Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

al. Stanów Zjednoczonych 72

04-036 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Plebanek

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: ból ucha, zmiany skórne

   Pani doktor, dzięki szybkiej, prawidłowej diagnozie choroby wirusowej (półpaśca) na podstawie niezbyt oczywistych objawów jak: ból lewego ucha, bardzo sucha, zaczerwieniona skóra na środku czoła oraz bóle głowy, szczypanie owłosinej skóry głowy po lewej stronie - uratowała mnie prawdopodobnie od bardzo poważnych konsekwencji tej choroby, gdybym nie zaczęła od razu przyjmować właściwych leków.
   Jestem za to bardzo jej wdzięczna. Choroba po tygodniu zaczyna się wycofywać, a ja czuję się coraz lepiej. Maryla

  • D

   Wybrałem kiedyś wizytę u Pani doktor gdyż przyjmowała w przychodni blisko mojej pracy. Dawno zmieniłem miejsce pracy i mimo, że nie jest mi po drodze nadal jeżdżę do Pani doktor na wizyty. To co wyróżnia Panią doktor to skupienie na pacjencie i jego odczuciach, poświęcenie dłuższej chwili na rozmowę, podejście holistyczne do tematu i zlecenie odpowiednich badań. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą być pod opieką empatycznego lekarza, który traktuje pacjenta po partnersku :)


 • Ada Ząbek

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: gorączka, zapalenie zatok

   Lekarz umiarkowanie zainteresowany pacjentem, badanie osłuchowe bardzo pobieżne, zbagatelizowane zapalenie zatork, które następnego dnia zaatakowało gorączką 39 i na które od innego lekarza (wizyta tego samego dnia) dostałem antybiotyk.
   Lekarz nie wyjaśnia wydrukowanych zaleceń ani leków, jak również w milczeniu wypisuje zwolnienie bez konsultacji z pacjentem.
   Przykro mi, ale nie mogę polecić.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

   Recepcja informuje: Lekarz prosi pacjenta.
   Napis na każdym gabinecie informuje: Do gabinetu pacjenta prosi lekarz.
   Siedzę pod gabinetem 15 minut - nikt nie wchodzi i nie wychodzi.

   Po 15 minutach od środka otwierają się drzwi, staje w nich Pani doktor.
   Ja: Dzień dobry.
   Lekarz: Spóźnił się Pan!
   Ja: Czekam tu 15 minut.
   Lekarz: Jest Pan spóźniony!
   Potem już praktycznie żadnej rozmowy tylko obserwowanie jakby obrażonego lekarza pochłoniętego komputerem. Lekarz nie jest nastawiony na udzielanie pomocy. Za to bardzo poważnie traktuje swój komputer - poświęca mu dużo czasu, ze skupieniem analizuje wszelkie informacje na ekranie.

   Moim zdaniem strata czasu. Brak empatii i pretensja do pacjenta powodują, że trudno jest mieć do Pani doktor zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Alicja Tysarowska

  Pediatra, Nefrolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: zdwojony układ kielichowy u synka

   Pani doktor, zna się na swojej pracy. Pomogła ustalic badanie przez tel, zawsze chetnie wyslucha co chce sie powiedziec, moze troche zakrecona ale ma duzo pracy w centrum zdrowia dziecka. Ostatnio bylam bez dziecka, bo omawiala ze mna wyniki synka, zawsze bez problemowo, pomocna. Fachowa doradza co robic dalej.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: kamienie nerkowe

   Trafiłam do Pani doktor zaraz po wypisie ze szpitala, gdzie syn przez tydzień "rodził" kamień. Przez cały tydzień nie przeprowadzono tam żadnej diagnostyki. Leczenie było tylko objawowe - czyli przeciwbólowe.
   Dopiero Pani Doktor podeszła rzetelnie do sprawy. Zleciła nam mnóstwo badań i rozpoczęła rozpoznawanie problemu. Już pierwsza wizyta była bardzo miłym zaskoczeniem, pani Doktor dokładnie wypytała o historię choroby, przeprowadziła dokładny wywiad rodzinny, wyjaśniła mi wszystko, czego nie dowiedziałam się w szpitalu, zleciła szereg badań. "Pochyliła się" nad przypadkiem mojego syna z naprawdę dużym zaangażowaniem.
   Kolejne wizyty były dla mnie niesamowitym zaskoczeniem.
   Już wchodząc do gabinetu Pani doktor wszystko wiedziała. Sprawdzała wcześniej wyniki syna - nie jak zazwyczaj robią to lekarze przy pacjencie, czytając do tego swoje zapiski z poprzednich wizyt, bo kompletnie nie kojarzą pacjentów...
   Pani doktor Alicja Tyssarowska doskonale pamięta wszystko co dotyczy przebiegu leczenia. Zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości w przystępny dla normalnego człowieka sposób.
   Muszę powiedzieć, że jest to jedyny znany mi lekarz, który z takim zaangażowaniem i sercem podchodzi do pacjentów.
   Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na nią. Ponieważ mam drugiego młodszego synka, zasugerowała też, żeby sprawdzić stan jego nerek i niestety również okazało się, że dziecko ma kamienie :( Ale dzięki zapobiegliwości Pani Doktor, uda nam się uniknąć ataku kamicy u młodszego. Ten tydzień "rodzenia" kamienia u starszego był traumatyczny.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kobielarz

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedziela przeziębienie

   Pani Doktor z zamiłowania zgodnie z opisem. Z właściwym podejściem do dzieci. Wykonala rzetelny wywiad i dokładne badanie. Polecam


 • Katarzyna Anna Połowniak-Derlatka

  Kardiolog, Internista, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: po ablacji

   Pani Dr Derlatka przyjęła mnie w ramach NFZ.Okazała się lekarzem rzeczowym,uprzejmym,cierpliwym,wnikliwym,serdecznym,miłym,i kontaktowym.W rozmowie sprawy choroby wyjaśnia zrozumiale.Dziękuję Pani Dr serdecznie i polecam innym.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: Wyniki Holtera

   Pani dr jest świetnym specjalista wie co robi. Byłam z wynikami po zdjęciu Holtera, w bardzo prosty sposób zostało mi wytłumaczone. Na pewno będę uczęszczać do Pani dr

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Witold Sośnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Kompetentny i bardzo konkretny zarówno podczas wizyty jak i pobytu w szpitalu. Operacja przeprowadza przez dr przebiegła pomyślnie. Polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja chirurgiczna

   W moim przypadku wizyta skończyła się po 2 minutach po obejrzeniu miejsca z bólem. Dalej już tylko próbowałem się czegoś dowiedzieć, niestety bezskutecznie. Pan doktor stwierdził, że dolegliwości nie można rozwiązać chirurgicznie i powiedział, że nie wie co mi poradzić. Na minus fakt, że nie posiada on możliwości odtwarzania płyt CD.


 • Grażyna Rybak

  Pediatra, lek.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Badanie niemowlaka

   Pani doktor nie rozpoznała choroby dziecka, błędnie oceniła jego stan. Wysłała nas do szpitala, w którym nie ma oddziału niemowlęcego! Jechałam z chorym dzieckiem na drugi koniec miasta, bo tak poleciła pani doktor! Pani doktor tak leczyła, że przez tydzień leżeliśmy w szpitalu. Za to dopatrzyła sie, zmian neurologicznych, których nie bylo ( po konsultacji z neurologiem), przez co opóźniła nam szczepienia. Omijajcie szerokim łukiem.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Serdecznie polecam tego lekarza. Bardzo profesjonalna, kompetentna pani doktor. Zebrała wywiad, popatrzyła na problem dziecka całościowo. Ciepła i empatyczna, fantastyczny lekarz i człowiek! Pomogła naszemu dziecku i chodzimy już tylko do niej.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Iwona Bryk

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

   Polish version
   Chodziłam do internisty Iwony Bryk dwa razy i otrzymałam wiele przydatnych wskazówek.Próbowałam zarezerwować wizytę tylko do niej ponieważ już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest bardzo profesjonalnym, wyrozumiałym i dobrym człowiekiem, który jest oddany swojej pracy. Po raz pierwszy,byłam bardzo chora i Pani Iwona szybko dała mi listę z wszystkimi niezbędnymi lekami,po których czułam się świetnie.Ponadto, mój język polski nie był na tyle dobry,ale mimo tego,ona słuchała mnie bardzo uważnie, bez przerwy i rozumiała mnie bardzo dobrze. Drugi raz, kiedy miałam problem z nogą Pani Iwona od razu wysłała mnie do szpitala, gdzie została mi udzielona pomoc.

   English version
   I visited a therapist Iwona Bryk two times and received a lot of useful advices.I tried to book visit only to Iwona Bryk because after the first visit I realized that she is very professional, understanding and a good person who is loyal to her job. Fist time,I was very sick and she quickly gave me a receipt with all the necessary pills that made me feel great after one week of their consumption. In addition, my polish language was not good enough despite she listened to me very carefully without any interruption and understood me very well. The second time, was when I had an issue with leg and she immediately sent me to the hospital where I was assisted.

  • Trafilam do p. Doktor ze schorzeniem wymagajacym wizyty u specjalisty, mimo to zrozumiala ze potrzebuje pomocy tu i teraz i zrobila wszystko, zeby dobrac mi leki ktore szybko pomoga. Okazala zrozumienie i wykazala sie rzetelnoscia. Mam wrazenie, ze pani Iwona leczy ludzi z powolania i z przyjemnoscia, oby tak dalej. Polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Budkiewicz

  Ortopeda, lek.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz, mogę polecić z czystym sumieniem. Indywidualne podejście do pacjenta oraz zaangażowanie w swoją pracę a przede wszystkim pomoc innym.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Po operacji korekcji palucha koślawego. Bardzo kulturalny i pomocny doktor. Fachowiec bez przerostu ego. Dysponuje czasem wizyty w sposób jak najbardziej nieszablonowy i korzystny dla pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Monika Nowacka-Gotowiec

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor, która okazała sie bardzo miła i przyjemna. Jestem pewna że za jakiś czas znów tam umówię się na wizytę. Do tej pory nie miałam styczności z tak kompetentnym i mądrym lekarzem jakim jest pani doktor. Polecam wszystkim którzy mają problem ze swoimi dziećmi.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Pani Doktor wykonała szczegółowy wywiad z rodzicem, a później dokładnie przebadała dziecko. Szczerze polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania