Adres

Niegolewskich 28/7, Poznań
Prywatny Gabinet


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
Gotówka, Przelew na konto
61 649..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą. Pracuję z pacjentami dorosłymi w sytuacji kryzysu, zmagającymi się z problemami emocjonalnymi, tru...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bulimia
 • Kryzys w związku
 • Problemy wychowawcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Niegolewskich 28/7, Poznań

180 zł

Prywatny GabinetNiegolewskich 28/7, Poznań

180 zł

Prywatny Gabinet

Pozostałe usługi


Niegolewskich 28/7, Poznań

180 zł

Prywatny Gabinet

Usługa zawiera konsultację diagnostyczną, w ramach której może nastąpić kwalifikacja do grupy terapeutycznej. Spotkania grupy odbywają się raz w tygodniu. Istnieją dwie grupy, w czwartek wieczór i w piątek wieczór. W razie pytań zapraszam do kontaktu.Niegolewskich 28/7, Poznań

180 zł

Prywatny GabinetNiegolewskich 28/7, Poznań

250 zł

Prywatny Gabinet

24 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Bardzo dobry psycholog. Niezwykle pomocna osoba w rozwiązywaniu niezwykle trudnych problemów. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Długo szukałam terapeuty, w którego gabinecie poczuję się w pełni bezpiecznie i swobodnie. Pan Arkadiusz potrafi stworzyć atmosferę, która pozwala się otworzyć i skutecznie rozładować napięcie. Terapeuta jest bardzo responsywny, zaangażowany i pomocny. Jednocześnie równoważy powagę rozmowy szczerym uśmiechem. Co ważne, potrafi zainicjować dyskusję i uważnie słucha spostrzeżeń klienta. Polecam każdemu, kto boryka się z kryzysem lub zaburzeniem i szuka profesjonalnego wsparcia.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Każda edycja opinii pozwala mi wnieść coś nowego z perspektywy czasu do rozumienia swojego procesu terapii.

Pan Arkadiusz jest terapeutą zaangażowanym, empatycznym, wiarygodnym i - (nie)stety - czasem niewygodnym, choć ta niewygoda ma raczej charakter leczniczy. Jeśli się przejawia, to albo w hipotezach trudnych z początku do przyjęcia, albo w czysto ludzkiej skłonności do polemiki z tym, co wnosi pacjent. Ostatecznie, zawsze okazuje się, że jest efektywny w tym, jak prowadzi rozmowę.

Po prawie dwóch latach mogę podziękować za stanie się pewnego rodzaju kompendium mnie samego - mimo różnego poziomu natężenia przeżyć, zwłaszcza okresowo tych trudnych, i tak czuję, że jest ktoś, kto 'ma' moją historię w głowie i w sposób odpowiedzialny potrafi mnie sprowokować do integracyjnego, mniej lękowego i bardziej zgodnego z rzeczywistością spojrzenia na swoją sferę psyche, a to już daje nadzieję na lepszą przyszłość.

Z panem Arkadiuszem da się rozmawiać, i to nie tylko w kontekście gabinetu. Godzi profesjonalizm zawodowy z adaptacyjnym podejściem do każdego pacjenta, gdyby było inaczej, to bym bolał z powodu braku dobrego kontaktu z kimś 'klinicznym', a tak jest i profesjonalnie, i ludzko.

Zachowuje należycie standardy zawodowe, poddaje się regularnej superwizji, ma na uwadze swoją edukację, rozwój i profesjonalizację praktyki. Można być pewnym, że nie trafi się w przypadku pana Arka na 'losową osobę po szkoleniu psychoterapeutycznym'.

Na koniec dodam, że nie obawiam się już tak bardzo, jeśli pan Arek okaże się w jakichś kwestiach po prostu człowiekiem, o czymś zapomni, w czymś się pomyli. To nie wpływa na skuteczność leczenia czy naszą relację terapeutyczną, i z perspektywy widzę, że jest uwalniające dla mnie jako pacjenta - nerwicowe idealizowanie osoby, czy to psychologa, czy psychiatry itd., jest raczej mechanizmem obronnym. Jeśli mam większe poczucie sprawczości co do własnego życia i skuteczne metody radzenia sobie z trudnościami, a stany depresyjne i lękowe nie są już tak często częścią codzienności, w najlepszy namacalny sposób oddaje to trafność ocen i działań terapeuty. Mam nadzieję, która pochodzi z uwewnętrznionej relacji terapeutycznej. Dziękuję i cieszę się na dalszą dobrą współpracę!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny Gabinet konsultacja psychoterapeutyczna

Pan Arek to bardzo profesjonalny, sympatyczny i ciepły człowiek, z poczuciem humoru. W jego obecności można poczuć się bezpiecznie i spokojnie, a dzięki tej atmosferze łatwiej się otworzyć.
Na początku naszych spotkać ustaliliśmy zasady naszej współpracy i cele mojej terapii, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Jestem na początku drogi i żałuje, że tak późno zaczełam proces jednak ciesze się, że wybrałam Pana Arka. Mimo dopiero kilkunastu spotkań widzę u siebie duże pozytywne zmiany.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Strzał w 10. Od wejścia Pan Arkadiusz wzbudził moje zaufanie. Empatyczny, wsłuchujący się w to co mówię, towarzyszy podczas mentalnych wędrówek i daje drobne wskazówki do własnych, często poplątanych przemyśleń tak aby w końcu nabrały sensu. Polecam szczególnie osobą z ZA; nareszcie mogę w komfortowy sposób opowiadać o swoich problemach tak jak je odbieram i spotykam się ze zrozumieniem oraz pomocą pod kątem tych detali, które mi umykają. Z początku sceptycznie podchodziłam do cotygodniowych spotkań; dziś nie mogę doczekać się kolejnych, gdyż widzę jak pozytywnie wpływają na mój stan. Chociaż długa droga przede mną jestem przekonana, że współpracy z Panem Arkadiuszem w końcu będę mogła uporządkować swoje życie.A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Nigdy wcześniej nie byłam u psychologa, ten pierwszy raz poszłam ponad pół roku temu i miałam wielkie szczęście, że od razu trafiłam do Pana Arkadiusza.
Mimo braku porównania jestem przekonana o wysokim poziomie mojej terapii. Przejrzyste zasady leczenia są uzgadniane na początku spotkań,które odbywają się regularnie i punktualnie. Gabinet jest przyjazny i neutralny dzięki czemu łatwiej się skupić. Ogromnymi zaletami są cechy Pana Arkadiusza, wielka empatia, umiejętność słuchania w połączeniu z zaangażowaniem oraz rzetelną wiedzą zapewniają niebywałą ulgę dla duszy.
Pomoc jaką otrzymuję mogłabym określić jako podróż do głębi mojej świadomości, to droga kręta i wyboista ale jakkolwiek bym się nie zaplątała w swoich myślach Pan Arkadiusz potrafi mi rozjaśnić wszystko raptem zdaniem,dzięki czemu aranżuje bezpieczna strefe w tej podróży i zapewnia wsparcie w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.
Uważam, że wszyscy chociaż raz w życiu powinni wybrać się na wizyte do psychologa a Pan Arkadiusz jest godnym polecenia specjalistą.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet konsultacja psychoterapeutyczna

Zgłosiłem się do Pana Arkadiusza sam nie rozumiejąc siebie, dlaczego postępuję w pewien sposób, skąd takie autodestrukcyjne działania. Po dzisiejszej sesji czuję jakbym w końcu otworzył oczy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w trakcie sesji Pan Arkadiusz rzuci czasem dwa zdania i kompletnie zmienia się pogląd na pewne sprawy. Świetnie kieruje terapią i rozmową tak aby samemu dojść do tego gdzie leży problem. Jest bardzo wnikliwy i dociekliwy. Daje czas na rozmyślania i cierpliwie słucha tego co człowiek ma do wyrzucenia z siebie. Świetny specjalista!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Polecam Pana Arkadiusza.To profesjonalista, który wzbudza zaufanie i sprawia, że potrafię otworzyć się. Z każdym kolejnym spotkaniem z Panem Arkadiuszem utwierdzam się, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest bardzo zaangażowany w terapię, uważnie słucha, zadaje wnikliwe i konkretne pytania. Jego spostrzeżenia, zawsze trafiające w sedno problemu, pozwalają mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i głębiej zastanowić się nad sobą. Wiem, że moja terapia to będzie długi proces. Dzięki Panu Arkadiuszowi czuję się zmotywowana do pracy nad sobą. Mam poczucie, że dzięki Jego pomocy i wsparciu uda mi się uporać z moimi problemami.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Bardzo uważnie wsłuchuje się w wypowiedzi pacjenta i wraca do nich przy kolejnych wizytach, bardzo zaangażowany. Atmosfera podczas terapii sprzyja swobodnej rozmowie co jest dobrym początkiem by terapia się udała. Konkretne pytania pozwalają dostrzec rzeczy, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Liczę na dobre zakończenie terapii.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Prywatny Gabinet psychoterapia indywidualna

Pan Arkadiusz pomógł mi uporać się z moimi problemami. Zadawał pytania w sposób, który wymuszał głębsze zastanowienie się nad ich przyczyną. Zauważył powiązania moich zachowań, z których nie zdawałam sobie sprawy. Jego spostrzeżenia są trafne, pozwalają spojrzeć na oczywiste dla siebie rzeczy z innej perspektywy. Uważnie słucha, nie ocenia. W trakcie wizyty panuje przyjazna atmosfera, która ułatwia mówienie o problemach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Co to znaczy chodzi o określenie dolny próg przedziału. W wyniku badania psychologiczno-pedagogiczengi stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna (dolny próg przedziału). Co znaczy to określenie podane w nawiazie?

Średni IQ (przeciętna) w populacji wynosi 100, a dokładnie jest w przedziale między 85 a 115 <85;115>. Prawdopodobnie chodzi o to, że wynik jest bliski 85, czyli bliski dolnemu przedziałowi jaki jest przeciętny w populacji.

mgr Arkadiusz Gąsiorek

Mam 24 lata skończyłem w marcu choruje na schizofrenię od półtora roku i od tamtej pory nie odczuwam żadnych uczuć kiedyś odczuwałem i to silnie przy słuchaniu muzyki jak ktoś mnie obrażał to mocno mnie to bolało a teraz zupełnie nic ani smutku ani złości radości i mam pytanie czy kiedyś będę czuł jakieś emocje czy już na zawsze je straciłem

Specyfika choroby jaką jest schizofrenia pokazuje, że emocje dla osób cierpiących na schizofrenie często odczuwane są jako bolesne i zbyt trudne, aby możliwe było poradzenie sobie z nimi w przeżyciu. Dlatego też obronnie zostają zaprzeczane, zahamowane lub ulegają fragmentacji. Być może dobrą próbą odratowania możliwości przeżywania emocji byłoby podjęcie psychoterapii.

mgr Arkadiusz Gąsiorek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą. Pracuję z pacjentami dorosłymi w sytuacji kryzysu, zmagającymi się z problemami emocjonalnymi, tru...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bulimia
 • Kryzys w związku
 • Problemy wychowawcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
 • NZOZ Termedica

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania