Informacje o placówce

Gabinety

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie

Waryńskiego 9, Śródmieście

00-655, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie

al. KEN 19, Praga-Południe

02-797, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie

Młynarska 8/12, Praga-Południe

Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie

al. KEN 19, Praga-Południe

Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Teter

  Ginekolog, lek.

  • A

   Bardzo miły, przejął się moim problemem, daje odpowiednie leki i badania. Jestem bardzo zadowolona ;)


 • Krystyna Łompieś

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K

   Po godzinnym oczekiwaniu aż łaskawie Pani Doktor raczy mnie przyjąć ( i przerwie rozmowę z koleżanką) w końcu udało mi się wejść do gabinetu. Jednak nie na długo, ponieważ prawie od razu Pani Doktor otworzyła mi drzwi wyjściowe. Pani Doktor odmówiła mi wypisania skierowania na badanie spirometrii (które zalecił mi u Niej wcześniejszy lekarz). Oburzona, stwierdziła, że może tylko ocenić opis moich wyników badań, bez jakiekolwiek zbadania mnie. Nie polecam!!!

  • M

   nie polecam, chyba ze ktos chce przy zwykłej infekcji brać antybiotyk. doktor jest oschła i niemiła. gdy powiedziałam jakie mam objawy, zaczeła wypisywać recepty, zapytałam co mi przepisuje, a ona na to ze augumentin. gdy powiedziałam ze mam mnóstwo skutków ubocznych po tym leku, to naskoczyła na mnie ze powinnam o tym mówić wcześniej i była zła ze musi wypisywać inna receptę. dziwi mnie dlaczego niektórzy lekarze za kazdym razem przepisują antybiotyk. byłam raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tej pani

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Michał Wszoła

  Chirurg, Proktolog, Gastrolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpaceUsługa: usuwanie hemoroidów

   Polecam Pana Michala! Mega profesjonalne podejscie do sprawy. Bardzo spokojna wizyta. Wszystko wytlumaczone "ludzkim" jezykiem.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpaceUsługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Profesjonalny i rzeczowy. Wywiad przeprowadzony dokładnie. Z racji że to pierwsza wizyta to potrzebna jest dodatkowa diagnostyka i dopiero lekarz podejmie decyzję o leczeniu. Ja polecam

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Barbara Gawur

  Neurolog, Neurochirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w WarszawieUsługa: opieka pourazowa

   Bardzo miła kobieta! Przesympatyczna, wszystko idealnie mi wytłumaczyła, dokładnie po kolei poinstruowała jakie należy podjąć kolejne kroki, uspokoiła ale także poinformowała o realnych konsekwencjach. Poświęciła bardzo dużo czasu, podejście z sercem na dłoni. 3 miesiące temu miałam dachowanie samochodem, podczas którego naderwal mi się kręgosłup szyjny, widać że Pani doktor ma przeogromną wiedzę i jest dobra w swoim fachu. Udzieliła mi wielu cennych rad jak dalej postępować. W dodatku z dużym poczuciem humoru. Polecam gorąco!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: operacja dyskopatii

   Wspaniała Pani doktor - nie mogłem się poruszać prawie z racji wypadnięcia dysku. Pani doktor zleciła wszystkie niezbędne badania, wykazała się bardzo dużą chęcią pomocy, odpowiednio pokierowała jeśli chodzi o operacje i rekomendacje specjalistów przy zachowaniu w tym wszystkim humoru. Dodam że wcześniej trafiłem do innych specjalistów których podejście było zgoła inne...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kudelski

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Nord Clinic

   Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnił przyczynę dolegliwości oraz przebieg postępowania w leczeniu.
   Bardzo polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: usuwanie znamion

   Mistrz!!! Nigdy nie spotkałem tak dobrego lekarza. Ukłony dla Doktora. Miły, uśmiechnięty, zna się na „robocie”. Błyskawicznie mi pomógł ze stanem zapalnym na poliku. Usunął w 5 minut kaszak i woreczek, dziś po 2 dniach wszystko się goi.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Krystyna Kalicka

  Laryngolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani doktor bardzo miła, gabinet czysty, przyjemny. Wizyta przebiegła bardzo szybko - całość zajęła może 10 minut. Po dokładnym zbadaniu liczyłam jednak na spokojne wytłumaczenie mi jaki jest problem i jak go rozwiązać. Dostałam zamiast tego nerwową odpowiedź i zostałam skierowana na badanie (które miałam zrobić w trybie natychmiastowym, jednak w klinice Damiana najbliższy termin był na za 10 dni). Niestety mój problem nie został nijak rozwiązany, musiałam wybrać inną klinikę i innego lekarza. Nie polecam i sama już na pewno nie skorzystam z usług tej Pani.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo sympatyczna i troskliwa Pani Doktor. Podeszła do problemu z dużą precyzją. Wysokiej klasy specjalista. Z pełnym przekonaniem polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Maurycy Jonas

  Chirurg, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: konsultacja

   Pan Doktor 2 lata temu przeprowadził u mnie zabieg gastroskopii. Wiedziałam, więc do kogo się zgłosić z nietypowym bólem brzucha. Podczas wizyty Pan Dr Jonas dokładnie mnie wysłuchał, przejrzał dokumentację medyczną, zbadał, a następnie przedstawił plan działania. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Duży plus za poczucie humoru. To rozładowuje napięcie. Takich lekarzy, ludzi z powołaniem, potrzeba więcej. Bardzo dziękuję, Panie Doktorze.

  • Lokalizacja: Spółdzielnia RentgenologówUsługa: krwiak na nodze

   Po 3 wizytach u Pana Maurycego: profesjonalny, przemiły, budzący duże zaufanie, rzeczowy.
   Nic więcej nie trzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Lech Korniszewski

  Genetyk, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: problemy z tarczycą u dziecka

   Pan Profesor posiada wielką wiedzę i wielką cierpliwość, wszystko dokładnie wytłumaczył i zalecił dalsze badanie i obserwację dziecka.

  • K
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Powiększone gruczoły piersiowe u córeczki

   Profesor dokładnie wypytał o wszytko i zbadał córkę. Zalecił badania i dokładnie wszytko wytłumaczył bardzo starannie i cierpliwie. Bardzo zadowolona jestem za każdym razem z wizyty nieważne czy chodzi o mnie czy o córeczkę. Pozdrawiam i Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Tomasz Józefów

  Okulista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora Józefowa. Przyszedłem z postawioną niedawno przez innego okulistę groźną diagnozą. Pan dr Józefów wysłuchał wszystkich moich obaw, po czym bardzo dokładnie zbadał. Po badaniu wszystko wyczerpująco i klarownie wyjaśnił. Dokładność badania przez dra Józefowa pozwoliła wykazać, że diagnoza poprzedniego specjalisty (który badał iście ekspresowo), była zupełnie błędna. Tym samym Pan doktor zdjął mi z barków potężny stres i swą dokładnością dowiódł, że z moimi oczami wszystko w porządku.
   Kolejną kontrolę oczu przeprowadzę na pewno u Pana dra Józefowa. Gorąco polecam wizyty u tego specjalisty.
   Piotr Dorosz

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - PuławskaUsługa: konsultacja okulistyczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor miły, rzeczowy i konkretny. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Nie czulismy się intruzami. Mój dziewięcioletni syn, choć bał się wizyty, został uspokojony dzięki przemiłemu Panu Doktorowi. Pozdrawiam i dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Ireneusz Kotela

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja

   Profesor jest doskonałym chirurgiem w zakresie endoprotez stawu biodrowego, bardzo mi pomógł. Bardzo sympatyczny i rzeczowo podchodzi do problemów pacjenta.

  • K
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE

   Niestety muszę wystawić niezbyt pozytywną opinię. O ile sama wizyta przebiegła dobrze, Pan doktor zapoznał się ze wszystkimi wynikami badań jakie miałam i zbadał kolano, tak diagnoza i sposób leczenia okazały się złe. Pan doktor zaproponował zastrzyk i leczenie rehabilitacyjne. Ból i dolegliwości w kolanie były jednak nie do zniesienia, więc udałam się do innego lekarza, który po badaniu kolana poinformował mnie, że w kolanie jest bardzo duży stan zapalny i płyn, który należy jak najszybciej odciągnąć. Nie polecam wizyty u prof. Koteli, podczas badania nawet nie wyczuł płynu i stanu zapalnego...

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu