Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gilarska 86c, Warszawa

Od 255 zł

Centrum Medyczne enel-med - Oddział ZaciszeGilarska 86c, Warszawa

268 zł

Centrum Medyczne enel-med - Oddział ZaciszeGilarska 86c, Warszawa

Od 255 zł

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Zacisze

Pozostałe usługi


Gilarska 86c, Warszawa

Od 255 zł

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Zacisze

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizacja I stopnia z neurologii i II stopnia z neurochirurgii.Zakres porad

  • Neurologia
  • Neurochirurgia

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Zacisze konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Potrafi niemalże od razu zdiagnozować problem pacjenta. Do tego niesamowite poczucie humoru. Naprawdę życze sobie takich lekarzy więcej. Polecam! :)

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Zacisze Konsultacja neurologiczna

Bardzo profesjonalna i miła Pani Doktor, dobre podejscie, rzetelne informacje, pełen profesjonalizm. Goraco polecam.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do Pani doktor po długich poszukiwaniach kompetentnego lekarza który ulży mi w bólu z powodu rwy kulszowej i dyskopatii. Pani doktor zaskoczyła mnie swoim rzetelnym podejściem do tematu, zleciła wszystkie niezbędne badania i rehabilitację. Dodatkowo jest przesympatyczną osobą z poczuciem humoru


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo kompetentna Pani doktor. Poswieca duzo czasu pacjentowi. Odpowiada na wszystkie pytania. Dokladnie interpretuje wyniki. Polecam!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie opieka pourazowa

Bardzo miła kobieta! Przesympatyczna, wszystko idealnie mi wytłumaczyła, dokładnie po kolei poinstruowała jakie należy podjąć kolejne kroki, uspokoiła ale także poinformowała o realnych konsekwencjach. Poświęciła bardzo dużo czasu, podejście z sercem na dłoni. 3 miesiące temu miałam dachowanie samochodem, podczas którego naderwal mi się kręgosłup szyjny, widać że Pani doktor ma przeogromną wiedzę i jest dobra w swoim fachu. Udzieliła mi wielu cennych rad jak dalej postępować. W dodatku z dużym poczuciem humoru. Polecam gorąco!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med operacja dyskopatii

Wspaniała Pani doktor - nie mogłem się poruszać prawie z racji wypadnięcia dysku. Pani doktor zleciła wszystkie niezbędne badania, wykazała się bardzo dużą chęcią pomocy, odpowiednio pokierowała jeśli chodzi o operacje i rekomendacje specjalistów przy zachowaniu w tym wszystkim humoru. Dodam że wcześniej trafiłem do innych specjalistów których podejście było zgoła inne...


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

Pani dr jest bardzo ciepłym i życzliwym człowiekiem. Z dokładnością ,,aptekarską" analizuje zdjęcia RTG bez wnikania w opis. Szczegółowo tłumaczy zdjęcia,kieruje na dalsze badania. To fantastyczny specjalista, godny polecenia.


O
Profil zweryfikowany

Dzięki Pani Doktor wykryto mi guza mózgu, bo nie zbagatelizowała moich dolegliwości tylko wysłała na rezonans. Pani Doktor jest również sympatyczna osobą.


S
Profil zweryfikowany

U Pani doktor Gawur leczę się odkąd jest w Enel-Med. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, przeprowadza dokładny wywiad i kieruje na badania. Przy wynikach nie sugeruje się opisami specjalistów rentgenologów tylko sama omawia otrzymane na cd zdjęcia. Wczoraj na wizycie u Pani Doktor był mój mąż. Został wysłuchany, zdiagnozowany, skierowany od razu do zabiegowego na zastrzyk. Dzisiaj czuje się znacznie lepiej. Wymaga co prawda dłuższego leczenia ale diagnoza była trafna.
Nigdy w ciągu tych kilku lat nie spotkałam się z gburowatością, lekceważeniem czy tez poczuciem braku zainteresowania moja chorobą ze strony Pani Doktor. Nie miałam też wrażenia że Pani doktor nie jest na bieżąco z nowinkami medycznymi w zakresie neurochirurgii. Uważam, że jest dobrym lekarzem a także życzliwym i sympatycznym człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam chorym, wymagającym konsultacji takiego specjalisty.


B
Profil zweryfikowany

Wczoraj doświadczyłam najgorszej wizyty u lekarza, a miałam ich naprawdę wiele.
Pani Gawur od samego początku była negatywnie nastawiona z niewiadomego mi powodu. Była opryskliwa i pogardliwie zwracała się do mnie „słuchaj dziecko…”. Dodam tutaj, że mam 27 lat.
Pani Gawur (nie mogę jej nazywać panią doktor, bo uważam, że jest to obraza dla tego zawodu) nie chciała zapoznać się z historia choroby ani z wynikami które miałam ze sobą. Spojrzała tylko na zdjęcie rentgenowskie i stwierdziła ze wszystko jest w porządku, mimo że próbowałam jej przekazać, że z wcześniejszych wyników widać co innego, pomijając już fakt że przyszłam z promieniującym bólem z kręgosłupa do nogi, który nie ustępuje od dwóch miesięcy.
Oczekiwałam konstruktywnej rozmowy, ale z ta osobą nie dało się dojść do słowa. Przerywała mi w połowie zdania i kiedy jeszcze nie wszytko zdążyłam powiedzieć stwierdziła ze to wszytko i mam wyjść.
Miałam ze sobą wywiad z neurochirurgiem, który wykonuje zabiegi kręgosłupa i chciałam się nim podzielić i może czegoś dowiedzieć na ten temat, ale pani Gawur nie miała pojęcia że takie zabiegi w ogóle istnieją. Na świecie wykonuje się je od 5 lat, wiec może warto by było doszkolić panią Gawur na temat nowoczesnej medycyny.
To naprawdę wstyd i nieporozumienie ze taka niedokształcona, a dodatek odstraszająca pacjentów osoba pracuje w prywatnej służbie zdrowia.
Z pogarda spytała się mnie czy ja „tu w ogóle mam abonament”, bo jeśli nie to by jeszcze gorzej ze mną rozmawiała, wiec wole nie wyobrażać sobie nawet jak.
Uderzyło mnie tez stwierdzenie pani Gawur, że „no tutaj jest Polska, nic się nie poradzi”. Wyobrażam sobie takiej stwierdzenie od pracownika NFZ, ale kiedy płaci się za prywatna służbę zdrowia to chyba takie teksty nie są za bardzo na miejscu.
Podsumowując, nie byłam w stanie nawet dojść do słowa i powiedzieć po co przyszłam i opowiedzieć co się dzieje. Zostałam potraktowana jak śmieć i tak też się poczułam.
Jestem porażona postawą tej pani oraz faktem, że zatrudnia ją ENEL-Med.
Nigdy nie spotkałam tak okropnej, niemiłej, pogardliwej osoby, a co dopiero lekarza. Gdzie jej podejście do człowieka? Gdzie godziwe traktowanie? Gdzie pasja do zawodu czy pomocy ludziom? Gdzie empatia? Brak tego wszystkiego jest powalający. Nikomu nie życzę kontaktu z tą panią. Po takiej wizycie traci się wiarę w ludzi i czystą ludzką uprzejmość.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania