Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Kardiologia, Interna, Chirurgia, Anestezjologia, Radiologia, Hipertensjologia, Medycyna rodzinna, Kardiologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

  Alpejska 42, Wawer

  04-628, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Zieliński

  Kardiolog, Radiolog, lek.

  • R

   Świetny lekarz. Konkretny, posiadający szeroką wiedzę, tłumaczący zawiłości medycyny w sposób bardzo zrozumiały. A poza tym człowiek z poczuciem humoru.

  • E

   Bardzo polecam dr Zielińskiego. Byliśmy z naszą malutką na USG przezciemiączkowym, jamy brzusznej oraz bioderek. Dr Zieliński badanie wykonał szybko i sprawnie, ale i delikatnie tak, że mała nie zdążyła się nawet zorientować. Jasno i konkretnie opisywał nam w sposób zrozumiały co widzi na monitorze. Konkretnie i rzeczowo wyjaśniła dalsze postępowanie oraz w razie wątpliwości odpowiadał na nasze pytania. Posiada bardzo dużą wiedzę, a oprócz tego atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna :) Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jacek Kądziela

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: CardioTeam

   Dr Kądziela jest bardzo miłym, sympatycznym, pełnym zaangażowania lekarzem. Podczas wizyty prowadzi wnikliwie wywiad z pacjentem w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jego ciepło i doświadczenie sprawia że pacjent oddaje się w jego ręce.

  • J
   Lokalizacja: CardioTeamUsługa: konsultacja kardiologiczna - kolejna wizyta 30 min z EKG

   Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Przeprowadził że mną szczegółowy wywiad, zlecił badania i przypisał leki. Włączenie leków na nadciśnienie nastąpiło po mailowej konsultacji wyników badania holterem. Zalecenia Pana Doktora były konkretne i zrozumiałe. Atmosfera podczas wizyty sympatyczna. Szczegolnie sobie cenię możliwość bezpośredniego kontaktu mailowego z Panem Doktorem. Zaniepokojony wynikiem jednego z badań, skontaktowałem się z Panem Jackiem i co najważniejsze - dostalem od Niego racjonalną i uspokajającą odpowiedź. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Tomasz Hryniewiecki

  Kardiolog,

  • potwierdzam wyjątkowo zgodne opinie. Lekarz z powołania, ma wewnętrzny imperatyw pomagania innym. Bije od niego niezwykle pozytywna i życzliwa aura, a przy tym bardzo dowcipny i aktywny.

  • Wczoraj miałam okazję poznac Pana Doktora .Wspaniały otwarty człowiek. Świetny specjalista. Szanuje pacjenta i to chyba jest bardzo cenne.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Szymański

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • Skromny, miły, wybitny specjalista kardiolog


 • Magdalena Makowiecka-Cieśla

  Kardiolog, Internista,

  • kompetentna, skrupulatna i cierpliwa, polecam wszystkim

  • Kompetentna, skrupulatna, cierpliwa a w dodatku sympatyczna. Nawet wiersz o Niej napisałem, co chyba rzadko się zdarza.


 • Ewa Orłowska-Baranowska

  Internista, Kardiolog,

  • Rok temu Pani prof. Baranowska prowadziła mnie w Instytucie Kardiologii, wszystkiego potrafiła dopilnować, wyjaśniała na bieżąco jakie badania i przede wszystkim (co rzadko lekarze robią) informowała mnie o każdych wynikach badań diagnostycznych. Pokierowała mnie dalej co okazało się bardzo trafne. Profesor Baranowska podchodzi z sercem do pacjentów. Bardzo miło ją wspominam.


 • Elżbieta Katarzyna Włodarska

  Kardiolog, lek.

  • Pani profesor jest nie tylko doskonałym fachowcem, na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami kardiologii, ale też kulturalnym człowiekiem, potrafiącym porozmawiać z pacjentem o jego problemach. No, co nie bez znaczenia, jest piękną i elegancką kobietą "z klasą";-)

  • Szczerze odradzam. Leczyłam się parę lat w Aninie m.in. u pani dr Włodarskiej, mój stan stale się pogarszał. Wystarczyła jedna konsultacja w Zabrzu i trafna diagnoza i już jestem po operacji zastawki - czuję się dobrze. Zmarnowałam parę lat.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Hasiec

  Kardiolog, lek.

  • Świetny lekarz,równy facet, wszystko co dobre to On. Miałem z nim kontakt tylko podczas pobytu w Instytucie Kardiologii, ale Z tego co wiem prowadzi także prywatną praktykę w Warszawie. Przeprowadził u mnie ablację i choć zabieg się nie powiódł i czeka mnie kolejny to już się go nie obawiam jak za pierwszym razem. No koleś po prostu rządzi! Oby więcej lekarzy takich jak on! Jak do kardiologa, elektrofizjologa, to tylko do niego, polecam każdemu. Pozdrawiam - Łukasz.

  • Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero strachu, zero skrępowania a tylko maksymalny komfort! Ostatnio byłam na wizycie u innego profesora, który współpracuje z dr Andrzejem, z 60 minut wizyty przez 40 minut słuchałam peany wygłaszane o dr Haścu :) Nie na darmo ten profesor wypowiedział się o pracy innego lekarza IK w kontekście dr Andrzeja Haśca.cyt " Tak to prawda, dr D... jest taki ale jeszcze się przy Andrzejku wyrobi, będzie go obserwował i sam będzie chciał taki być "
   Dr Hasiec, to człowiek jakich mało i stanowczo za mało w polskich szpitalach. Wielu znanych lekarzy powinno brać z niego przykład, bo gdyby każdy lekarz był jak on leżenie w szpitalu byłoby przyjemnością.
   Mogę tak słodzić przez cały dzień i wszystko co bym napisała pozytywnego o dr Haścu byłoby prawdą, dlatego na zakończenie napiszę tylko tyle: Dr Andrzej to prawdziwy lekarz z powołaniem :). Jest w nim coś co łagodzi stres a samym uśmiechem postawi na nogi każdego pacjenta :) Gratuluję mu i życzę ogromnych sukcesów i szczęścia na nowej drodze życia !
   Pacjentka.


 • Ryszard Mielniczuk

  Kardiolog, lek.

  • J

   Leczę się u Pana doktora od kilku lat w przychodni przy ul. Niemodlińskiej i uważam , że jest super
   lekarzem , świetnym specjalistą kardiologiem . Analizuje chorobę zleca badania i skutecznie
   dobiera leki . Oby więcej takich lekarzy w służbie zdrowia .
   Jerzy Ż

  • Jestem pacjentką doktora Mielniczuka od ponad roku i uważam że to świetny specjalista, nie mogę złego słowa powiedzieć na jego temat. Oby więcej było tak dobrych specjalistów w naszej Służbie Zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Różański

  Chirurg,

  • MISTRZ !!!! Re-operował mojego 24 letniego brata po wymianie zastawki i rekonstruował mu część aorty która uszkodzona była po przebytej sepsie. Operacja trwała ponad 12 godzin; przy czym Pan profesor nie zszedł z bloku. Budzi ogromne zaufanie; dobry, fachowy i kulturalny lekarz. Jego wiedza, doświadczenie, spokój i styl bycia w połączeniu ze sobą powodują że śmiało mogę uznać, że Pan Profesor to gigant w swojej dziedzinie. Dziękuję.