lek.

Tomasz Żółkoś

Psychiatra, Internista

73 opinie +dodaj

Umów wizytę
287 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychiatrą, a także internistą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Niektórych może dziwić to, jak różne specjalizacje wybrałem. Jest to jednak tylko pozorna różnica, ponieważ człowiek… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarski

  Ehrenberga 14, Prądnik Biały
  31-309 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pierwsza wizyta 60min. 200 zł
  Zwykła wizyta 100 zł
  Leczenie zaburzeń seksualnych
  Leczenie depresji
  Kolejna wizyta 30min 100 zł
  Leczenie metodą hipnozy biowerbalnej
  Leczenie bezsenności
  Kompleksowe leczenie nerwic i zaburzeń lękowych

  więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarskiUsługa: urojenia

  Od 15 lat męczyłem się z pewnym problemem, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Przeszedłem kilka zabiegów chirurgicznych, które nie rozwiązały problemu. Okazało się, że moim problemem były urojenia... Dziękuję Doktorze za pomoc!!! Szkoda tylko, że wcześniej nie wpadłem na to co jest przyczyną i nie udałem się do specjalisty, może nie straciłbym tylu lat :/

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bylem u kilku lekarzy, ale u doktora Tomasza Zolkosia wyczuwa sie pozytywna atmosfere. Nawiazuje kontakt z pacjentem i u doktora jest mila atmosfera,w poczekalni mozna sie napic slodkiego soku ogolnie redukuje stres, doktor odpowiada na wszystkie pytania i tlumaczy o skutkach brania lekow.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Doskonały fachowiec, wykazuje wysoki stopień cierpliwości i zaangażowania, nie wyciąga pochopnych wniosków, stara się dotrzeć do przyczyn problemu.

 • G
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Polecam, z uwagi na szczegółowy wywiad wyrozumiałość. Warto się otworzyć i poznać doktora diagnozy.

 • J
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarski

  Świetny lekarz, pomaga mi w leczeniu bezsenności z którą borykam się już od dłuższego czasu. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta czuję że wracam do normalności. Polecam pana dr Żółkosia z całego serca. Joanna W.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Wspaniały lekarz. Przyznaję, perspektywa badania psychiatrycznego budziła pewne poczucie skrępowania, jednak to szybko minęło - doktor Żółkoś jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. Zdecydowanie polecam każdemu.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarskiUsługa: depresja

  Doktor Tomasz Żółkoś starannie i wnikliwie analizuje treści przeżyć pacjenta, prze co zmierza do zaproponowania pacjentowi leczenia ,dobranego do jego osobowości ,a nie choroby. Przez swój głęboko humanistyczny stosunek do chorego,czytelny i przystępny sposób bycia wzbudza zaufanie i daje pacjentowi pewności siebie. Pomógł mi pokonać ciężko zaawansowaną depresję.Doskonały lekarz i profesjonalista. Jacek.M

 • W
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarski

  Dziękuję Panu doktorowi Żółkosiowi za wysokiej klasy profesjonalizm. Poprzez wywiad skierował mnie na badania, które wykazały schorzenie niezdiagnozowane przez innych lekarzy. Dzięki temu możliwe jest podjęcie właściwego leczenia.
  Bardzo Dziękuję Panie doktorze.
  Wojciech

 • P
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarski

  Super lekarz, świetny, dokładny diagnosta i wrażliwy człowiek. Bardzo dobrze dobrane leki, od razu odczulam ulgę.

 • A
  Lokalizacja: "Psychosoma" Internistyczno-Psychiatryczny Gabinet lekarski

  Pan doktor jest w pełnej klasie profesjonalistą w swoim zawodzie. Dodatkowo jest człowiekiem bardzo sympatycznym i dającym zrozumienie.
  Jestem osobą , która cierpiała na depresję. Wcześniej korzystałam z usług 5 innych lekarzy , którzy poprzez nieprawidłowy dobór leków doprowadzili do pogorszenia mojego stanu.
  Do Pana doktora trafiłam w stanie , w którym nie mogłam samodzielnie funkcjonować i byłam w totalnej rozsypce /myśli samobójcze, wysoki spadek wagi ciała, jąkanie się, trudności z poruszaniem się, bezsenność….itp./
  Doktor zalecił dodatkowe badania , dobór innych lekarstw oraz psychoterapię, które w stosunkowo krótkim czasie przyniosły zaskakująco pozytywne efekty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychiatrą, a także internistą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Niektórych może dziwić to, jak różne specjalizacje wybrałem. Jest to jednak tylko pozorna różnica, ponieważ człowiek jest całością, nie można zatem oddzielić jego psychiki od ciała. Jedno oddziałuje na drugie.

  Często zdarza się, że pacjent leczący się u internisty, tak naprawdę leczy tylko objawy choroby, która ma podłoże psychiczne, a nie jej przyczyny. Czy słyszałeś, że nawet spadek odporności powodujący ciągłe przeziębienia, może tak naprawdę mieć swoje źródło w depresji? Często zdarza się też tak, że problemy fizyczne mogą oddziaływać na naszą psychikę.

  Jeśli nie ma się gruntownej wiedzy z obu tych dziedzin medycyny, które wydają się być od siebie tak odległe, czasami trudno jest wyłapać subtelne różnice, które pozwolą postawić prawidłową diagnozę. I to właśnie dlatego ukończyłem Krakowską Akademię Medyczną ze specjalizacją z zakresu chorób wewnętrznych, a następnie uzyskałem specjalizację z zakresu psychiatrii.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Choroby wewnętrzne