mgr

Alicja Naruć

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

25 opinii +dodaj

Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: pierwsza wizyta z 7-dniowym jadłospisem (70-90 min.)

  Bardzo szczegółowy wywiad i profesjonalne podejście. Dieta ułożona bardzo dokładnie pod preferencje pacjenta.

  Alicja Naruć2018-07-09

  Dziękuję serdecznie za opinię! Cieszę się, że proponowane dania przypadły Panu do gustu. Do zobaczenia na wizycie kontrolnej :) Pozdrawiam!

 • D
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  I'd like to express my strong appreciation for this professional and competent nutritionist. I changed many and wasted a lot of money before finding her, and I must say I'm impressed by how quickly she managed to understand my issue, cross reference the info from blood test and endokrynolog and put in place an effective plan. I'm also enthusiast about the way she handles the relationship, with weekly updates and continuous follow up. On the top of that she is a lovely person and very pleasant to interact with.

  Alicja Naruć2018-07-09

  Thank you for such nice words! Fingers crossed for the next results, we are very close to reach our goals :) Best regards!

 • O
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pani Alicja, to osoba która jest w stanie zmienić życie każdego pacjenta. Bardzo długo szukałem dobrego dietetyka, zachecony pozytywnymi opiniami oraz wykształceniem postanowiłem spróbować. Po pierwszym spotkaniu byłem zachwycony - zostałem dokładnie wypytany o wszystko i zbadany, doskonale poznała moje preferencje żywieniowe (zarówno te dobre jak i te złe ), jak zobaczyłem jadłospis byłem zachwycony, znajdowały się w nim rzeczy które idealnie trafiały w mój gust ale również takie których wcześniej nie jadłem a powiedziałem, że chętnie bym spróbował w jakiejś ciekawej odsłonie. Używanie dostosowanych diet a nie gotowców, jak większość osób w tej branży, potwierdza profesjonalizm Pani Alicji. W efekcie kończowym uzysłem wymarzony efekt, wyrównanie dysproporcji, redukcji tkanki tłuszczowej i proporcjonalny wzrost masy mieśniowej, co przelożyło się na lepszy stan zdrowia jak i wyniki badań. Polecam Wszystkim!! :)

  Alicja Naruć2018-05-21

  Dziękuję za tak miłe słowa i życzę dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów :) pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: wizyta kontrolna (40-60 min.)

  Polecam z całego serca!
  Trafiłam do Pani Alicji z insulinoopornością, stanem przedcukrzycowym, zespołem policystycznych jajników i życiowym brakiem zorganizowania w kwestii odżywiania i regularności.
  Moje najgorsze koszmary rysowały mi wizję diety złożonej z samej sałaty i jarmużu, a tym czasem jem całkiem jak normalny człowiek!
  Zaproponowane posiłki są proste i szybkie w przygotowaniu, a regularne jedzenie okazało się łatwiejsze, biorąc pod uwagę, że nawet sok i owoce może być szybkim posiłkiem.
  Pod opieką Pani Alicji zgubilam już 12 kostek smalcu i zdecydowanie poprawiłam mój stan zdrowia.
  Przed nami jeszcze długa walka ze skrobią i wysiłkiem fizycznym, ale jesteśmy na dobrej drodze!
  Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym też bym poleciła!

  Alicja Naruć2018-05-21

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się z tak ogromnego entuzjazmu! :) do zobaczenia na kolejnej wizycie kontrolnej z jeszcze lepszymi rezultatami!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: konsultacje dietetyczne

  Zdecydowalam sie na pierwsza wizyte u dietetyka - po zapoznaniu sie z opiniami w serwisie Znany Lekarz wybralam konsultacje u Pani Alicji. Jestem bardzo zadowolona ze spotkan. Dzieki profesjonalnemu podejsciu Pani Alicji zmienilam nawyki zywieniowe, ktore przyczynily sie do zmniejszenia objawow zespolu jelita drazliwego. Jestem pewna, ze dzieki konsultacjom z Pania Alicja jak rowniez stosowaniu sie do wytycznych diety, objawy calkowicie znikna.

  Polecam :)

  Alicja Naruć2018-05-21

  Bardzo dziękuję za opinię! Jestem pewna, że Pani samopoczucie będzie ulegać co raz większej poprawie :) pozdrawiam!

 • J
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pani Alicja to moje pierwsze w życiu doświadczenie z dietetykiem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jej indywidualnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można napisać do Pani Ali maila, na które odpisuje zazwyczaj do 24h.
  Pani Alicja stara się również pokazać, że w diecie nie trzeba eliminować rzeczy, które lubimy. Nie ma problemu z dostosowaniem moich ulubionych dań w ich zdrowsze odpowiedniki.

  Przepisy, które podaje w jadłospisach są bardzo smaczne, tanie a stopień trudności ich przygotowania jest dostosowany do ilości mojego wolnego czasu i zdolności kulinarnych.

  Dzięki Pani Alicji nie tylko schudłam (i nadal chudnę!) ale również zmieniłam styl żywienia. Jestem bardziej świadoma tego co i ile powinnam jeść.
  Gorąco polecam! :)

  Alicja Naruć2018-04-14

  Bardzo dziękuję za opinię! Gratuluję dotychczasowych, rewelacyjnych rezultatów i do zobaczenia na kolejnej wizycie kontrolnej z równie fantastycznymi efektami :) Pozdrawiam!

 • I
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: pierwsza wizyta z 14-dniowym jadłospisem (70-90 min.)

  Wizyta u Pani Alicji jest bardzo przyjemna i konkretna. Pani Alicja szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem, bierze pod uwagę wszelkie preferencje żywieniowe. Polecam!

  Alicja Naruć2018-02-05

  Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa :) Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Do Pani Ali zgłosiłam się , ponieważ nie mogłam sobie poradzić z nadwagą.Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Na początku p. Ala omówiła moją ankietę, zadała mi kilka dodatkowych pytań, zważyła mnie, pomierzyła w obwodach.Następnie omówiła i wyjaśniła wszystkie parametry z analizy składu ciała.Na zakończenie wizyty dała mi wskazówki prawidłowego i zdrowego odżywiania, a po dwóch dniach dostałam dietę na cały tydzień. Dieta jest super, poznałam nowe smaki potraw, jem więcej i nie chodzę głodna a mimo to chudnę. Nie ciągnie mnie do słodyczy. Przygotowanie posiłków zajmuje mało czasu.Przez miesiąc chudłam ponad 3,5 kg mimo ,że byłam na kilku imprezach. Jeżeli ktoś chce zmienić swój sposób odżywiania albo ma problemy z nadwagą bardzo gorąco polecam p. Alę.

  Alicja Naruć2018-01-23

  Dziękuję za tak miłe słowa i gratuluję osiągniętych rezultatów! Fantastyczne efekty przy naprawdę niewielkich modyfikacjach dotychczasowego sposobu żywienia. Życzę dalszych sukcesów w dążeniu do wymarzonej sylwetki :) pozdrawiam!

 • 1
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: otyłość

  Polecam serdecznie!!!

  Powody:
  - Czasem przychodzę 10 minut przed czasem i mogę zacząć od razu wizytę
  - Wizyty trwają od 30 minut do godziny (zależy ile czasu jest potrzebne)
  - Dieta jest zbliżona do normalnej.
  - Jem więcej posiłków i do późniejszych godzin (znajomi w pracy się zadziwiają, że można tyle jeść na diecie)
  - Dużo smacznych przepisów
  - Miła atmosfera
  - W 2 miesiące zgubiłem 5 kg tłuszczu
  - Większa świadomość możliwości organizmu
  - Możliwość konsultacji online w razie potrzeby przez Facebook'a

  Nie mogłem lepiej trafić w kwestii diety

  Alicja Naruć2018-01-23

  Bardzo dziękuję za opinię i oczywiście do zobaczenia na kolejnej wizycie z równie dobrymi rezultatami :) pozdrawiam!

 • A
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: nadwaga

  Świetnie dobrany jadłospis i czuwanie nad całym rozkładem posiłków poprzez spotkania co dwa tygodnie i komentarz nad dzienniczkiem żywienia. Efekty gdy trzymałam się zaleceń powyżej oczekiwań. Niestety wraz ze adresami wróciły i kilogramy Ale to tylko w związku z zaprzestaniem wizyt i zmianą nawyków na dawne. Polecam serdecznie. Pani Alicja każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.

  Alicja Naruć2018-01-15

  Dziękuję za pozytywną opinię i zapraszam na nowo! wraz z Nowym Rokiem i nową dawką motywacji na pewno uda się nam wrócić do wypracowanych przez Panią dobrych nawyków i je utrwalić :)

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie uczyłam się psychologicznych aspektów odżywiania oraz skutecznego motywowania w zmianie zachowań zdrowotnych. W ramach pracy magisterskiej prowadziłam badania na temat stosowania znanych diet alternatywnych wśród Polek, analizując ich popularność, wpływ na masę ciała oraz zdrowie. W trakcie studiów odbywałam liczne praktyki, m.in. w szpitalach, poradniach specjalistycznych, domach opieki społecznej, przedszkolach oraz szkołach.

  W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie dostosowanie planu żywieniowego do indywidualnych preferencji, umiejętności kulinarnych oraz współistniejących schorzeń. Nie uznaję tzw. „diet cud”, głodówek oraz niekonwencjonalnych metod redukcji masy ciała, zmuszających pacjenta z rezygnacji z jego ulubionych potraw.

  Podejmowana przeze mnie w trakcie studiów 4-letnia praca w Kuchniach Świata pozwoliła mi na poznanie bogatego asortymentu zdrowej żywności, produktów orientalnych ich właściwości odżywczych, zdrowotnych oraz sposobów wykorzystania w kuchni, a także pozwoliła na wzbogacenie układanych jadłospisów oraz rozwijanie pasji, jaką jest gotowanie.

  W trakcie swojej kariery współpracowałam z:
  - Centrum Medycznym EuroMediCare – przychodnią we Wrocławiu
  - Poradnią dietetyczną Akademia Diety
  - Placówkami komercyjnymi promującymi zdrowy styl życia:

  Na bieżąco biorę udział w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu żywienia człowieka.

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu, kierunek Psychodietetyka, studia podyplomowe (2015)
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; wydział Lekarski II, kierunek Dietetyka, studia magisterskie (2014)
 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek Dietetyka, studia licencjackie (2012)

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl