Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

al. Stanów Zjednoczonych 72

04-036 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
207 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Kucharska Konsultacja telefoniczna - Okulista

  Polecam Panią Doktor, nie wiem jak to robi ale niemal w expressowym tempie wie co naszym oczom dolega. Pisząc expressowo mam na myśli trafność diagnozy co jest wynikiem wiedzy i doświadczenia. Sama wizyta trwa tyle ile pacjent i Pani Doktor potrzebuje. Jako człowiek jest miła, uśmiechnięta i ma serce na dłoni. U Pani doktor leczę córki nastolatki i siebie, wszystkie jesteśmy jej wierne! A oczy powierzamy jej w ciemno.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Waldemar Andrzej Michałowski konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor bardzo uprzejmy i rzeczowy, zagadywał mnie podczas badania, żebym się nie stresowała. Serdecznie polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Ruczkowska USG układu moczowego

  Polecam wizytę u Pani doktor, byłam już dwa razy. Bada dokładnie, szczegółowo wyjaśnia, a do tego wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosława Bieniawska-Toczyska konsultacja ortopedyczna

  Pełne zaangażowanie, szczegółowo przebadała, zlokalizowała ogniska bólu (poprzedni lekarz bez dotykania stwierdził co mi jest), wszystko wyjaśniła a nawet Pani Doktor poinstruowała o wstępnych ćwiczeniach rehabilitacyjnych.
  Polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Kachel konsultacja alergologiczna

  Profesjonalny, empatyczny i pomocny lekarz. Dopytujący o szczegóły i pamiętający charakter przypadku, kimo upływu długiego czasu od poprzedniej wizyty.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kachel konsultacja alergologiczna dzieci

  Mimo samych pozytywnych opinii nie polecę nikomu Pani doktor. Na wizycie pani doktor była skupiona na poprzednim pacjencie przez ktorego opoźniona była nasza wizyta o 35 min, brak zainteresowania sie moim dzieckiem, na szybko przeprowadzony wywiad, po jakimś czasie Pani doktor zapytała „to on czy ona”, to świadczy tylko o tym że moje dziecko jako pacjent totalnie nie interesowało Pania doktor, skoro nawet w komputerze nie sprawdziła kogo przyjmuje w gabinecie. Błędnie wystawiona recepta.. Po tym jak skontaktowaliśmy się w sprawie błędnie wystawionej recepty, Pani doktor odzwoniła i pretensjonalnym tonem stwierdziła że nie ma czasu rozmawiać, wystawiła kolejną receptę niestety już bez refundacji. Szkoda słów, jest to chyba najgorsza wizyta na jakiej byłam....

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Uziębło-Życzkowska ECHO serca

  Usg serca zostało przeprowadzone niezwykle dokładnie i wnikliwie. Pani doktor sprawdziła nawet więcej niż wymagało samo badanie. Jest bardzo zaangażowana, kompetentna, a dodatkowo przesympatyczna. Zdecydowanie wybrałabym się drugi raz, gdyby była taka potrzeba.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogusz Grabik konsultacja ortopedyczna

  Zgłosiłam się do Pana doktora z nietypowym problemem. Ponieważ nie było punktów zaczepnych, lekarz zlecił mi USG i RTG, czym plusuje. Pan doktor powinien jednak popracować nad kontaktem z pacjentem - przez cała wizytę jedyne, co usłyszałam, to "tak boli?" i "skierowanie na USG i RTG", nie czułam się odpowiednio zaopiekwoana przez lekarza.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Tobiasz badania proktologiczne

  Bardzo polecam wizytę u doktora. Konkretna wiedza medyczna i wyjaśnienia. Solidny wywiad lekarski, bez pośpiechu. Duże zaangażowanie w badany problem. Miła atmosfera i zero dyskomfortu. Oby więcej takich lekarzy jak Pan!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Tobiasz badania proktologiczne

  Pan doktor z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem wyjaśnił mój problem, który przy moich obecnych innych dużych problemach zdrowotnych okazał się zwykłą blachostka, dzięki czemu od razu poczułem dużą ulgę. Samo badanie było wykonane dyskretnie z zachowaniem pełnej intymności dla pacjenta. Polecam bardzo!!!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania