dr n. med.

Aleksandra Karbowniczek

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem głównie takich schorzeń neurologicznych, jak: Choroba Parkinsona, drżenie samoistne, zespół niepokojnych nóg i inne choroby układu pozapirami... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zajmuje się diagnostyką i leczeniem głównie takich schorzeń neurologicznych, jak:

  Choroba Parkinsona, drżenie samoistne, zespół niepokojnych nóg i inne choroby układu pozapiramidowego
  Bóle głowy m.in. migrena, napięciowy ból głowy
  Bóle kręgosłupa
  Możliwe również WIZYTY DOMOWE

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Z uznaniem stwierdzam, że Pani Doktor Karbowniczek jest lekarzem z powołaniem, pasją i ogromną wiedzą. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor analizuje pacjenta w sposób szczegółowy i kompleksowy. Po sześciu miesiącach wizyt u innych lekarzy, którzy bezradnie rozkładali ręce, wreszcie otrzymałam diagnozę od Pani Doktor Karbowniczek. Zostałam szczegółowo poinformowana o mojej chorobie (tężyczka) i sposobach leczenia. Pani Doktor bardzo zaangażowała się w moje leczenie i była dla mnie dostępna o każdej porze. Pod jej opieką czuję się bezpiecznie. Mam do Pani Doktor Karbowniczek pełne zaufanie. Polecam z całego serca. TO WYBITNA SPECJALISTKA

 • M

  Do Pani Doktor trafiłam z zespołem niespokojnych nóg i jestem pod jej opieką od ponad pół roku. Pani doktor wytłumaczyła mi na czym polega ta choroba, zbadała i z uwagą obejrzała wyniki badań, które miałam przy sobie. Jest pierwszym lekarzem, który zwrócił uwagę na bardzo niski poziom witaminy D (a wyniki badań widziało wcześniej wielu lekarzy). Od dnia wizyty i dobrania przez Panią Doktor odpowiedniego lekarstwa objawy zespołu niespokojnych nóg całkowicie ustąpiły. Osoby, które mają z tym problem wiedzą jak wielką ulgą jest, gdy wieczór i noc nie są zakłócone „tym dziwnym bólem”. Uregulowanie poziomu witaminy D sprawiło, że ustąpiły inne dolegliwości, z którymi miałam problem od wielu lat.
  Pani Doktor jest bardzo otwartą i serdeczną osobą. Pamięta swoich pacjentów, interesuje się ich leczeniem i pozwala kontaktować się pomiędzy wizytami gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości. Naprawdę lubi swoich pacjentów.
  Ogromna wiedza, życzliwość i za każdym razem poświęcenie odpowiedniej ilości czasu sprawia, że jesteśmy pewni, że trafiliśmy do odpowiedniego lekarza. Po rozmowie z nią zawsze jestem w lepszym nastroju. Jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam.

 • R

  Jadwiga
  18.10.2014
  Jestem szczęśliwa, że los zaprowadził mnie z moją chorobą /parkinsona/ do Pani Doktór Karbowniczek.Jej fachowe porady, zaproponowany system leczenia, oraz serdeczne, wprost
  przyjacielskie podejście do mnie i mojej choroby, przyniosły mi znaczną ulgę, wręcz poprawę mego stanu zdrowia.Pani Doktór jest lekarzem miłym, serdecznym i rozumiejącym ludzkie cierpienia.

  .

 • Serdeczna, uprzejma, ale i bardzo rzeczowa Pani doktor. W końcu te ręce przestały mi latać...byłem już blisko psychiatryka a tu proszę....Pani Doktor Aleksandra!
  Jest Pani WIELKA!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Marek Szczerbicki

neurochirurg,  neurolog,  neurolog dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się