mgr

Alicja Naruć

Dietetyk

Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie uczyłam się psychologicznych aspektów odżywiania oraz skutecznego motywowania w zmianie zachowań zdrowotnych. W ramach pracy magisterskiej prowadziłam badania na temat stosowania znanych diet alternatywnych wśród Polek, analizując ich popularność, wpływ na masę ciała oraz zdrowie. W trakcie studiów odbywałam liczne praktyki, m.in. w szpitalach, poradniach specjalistycznych, domach opieki społecznej, przedszkolach oraz szkołach.

  W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie dostosowanie planu żywieniowego do indywidualnych preferencji, umiejętności kulinarnych oraz współistniejących schorzeń. Nie uznaję tzw. „diet cud”, głodówek oraz niekonwencjonalnych metod redukcji masy ciała, zmuszających pacjenta z rezygnacji z jego ulubionych potraw.

  Podejmowana przeze mnie w trakcie studiów 4-letnia praca w Kuchniach Świata pozwoliła mi na poznanie bogatego asortymentu zdrowej żywności, produktów orientalnych ich właściwości odżywczych, zdrowotnych oraz sposobów wykorzystania w kuchni, a także pozwoliła na wzbogacenie układanych jadłospisów oraz rozwijanie pasji, jaką jest gotowanie.

  W trakcie swojej kariery współpracowałam z:
  - Centrum Medycznym EuroMediCare – przychodnią we Wrocławiu
  - Poradnią dietetyczną Akademia Diety
  - Placówkami komercyjnymi promującymi zdrowy styl życia:

  Na bieżąco biorę udział w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu żywienia człowieka.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu, kierunek Psychodietetyka, studia podyplomowe (2015)
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; wydział Lekarski II, kierunek Dietetyka, studia magisterskie (2014)
 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek Dietetyka, studia licencjackie (2012)

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pani Alicja jest bardzo ciepłą,serdeczną osobą:)Po wejściu do gabinetu swoim podejściem sprawia że opuszcza człowieka trema.Bardzo szczegółowo,bez pośpiechu przeprowadziła wywiad,okazując zrozumienie,wsparcie,akceptację.Widać że jest całą sobą zainteresowana pomocą pacjentowi.Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na współpracę z Panią Alicją:)Jej wiara,energia motywuje do pracy :)oraz wsparcie,możliwość kontaktu między wizytami - korekty,zmiany w diecie na bieżąco są super.Polecam serdecznie :):):)

  mgr Alicja Naruć2017-10-04

  Serdecznie dziękuję za tak pozytywne i miłe słowa i oczywiście do zobaczenia na wizycie kontrolnej :) Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: wizyta kontrolna

  Szczerze polecam Panią Alicję pomaga i motywuje do dalszej pracy widać efekty mojej pracy po figurze i wynikach.

  mgr Alicja Naruć2017-09-05

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa :) Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: wizyta kontrolna

  Gorąco polecam wizytę u p. Alicji . Jest dietetykiem profesjonalnym o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu. Jeśli masz problemy w zrzuceniu zbędnych kilogramów , a nie lubisz diet , to p. Alicja przekona Cię do zmiany złych nawyków żywieniowych i wskaże właściwą drogę do zdrowego sposobu odżywiania się. Imponuje wiedzą medyczną i właściwym doborem potraw.
  Ponadto jest osobą bardzo kulturalną , która dobrze potrafi analizować psychikę swoich pacjentów i w sposób miły przedstawić drogę do szczupłej , zdrowej sylwetki.

  mgr Alicja Naruć2017-09-05

  Serdecznie dziękuję za opinię i gratuluję osiągniętych rezultatów! Pozdrawiam :)

 • M
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: odchudzanie, insulinooporność

  Bardzo dobra dietetyczka. Pani Alicja w moim przypadku pokazała pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pomogła mi nie tylko schudnąć ale rownież poprawić znacznie wyniki i zmienić dotychczasowy sposób odżywiania. Słucha pacjenta i dokłada wszelkich starań aby dieta była nie tylko skuteczna ale i przyjemna. Polecam.

  mgr Alicja Naruć2017-08-23

  Dziękuję za opinię i jeszcze raz gratuluję fantastycznych rezultatów! Każdemu życzę tak konsekwentnego dążenia do celu! Pozdrawiam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do wizyty u pani Alicji skłoniły mnie złe wyniki badań. Chciałam skonsultować z dietetykiem prawidłowe odżywianie w przypadku zapalenia tarczycy oraz kandydozy. Wizyta u pani Alicji spełniła moje oczekiwania: miła atmosfera w kameralnym gabinecie, profesjonalny sprzęt do badania składu ciała, ponad 2 godziny omawiania zasad żywienia w bardzo jasny i przystępny sposób. W końcu mam poukładane informacje, co powinnam jeść i czego powinnam unikać. O efektach współpracy z panią Alicją będę mogła powiedzieć za jakiś czas, ale wierzę, że będzie ona owocna i uda mi się zredukować masę ciała, jak i poprawić samopoczucie.

  mgr Alicja Naruć2017-08-18

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Ogromnie cieszy mnie to, że udało mi się przekazać informację w tak przystępny sposób. Trzymam kciuki za efekty i oczywiście do zobaczenia na wizycie kontrolnej :) Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ala to wspaniały fachowiec. Bardzo dobrze "prowadzi" swoich pacjentów. Do każdego ma indywidualne podejście i zalecenia. Dostosowuje dietę dla każdego wg jego upodobań żywieniowych. Razem z jej zaleceniami i dietą schudłam 22 kg - rezultaty bardzo mnie zadowoliły. Dzięki diecie wyuczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych. Poznałam też dużo nowych, smacznych i prostych przepisów, które nadal figurują w moim jadłospisie. Szczególną zaletą jest to, że na konsultacjach zawsze była bardzo miła i przyjazna atmosfera. Polecam usługi Pani Ali

  mgr Alicja Naruć2017-08-11

  Bardzo dziękuję, ale przede wszystkim gratuluję efektów, determinacji i tak bezproblemowego wdrożenia nowych nawyków żywieniowych! Wspaniałe rezultaty, które z pewnością utrzymają się już na stałe! Pozdrawiam :)

 • I
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pełen profesjonalizm! Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy i najdokładniejszy sprzęt pomiarowy, którego wyniki są niezbędne do dalszej pracy dobrego dietetyka. Przebieg wizyty na celujący z plusem - profesjonalny wywiad, wspólne ustalanie celów oraz szczegółowe omówienie pomiarów (w przystępnej dla laika formie) a wszystko to w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.!Sama dieta bardzo smakowita i prosta w wykonaniu. Gorąco polecam!

  mgr Alicja Naruć2017-08-01

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa! Pozdrawiam :)

 • M

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Alą. Pomogła mi pozbyć się zgagi, wiecznych przeziębień i dodatkowo zredukowałam wagę. Otrzymałam również indywidualnie dopasowany jadłospis, który nie wymaga ani wielkiego portfela, ani godzin spędzonych w kuchni. Taki sukces (-5kg w 3 miesiące) jest możliwy i zdrowo przeprowadzony tylko pod kierownictwem specjalisty. Udogodnieniem jest również kontakt przez fb, gdzie na bieżąco można "dopytać". Szczerze polecam!

 • A

  Polecam Panią Alicję. Przy pierwszej wizycie przeprowadziła na prawdę szczegółowy wywiad, dopasowała jadłospis do moich preferencji proponując ciekawe i różnorodne potrawy. Poza wizytami z regularną kontrolą składu ciała i wagi, w razie wątpliwości zawsze mogę się z Panią Alicją skontaktować poprzez email lub profil na Facebooku. Nasza współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze.

 • D

  Polecam wybranie pani Alicji na swojego dietetyka. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, zawsze wychodzę z nich mocno zmotywowana nie tylko do trzymania się diety, ale również do ćwiczeń. Po dokładnej analizie składu mojego ciała wiem nad czym muszę pracować, a Pani Alicja ustaliła dla mnie na prawdę smaczny i zdrowy jadłospis, który pomaga mi wejść w dobre nawyki odżywiania, a także sprawia, że jestem coraz bardziej zadowolona z wyglądu swojego ciała.