lek.

Tomasz Zieliński

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Radiolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
388 odwiedzin w ciągu 30 dni

BORAMED BORAMED KEN: Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: USG piersi

  Zdecydowanie polecam Pana Tomasza Zielińskiego! Badanie przeprowadzone szczegółowo i wszystko spokojnie wytłumaczone. Pan doktor wyjaśniał wszystko co było widoczne na USG i poświęcił swój czas , aby w przystępnym dla pacjenta języku wszystko wyjaśnić.
  Dzięki temu pacjent czuje się zaopiekowany, poinformowany i serdecznie potraktowany.
  Jakikolwiek wynik miałoby mieć moje badanie chciałabym również w przyszłości aby było opisane przez tak profesjonalnego lekarza.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: USG

  U Pana Doktora byliśmy już dwukrotnie. Z obu wizyt wychodziliśmy, będąc pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i klasy tego lekarza.
  Nasza półroczna córeczka podczas badania ani raz nie zapłakała, Pan Doktor spokojnie do niej przemawiał i przeprowadził badanie sprawnie i szybko. Dodatkowo, Pan Doktor jest człowiekiem obdarzonym dużym poczuciem humoru. Bardzo polecam tego lekarza.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: USG jamy brzusznej

  Bardzo polecam Pana Tomasza Zielińskiego! Badanie przeprowadzone szczegółowo i wszystko spokojnie wytłumaczone. Do tego z uśmiechem i super podejściem do pacjenta

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: USG stawu biodrowego u dziecka

  Spokojny, ciepły i wyrozumiały lekarz. Moja córeczka bardzo boi się lekarzy, ale pana doktora zaakceptowała bardzo szybko. Wizyta odbyła się w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu. Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania i dużo informacji doktor udzielił sam z siebie. No i to, że pan dokor znalazł czas na USG nogi misia. Mały gest, a dla mojej córki znaczył tak wiele. Dziękujemy!

 • R

  Świetny lekarz. Konkretny, posiadający szeroką wiedzę, tłumaczący zawiłości medycyny w sposób bardzo zrozumiały. A poza tym człowiek z poczuciem humoru.

 • E

  Bardzo polecam dr Zielińskiego. Byliśmy z naszą malutką na USG przezciemiączkowym, jamy brzusznej oraz bioderek. Dr Zieliński badanie wykonał szybko i sprawnie, ale i delikatnie tak, że mała nie zdążyła się nawet zorientować. Jasno i konkretnie opisywał nam w sposób zrozumiały co widzi na monitorze. Konkretnie i rzeczowo wyjaśniła dalsze postępowanie oraz w razie wątpliwości odpowiadał na nasze pytania. Posiada bardzo dużą wiedzę, a oprócz tego atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna :) Polecam.

 • A

  Lekarz wykonywał usg bioderek mojemu 6 miesięcznemu synowi. W sposób jasny i zrozumiały dla nas opisał wynik badania usg. Bardzo życzliwe podejście zarówno do małego pacjenta, jaki i do rodziców. Wykonane zostało nie tylko rzeczowe badanie usg, ale również szczegółowa i profesjonalna konsultacja lekarska. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i na pewno do tego lekarza wrócimy nie raz.

 • S

  Cudowny lekarz . Z badania USG brzucha wyczytał wszystko co mi dolegalo. Wytłumaczył po "Polsku" co mi jest i co musze zrobić. Był naprawdę bardzo miły i pomocny . Powiedział mi więcej wskazówek niż mój gastrolog a co więcej okazały się trafne ☺ dziękuję Panie Tomaszu ! Zdecydowanie POLECAM !

 • P

  Jestem mile zaskoczona pozytywnym podejściem tego lekarza do pacjenta. Jest to naprawdę specjalista z powołania, który profesjonalnie traktuje zarówno młodych jak i starszych pacjentów. Na pewno ma dużą wiedzę jako lekarz.Polecam.

 • P

  Wspaniały fachowiec, merytoryczny, miły, bardzo kulturalny wysokiej klasy specjalista.
  Miałem badanie USG brzucha po operacji 22.03.2013r. Polecam tego miłego Doktora.
  Pozdrawiam Panie Doktorze, dziękuję:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • BORAMED
  BORAMED KEN:
  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
  ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Znajomość języków

 • polski