dr hab. n. med.

Adam Kobayashi

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

18 opinii +dodaj

Umów wizytę
335 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od ponad 10 lat pracuje w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Odbył staże w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Edynburgu w Wielkiej Brytanii i Klinice Neurologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: MD Clinic

  Doskonały lekarz, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczegółowy wywiad, gruntowna analiza przedłożonej dokumentacji - pełny profesjonalizm. W przeciwieństwie do lekarza, który po jednym omdleniu stwierdził padaczkę.

 • "
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Kompetentny i rzeczowy, nie "owija w bawełnę" tylko sugeruje opcje i rozwiązania... taki trochę "pozytywny wariat" ale przez to zyskał moją sympatię bo chyba takim trzeba być lekarzem a nie zbyt poważnym sztywniakiem.jestem po udarze niedokrwiennym w 2015 roku z utrzymującym się porażeniem lewostronnym ręki i nogi bez ujawnionej przyczyny udaru, p.doktor wskazał istotne badanie (przezprzełykowe echo serca) aby potwierdzić lub wykluczyć przyczynę udaru w sercu. badanie zrobione i to nie serce było przyczyną jednak.czyli szukamy dalej.pozdrawiam p.doktora i wszystkich Jego pacjentów.
  Andrzej G.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Zgłosiłam się ze zdiagnozowanym naczyniakiem mózgu. Doktor wyjaśnił wszystko w bardzo rzeczowy sposób wskazując konkretne rozwiązania. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiadał z dużym zrozumieniem obaw jakie mi toważyszyły.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: zwykła wizyta

  Pan Docent ma świetne podejście do pacjenta .Jestem bardzo zadowolony z wizyty .Od 3 lat borykam się z problemami po wylewie i trafiłem na człowieka który mi pomógł

 • M
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: bole głowy

  lekarz bardzo dobry polecam bardzo boloła mnie głowa dostałam tabletki i narazie ok Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła prawidłowo. Dr Kobayashi jest wspaniałym lekarzem , który poswieca czas pacjentowi , jest zainteresowany tym co mówi pacjent.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  witam

  ponad 2 lata temu byłam pacjentką Pana dr. cierpiałam na ogromne migreny, które utrudniały mi życie i pracę. Byłam u kilku specjalistów, ale nic nie pomagało. Zrezygnowana szukałam dobrego lekarza. Trafiłam do Pana dr i po dwóch latach mogę zdecydowanie stwierdzić, że mi bardzo pomógł. Dostałam maleńkie proszki, po tygodniu migrena ustąpiła, po dwóch tygodniach proszki odstawiłam, żeby się nie przyzwyczaić. Od tamtej pory ani razu nie miałam migreny. Dodam, że walczyłam z nią 15 lat.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta jest bardzo droga, trwa 10 min. Wróciłam bez jakiejkolwiek informacji. Nie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spodziewałam się czegoś więcej szczerze mówiąc, dlatego tylko neutralny. Miałam lekki udar, Pan doktor nawet nie wspomniał o przebadaniu krwi itp, powiedział, że udar był malutki jest stary i nie ma się czym przejmować.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po wizytach u kilkunastu neurologów (notoryczny ból głowy) jedyny który próbuje coś wymyślić, a nie rozkłada ręce jak pozostali.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od ponad 10 lat pracuje w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

  Odbył staże w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Edynburgu w Wielkiej Brytanii i Klinice Neurologii Uniwersytetu w Kioto w Japonii.

  Ponadto odbył liczne kursy i szkolenia, przede wszystkim z zakresu chorób naczyniowych mózgu, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Obecnie odbywa dodatkowo specjalizację z radiologii.

  Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w takich czasopismach jak Lancet, Lancet Neurology, Stroke i European Journal of Neurology, oraz licznych doniesień zjazdowych.

  Jest członkiem Światowej i Europejskiej Organizacji Udarowej, Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego Europejskiej Federacji Towarzystw Naukowych, gdzie pełni również funkcję sekretarza Panelu Naukowego Udaru Mózgu, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej w Polsce.

  Główne zainteresowania kliniczne i naukowe: choroby naczyniowe ośrodkowego układu nerwowego w tym udar mózgu, neuroradiologia interwencyjna i diagnostyczna, oraz metodologia badań klinicznych.

  Przyjmuje pacjentów w językach polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim.

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa