoterapeuty takiego jak Pan Bartek Pecarz. Polecam !!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna