Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

aleja Stanów Zjednoczonych 72

04-036 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Król

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: skręcone kolano na nartach

   Bardzo przyjemny i kontaktowy lekarz. Dokładnie zbadał, wytłumaczył, przepisał leki, zwolnienie i potrzebne badania. Bardzo polecam.


 • Iwona Bryk

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

   Polish version
   Chodziłam do internisty Iwony Bryk dwa razy i otrzymałam wiele przydatnych wskazówek.Próbowałam zarezerwować wizytę tylko do niej ponieważ już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest bardzo profesjonalnym, wyrozumiałym i dobrym człowiekiem, który jest oddany swojej pracy. Po raz pierwszy,byłam bardzo chora i Pani Iwona szybko dała mi listę z wszystkimi niezbędnymi lekami,po których czułam się świetnie.Ponadto, mój język polski nie był na tyle dobry,ale mimo tego,ona słuchała mnie bardzo uważnie, bez przerwy i rozumiała mnie bardzo dobrze. Drugi raz, kiedy miałam problem z nogą Pani Iwona od razu wysłała mnie do szpitala, gdzie została mi udzielona pomoc.

   English version
   I visited a therapist Iwona Bryk two times and received a lot of useful advices.I tried to book visit only to Iwona Bryk because after the first visit I realized that she is very professional, understanding and a good person who is loyal to her job. Fist time,I was very sick and she quickly gave me a receipt with all the necessary pills that made me feel great after one week of their consumption. In addition, my polish language was not good enough despite she listened to me very carefully without any interruption and understood me very well. The second time, was when I had an issue with leg and she immediately sent me to the hospital where I was assisted.

  • Trafilam do p. Doktor ze schorzeniem wymagajacym wizyty u specjalisty, mimo to zrozumiala ze potrzebuje pomocy tu i teraz i zrobila wszystko, zeby dobrac mi leki ktore szybko pomoga. Okazala zrozumienie i wykazala sie rzetelnoscia. Mam wrazenie, ze pani Iwona leczy ludzi z powolania i z przyjemnoscia, oby tak dalej. Polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Budkiewicz

  Ortopeda, lek.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz, mogę polecić z czystym sumieniem. Indywidualne podejście do pacjenta oraz zaangażowanie w swoją pracę a przede wszystkim pomoc innym.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Po operacji korekcji palucha koślawego. Bardzo kulturalny i pomocny doktor. Fachowiec bez przerostu ego. Dysponuje czasem wizyty w sposób jak najbardziej nieszablonowy i korzystny dla pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Monika Nowacka-Gotowiec

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor, która okazała sie bardzo miła i przyjemna. Jestem pewna że za jakiś czas znów tam umówię się na wizytę. Do tej pory nie miałam styczności z tak kompetentnym i mądrym lekarzem jakim jest pani doktor. Polecam wszystkim którzy mają problem ze swoimi dziećmi.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Pani Doktor wykonała szczegółowy wywiad z rodzicem, a później dokładnie przebadała dziecko. Szczerze polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marcin Rylski

  Lekarz Medycyny Pracy, Radiolog, dr hab. n. med.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG

   Byłam u Pana Doktora na usg żył kończyn dolnych. Jestem niezadowolona i nie polecam. Opóźnienie wizyty było ok 20 min, lekarz nie sympatyczny. Wykonywał USG, w trakcie pozwalał sobie rozmowy przez komórkę (niby w sprawach pracy). Minimalna ilość informacji zwrotnych. Odradzam!

  • A

   Byłem dzisiaj na wizycie u Pana doktora i moja opinia jest bardzo pozytywna. Pan doktor bardzo skrupulatnie wykonał USG i przyjrzał się dokładnie moim wynikom badań. Bardzo konkretny i profesjonalny.


 • Anna Piotrowska-Świrszcz

  Internista, Endokrynolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Cudowna Pani, bardzo miła, wszystko wytłumaczy, zleciła najpotrzebniejsze badania. Serdecznie polecam!

  • K

   Cudowna Pani doktor! Leczę się u niej już kilka lat, zawsze stawia trafną diagnozę, konsultuje z pacjentem swoje działania i wprowadzane leki. Wszystko dokładnie tłumaczy, po co takie badanie, co to za badanie, jaki to lek, na co działa... Nie zamieniłabym jej na żadną inną!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Beata Uziębło-Życzkowska

  Kardiolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta profilaktyczna

   Pani Doktor przeprowadziła badanie bardzo sumiennie i szczegółowo. Przy tym jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Polecam!


 • Emilia Andrzejewska

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: bole podbrzusza, biegunka

   Bardzo dobra doktor , profesjonalna i empatyczna , szybko przeprowadziła wywiad i badanie , zleciła dodatkowe badania z którymi ponownie do Pani dr idę na konsultacje , polecam

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor, niezwykle empatyczna i chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości :)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Łukasz Słyś

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dobry lekarz. Wszystko co zdiagnozował wyjaśnił w jasny sposób. Bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Polecam Pana Łukasza.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zgłosiłam się do dr. Słysia z bólem kolana, który nie pozwalał normalnie funkcjonować. Badanie zostało bardzo rzetelnie przeprowadzone, a wprowadzone zalecenia pomogły rozwiązać mój problem. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Elżbieta Fijałkowska

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz. Pani Doktor jest niezwykle ciepłą osobą, zainteresowaną pacjentem, z odpowiednim podejściem do małych dzieci. Z wielką cierpliwością wysłuchuje każdego pytania i dokładnie (oraz przystępnie) przekazuje informacje odnośnie leczenia. Byłam na wizycie kilka razy, zarówno z dziećmi, jak i sama, za każdym razem spotkałam się z dużą życzliwością i wnikliwością odnośnie zgłaszanych problemów. Jestem szczególnie wdzięczna za to, że Pani Doktor tak poprowadziła leczenie synka, który miał zapalenie ucha, że udało się uniknąć antybiotyku. Szczerze polecam!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

   Absolutny brak empatii do dzieci, brak komunikacji z nami, rodzicami i brak zaangażowania. Naprawdę nie wiem dlaczego mamy tak diametralne doświadczenia od innych pacjentów. Pani doktor była nie iła wobec nas i dziecka, jakby nie rozumiała, że 16 miesięczny chłopczyk to nie dorosły. Za drugą wizytą nawet uszu nie przeczyściła, choć stwierdziła, że jest woskowina. Nie chciała także posłuchać oddechu dziecka, bo "od tego jest pediatra". Jedno z zaleceń to przerwa 2-3 miesiące w żłobku, choć sama stwierdziła, że płyn w uchu to może być zwykły efekt częstych infekcji, które syn ma. Naprawdę, z dzieckiem, nie polecamy wizyty o p. Fijałkowskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania