O nas

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG
lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z
wynikami, cytologię, receptę itp.


Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
ubezpieczyciela).

W ramach ginekologii świadczymy następujące usługi:
• Prowadzenie ciąży
W Boramed zapewniamy kobietom w ciąży profesjonalną opiekę. Zatrudniamy najlepszych ginekologów, którzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu ginekologicznego. Regularnie wykonywane USG ciąży 2D, 3D i 4D, jak również inne niezbędne badania, zapewniają naszym Pacjentkom komfort oraz bezpieczeństwo.

• Konsultacje ginekologiczne
W Boramed szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki i ochrony naszych Pacjentek przed następstwami kobiecych schorzeń. Doświadczeni i wykwalifikowani ginekolodzy zapewniają najwyższy poziom opieki, służąc jednocześnie swoimi profesjonalnymi poradami. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie oraz odpowiednio dobranemu leczeniu, przywracamy zdrowie i ratujemy życie wielu kobiet.

• Konsultacje endokrynologiczne
Zatrudniamy najlepszych ginekologów oraz endokrynologów, którzy specjalizują się w leczeniu dolegliwości hormonalnych zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc między innymi w przypadku cukrzycy, andropauzy oraz schorzeń tarczycy.

• Cytologia
Cytologia jest jednym z najważniejszych badań, które powinno być regularnie wykonywane przez każdą dbającą o siebie kobietę. Jest to najskuteczniejsza metoda wykrywania wszelkich nieprawidłowości nawet w bardzo wczesnym stadium. Dzięki szybkiej diagnozie, ginekolog może rozpocząć skuteczne leczenie jeśli zaistnieje taka konieczność.

• Kolposkopia
Kolposkopia jest bardzo dokładnym badaniem, wykonywanym przez ginekologa w sytuacjach, gdy wynik cytologii nie jest jednoznaczny. Już podczas kilkunastominutowego, bezbolesnego badania lekarz może postawić prawidłową diagnozę, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

• USG piersi
USG piersi wykrywa zmiany w bardzo wczesnym stadium. Badanie jest całkowicie bezbolesne i w pełni bezpieczne dlatego może być wykonywane nawet u kobiet w ciąży. Jego atutem jest fakt, że ginekolog natychmiast otrzymuje wynik i może podjąć szybką decyzję o leczeniu. Należy pamiętać, że USG piersi nie jest tym samym co mammografia. Są to zupełnie różne, wzajemnie uzupełniające się badania.

• USG ciąży
Zapewniamy naszym Pacjentkom dostęp do najnowocześniejszych badań ginekologicznych. Wykonujemy USG ciąży 2D, 3D oraz 4D, zapewniając opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki zaawansowanym urządzeniom diagnostycznym oraz wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanych ginekologów, Pacjentki Boramedu ,mogą czuć się bezpiecznie i z radością przygotowywać do nowej roli.

• USG ginekologiczne
USG dopochwowe jest jednym z podstawowych badań stosowanych w ginekologii i położnictwie. Pozwala ono na wczesne wykrycie przez ginekologa wszelkich zmian w narządach rozrodczych kobiety oraz zdiagnozowanie wczesnej ciąży. Badanie jest bezbolesne, niemniej jednak może wywoływać u pacjentem poczucie pewnego dyskomfortu.

• Diagnostyka prenatalna
Boramed specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce prenatalnej. Ginekolodzy wykonują szereg nowoczesnych badań, aby dostarczyć przyszłym rodzicom rzetelnych informacji o stanie zdrowia dziecka. Dzięki zaawansowanym urządzeniom medycznym mamy możliwość wczesnej identyfikacji chorób genetycznych z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod.

• USG genetyczne
Jest to nieinwazyjne badanie, umożliwiające wczesne wykrycie wad genetycznych u płodu, związanych z wiekiem matki. Dzięki tej metodzie, ginekolog może ocenić nie tylko budowę płodu, ale również tak zwane markery wad genetycznych. Ich dokładna analiza pozwala określić ryzyko związane z wystąpieniem wady u badanego dziecka.

• Testy PAPP-A
Testy PAPP-A są uzupełnieniem USG genetycznego i pozwalają na określenie prawdopodobieństwa wystąpienia wad genetycznych u dziecka. Jest to badanie o bardzo wysokiej skuteczności ukierunkowane na takie zaburzenia jak zespół Downa, czy Edwardsa. Ginekolog może zalecić je pacjentkom a każdym wieku, w trosce o zdrowie dziecka i spokój przyszłej mamy.

• Szczepienia przeciw HPV
Wirus HPV jest główną przyczyną powstawania raka szyjki macicy. Jego odkrycie stało się podstawą do stworzenia dwóch nowoczesnych szczepionek, minimalizującym ryzyko wystąpienia tej choroby. Ginekolodzy zalecają szczepienie jeszcze przed rozpoczęciem inicjacji seksualnej, ale szczepić się mogą również kobiety aktywne seksualnie, a nawet mężczyźni.

• ECHO serca płodu
ECHO serca płodu to badanie ultrasonograficzne wykonywane u kobiet w ciąży. Uzyskane informacje są bardzo przydatne ginekologowi prowadzącemu i pozwalają na podjęcie odpowiednich decyzji związanych z dalszym przebiegiem ciąży oraz porodem. W NZOZ Boramed ECHO serca płodu wykonywane jest w oparciu o najnowocześniejszy aparat ultrasonograficzny, zapewniający najwyższą skuteczność badania.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson E10
 • USG Voluson E8
 • USG Voluson E6
 • USG Voluson E10 BT19
 • STERN WEBER S250
 • EKG
 • Holter ciśnieniowy i EKG
 • Kolposkop
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3488)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Czyżewska konsultacja gastrologiczna

  Jestem po pierwszej wizycie, więc na ten moment opiszę moje wrażenia: Specjalista światowej klasy.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Mateusz Zborowski konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy lekarz do którego trafiłam. Kompetentny, dokładny, odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Piotr Majkusiak USG ciąży

  Prowadzę ciążę u pana doktora. Wspaniały lekarz z doświadczeniem, wiedzą a przy tym z ciepłym podejściem. Polecam z ręką na sercu :)


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Fajfrowska-Al Ali konsultacja ginekologiczna

  Konsultacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie, szczegółowo i w ciepłej atmosferze


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Czyżewska konsultacja gastrologiczna

  Bardzo polecam. Pani doktor szczegółowo, w zrozumiały sposób wszystko wytłumaczyła. Nigdy nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem lekarza i chęcią dokładnego wyjaśnienia pacjentowi wszystkich istotnych informacji. Przy tym Pani Doktor jest bardzo sympatyczna


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Szymon Kozłowski USG III trymestru

  Bardzo dobry profesjonalista. Podczas badania USG Pan doktor wszystko dokładnie sprawdzał i tłumaczył. Przy tym bardzo miły i życzliwy. Gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Adrian Mierzwa Stomatologia zachowawcza

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, szybko i sprawnie


  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Czyżewska konsultacja gastrologiczna

  Zdecydowanie polecam, bardzo miła i komfortowa atmosfera na wizycie, dokładnie wyjaśnienie co i jak się z organizmem dzieje.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Patrycja Gumuła konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor przemiła. Wykazała się zrozumieniem i wszystko wyjaśniła. Serdecznie polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Edyta Horosz konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest osobą bardzo serdeczną. Na wizycie nie czuje się presji czasu. Otrzymałam wszystkie potrzebne wyjaśnienia i zalecenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Bora-Komorowskiego 21 lok. 307, 03-982 Warszawa
Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, POLMED, ... TU Zdrowie, PZU Zdrowie, SKOK Asekuracja, Interubezpieczenia, InterRisk

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje BORAMED Centrum Medyczne, Warszawa?
  BORAMED Centrum Medyczne, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, endokrynologia, pediatria, interna, radiologia, fizjoterapia, stomatologia, kardiologia, ortopedia, okulistyka, dermatologia, chirurgia, chirurgia szczękowa, diagnostyka, urologia, laryngologia, chirurgia dziecięca, laryngologia dziecięca, neonatologia, reumatologia, stomatologia dziecięca, hematologia, położnictwo, gastrologia.
 • Oferta BORAMED Centrum Medyczne obejmuje 76 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna, USG ciąży, USG genetyczne 11 - 14 t.c., USG ginekologiczne, USG wczesnej ciąży, USG połówkowe (2 trymestru), USG III trymestru, USG prenatalne + test PAPP-a, USG ciąży połówkowe, założenie wkładki domacicznej Mirena.
 • Tak, BORAMED Centrum Medyczne oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • BORAMED Centrum Medyczne ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • BORAMED Centrum Medyczne może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 3488 osób dodało swoją opinię o placówce BORAMED Centrum Medyczne. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki BORAMED Centrum Medyczne to Bora-Komorowskiego 21 lok. 307 Warszawa.
Powiązane wyszukiwania