Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Anestezjologia, Chirurgia, Interna, Kardiologia, Medycyna rodzinna, Radiologia, Hipertensjologia, Kardiologia więcej

(99+ opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

  Alpejska 42, Wawer

  04-628, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Zieliński

  Kardiolog, Radiolog, lek.

  • Świetny lekarz. Konkretny, posiadający szeroką wiedzę, tłumaczący zawiłości medycyny w sposób bardzo zrozumiały. A poza tym człowiek z poczuciem humoru.

  • Bardzo polecam dr Zielińskiego. Byliśmy z naszą malutką na USG przezciemiączkowym, jamy brzusznej oraz bioderek. Dr Zieliński badanie wykonał szybko i sprawnie, ale i delikatnie tak, że mała nie zdążyła się nawet zorientować. Jasno i konkretnie opisywał nam w sposób zrozumiały co widzi na monitorze. Konkretnie i rzeczowo wyjaśniła dalsze postępowanie oraz w razie wątpliwości odpowiadał na nasze pytania. Posiada bardzo dużą wiedzę, a oprócz tego atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna :) Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jacek Kądziela

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: CardioTeamUsługa: konsultacja kardiologiczna - 1sza wizyta

   Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Rzetelnie przeprowadzone badanie i dokładne wytłumaczenie. Polecam

  • Podziękowanie dla P. dr hab. n.med. Jacka Kądzieli. Pan dr hab. n. med. Jacek Kądziela - to wielki autorytet medyczny. Po 40 latach nieudolnego leczenia nadciśnienia tętniczego przez wielu kardiologów i hipertensjologów, nawet z tytułami naukowymi, żyłem bez nadziei na możliwość doprowadzenia go do normy. Pojawiły się już skutki tej anomalii w postaci migotania przedsionków i granicznego poszerzenia aorty wstępującej. Los sprawił, że miałem szczęście trafić do wysokiej klasy Specjalisty - Pana Doktora Jacka Kądzieli, który już na pierwszej wizycie zaproponował mi odmienne leczenie od dotychczasowego - zmierzając do ustalenia przyczyny mojego nadciśnienia i kierując mnie w tym celu na diagnostykę. Leki zaordynowane przez Pana Doktora stosuję od 8 miesięcy i moje ciśnienie jest w normie. To wielki przełom w moim życiu - mogę normalnie funkcjonować! Oprócz wielkiego profesjonalizmu, głębokiego zaangażowania w pełnienie swojej misji, Pan Doktor jest Człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, cierpliwym, emanującym ciepłem. Kontakt z tak wysokiej klasy Lekarzem i Człowiekiem daje pacjentowi komfort psychiczny, pozwala "otworzyć się i daje nadzieję na pomoc, którą faktycznie otrzymuje. Pan Doktor zasługuje na najwyższą ocenę i wielkie słowa uznania i wdzięczności. Panie Doktorze, serdecznie dziękuję wraz z małżonką, za przywrócenie mnie do życia i opiekę, jakiej od Pana doświadczam. Gratulujemy Panu z okazji uzyskania habilitacji i życzymy najwyższych zaszczytów na płaszczyźnie naukowej i zawodowej oraz zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. Jeśli borykacie się Państwo z problemami kardiologicznymi - z serca polecam wizytę u Pana dr Jacka Kądzieli. Tam znajdziecie panaceum na swoje skołatane serce.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Agnieszka Sioma

  Internista, Kardiolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Bardzo dobry lekarz, a przy tym ciepła osoba. Nie zbywa pacjenta, zleca potrzebne badania. Dzięki leczeniu wdrożonemu przez Panią Doktor lepiej funkcjonuję. Zdecydowanie polecam.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Polecam. Byłem tylko po recepte na leki a od razu zostalem przepadany oraz dostalem skierowanie na ekg i badanie krwi.


 • Magdalena Makowiecka-Cieśla

  Kardiolog, Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • Kompetentna, skrupulatna, cierpliwa a w dodatku sympatyczna. Nawet wiersz o Niej napisałem, co chyba rzadko się zdarza.


 • Tomasz Hryniewiecki

  Kardiolog,

  • potwierdzam wyjątkowo zgodne opinie. Lekarz z powołania, ma wewnętrzny imperatyw pomagania innym. Bije od niego niezwykle pozytywna i życzliwa aura, a przy tym bardzo dowcipny i aktywny.

  • Wczoraj miałam okazję poznac Pana Doktora .Wspaniały otwarty człowiek. Świetny specjalista. Szanuje pacjenta i to chyba jest bardzo cenne.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Orłowska-Baranowska

  Internista, Kardiolog,

  • Rok temu Pani prof. Baranowska prowadziła mnie w Instytucie Kardiologii, wszystkiego potrafiła dopilnować, wyjaśniała na bieżąco jakie badania i przede wszystkim (co rzadko lekarze robią) informowała mnie o każdych wynikach badań diagnostycznych. Pokierowała mnie dalej co okazało się bardzo trafne. Profesor Baranowska podchodzi z sercem do pacjentów. Bardzo miło ją wspominam.


 • Elżbieta Katarzyna Włodarska

  Kardiolog, lek.

  • Pani profesor jest nie tylko doskonałym fachowcem, na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami kardiologii, ale też kulturalnym człowiekiem, potrafiącym porozmawiać z pacjentem o jego problemach. No, co nie bez znaczenia, jest piękną i elegancką kobietą "z klasą";-)

  • Szczerze odradzam. Leczyłam się parę lat w Aninie m.in. u pani dr Włodarskiej, mój stan stale się pogarszał. Wystarczyła jedna konsultacja w Zabrzu i trafna diagnoza i już jestem po operacji zastawki - czuję się dobrze. Zmarnowałam parę lat.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Hasiec

  Kardiolog, lek.

  • Świetny lekarz,równy facet, wszystko co dobre to On. Miałem z nim kontakt tylko podczas pobytu w Instytucie Kardiologii, ale Z tego co wiem prowadzi także prywatną praktykę w Warszawie. Przeprowadził u mnie ablację i choć zabieg się nie powiódł i czeka mnie kolejny to już się go nie obawiam jak za pierwszym razem. No koleś po prostu rządzi! Oby więcej lekarzy takich jak on! Jak do kardiologa, elektrofizjologa, to tylko do niego, polecam każdemu. Pozdrawiam - Łukasz.

  • Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero strachu, zero skrępowania a tylko maksymalny komfort! Ostatnio byłam na wizycie u innego profesora, który współpracuje z dr Andrzejem, z 60 minut wizyty przez 40 minut słuchałam peany wygłaszane o dr Haścu :) Nie na darmo ten profesor wypowiedział się o pracy innego lekarza IK w kontekście dr Andrzeja Haśca.cyt " Tak to prawda, dr D... jest taki ale jeszcze się przy Andrzejku wyrobi, będzie go obserwował i sam będzie chciał taki być "
   Dr Hasiec, to człowiek jakich mało i stanowczo za mało w polskich szpitalach. Wielu znanych lekarzy powinno brać z niego przykład, bo gdyby każdy lekarz był jak on leżenie w szpitalu byłoby przyjemnością.
   Mogę tak słodzić przez cały dzień i wszystko co bym napisała pozytywnego o dr Haścu byłoby prawdą, dlatego na zakończenie napiszę tylko tyle: Dr Andrzej to prawdziwy lekarz z powołaniem :). Jest w nim coś co łagodzi stres a samym uśmiechem postawi na nogi każdego pacjenta :) Gratuluję mu i życzę ogromnych sukcesów i szczęścia na nowej drodze życia !
   Pacjentka.


 • Ryszard Mielniczuk

  Kardiolog, lek.

  • Leczę się u Pana doktora od kilku lat w przychodni przy ul. Niemodlińskiej i uważam , że jest super
   lekarzem , świetnym specjalistą kardiologiem . Analizuje chorobę zleca badania i skutecznie
   dobiera leki . Oby więcej takich lekarzy w służbie zdrowia .
   Jerzy Ż

  • Jestem pacjentką doktora Mielniczuka od ponad roku i uważam że to świetny specjalista, nie mogę złego słowa powiedzieć na jego temat. Oby więcej było tak dobrych specjalistów w naszej Służbie Zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Różański

  Chirurg,

  • MISTRZ !!!! Re-operował mojego 24 letniego brata po wymianie zastawki i rekonstruował mu część aorty która uszkodzona była po przebytej sepsie. Operacja trwała ponad 12 godzin; przy czym Pan profesor nie zszedł z bloku. Budzi ogromne zaufanie; dobry, fachowy i kulturalny lekarz. Jego wiedza, doświadczenie, spokój i styl bycia w połączeniu ze sobą powodują że śmiało mogę uznać, że Pan Profesor to gigant w swojej dziedzinie. Dziękuję.