Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Anestezjologia, Chirurgia, Interna, Kardiologia, Medycyna rodzinna, Radiologia, Hipertensjologia, Kardiologia więcej

(99+ opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

  Alpejska 42, Wawer

  04-628, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Sioma

  Internista, Kardiolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Bardzo dobry lekarz, a przy tym ciepła osoba. Nie zbywa pacjenta, zleca potrzebne badania. Dzięki leczeniu wdrożonemu przez Panią Doktor lepiej funkcjonuję. Zdecydowanie polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Polecam. Byłem tylko po recepte na leki a od razu zostalem przepadany oraz dostalem skierowanie na ekg i badanie krwi.


 • Tomasz Zieliński

  Kardiolog, Radiolog, lek.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: USG piersi

   Zdecydowanie polecam Pana Tomasza Zielińskiego! Badanie przeprowadzone szczegółowo i wszystko spokojnie wytłumaczone. Pan doktor wyjaśniał wszystko co było widoczne na USG i poświęcił swój czas , aby w przystępnym dla pacjenta języku wszystko wyjaśnić.
   Dzięki temu pacjent czuje się zaopiekowany, poinformowany i serdecznie potraktowany.
   Jakikolwiek wynik miałoby mieć moje badanie chciałabym również w przyszłości aby było opisane przez tak profesjonalnego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: USG

   U Pana Doktora byliśmy już dwukrotnie. Z obu wizyt wychodziliśmy, będąc pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i klasy tego lekarza.
   Nasza półroczna córeczka podczas badania ani raz nie zapłakała, Pan Doktor spokojnie do niej przemawiał i przeprowadził badanie sprawnie i szybko. Dodatkowo, Pan Doktor jest człowiekiem obdarzonym dużym poczuciem humoru. Bardzo polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jacek Kądziela

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista, dr hab. n. med.

  • L
   Lokalizacja: CardioTeamUsługa: okresowe bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie tętnicze, bradykardia

   Pan Doktor jest nie tylko wysokiej klasy specjalistą, ale także życzliwym, szanującym pacjenta człowiekiem; całe szczęście, że trafiliśmy do Niego - mój mąż i ja. Zlecił poszerzoną diagnostykę, zmodyfikował leczenie (od wielu lat mamy nadciśnienie , arytmię itd..). Odpowiada wyczerpująco i cierpliwie na pytania pacjenta, wyjaśnia podejmowane metody leczenia; po wielu latach leczenia pierwszy raz poczuliśmy się "właściwie zaopiekowani"; na pewno nadal będziemy się leczyć u Pana Doktora;

  • I
   Lokalizacja: CardioTeamUsługa: bóle w mostku

   Dr. Kądziela stawia wysoko poprzeczkę swoim kolegom po fachu. Punktulny, sympatyczny, z dużym doswiadczeniem umie nie tylko zdiagnozować chorobę pacjenta ale i przyjąć pacjenta z jego obawami i z wyrozumieniem poprowadzic przez okres leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Magdalena Makowiecka-Cieśla

  Kardiolog, Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • S

   Kompetentna, skrupulatna, cierpliwa a w dodatku sympatyczna. Nawet wiersz o Niej napisałem, co chyba rzadko się zdarza.


 • Tomasz Hryniewiecki

  Kardiolog,

  • J

   potwierdzam wyjątkowo zgodne opinie. Lekarz z powołania, ma wewnętrzny imperatyw pomagania innym. Bije od niego niezwykle pozytywna i życzliwa aura, a przy tym bardzo dowcipny i aktywny.

  • G

   Wczoraj miałam okazję poznac Pana Doktora .Wspaniały otwarty człowiek. Świetny specjalista. Szanuje pacjenta i to chyba jest bardzo cenne.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Orłowska-Baranowska

  Internista, Kardiolog,

  • A

   Rok temu Pani prof. Baranowska prowadziła mnie w Instytucie Kardiologii, wszystkiego potrafiła dopilnować, wyjaśniała na bieżąco jakie badania i przede wszystkim (co rzadko lekarze robią) informowała mnie o każdych wynikach badań diagnostycznych. Pokierowała mnie dalej co okazało się bardzo trafne. Profesor Baranowska podchodzi z sercem do pacjentów. Bardzo miło ją wspominam.


 • Elżbieta Katarzyna Włodarska

  Kardiolog, lek.

  • P

   Pani profesor jest nie tylko doskonałym fachowcem, na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami kardiologii, ale też kulturalnym człowiekiem, potrafiącym porozmawiać z pacjentem o jego problemach. No, co nie bez znaczenia, jest piękną i elegancką kobietą "z klasą";-)

  • G

   Szczerze odradzam. Leczyłam się parę lat w Aninie m.in. u pani dr Włodarskiej, mój stan stale się pogarszał. Wystarczyła jedna konsultacja w Zabrzu i trafna diagnoza i już jestem po operacji zastawki - czuję się dobrze. Zmarnowałam parę lat.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Hasiec

  Kardiolog, lek.

  • Ł

   Świetny lekarz,równy facet, wszystko co dobre to On. Miałem z nim kontakt tylko podczas pobytu w Instytucie Kardiologii, ale Z tego co wiem prowadzi także prywatną praktykę w Warszawie. Przeprowadził u mnie ablację i choć zabieg się nie powiódł i czeka mnie kolejny to już się go nie obawiam jak za pierwszym razem. No koleś po prostu rządzi! Oby więcej lekarzy takich jak on! Jak do kardiologa, elektrofizjologa, to tylko do niego, polecam każdemu. Pozdrawiam - Łukasz.

  • M

   Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero strachu, zero skrępowania a tylko maksymalny komfort! Ostatnio byłam na wizycie u innego profesora, który współpracuje z dr Andrzejem, z 60 minut wizyty przez 40 minut słuchałam peany wygłaszane o dr Haścu :) Nie na darmo ten profesor wypowiedział się o pracy innego lekarza IK w kontekście dr Andrzeja Haśca.cyt " Tak to prawda, dr D... jest taki ale jeszcze się przy Andrzejku wyrobi, będzie go obserwował i sam będzie chciał taki być "
   Dr Hasiec, to człowiek jakich mało i stanowczo za mało w polskich szpitalach. Wielu znanych lekarzy powinno brać z niego przykład, bo gdyby każdy lekarz był jak on leżenie w szpitalu byłoby przyjemnością.
   Mogę tak słodzić przez cały dzień i wszystko co bym napisała pozytywnego o dr Haścu byłoby prawdą, dlatego na zakończenie napiszę tylko tyle: Dr Andrzej to prawdziwy lekarz z powołaniem :). Jest w nim coś co łagodzi stres a samym uśmiechem postawi na nogi każdego pacjenta :) Gratuluję mu i życzę ogromnych sukcesów i szczęścia na nowej drodze życia !
   Pacjentka.


 • Ryszard Mielniczuk

  Kardiolog, lek.

  • J

   Leczę się u Pana doktora od kilku lat w przychodni przy ul. Niemodlińskiej i uważam , że jest super
   lekarzem , świetnym specjalistą kardiologiem . Analizuje chorobę zleca badania i skutecznie
   dobiera leki . Oby więcej takich lekarzy w służbie zdrowia .
   Jerzy Ż

  • A

   Jestem pacjentką doktora Mielniczuka od ponad roku i uważam że to świetny specjalista, nie mogę złego słowa powiedzieć na jego temat. Oby więcej było tak dobrych specjalistów w naszej Służbie Zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Różański

  Chirurg,

  • X

   MISTRZ !!!! Re-operował mojego 24 letniego brata po wymianie zastawki i rekonstruował mu część aorty która uszkodzona była po przebytej sepsie. Operacja trwała ponad 12 godzin; przy czym Pan profesor nie zszedł z bloku. Budzi ogromne zaufanie; dobry, fachowy i kulturalny lekarz. Jego wiedza, doświadczenie, spokój i styl bycia w połączeniu ze sobą powodują że śmiało mogę uznać, że Pan Profesor to gigant w swojej dziedzinie. Dziękuję.