Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

al. Stanów Zjednoczonych 72

04-036 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kosińska-Gałka Inny

  Do Doktor zgłosiłam się na usg. Nie omówiła ze mną wyniku badania. Dopiero na moje pytania odpowiadała ale zdawkowo i niechętnie lekceważąco przy tym wzdychając. W związku z wykrytymi nieprawidłowościami zapomniałam o zbadaniu jeszcze jednego ważnego obszaru i poprosiłam o jego zbadanie na co Pani Doktor odpowiedziała, że nie bo jwst zmęczona i że po uzyskaniu kolejnego skierowania mogę do niej wrócić. Na koniec rzuciła, że jak mi się nie podoba jej sposób bycia to mogę sobie zmienić lekarza...


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Makowska-Dudek konsultacja dermatologiczna

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Profesjonalne podejście do problemu pacjenta. Lekarz godny polecania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Kucharska konsultacja okulistyczna

  Świetny lekarz, podziwiam zaangażowane i życzliwość, przyszłam godzinę wcześniej na wizytę, chociaż Pani doktor nie musiała tego robić, zostałam przyjęta praktycznie od razu, ogarniała kilku pacjentów z badaniem dna oka, tak aby maksymalnie wykorzystać czas i równocześnie z dużym skupieniem. Cała wizyta była bardzo przyjemna, dostałam wszystkie potrzebne mi informacje. Polecam!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Szołtyk Konsultacja telefoniczna - Internista

  Właściwie nigdy nie wystawiam opinii, brak mi sił i czasu. Tym razem jednak jestem pod wrażeniem ogromnej życzliwości i zrozumienia dla mojej bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej. Dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Sobotka-Ostatek konsultacja pediatryczna

  Pani Doktor kompetentna i konkretna. Dokładnie zbadała moją córkę, w zrozumiały sposób przekazała plan leczenia. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Makowska-Dudek konsultacja dermatologiczna

  Niestety jestem rozczarowana leczeniem. Dobrana przez panią doktor metoda leczenia tylko pogorszyła stan skóry. Nie wyglądałam tak złe od czasów nastoletnich. Pisałam do pani doktor w tej sprawie na portalu medycznym, jednak nie uzyskałam odpowiedzi.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Iwona Górnicka konsultacja dermatologiczna dzieci

  Do Pani Doktor trafiliśmy z polecenia i to byl strzał w dziesiatkę!Przemiła, super podejście do małych pacjentów. Bardzo spokojna wręcz uspokajająca atmosfera podczas wizyty. Dokładne wyjaśnienie problemu. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. Marcin Rylski USG więzadeł mięśni drobnych stawów

  Pan Doktor kilkukrotnie przeprowadził badanie w sposób profesjonalny, rzetelny i dokładny, zaoferował również swoją ocenę wyników badań i dalsze kroki postępowania. Na pewno będę korzystać z usług Pana Doktora w przyszłości.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Górnicka konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor bardzo lekceważąco podeszła do problemu, były momenty że się śmiała pod nosem, bo nie przychodzę z "poważną chorobą". To była moja pierwsza w życiu wizyta u dermatologa i chciałam skonsultować moje problemy z cerą, z którymi borykam się od wielu lat. Wywiad był znikomy. Pani Doktor przepisała mi maść na receptę, a gdy tłumaczyła mi jej stosowanie, mówiła sprzeczne rzeczy (raz mówiła, że tylko na noc, potem na noc i na dzień, potem tylko na noc finalnie nie dowiedziałam się jaka jest prawidłowa wersja). W zaleceniach nie uwzględniła informacji, które obiecała napisać. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Rybak konsultacja pediatryczna

  Pani doktor bardzo miła i empatyczna. Mimo opóźnienia nie pospieszała, nie skracała wizyty, nie była zdenerwowana. Bardzo merytorycznie podeszła do problemu i postawiła trafną diagnozę, zlecając wcześniej szybki test, który potwierdził jej przypuszczenia. Byłam na prawdę zadowolona z wizyty. Pani Doktor odpowiadała bez problemu i z empatią na zadawane dodatkowe pytania. Byłam miło zaskoczona, bo czytając niektóre opinie tu miałam obawy, ale niepotrzebnie. Polecam tego lekarza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania