O nas

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG
lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z
wynikami, cytologię, receptę itp.


Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
ubezpieczyciela).

W ramach ginekologii świadczymy następujące usługi:
• Prowadzenie ciąży
W Boramed zapewniamy kobietom w ciąży profesjonalną opiekę. Zatrudniamy najlepszych ginekologów, którzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu ginekologicznego. Regularnie wykonywane USG ciąży 2D, 3D i 4D, jak również inne niezbędne badania, zapewniają naszym Pacjentkom komfort oraz bezpieczeństwo.

• Konsultacje ginekologiczne
W Boramed szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki i ochrony naszych Pacjentek przed następstwami kobiecych schorzeń. Doświadczeni i wykwalifikowani ginekolodzy zapewniają najwyższy poziom opieki, służąc jednocześnie swoimi profesjonalnymi poradami. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie oraz odpowiednio dobranemu leczeniu, przywracamy zdrowie i ratujemy życie wielu kobiet.

• Konsultacje endokrynologiczne
Zatrudniamy najlepszych ginekologów oraz endokrynologów, którzy specjalizują się w leczeniu dolegliwości hormonalnych zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc między innymi w przypadku cukrzycy, andropauzy oraz schorzeń tarczycy.

• Cytologia
Cytologia jest jednym z najważniejszych badań, które powinno być regularnie wykonywane przez każdą dbającą o siebie kobietę. Jest to najskuteczniejsza metoda wykrywania wszelkich nieprawidłowości nawet w bardzo wczesnym stadium. Dzięki szybkiej diagnozie, ginekolog może rozpocząć skuteczne leczenie jeśli zaistnieje taka konieczność.

• Kolposkopia
Kolposkopia jest bardzo dokładnym badaniem, wykonywanym przez ginekologa w sytuacjach, gdy wynik cytologii nie jest jednoznaczny. Już podczas kilkunastominutowego, bezbolesnego badania lekarz może postawić prawidłową diagnozę, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

• USG piersi
USG piersi wykrywa zmiany w bardzo wczesnym stadium. Badanie jest całkowicie bezbolesne i w pełni bezpieczne dlatego może być wykonywane nawet u kobiet w ciąży. Jego atutem jest fakt, że ginekolog natychmiast otrzymuje wynik i może podjąć szybką decyzję o leczeniu. Należy pamiętać, że USG piersi nie jest tym samym co mammografia. Są to zupełnie różne, wzajemnie uzupełniające się badania.

• USG ciąży
Zapewniamy naszym Pacjentkom dostęp do najnowocześniejszych badań ginekologicznych. Wykonujemy USG ciąży 2D, 3D oraz 4D, zapewniając opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki zaawansowanym urządzeniom diagnostycznym oraz wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanych ginekologów, Pacjentki Boramedu ,mogą czuć się bezpiecznie i z radością przygotowywać do nowej roli.

• USG ginekologiczne
USG dopochwowe jest jednym z podstawowych badań stosowanych w ginekologii i położnictwie. Pozwala ono na wczesne wykrycie przez ginekologa wszelkich zmian w narządach rozrodczych kobiety oraz zdiagnozowanie wczesnej ciąży. Badanie jest bezbolesne, niemniej jednak może wywoływać u pacjentem poczucie pewnego dyskomfortu.

• Diagnostyka prenatalna
Boramed specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce prenatalnej. Ginekolodzy wykonują szereg nowoczesnych badań, aby dostarczyć przyszłym rodzicom rzetelnych informacji o stanie zdrowia dziecka. Dzięki zaawansowanym urządzeniom medycznym mamy możliwość wczesnej identyfikacji chorób genetycznych z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod.

• USG genetyczne
Jest to nieinwazyjne badanie, umożliwiające wczesne wykrycie wad genetycznych u płodu, związanych z wiekiem matki. Dzięki tej metodzie, ginekolog może ocenić nie tylko budowę płodu, ale również tak zwane markery wad genetycznych. Ich dokładna analiza pozwala określić ryzyko związane z wystąpieniem wady u badanego dziecka.

• Testy PAPP-A
Testy PAPP-A są uzupełnieniem USG genetycznego i pozwalają na określenie prawdopodobieństwa wystąpienia wad genetycznych u dziecka. Jest to badanie o bardzo wysokiej skuteczności ukierunkowane na takie zaburzenia jak zespół Downa, czy Edwardsa. Ginekolog może zalecić je pacjentkom a każdym wieku, w trosce o zdrowie dziecka i spokój przyszłej mamy.

• Szczepienia przeciw HPV
Wirus HPV jest główną przyczyną powstawania raka szyjki macicy. Jego odkrycie stało się podstawą do stworzenia dwóch nowoczesnych szczepionek, minimalizującym ryzyko wystąpienia tej choroby. Ginekolodzy zalecają szczepienie jeszcze przed rozpoczęciem inicjacji seksualnej, ale szczepić się mogą również kobiety aktywne seksualnie, a nawet mężczyźni.

• ECHO serca płodu
ECHO serca płodu to badanie ultrasonograficzne wykonywane u kobiet w ciąży. Uzyskane informacje są bardzo przydatne ginekologowi prowadzącemu i pozwalają na podjęcie odpowiednich decyzji związanych z dalszym przebiegiem ciąży oraz porodem. W NZOZ Boramed ECHO serca płodu wykonywane jest w oparciu o najnowocześniejszy aparat ultrasonograficzny, zapewniający najwyższą skuteczność badania.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson E10
 • USG Voluson E8
 • USG Voluson E6
 • USG Voluson E10 BT19
 • STERN WEBER S250
 • EKG
 • Holter ciśnieniowy i EKG
 • Kolposkop
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (3026)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marek Tąkiel konsultacja hematologiczna

  Pan Doktor jest niesamowity. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam i mam szanse z dowiedzeniem się co mi dolega. Bardzo szczegółowo przeprowadzony wywiad, czułam się wysłuchana.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. i n. o zdr. Michał Budzik konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad, na każdym etapie tłumaczy wszystko dokładnie, cierpliwie odpowiadając na pytania. Badanie jest bezbolesne. Takie podejście zdecydowanie zachęca do profilaktyki i regularnych badań. Zdecydowanie polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Agnieszka Czyżewska konsultacja gastrologiczna

  Bardzo miła, konkretna i rzeczowa Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczone co do mojej choroby i przepisany lek serdecznie pozdrawiam i polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Mateusz Zborowski konsultacja ginekologiczna

  5 gwiazdek to jest za mało żeby ocenić Pana Doktora. Daję 10000/5. Jestem pod opieką od około 8 lat, podejście i zaangażowanie lekarza jest godne podziwu, cierpliwość w tłumaczeniu, dokładność i delikatność badania. Dba by badania były wykonywane regularnie, dzięki czemu wszystko można wyłapać wcześniej. Dla kogoś z różnymi problemami jest to nieocenione. Ale przede wszystkim, wizyty u Doktora nie są powodem do obaw czy strachu. Polecam serdecznie.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Błachowicz Konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor jest niesamowicie empatyczną osobą, potrafi wysłuchać, doradzić i uspokoić kiedy trzeba , wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia, odpowiada na wszelkie pytania. Trafnie dobrała leczenie, czuje się bardzo zaopiekowana i na pewno zostanę pacjentką na dłużej, polecam wizytę z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Bochen Konsultacja lekarska

  Jestem zadowolona z wizyty, bo wizyta odbyła się punktualnie i zostałam szczegółowo przebadana i wysłuchana. Polecam Panią Dr

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Tąkiel konsultacja hematologiczna

  Bardzo cenię zaangażowanie i dociekliwość polecam

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joanna Bielecka-Jasiocha Inny

  Miła, profesjonalna a potrafiącą wytłumaczyć rodzicowi i dziecku, czyli laikom w potrzebie

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Sikorski konsultacja ortopedyczna

  Lekarz to nie mechanik a człowiek to nie samochód gdzie można stawiać kolejne diagnozy i wymieniać części bez konsekwencji. Ja miałem przyjemność trafić na lekarza który jest wyjątkowym człowiekiem i fachowcem. Właściwa diagnoza i wskazania sprawiły ze leczenie i rehabilitacja po złamaniu guzka większego kości ramiennej dają rewelacyjne efekty. Powrót do pełnej sprawności jest bardzo realny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Agnieszka Czyżewska konsultacja gastrologiczna

  Wizyta bardzo sprawna, wszystkie niezbędne informacje uzyskane. Pani doktor bardzo miła z bardzo dużą wiedzą. Przeprowadziła dokładny wywiad oraz wszystko wytłumaczyła. Wizyta przebiegła bez pośpiechu, serdecznie polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawa, Bora-Komorowskiego 21 lok. 307 Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, POLMED...
Powiązane wyszukiwania