Adres

Niegolewskich 28/7, Poznań
Prywatny Gabinet


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
Gotówka, Przelew na konto
61 649..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą. Pracuję z pacjentami dorosłymi i młodzieżą (13+) w sytuacji kryzysu, zmagającymi się z problemami ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bulimia
 • Kryzys w związku
 • Problemy wychowawcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychologia kliniczna

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Niegolewskich 28/7, Poznań

120 zł

Prywatny GabinetNiegolewskich 28/7, Poznań

120 zł

Prywatny Gabinet

Pozostałe usługi


Niegolewskich 28/7, Poznań

150 zł

Prywatny GabinetNiegolewskich 28/7, Poznań

120 zł

Prywatny Gabinet

Usługa zawiera konsultację diagnostyczną, w ramach której może nastąpić kwalifikacja do grupy terapeutycznej. Spotkania grupy odbywają się raz w miesiącu przez cały dzień w bloku 5x90 min i realizowane są w piątek, sobotę i niedzielę. Miesięczny koszt udziału w grupie to 650 zł. W razie pytań zapraszam do kontaktu.Niegolewskich 28/7, Poznań

120 zł

Prywatny GabinetNiegolewskich 28/7, Poznań

180 zł

Prywatny Gabinet

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet konsultacja psychoterapeutyczna

Zgłosiłem się do Pana Arkadiusza sam nie rozumiejąc siebie, dlaczego postępuję w pewien sposób, skąd takie autodestrukcyjne działania. Po dzisiejszej sesji czuję jakbym w końcu otworzył oczy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w trakcie sesji Pan Arkadiusz rzuci czasem dwa zdania i kompletnie zmienia się pogląd na pewne sprawy. Świetnie kieruje terapią i rozmową tak aby samemu dojść do tego gdzie leży problem. Jest bardzo wnikliwy i dociekliwy. Daje czas na rozmyślania i cierpliwie słucha tego co człowiek ma do wyrzucenia z siebie. Świetny specjalista!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Prawie rok terapii, 80 spotkań, 66 godzin w gabinecie (chyba że akurat się spóźniłem).
To prawdziwy proces i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć.

Mimo że pan Arkadiusz jest stosunkowo młodym specjalistą, nie brakuje mu profesjonalizmu. W moim przypadku nurt psychodynamiczny to strzał w dziesiątkę - daje efekty, a ja chcę w tym duchu pracować nad sobą.

Teraz trochę truizmów: mam ochotę żyć, świat wygląda inaczej, jutro poniedziałek, życie jest piękne. Chodzi ogólnie o to, że skuteczność leczenia jest rzeczywista i stale wzrasta, ale nie magicznie, potrzebne są dwie składowe: praca i czas (nierzadko dużo).

Gabinet jest przyjazny, choć na drugim piętrze i czasem mam zadyszkę, jak biegnę. Nigdy nie korzystałem z chusteczek, ale w razie czego są. Obecnie również środki ostrożności w czasie pandemii. Wygodny fotel, przestronne okno. Mała poczekalnia, wieszak, obrazy. Pewnie z nostalgią będę kiedyś wspominał to miejsce.

Doceniam, że pan Arkadiusz nie ma notesika (choć na początku bałem się, czy wszystko spamięta). Okazuje się, że łączy fakty lepiej niż ja sam i czasem nawet sobie myślę, że jest moim swoistym "backupem". Wizyty szybko się kończą, bo jeśli relacja terapeutyczna jest dobra (a taką nawiązaliśmy i szczęśliwie utrzymujemy), to czas szybko leci i to jest niezależny od nas czynnik - kiedy rozpatruje się wiele przeżyć intrapsychicznych, trudno każdemu z nich poświęcić wystarczająco miejsca. Na szczęście ten rodzaj terapii (a i moja rys mojej osobowości) ma w swojej istocie często samodzielną pracę pacjenta nad materiałem wnoszonym na spotkania. Nie oznacza to, że terapeucie oddaje się wynagrodzenie jedynie za 'wysłuchanie' - dopiero po czasie spostrzegłem, dlaczego pan Arek nie daje od razu gotowych rozwiązań, kiedy wydawało mi się, że stałem w miejscu. Nieświadomość, mechanizmy obronne, impulsy i emocje są bardzo niejednolitymi tworami. Początkowa praca terapeuty z pacjentem polegała więc w moim przypadku na nakreśleniu profilu mojej osoby i moich przeżyć, w które wydawało mi się, że nie trzeba zaglądać, a dopiero potem - wprowadzaniu zmian. I to te zmiany również nie były podawane na tacy, tylko czułem, że jest to pewna sugestia, popchnięcie ku zmianie. Wiele dzieje się też w obrębie nieświadomości, objawy negatywne z czasem znikają (np. stany depresyjne, lękowe) - to jak rozszerzające się oczka sita, bo najpierw trzeba przesiać to, co najmniejsze, a leżące najbardziej u podstaw. Ważną rolę pełni też odpowiednio dobrana i prowadzona farmakoterapia, więc warto zawsze rozmawiać z terapeutą, co się bierze, od jak dawna, pytać o zmiany, czy np. warto wykluczyć lub dołączyć jakiś lek po konsultacji z psychiatrą.

Bardzo ważne - szczerość. Nic tak nie spowalnia procesu terapeutycznego jak nakładanie maski w obliczu człowieka, który ma pomóc. Warto się otwierać nie tylko w kontekście przeżyć, historii życia, ale też mówić o tym, co w relacji nie gra, czy terapeuta spowodował w nas jakieś niechciane odruchy - to wiele mówi o naszych mechanizmach obronnych, o wzorcach zachowań, w końcu - o przeniesieniu, której jest tak ważne w tym nurcie. Pan Arkadiusz nigdy nie dał mi do zrozumienia, że moja uwaga na temat jego słów była zła czy niepotrzebna - po to przecież tu jest.
Naturalnie, terapeuta może przejawiać wady, może nie zrozumieć, może mu zadzwonić telefon. Wcześniej bardzo się bałem, gdy zauważałem jakąś rysę na wyidealizowanym obrazie. Jednakże skłonność do katastroficznego myślenia i nadmiernych uogólnień również zelżała i najlepszym dowodem, że warto było p. Arkowi zaufać, jest skuteczność leczenia i trwałość naszej więzi terapeutycznej. Grunt to spotkać się jako ludzie, nie - jedynie jako lekarz-pacjent. W naszym przypadku to się udało i za to dziękuję. Ta recenzja zawiera mniej klinicystycznej terminologii, ale bardziej skupia się na emocjach, mam nadzieję, że będzie pomocna również w takiej odsłonie.

Zmiana jest immanentną cechą rozwoju i w zasadzie jedną z jedynych pewnych rzeczy w życiu, a ono warte jest tej zmiany.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Polecam Pana Arkadiusza.To profesjonalista, który wzbudza zaufanie i sprawia, że potrafię otworzyć się. Z każdym kolejnym spotkaniem z Panem Arkadiuszem utwierdzam się, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest bardzo zaangażowany w terapię, uważnie słucha, zadaje wnikliwe i konkretne pytania. Jego spostrzeżenia, zawsze trafiające w sedno problemu, pozwalają mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i głębiej zastanowić się nad sobą. Wiem, że moja terapia to będzie długi proces. Dzięki Panu Arkadiuszowi czuję się zmotywowana do pracy nad sobą. Mam poczucie, że dzięki Jego pomocy i wsparciu uda mi się uporać z moimi problemami.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Bardzo uważnie wsłuchuje się w wypowiedzi pacjenta i wraca do nich przy kolejnych wizytach, bardzo zaangażowany. Atmosfera podczas terapii sprzyja swobodnej rozmowie co jest dobrym początkiem by terapia się udała. Konkretne pytania pozwalają dostrzec rzeczy, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Liczę na dobre zakończenie terapii.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Pan Arkadiusz pomógł mi uporać się z moimi problemami. Zadawał pytania w sposób, który wymuszał głębsze zastanowienie się nad ich przyczyną. Zauważył powiązania moich zachowań, z których nie zdawałam sobie sprawy. Jego spostrzeżenia są trafne, pozwalają spojrzeć na oczywiste dla siebie rzeczy z innej perspektywy. Uważnie słucha, nie ocenia. W trakcie wizyty panuje przyjazna atmosfera, która ułatwia mówienie o problemach.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet konsultacja psychoterapeutyczna

Pan Arkadiusz bardzo uważnie słucha, jest zaangażowany i przedstawia jasne zasady terapii. Atmosfera w gabinecie sprzyja otwarciu się i swobodnej rozmowie. Trafne pytania pozwalają dostrzec rzeczy, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

To nie jest mój pierwszy proces psychoterapeutyczny, każdy przerywałam, bo nie otrzymywałam dostatecznej pomocy. Dopiero gdy trafiłam na pana Arkadiusza dociera do mnie, że mam sporo głęboko zakorzenionych problemów, które wymagają głębszego przepracowania. Dobrze słucha, zadaje trafne pytania, które w moim przypadku zwykle trafiają w sedno i dają przyczynek do głębszego zastanowienia się nad sobą. Dopiero w tym procesie mam wrażenie, że zaczyna mi się polepszać, co jest niezaprzeczalnie efektem pracy z panem Arkadiuszem.
Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Specjalista bardzo pomocny i zaangażowany. Otrzymałam pomoc, która pomogła mi się uporać ze wszystkimi problemami. Dziękuje.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet konsultacja psychoterapeutyczna

p. Arkadiusz jest terapeutą o profesjonalnym podejściu do pacjenta i uprzejmy. Co prawda, nie emanuje jakoś szczególnie ciepłym nastawieniem, ale na pewno jest milej nastawiony do pacjentów i mniej "kliniczny" niż mój poprzedni terapeuta. Potrafi podbudować miłym słowem, chociaż rzadko.

Na pewno zalecałbym otwartość, jeśli chodzi o konstruktywną krytykę. Jeśli coś nie podoba się podczas terapii, warto to p. Arkadiuszowi powiedzieć. W moim przypadku sposób prowadzenia terapii poprawił się po szczerej rozmowie na jej temat.

Raczej zalecałbym uzbrojenie się w cierpliwość ze skutecznością terapii, bo póki co po moich circa dziesięciu wizytach nie mogę powiedzieć, że sytuacja się u mnie poprawia. Być może to mój naiwny optymizm, ale póki co zauważyłem wyłącznie lekką zmianę perspektywy w stosunku do moich problemów. Pozytywnej zmiany nastroju nie dostrzegłem, stąd też zalecam cierpliwość.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapia dzieci i młodzieży

Super terapeuta, zaangażowany i naprawdę potrafi uważnie słuchać. Jest wnikliwy, dostrzega nieoczywiste sprawy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Co to znaczy chodzi o określenie dolny próg przedziału. W wyniku badania psychologiczno-pedagogiczengi stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna (dolny próg przedziału). Co znaczy to określenie podane w nawiazie?

  Średni IQ (przeciętna) w populacji wynosi 100, a dokładnie jest w przedziale między 85 a 115 <85;115>. Prawdopodobnie chodzi o to, że wynik jest bliski 85, czyli bliski dolnemu przedziałowi jaki jest przeciętny w populacji.

  mgr Arkadiusz Gąsiorek

 • Mam 24 lata skończyłem w marcu choruje na schizofrenię od półtora roku i od tamtej pory nie odczuwam żadnych uczuć kiedyś odczuwałem i to silnie przy słuchaniu muzyki jak ktoś mnie obrażał to mocno mnie to bolało a teraz zupełnie nic ani smutku ani złości radości i mam pytanie czy kiedyś będę czuł jakieś emocje czy już na zawsze je straciłem

  Specyfika choroby jaką jest schizofrenia pokazuje, że emocje dla osób cierpiących na schizofrenie często odczuwane są jako bolesne i zbyt trudne, aby możliwe było poradzenie sobie z nimi w przeżyciu. Dlatego też obronnie zostają zaprzeczane, zahamowane lub ulegają fragmentacji. Być może dobrą próbą odratowania możliwości przeżywania emocji byłoby podjęcie psychoterapii.

  mgr Arkadiusz Gąsiorek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą. Pracuję z pacjentami dorosłymi i młodzieżą (13+) w sytuacji kryzysu, zmagającymi się z problemami ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bulimia
 • Kryzys w związku
 • Problemy wychowawcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
 • NZOZ Termedica

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania