Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabili... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: operacja kolana

  Jestem niezwykle wdzięczna Panu Bartkowi za postawienie mnie na nogi po operacji kolana. Dzięki intensywnej i fachowej rehabilitacji jestem w stanie biegać. 5 maratonów, 16 półmaratonów, 10 km i krótszych biegów nie liczę. Tak, gdyby nie terapia, to pewnie siedziałabym w kapciach przed TV i podjadała słodycze ze złości. Nogi to podstawa, więc jak się coś dzieje, to zgłaszaj się po pomoc do fizjoterapeuty takiego jak Pan Bartek Pecarz. Polecam !!!

 • Lokalizacja: FIMEDICA

  Pan Bartek zajmuje się moim kolanem już od 1,5 roku. W tym czasie przeszłam 5 artroskopii kolana i za każdym razem Pan Bartek stawiał mnie na nogi.
  To fizjoterapeuta z dużą wiedzą i doświadczeniem, konkretny i wymagający, co ma przełożenie na powrót do zdrowia pacjenta.
  Wysłałam tu także moją Mamę z problemami z kręgosłupem oraz kolanem. Nie ma chyba lepszej rekomendacji :)

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Bole kregoslupa i bioder

  Do Pana Bartka trafilam kilka lat temu. Polecam każdemu, kto sie juz poddaje z bolu i byl wszedzie i nigdzie nie pomogli. Kazda wizyta pomaga i niezmiennie polecam krewnym i znajomym :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Pełen profesjonalizm, oraz miła atmosfera. Żona po operacji kregoslupa przechodziła tutaj rehabilitację i teraz czuje się dobrze. Dzisiaj ja przyszedłem z bólem i zdecydowanie mogę polecić wizytę u Pana Bartosza!

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Dzięki Panu Bartkowi wyszedłem z ciągnącej się przez długie miesiące dyskopatii lędźwiowej z rwą kulszową, która w najgorszych momentach uniemożliwiała mi normalną pracę i funkcjonowanie. Przed rozpoczęciem współpracy z p. Bartkiem każde wyjście z domu wiązało się z koniecznością połknęcia tabletki przeciwbólowej. Wcześniej korzystałem z pomocy innego fizjoterapeuty, ale niestety - bez większych efektów. Obecnie funkcjonuję zupełnie normalnie, a nieznaczne incydenty bólowe pojawiąją się sporadycznie, dopiero po dłuższym siedzeniu w niewłaściwej pozycji. Podsumowując - gorąco polecam!

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Inny

  do Pana Bartosza Pecarza przyjechałem z bardzo silnymi bólami kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Zostałem wniesiony do gabinetu, gdyż nie mogłem samodzielnie się poruszać. Już pierwsza wizyta przyniosła ogromną ulgę i widoczną poprawę. Jest znakomitym fachowcem, gorąco polecam. Ryszard Chełminiak, Warka.

 • S

  Do p. Bartka trafiłam z bolącym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa z polecenia znajomej. Wcześniejsza 2-miesięczna terapia w innym miejscu nie przynosiła niestety rezultatów. W rękach p. Bartka ból ustąpił po kilku wizytach i co najważniejsze efekty utrzymują się! Świetny specjalista, bardzo nastawiony na pacjenta, a do tego ogromnie sympatyczna i ciepłą osoba. Gorąco polecam wszystkim! Kilku moich znajomych trafiło już w jego ręce i są równie zadowoleni z rezultatów terapii.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Inny

  Znalazłam się u Pana Bartka z polecenia. Słyszałam o Nim wiele dobrych opinii, które okazały się słuszne. Jestem po operacji kręgosłupa i pomoc Pana Bartka okazała się nieoceniona. Jest prawdziwym profesjonalistą. Doskonale wie co robić i jak pomóc.
  Oczywiście czasem ta pomoc była bolesna ( te okropne igły ;-))))
  ale skutki potem wynagradzały wszystko. Oprócz profesjonalizmu Pan Bartek jest też osobą , której nie da się nie lubić.

 • K
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Znalazłam się w klinice u Pana Bartosza z polecenia. Był to moment, kiedy ból w plecach i biodrze nie pozwalał mi ani chodzić, ani stać, a poruszanie sie sprawiało ogromny wysiłek... Już po pierwszej wizycie uwierzyłam, że mogę wrócić do funkcjonowania bez bólu.
  Pan Bartosz ma ręce pełne zaufania i profesjonalizmu. Wielki szacunek dla niego i całego zaspołu.

 • A

  W przypadku Pana Bartka "primum non nocere" to za mało. On prawdziwie chce pomóc pacjentowi i szuka metod na osiągnięcie celu nawet wtedy, gdy inny lekarza odpuszczają.

  Ze swoim problemem (złamanie śródstopia z przemieszczeniem) chodziłam od lekarza do lekarza. Każdy miał inny pomysł na leczenie operacyjne, ale nikt nie chciał się podjąć realizacji swojego pomysłu. Kość nie chciała mi się zrastać ze względu na sporą szczelinę w przemieszczeniu. W końcu trafiłam do Pana Bartka i w końcu poczułam, że jestem w dobrych rękach. To świetny fachowiec, który kompleksowo podchodzi do problemu. Dzięki dobranemu przez niego planowi leczenia udało się bezoperacyjnie wrócić do formy. Zastosowano szereg zabiegów (ostrzykiwanie kości osoczem bogatopłytkowym, rehabilitacja manualna, zabiegi magnetyczne itp oraz rehabilitacja) które odpowiednio dobrane pomogły mi zamknąć po kilku miesiącach problem i wrócić do pełnej sprawności. Mam do Pana Bartka pełne zaufanie - to świetny specjalista z powołaniem.