O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • EKG
 • USG
 • RTG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (363)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kuczerowski konsultacja ginekologiczna

  Wspaniały lekarz, bardzo merytoryczny i rzetelny a przy okazji jest niesamowicie miły i delikatny;)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Paweł Kaczorek konsultacja internistyczna

  W 100% polecam. Pan Doktor jest bardzo przyjazny, empatyczny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny. Pan Doktor bez najmniejszego problemu przeanalizował całą moją dokumentację medyczną i wystawił zaświadczenie na potrzeby orzeczenia o niepełnosprawności. To wspaniały lekarz, który naprawdę jest dla pacjenta i podchodzi do pacjenta i jego problemów z nadzwyczajnym zaangażowaniem. Byłem u Pana Doktora już na dwóch wizytach i po każdej czułem się właśnie tak wyjątkowo zaopiekowany. Polecam z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dominika Koterska-Wilk konsultacja internistyczna

  Dr Koterska-Wilk jest wspaniałym lekarzem. Jest dokładna, rzeczowa, wyrozumiała i profesjonalna. Zawsze odpowiada szczegółowo na każde pytanie, wykazuje zainteresowanie pacjentem i dokładnie sprawdzi każdy objaw, bez problemu przepisuje skierowania na badania i wyjaśni wszelkie nieścisłości. Jestem stałą pacjentką i wszystkim polecam dr Koterską-Wilk.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kuczerowski konsultacja ginekologiczna

  Polecam Pana Doktora z całego serca! Wizyta przebiegła na spokojnie i bez presji , Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i zapewnił spokój Ocena 1000000000/10 !


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Cezary Tobiasz badania proktologiczne

  Zgłosiłam się w ciąży z pytaniami dotyczącymi hemoroidów oraz samego urazu okolicy krocza podczas porodu siłami natury. Lekarz petarda. Bardzo rzeczowy i sympatyczny, do moich pytań podszedł z dużym szacunkiem i zaanagazowaniem. Tak mi wyjaśnił o co chodzi z tymi hemoroidami, jak to wygląda i co się zmienia w ciąży że w końcu przestałam się ich bać nawet jeśli w końcu się pojawią to już wiem co zrobić. Bardzo dziękuję też za rozmowę dotyczącą obrzęku poporodowego. W pierwszej ciąży zabrakło mi takich informacji a położne w szpitalu nie mają wiedzy w tym temacie. Pan doktor rzeczowo opowiedział czego mogę się spodziewać, co jest normalne jak sobie radzić a co może zaniepokoić. Oby więcej takich lekarzy!!!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Agata Poręba konsultacja diabetologiczna

  To już kolejna wizyta u Pani doktor. Ja osobiście Panią doktor uwielbiam za zaangażowanie, za szczegółowe wyjaśnienia mojej przypadłości i dobranie leczenia, które działa. No i za to, że dzięki Pani doktor warzywa nie stanowią już zagrożenia


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kuczerowski konsultacja ginekologiczna

  Fantastyczny lekarz, niezwykle empatyczny i kulturalny, dzięki czemu wizyta w ogóle nie była stresująca. Pań doktor wszystko dokładnie omawia i tłumacz. Wspaniała opieka.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kuczerowski konsultacja ginekologiczna

  Niesamowite podejście do pacjentki. Lekarz bardzo życzliwy, spokojnie i dokładnie wszystko wyjaśnia. Badanie przebiegło w komfortowej atmosferze. Doktor zlecił potrzebne badania. Nawet, gdy po wizycie pojawiły się dodatkowe pytania, lekarz odpisal na portalu pacjenta. Po wielu nieprzyjemnych wizytach u innych ginekologów w LM, to jest strzał w dziesiątkę :-) Oby więcej takich lekarzy!!

  lek. Marcin Kuczerowski

  Szanowna Pani,
  bardzo dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam
  MK


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aldona Uzarowicz konsultacja dermatologiczna

  Dokładnie sprawdzenie wszystkich znamion i wyjaśnienie


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kuczerowski konsultacja ginekologiczna

  To moja pierwsza wizyta u tego Lekarza, ale w razie potrzeby będę "polować" na termin do niego. Tak jak w innych komentarzach - uprzejmy, empatyczny, zaangażowany. Słucha i wyczerpująco odpowiada na pytania. Przyszłam z infekcją - dostałam potrzebną receptę, skierowanie na badanie i szczegółowe zalecenia. Z szacunkiem podchodzi do pacjentki, na bieżąco informuje o wykonywanych czynnościach. Wszystko OK. Polecam :)

  lek. Marcin Kuczerowski

  Szanowna Pani,
  bardzo dziękuję za słowa uznania.
  Pozdrawiam serdecznie MK


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

al. Stanów Zjednoczonych 72, 04-036 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania