Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabili... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Pełen profesjonalizm, oraz miła atmosfera. Żona po operacji kregoslupa przechodziła tutaj rehabilitację i teraz czuje się dobrze. Dzisiaj ja przyszedłem z bólem i zdecydowanie mogę polecić wizytę u Pana Bartosza!

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Dzięki Panu Bartkowi wyszedłem z ciągnącej się przez długie miesiące dyskopatii lędźwiowej z rwą kulszową, która w najgorszych momentach uniemożliwiała mi normalną pracę i funkcjonowanie. Przed rozpoczęciem współpracy z p. Bartkiem każde wyjście z domu wiązało się z koniecznością połknęcia tabletki przeciwbólowej. Wcześniej korzystałem z pomocy innego fizjoterapeuty, ale niestety - bez większych efektów. Obecnie funkcjonuję zupełnie normalnie, a nieznaczne incydenty bólowe pojawiąją się sporadycznie, dopiero po dłuższym siedzeniu w niewłaściwej pozycji. Podsumowując - gorąco polecam!

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Inny

  do Pana Bartosza Pecarza przyjechałem z bardzo silnymi bólami kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Zostałem wniesiony do gabinetu, gdyż nie mogłem samodzielnie się poruszać. Już pierwsza wizyta przyniosła ogromną ulgę i widoczną poprawę. Jest znakomitym fachowcem, gorąco polecam. Ryszard Chełminiak, Warka.

 • S

  Do p. Bartka trafiłam z bolącym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa z polecenia znajomej. Wcześniejsza 2-miesięczna terapia w innym miejscu nie przynosiła niestety rezultatów. W rękach p. Bartka ból ustąpił po kilku wizytach i co najważniejsze efekty utrzymują się! Świetny specjalista, bardzo nastawiony na pacjenta, a do tego ogromnie sympatyczna i ciepłą osoba. Gorąco polecam wszystkim! Kilku moich znajomych trafiło już w jego ręce i są równie zadowoleni z rezultatów terapii.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Inny

  Znalazłam się u Pana Bartka z polecenia. Słyszałam o Nim wiele dobrych opinii, które okazały się słuszne. Jestem po operacji kręgosłupa i pomoc Pana Bartka okazała się nieoceniona. Jest prawdziwym profesjonalistą. Doskonale wie co robić i jak pomóc.
  Oczywiście czasem ta pomoc była bolesna ( te okropne igły ;-))))
  ale skutki potem wynagradzały wszystko. Oprócz profesjonalizmu Pan Bartek jest też osobą , której nie da się nie lubić.

 • K
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

  Znalazłam się w klinice u Pana Bartosza z polecenia. Był to moment, kiedy ból w plecach i biodrze nie pozwalał mi ani chodzić, ani stać, a poruszanie sie sprawiało ogromny wysiłek... Już po pierwszej wizycie uwierzyłam, że mogę wrócić do funkcjonowania bez bólu.
  Pan Bartosz ma ręce pełne zaufania i profesjonalizmu. Wielki szacunek dla niego i całego zaspołu.

 • A

  W przypadku Pana Bartka "primum non nocere" to za mało. On prawdziwie chce pomóc pacjentowi i szuka metod na osiągnięcie celu nawet wtedy, gdy inny lekarza odpuszczają.

  Ze swoim problemem (złamanie śródstopia z przemieszczeniem) chodziłam od lekarza do lekarza. Każdy miał inny pomysł na leczenie operacyjne, ale nikt nie chciał się podjąć realizacji swojego pomysłu. Kość nie chciała mi się zrastać ze względu na sporą szczelinę w przemieszczeniu. W końcu trafiłam do Pana Bartka i w końcu poczułam, że jestem w dobrych rękach. To świetny fachowiec, który kompleksowo podchodzi do problemu. Dzięki dobranemu przez niego planowi leczenia udało się bezoperacyjnie wrócić do formy. Zastosowano szereg zabiegów (ostrzykiwanie kości osoczem bogatopłytkowym, rehabilitacja manualna, zabiegi magnetyczne itp oraz rehabilitacja) które odpowiednio dobrane pomogły mi zamknąć po kilku miesiącach problem i wrócić do pełnej sprawności. Mam do Pana Bartka pełne zaufanie - to świetny specjalista z powołaniem.

 • Pan Bartosz już podczas pierwszej wizyty był w stanie zdiagnozować przyczynę bólu biodra, który utrzymywał się od dłuższego czasu i nie pozwalał funkcjonować w normalnym trybie oraz uprawiać jakiejkolwiek aktywności. Przyczyną jak się okazało był konflikt panewkowo udowy. Jako młoda osoba oczekiwałam, że powrót do zdrowia okaże się szybki choć niekoniecznie bezbolesny. Kilka intensywnych miesięcy spotkań z Panem Bartoszem i śmiało mogę powiedzieć, iż wróciłam do formy! Pan Bartosz nie tylko pozwolił mi wyzbyć się bólu ale wytłumaczył, jak ważna jest w moim przypadku codzienna praca i konieczność aktywności ze zdrowym rozsądkiem. Współpraca z pozostałymi świetnymi specjalistami w placówce Fimedica sprawiła, że wracam do tego miejsca właściwie profilaktycznie oraz z ogromnym uśmiechem. Pan Bartosz został polecony dużej ilości znajomych oraz rodzinie ponieważ wiem, że to człowiek, któremu można zaufać i z pewnością warto oddać się w jego ręce! Panie Bartoszu - dziękuję!

 • L

  Pan Bartosz to świetny specjalista.
  Do fimedica trafiłem kilka lat temu z kontuzjami kolana z powodu przetrenowania podczas biegów i ćwiczeń sportów walki.
  Dzięki pomocy Pana Bartosza obyło się na szczęście bez operacji pomimo uciekającej rzepki oraz starego lekkiego pęknięcia łąkotki. Samo pasmo biodrowo - piszczelowego również przysparzało mi wiele kłopotów . Nasz specjalista oprócz ćwiczeń rozciągających, naciągających, wzmacniających oraz zestawu ćwiczeń dodatkowych codziennych w domu, pokierował mnie na odpowiednia badania, prześwietlenia.
  Obecnie mogę ponownie ćwiczyć z wielką radością bez niepotrzebnych kontuzji.
  Polecam Pana Bartka jako godnego zaufania specjalistę, świetnego fachowca.

  Dziękuję serdecznie za opiekę i pomoc.

  Pozdrawiam,
  Łukasz

 • M

  Jestem bardzo wdzięczny za pomoc kolejny raz.
  Kosmiczny ból łokcia nie pozwalał mi pracować. 30 minut sprecyzowanego bólu i wracam szczęśliwy
  do pracy . Dziękuję jak nie wiem co !!!!!!!!!!!!!!! :-)