Bartosz Pecarz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

114 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta z 28 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
114 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: ból, kręgosłup, L5

  Jeśli masz problemy z kręgosłupem, potrzebujesz fachowca!
  Polecam Bartosza Pacerza. Kilka lat temu miałem wyciek sekwestru na L5 niesamowity ból. Ktoś polecił , teraz ja polecam! Kiedyś korzystałem z konieczności, teraz dla przyjemności i oczywiście zdrowo-wieczności:-)

 • K
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: ból, L5, kręgosłup

  Ten kto ma problemy z kręgosłupem powinien trafić do dobrego fachowca. Ktoś kiedyś polecił teraz ja polecam. Pan Bartosz pomógł w bardzo bolesnym momencie / wyciek sekwestru na odcinku L5/ teraz pojawiam się na wizytach dla przyjemności i zdrowotności.

 • J
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Pan Bartosz jest świetnym, zaangażowanym i bardzo profesjonalnym fizjoterapeutą.
  Po trzech operacjach kolana oraz powikłaniach pooperacyjnych (zrosty), mimo komplikacji i niepomyślnych rokowań, Pan Bartosz nie poddał się i podjął wszelkie środki aby umożliwić mi powrót do pełnej sprawności.
  Dal się poznać jako osoba ponadprzeciętnie kreatywna, dzięki znajomości licznych metod rehabilitacji (m. in. igłoterapia, bańki, osteopatia).
  Kompleksowo podchodzi do rozwiązywania złożonych problemów.
  Z pełnym przekonaniem polecam go każdemu!
  Joanna N

 • K
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Kręgosłup szyjny i lędźwiowy

  Pan Bartosz jest doskonałym fachowcem o ogromnej wiedzy i niesamowitym podejściu do pacjenta. Trafiłem do Pana Bartka z koszmarnymi bólami i niedowładem ręki. Po zabiegach wróciłem „na prostą”. Uchronił mnie przed operacja kręgosłupa szyjnego która była niezbędna według lekarzy. Ostatnio pojawiły się problemy z „lędźwiowym” i oczywiście „na ratunek” do pana Bartka. O kilku wizytach jest zdecydowana poprawa. Po moich doświadczeniach z innymi fizjoterapeutami z pełnym przekonaniem polecam wizyty u Pana Bartka. Dziękuję za udzieloną pomoc.

 • A
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: stan po operacji czaszki i kręgosłupa

  Profesjonalista z ogromna wiedza i doświadczeniem. Trafiłam do niego z polecenia, po poważnej operacji podstawy czaszki. Zupełnie nieruchoma głowę i totalnie przykurczone mięśnie przywrócił do pierwotnego stanu w niespełna 3 miesiace. Po 2 latach od operacji nadal korzystam z jego umiejętności przy każdej kontuzji i problemie z kręgosłupem. Bez watpienia jest to człowiek na właściwym miejscu, przywracajacy nadzieję na odzyskanie sprawności i normalne życie. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: fizjoterapia

  Do Pana Bartosza trafiłam z polecenia. Znakomity lekarz z powołania , wybitny specjalista , profesjonalne podejście do pacjenta najpierw diagnoza potem terapia w czasie której czułam się bezpiecznie . Polecam szczerze wizyty u Pana Bartosza .

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Pan Bartosz to wyśmienity specjalista. Trafilem do niego po dość trudnej operacji kolana. Po każdej wizycie czuję znaczną poprawę. Już spokojnie mogę chodzić, a wkrótce mam nadzieję będę mógł biegać. Szczerze polecam tego przemiłego pana i wyjątkowego fachowca!!!
  Dziekuję i pozdrawiam serdecznie panie Bartku.

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: chroniczne bóle kolan i bioder, kontuzja

  Do Pana Bartosz trafiłam w przeciągu ostatnich kilku lat kilkukrotnie z różnymi urazami a także bólami spowodowanym napięciami mięśni związanymi z kompensacja nieprawidłowości w budowie kolan. Za każdym razem wyprowadził mnie na prostą i mogłam kontynuować uprawianie moich ulubionych sportów. Poza fachowymi zabiegami, pan Bartosz nauczył mnie dodatkowo jak należy pracowac ze swoim ciałem, aby radzić sobie samodzielnie w mniej krytycznych sytuacjach oraz profilaktyki poprzez odpowiednie rozciąganie i masaż.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Jestem po bardzo poważnym urazie wielonarządowym i korzystam z usług Pana Bartka od 20 lat. Uwazam, ze to nieastapiony specialista, dla ktorego przed wszystkim liczy sie dobro pacjenta. Pan Bartek jest godny zaufania. Czuc bezpieczeństwo podczas terapii manualnej to naprawdę ogromny komfort. Szczerze polecam.

 • T

  Do Pana Bartka trafiłem ze zdiagnozowaną dyskopatią. Pan Bartek bardzo dokładnie zapoznał się z dokumentacją i wynikami rezonansu magnetycznego. Szczegółowo omówił wszystkie aspekty związane z moim schorzeniem (w przeciwieństwie do neurologa, który nawet nie obejrzał wyniku rezonansu) oraz dalsze możliwości rehabilitacji/leczenia. Po kilkunastu wizytach jest zdecydowana poprawa, właściwie nie odczuwam już dolegliwości (jak trafiłem na rehabilitację miałem bóle kręgosłupa oraz drętwienie lewej dłoni). Zdecydowanie polecam Pana Bartka, ze względu na ogromny profesjonalizm i skuteczność. Zdaję sobie sprawę, że Pan Bartek właściwie uchronił mnie przed operacją kręgosłupa. Poza tym Pan Bartek jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Jeszce raz polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta z 28 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Najbliższe terminy:

kolejne dni