Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabili... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Ocena pacjentów:

 • Znalazłam się u Pana Bartka z polecenia. Słyszałam o Nim wiele dobrych opinii, które okazały się słuszne. Jestem po operacji kręgosłupa i pomoc Pana Bartka okazała się nieoceniona. Jest prawdziwym profesjonalistą. Doskonale wie co robić i jak pomóc.
  Oczywiście czasem ta pomoc była bolesna ( te okropne igły ;-))))
  ale skutki potem wynagradzały wszystko. Oprócz profesjonalizmu Pan Bartek jest też osobą , której nie da się nie lubić.

 • K

  Znalazłam się w klinice u Pana Bartosza z polecenia. Był to moment, kiedy ból w plecach i biodrze nie pozwalał mi ani chodzić, ani stać, a poruszanie sie sprawiało ogromny wysiłek... Już po pierwszej wizycie uwierzyłam, że mogę wrócić do funkcjonowania bez bólu.
  Pan Bartosz ma ręce pełne zaufania i profesjonalizmu. Wielki szacunek dla niego i całego zaspołu.

 • A

  W przypadku Pana Bartka "primum non nocere" to za mało. On prawdziwie chce pomóc pacjentowi i szuka metod na osiągnięcie celu nawet wtedy, gdy inny lekarza odpuszczają.

  Ze swoim problemem (złamanie śródstopia z przemieszczeniem) chodziłam od lekarza do lekarza. Każdy miał inny pomysł na leczenie operacyjne, ale nikt nie chciał się podjąć realizacji swojego pomysłu. Kość nie chciała mi się zrastać ze względu na sporą szczelinę w przemieszczeniu. W końcu trafiłam do Pana Bartka i w końcu poczułam, że jestem w dobrych rękach. To świetny fachowiec, który kompleksowo podchodzi do problemu. Dzięki dobranemu przez niego planowi leczenia udało się bezoperacyjnie wrócić do formy. Zastosowano szereg zabiegów (ostrzykiwanie kości osoczem bogatopłytkowym, rehabilitacja manualna, zabiegi magnetyczne itp oraz rehabilitacja) które odpowiednio dobrane pomogły mi zamknąć po kilku miesiącach problem i wrócić do pełnej sprawności. Mam do Pana Bartka pełne zaufanie - to świetny specjalista z powołaniem.

 • Pan Bartosz już podczas pierwszej wizyty był w stanie zdiagnozować przyczynę bólu biodra, który utrzymywał się od dłuższego czasu i nie pozwalał funkcjonować w normalnym trybie oraz uprawiać jakiejkolwiek aktywności. Przyczyną jak się okazało był konflikt panewkowo udowy. Jako młoda osoba oczekiwałam, że powrót do zdrowia okaże się szybki choć niekoniecznie bezbolesny. Kilka intensywnych miesięcy spotkań z Panem Bartoszem i śmiało mogę powiedzieć, iż wróciłam do formy! Pan Bartosz nie tylko pozwolił mi wyzbyć się bólu ale wytłumaczył, jak ważna jest w moim przypadku codzienna praca i konieczność aktywności ze zdrowym rozsądkiem. Współpraca z pozostałymi świetnymi specjalistami w placówce Fimedica sprawiła, że wracam do tego miejsca właściwie profilaktycznie oraz z ogromnym uśmiechem. Pan Bartosz został polecony dużej ilości znajomych oraz rodzinie ponieważ wiem, że to człowiek, któremu można zaufać i z pewnością warto oddać się w jego ręce! Panie Bartoszu - dziękuję!

 • L

  Pan Bartosz to świetny specjalista.
  Do fimedica trafiłem kilka lat temu z kontuzjami kolana z powodu przetrenowania podczas biegów i ćwiczeń sportów walki.
  Dzięki pomocy Pana Bartosza obyło się na szczęście bez operacji pomimo uciekającej rzepki oraz starego lekkiego pęknięcia łąkotki. Samo pasmo biodrowo - piszczelowego również przysparzało mi wiele kłopotów . Nasz specjalista oprócz ćwiczeń rozciągających, naciągających, wzmacniających oraz zestawu ćwiczeń dodatkowych codziennych w domu, pokierował mnie na odpowiednia badania, prześwietlenia.
  Obecnie mogę ponownie ćwiczyć z wielką radością bez niepotrzebnych kontuzji.
  Polecam Pana Bartka jako godnego zaufania specjalistę, świetnego fachowca.

  Dziękuję serdecznie za opiekę i pomoc.

  Pozdrawiam,
  Łukasz

 • M

  Jestem bardzo wdzięczny za pomoc kolejny raz.
  Kosmiczny ból łokcia nie pozwalał mi pracować. 30 minut sprecyzowanego bólu i wracam szczęśliwy
  do pracy . Dziękuję jak nie wiem co !!!!!!!!!!!!!!! :-)

 • Miałem ogromną przyjemność wracać do formy po zaniku mięśni kapturowych, dźwigacza łopatki i całej reszty, na której się nie znam pod opieką Zespołu specjalistów Fimedica. Nad całkoształtem powrotu do zdrowia czuwał Pan Bartosz Pecarz. Forma jest, mięśnie odbudowane, więc rehabilitacja spełniła swoją rolę w 100%. 5 gwiazdek za:
  - absolutny profesjonalizm i ogromną cierpliwość,
  - skuteczność,
  - holistyczne podejście do rehabilitacji i pacjenta, czyli mnie :).
  Ogromnie polecam!

 • Do Pana Bartka trafiłam kilka miesięcy temu, kiedy zaczęła się moja przygoda z dyskopatią. Kilka tygodni zabiegów i wszystko wróciło do normy. To co dla mnie najważniejsze to profesjonalizm, ogromne doświadczenie, a przede wszystkim indywidulane podejście do pacjenta i jego dolegliwości oraz szybkie reagowanie na zmiany i korygowanie metod postepowania. W każdej chwili, kiedy dolegliwości powracają mogę liczyć na szybką pomoc i natychmiastowe działanie. Mam zaufanie do metod, które stosuje, mimo iż niektóre z nich nie należą do przyjemnych. Kiedy cos dzieje się nie tak, zawsze mogę liczyć na radę i kiedy jest taka potrzeba przekierowanie do kolejnych specjalistów lub zlecenie badań, w celu wykluczenia lub potwierdzenia innych schorzeń. POLECAM wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem czy inne dolegliwości ortopedyczno -neurologiczne i poszukają dobrej i stałej opieki rehabilitacyjnej. POLECAM!!!

 • J

  Pan Bartosz Pecarz i Fimedica jest lekarstwem na wszelkie kłopoty zdrowotne. Od 40 lat mam problemy z kręgosłupem. Odcinek lędźwiowy, przepukliny, wypadające krążki międzykręgowe itp. Od niepamiętnych czasów wszyscy ortopedzi, neurolodzy i fizjoterapeuci nie dawali mi żadnych szans na normalne funkcjonowanie, nie widzieli żadnej innej metody jak ingerencja chirurgiczna czyli operacja. A ja jestem choreografem i instruktorem tańca i oprócz głowy do swej pracy wykorzystuję cały aparat ruchowy. Do Pana Bartosza skierowała mnie moja córka Olga, która dzięki pomocy Pana Bartosza i jego współpracowników może w dalszym ciągu zachwycać swą grą na wiolonczeli.
  Przy pierwszej mojej wizycie Pan Bartosz nie dawał mi dużych szans powodzenia.Uprzedził, że czeka nas wspólnie bardzo ciężka praca. I tak też było. Wiele miesięcy zagryzania warg podczas ćwiczeń i zabiegów dało wyśmienity efekt i pozwoliło mi do dzisiaj prowadzić ożywiona działalność choreograficzno-instruktorską.
  Ponieważ jestem choreografem i kierownikiem Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka" jeśli u kogo kolwiek pojawi się problem z aparatem ruchu - natychmiast kieruję i polecam wizytę w Fimedice u Pana Bartosza. Wielu moich tancerzy uzyskało fachowa poradę i opiekę na najwyższym poziomie, co pozwalało im bardzo szybko wracać do treningu tanecznego.
  Pan Bartosz oraz jego pracownicy zasługują na wielkie słowa uznania. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera w klinice. Dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów, którzy bądź konsultują dany przypadek bądź podejmują stosowne leczenie. Wszechstronnie wyposażone gabinety i sale do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.
  Ale najważniejszą sprawą jest chyba zaufanie. Pan Bartosz moje zdobył już po pierwszej wizycie konsultacyjnej. Jego trafna diagnoza oraz fakt podjęcia się terapii "beznadziejnego" przypadku budzi ogromny szacunek.
  Panie Bartku, Stokrotne dzięki za danie mi szansy normalnego funkcjonowania. Dzięki za przywrócenie sprawności ruchowej oraz psychicznej odbudowy mojej córki. Dzięki za wszystkich moich tancerzy - choćby Karolinę, Michała. Dzięki za wszystkich moich znajomych, którym Pan po prostu pomógł.

 • M

  Ze względu alpinizm i wspinaczkę, liczę sie z kontuzjami. Dwukrotnie korzystałem z usług Pana Bartka: najpierw podczas zwichnięcia barku a następnie podczas złamania stawu kolanowego. W obu przypadkach w rekordowym czasie zostałem przywrócony do pełnej sprawności. Zarówno sama fizjoterapia, jak i poziom zaangażowania + przekazywana w trakcie całego procesu powrotu do zdrowia wiedza przez Pana Bartka jest na najwyższym poziomie. Świetny specjalista. Polecam wszystkim dla których liczy sie profesjonalizm i doświadczenie.