Wojciech Feleszko, pediatra Warszawa

dr hab. n. med. Wojciech Feleszko

Pediatra, Immunolog, Pulmonolog więcej

32 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Płocka 17 lok. 23. <i> Wejście przez pasaż B, I piętro</i>, Wola, Warszawa
Prosen Przychodnia Specjalistyczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Testy skórne • od 15 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Wola, Warszawa Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

immunolog, specjalista chorłb płuc


Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Infekcje dróg oddechowych
 • Alergia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Immunologia kliniczna
 • Pediatria
 • Choroby płuc

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Płocka 17 lok. 23. <i> Wejście przez pasaż B, I piętro</i>, Warszawa

od 15 zł

Prosen Przychodnia Specjalistyczna


Warszawa

Opinie

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prosen Przychodnia Specjalistyczna Inny

Pan Profesor, Pan Doktor Wojciech Feleszko jest niewątpliwie świetnym specjalistą. Doświadczenie i zgromadzona wiedza sprawiają, że jest lekarzem merytorycznym. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci. Posiada wysoką kulturę osobistą. Trafiliśmy do Pana Doktora w ubiegłym roku. Nasz syn bardzo często chorował. Łapał wszystko. Pan Doktor na wstępie bardzo skrupulatnie przeprowadził wywiad, a następnie przejrzał zlecone badania. Podczas każdej wizyty zawsze zapyta o dziecko, co się działo przez ostatnie tygodnie, udziela wyczerpujących odpowiedzi na stawiane pytania. Wypowiada swoje zdanie, co moim zdaniem jest bardzo dobre. W kilku słowach, godny polecenia pediatra.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Profesjonalny, kulturalny i przede wszystkim dokładny lekarz. Zbadał mojego syna w punkt który w ciągu kilku dni był zdrowy. Polecam!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prosen Przychodnia Specjalistyczna

Byłam z córką na razie na jednej wizycie i na jej podstawie wystawiam Panu Doktorowi ocenę celującą. Bardzo dobre podejście do dziecka, kultura osobista, zaangażowanie, zainteresowanie problemem, jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Odwiedziłam w Warszawie kilku różnych specjalistów (z dość nietypowym problemem u dziecka, jakim jest bardzo silna reakcja alergiczna na ukąszenia komarów oraz problemy laryngologiczne), ale to u Pana Doktora widziałam autentyczną chęć pomocy córce. Bardzo dokładnie zbadał dziecko, podzielił się różnymi uwagami, przepisał leki, doradził bardzo skuteczny środek na owady. Pozdrawiam Pana i dziękuję, mama Tosi.

dr hab. n. med. Wojciech Feleszko

Dziękuję Pani za dobrą ocenę.
Cieszę się, że Pani też uważa, że dobra i życzliwa komunikacja to podstawa satysfakcji dla obu stron.


H
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz. Niesłychanie wysoka kultura osobista, bardzo dobry kontakt z małym pacjentem (i jego rodzicami), wysoka kompetencja - zna wyniki najnowszych badań a nie kieruje się tym co zapamiętał z czasów studiów, ew. metodą prób i błędów na swoich pacjentach. Prowadzi naszego syna od czasu kiedy okazało się że jest silnym alergikiem - bardzo polecam wszystkim rodzicom takich małych bąbli!


Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza . Niesamowicie kulturalny uprzejmy życzliwy z olbrzymią wiedzą medyczna i wspaniałym podejściem do dzieci. Byłam u Pana doktora z 2 moich synów. Problemem były częste i nawracające infekcje. Dzieci zostały przebadane dokładnie od stóp do głów. Został przeprowadzony szczegółowy wywiad oraz zlecone kompleksowe badania. Widać że jest to lekarz z powołania. Wielu lekarzy powinno się uczyć od tego pana Doktora . Brawo !!!


C
Użytkownik zweryfikowany

Drodzy Państwo,
Polecałam, polecam i polecać będę p.dr. Felszko każdemu. Moja córka go uwielbia, jako lekarza i człowieka. Ciepły, cierpliwy, taktowny, mądry i bardzo zaangażowany. Nie narzuca własnego zdania, słucha, rozumie, szanuje.
Katarzyna S.


T
Użytkownik zweryfikowany

Cóż powiedziec, przystojny, zadbany, miły. Syn mój jest zdrowy i na pewno nie jest alergikiem, poprostu według niego dzieci tak mają, ale 2 lata jeszcze i wszystko będzie dobrze. Kazał zaszczepic na pneumokoki, i podac ismingen. Ismingen syn skończył brac 4 msce wcześniej i już według dr.Feleszko powinnam znów podac, grzecznie receptę wipisał i miło się pożegnał. Trafiłam z synem pod opiekę p.alergolog ( z opinią najlepszej w kraju) i zupełnie inna diagnoza i natychmiastowe leczenie. Wyszłam od dr. Feleszki z chudszym portfelem i to wszystko. A jeszcze zapytałam co na suchy kaszel u syna podac: miód, nie pytając czy jest uczulony, a akurat syn jest. Na noc łyżeczkę miodu i będzie super!


N
Użytkownik zweryfikowany

Mądry, spokojny, z rewelacyjnym podejściem do dzieci i ich rodziców, dr hab. nauk medycznych. Piękny, dobry człowiek, jakich dziś trudno spotkać. Uwielbia Go mój syn i cała nasza rodzina. Polecamy Pana Docenta Feleszko z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany

Patrząc na niego jako lekarza immunologa mogę powiedzieć słaby. Lekarz przyznał mi że z immunologii nie wiele już pamięta, ale postara się odpowiedzieć na moje pytanie, co to za wytłumaczenie że pamięta niewiele, tyle też pamiętał. Co do niektórych badań nie potrafił się nawet wypowiedzieć, po prostu widział takie badanie pierwszy raz w sowim życiu.
Nie polecam jako immunologa.

dr hab. n. med. Wojciech Feleszko

Szanowny Panie Marku,
Dziękując za zaufanie, jakim mnie Pan obdarzył, pragnę zaznaczyć, że diagnostyka choroby zakaźnej, o którą Pan pytał budzi bardzo wiele kontrowersji. Z tego powodu istnieje w Polsce wiele nierzetelnych instytucji oferujących pacjentom niepotwierdzone naukowo "testy" (częstokroć po niezwykle wysokich cenach). Jednym z nich jest właśnie test "krążących kompleksów immunologicznych" w diagnostyce zakażenia drobnoustrojem, który Pana niepokoi. Prace naukowe, które sugerowały przydatność tej metody w diagnostyce krętkowicy są z reguły bardzo stare (lata 70-te), i fakt ten wskazuje na brak przydatności tej metody w rutynowym postępowaniu diagnostycznym.
Wobec ujemnych wyników pozostałych badań i braku ewidentnego kontaktu z drobnoustrojem chciałem jeszcze raz Pana zapewnić, że nic nie wskazuje na fakt, iż miałby Pan być zakażony.
Życząc wiele zdrowia dla Pana i całej rodziny, łączę serdeczne uściski dłoni,

Wojciech Feleszko


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz może i miły,ale czy to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia hmmm...
po pierwsze tak zbadał gardło mojej 1,5 rocznej córki,ze dziecko zwymiotowalo 3 razy,zdiagnozował astmę wczesnodziecięcą a nawet nie umial wystawić poprawnego zaświadczenia na znizkę na leki stałe,pod koniec wizyty sama musiałam się dopominać o receptę na szczepionkę immunologiczną którą doktor sam mi zaproponował,generalnie po 3 wizytach i uszczupleniu portfela o kilkaset złotych nie niedziałam za duzo więcej niz do niego przyszłam.Generalnie nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

immunolog, specjalista chorłb płuc


Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Infekcje dróg oddechowych
 • Alergia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Immunologia kliniczna
 • Pediatria
 • Choroby płuc

Powiązane wyszukiwania