lek.

Tomasz M. Gondek

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 048 odwiedzin w ciągu 30 dni

Tomasz M. Gondek - lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny Pan doktor. Uważny na pacjenta, dokładny w swojej diagnozie i wyjaśnieniu wszystkiego. Polecam każdemu, kto chciałby na nowo cieszyć się życiem.

 • Z
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna plus otrzymanie zaświadczenia

  Najlepszy Pan doktoro w całym Wro. Posiada własną definicje minut i godzin więc czasem trzeba poczekać ale mimo to niezastąpiony :)

 • K
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Doktor to nie tylko doskonały specjalista, ale również bardzo życzliwy człowiek. Cierpliwie odpowiada na pytania, a wdrożone przez niego leczenie przynosi oczekiwane efekty.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo cierpliwy i spokojny, nie pogania, potrafi słuchać i trafnie puentuje wszystkie wypowiedzi pacjenta. Jest empatyczny, ale profesjonalny - potrafi wczuć się w sytuację i w opowiadane sytuacje, ale sam nic nie narzuca, nakierowuje bardzo delikatnie, po prostu pomaga poukładać myśli. Wykazuje się sporym taktem i zrozumieniem, i jednocześnie dużą wiedzą merytoryczną.

 • J

  Z pomocy doktora korzysta moja mama. Od wielu lat choruje na depresję.
  Jest pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjenta, zaangażowania i ogromnej wiedzy. Doktor bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad i dobiera leki, biorąc pod uwagę choroby współistniejące. Przede wszystkim słucha dokładnie chorego , o co coraz trudniej w gabinecie lekarskim , nie tylko tej specjalizacji. Dzięki zleconym lekom widzę poprawę stanu zdrowia mamy. Dla mnie, również bardzo ważny jest fakt , że kontakt z doktorem jest możliwy nawet w dni wolne od pracy. Udziela wskazówek i porad jeśli tylko taka potrzeba się pojawi. Znalazłam się w takiej sytuacji kiedy moja mama przedawkowała nieświadomie, leki. Brała te zlecone przez doktora i te które wcześniej stosowała. Nie zostałam z tym problemem sama. Doktor poinstruował mnie co robić. Dla pacjenta to bardzo istotne aby w sytuacjach podbramkowych mieć kontakt z lekarzem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem szczęśliwa, że zwróciłam się właśnie do Pana Doktora. Uważnie słucha, tłumaczy podstawy mojego zachowania i myślenia oraz podpowiada, jak mogę sobie z tym radzić, pyta, czy farmakoterapia nie wywołuje określonych skutków ubocznych. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera i wychodzę z niego bez poczucia beznadziei i przygnębienia, jak miało to miejsce po wizytach u innych specjalistów. Gdybym mogła, dałabym 10 gwiazdek, wierzę, że jestem w dobrych rękach.

 • B
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja

  Pan Tomasz jest jest bardzo profesjonalnym lekarzem, jestem bardo zadowolony z wizyty u niego. Uważnie wysłuchuje pacjenta, potrafi słuchać i postawić diagnoze aby rozpocząć odpowiednie leczenie. Widać że bardzo chce pomóc pacjentowi. Mi zmienił leki. Można mu zadać pytanie na Facebooku a on odpowie co jest ważne w tych czasach. Serdecznie polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Lekarz nad lekarzami. Od paru lat plątałem się po różnych ośrodkach i byłem u różnych lekarzy, ale kogoś takiego jeszcze nie spotkałem. Pan Tomasz pomógł mi rozwiązać moje problemy i doprowadził mnie do stabilnego stanu psychicznego. Jako ciekawostkę mogę dodać, że jest świetnym rozmówcą i można z nim porozmawiać o wszystkim. Zawsze można również z doktorem pożartować. Jeśli zmagacie się z ciężkimi problemami to nie ma innego wyjścia niż Mr. Gondek. Serdecznie polecam i nalegam na wizyty u tego pana!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Gorąco polecam tego lekarza! Ma ogromną wiedzę, jest bardzo profesjonalny a zarazem niezwykle życzliwy. Proponowane przez niego leki rzeczywiście przynoszą poprawę.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: nerwica z napadami lękowymi

  Witam, co prawda była to moja pierwsza wizyta u doktora ale jestem naprawdę miło zaskoczona tym bardziej, że mam porównanie do innych lekarzy zarówno psychiatrów jak i psychologów. Atmosfera bardzo miła, bez stresu ale i konkretna. Widać, że zależy na pacjencie a nie tylko na nabijaniu kieszeni. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tomasz M. Gondek - lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award. Odbył zagraniczne kursy Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w zakresie psychoterapii zaburzeń lękowych, współchorobowości zaburzeń psychicznych i somatycznych oraz prewencji samobójstw. Jego zainteresowania kliniczne obejmują głównie zaburzenia nastroju, takie jak depresja i zaburzenie afektywne dwubiegunowe oraz zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości, a także współchorobowość zaburzeń psychicznych i schorzeń internistycznych, m.in. cukrzycy, nowotworów czy chorób serca.

  Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (www.dcp.wroclaw.pl) na ul. Dyrekcyjnej 37/47

  Konsultuje także w języku angielskim – consultations also in English.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl