Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Sobieskiego 9

02-957 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Jagielski Inny

  Dziękuję z całego serca doktorowi Panu Januszu Jagielskiemu za profesjonalizm w pracy, za dobre serce w stosunku do pacjentów. Za dobrze wykonaną operację. Życzę Panu dużo zdrowia i powodzenia we wszystkich sprawach. Niech Pan błogosławi Pana i Pana rodzinę. Polecam tego neurochirurga. Z poważaniem Nadiia Sherstiuk


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Kurowska Inny

  Very thorough and professional approach.
  The doctor was able to help and recommend the best course of action with great follow-up.
  She called the day after to get an update and ensure everything was settling ok


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Jagielski Inny

  Pan Doktor przeprowadził bardzo trudną, wymagającą operację mojej mamie. Dzięki temu teraz czuje się znacznie lepiej. Dziękujemy Panu Doktorowi za profesjonalizm i ciepłe podejście do pacjenta. Polecam Pana Doktora z całym przekonaniem!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Jagielski Inny

  Doskonały specjalista! Uwolnił mnie od bólu kręgosłupa szyjnego. Byłam operowana w październiku br. i już czuję ogromną różnicę. Bardzo ciepły i rzetelny lekarz, wszystko szczegółowo wyjaśnia. Człowiek o złotych rękach - polecam każdemu!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcel Rydzewski konsultacja neurologiczna

  Świetny specjalista! Pan doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, odpowiedział na wszystkie pytania, przeprowadził dokładny wywiad i badania. Zostałam poinformowana o dalszych krokach, diagnostyce i czuje, że trafiłam w dobre ręce.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Kurowska Inny

  Świetny lekarz. Bardzo fachowe i miłe podejście do pacjenta. Pani doktor dokładnie przeanalizowała mój przypadek, uspokoiła i wskazał dalsze postępowanie w leczeniu. Bardzo serdeczna. Serdecznie polecam !


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Woźniak Inny

  Lekarz zdiagnozował problemy osobowościowe mimo, iż cały czas informowałem go, że wszelkie problemy mam po infekcjach. Doktor Woźniak w ogóle nie badał mnie pod tym kątem a w rzeczywistości chodziło o chorobę autoimmunologiczną (PANS). Ta choroba jest dosyć prosta w leczeniu pod warunkiem trafnej diagnozy. Spóźniona diagnoza w PANS prowadzi do chroniczności schorzenia. Najbardziej pozytywny element leczenia u doktora Woźniaka był wówczas, gdy po miesiącu powiedział, że lekarze nie wiedzą co mi jest. Lekarz zalecił psychoterapię. Niestety odwlekało to trafną diagnozę, a choroba stawała się chroniczna a ponadto to była psychoterapia pod kątem zaburzenia osobowości a nie choroby autoimmunologicznej (PANS).

  Zapoznałem Pana doktora Adama Woźniaka z literaturą, głównie w języku angielskim na temat choroby PANDAS/PANS u osób dorosłych ale on w dalszym ciągu upiera się przy tym, że schorzenie to dotyczy wyłącznie dzieci.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Wicha Inny

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Empatyczny, zawsze cierpliwie wszystko wytłumaczy, bardzo pomocny i z poczuciem humoru. Jest moim lekarzem prowadzącym chorobę SM od 4 lat i wiem, że zawszę mogę na Niego liczyć. Nie sposób opisać słowami wdzięczność jaką mam do tego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Jagielski Inny

  Bardzo dobry lekarz. Interesuje się zdrowiem pacjenta. Operował mnie 3 razy i zawsze z dobrym skutkiem. Polecam bardzo gorąco.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Jagielski Inny

  Doktor Jagielski operował moją przepuklinę w szpitalu przy Sobieskiego. Nie był to łatwy zabieg, po naradzie doktorzy uznali, że to on się mną zajmie, choć konsultował mnie inny doktor i wstępnie to on miał operować. Mimo trudnego usytuowania przepukliny udało się ją usunąć bez zamiany kręgu na implant. Po wybudzeniu z narkozy nie czułam bólu, który na pół roku zamienił moje życie w koszmar. Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi Jagielskiemu. Bardzo Panu dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania