lek.

Tomasz M. Gondek

Psychiatra

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 827 odwiedzin w ciągu 30 dni

Tomasz M. Gondek - lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Pan Tomasz jest niezwykle profesjonalnym specjalistą w każdym calu. Leczenie przyniosło szybki skutek. Jego podejście, również do spraw organizacyjnych oceniam w skali 1-2 na 2, czyli na maksa ;) Dziękuję! Będę polecał wszystkim! :D

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor dobrał mi bardzo dobry lek, który znacznie podniósł mój komfort życia. Ponad to, jest to lekarz, który potrafi słuchać i bardzo dobrze rozumie potrzeby pacjenta. Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałem kilka wizyt u Pana doktora. Umiejętność słuchania i wyciąganie poprawnych interpretacji jest u niego normą. Przepisuje leki i szczegółowo interesuje się jak się po nich czujemy. Na wizycie panuje przyjemna atmosfera a on sam nie patrzy na zegarek.

 • Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Przyjazna atmosfera i dobre podejście do pacjenta. Już podczas pierwszej wizyty czułem się swobodnie i mogę śmiało polecić każdemu szukającemu profesjonalnej pomocy.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor spokojnie wysłuchał problemów z którymi się zmagam poświęcając mi sporo czasu. Zaproponował sposób leczenia, dzięki któremu pojawiła się wyraźna poprawa już po kilku dniach.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wykazuje się świetną zdolnością słuchania i wyciągania wniosków, bez wywoływania skrępowania. Zwraca uwagę na rzeczy bagatelizowane przez innych. Początkowa ocena świetna - czekam na efekty kuracji.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo szybko wystawił trafną diagnozę pasującą do moich objawów i zaczęliśmy leczenie. Poprawa bardzo szybka, prawie natychmiastowa. Oprócz tego, że jest kompetentnym lekarzem, jest także sympatycznym człowiekiem.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Wspaniały lekarz zna się na rzeczy :) postawił trafną diagnozę dobrał idealne leki Juz po kilku tygodniach czuje się wspaniale dziękuję :)

 • J
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Znalazłem p. Gondka pytając znajomych ze środowisk medycznych, jest ponoć ceniony za pracę naukową i udziały w międzynarodowych konferencjach. Jestem jego pacjentem od pół roku i jestem bardzo, bardzo zadowlony. Poświęca mnóstwo uwagi pacjentom, jest łatwo dostępny w razie potrzeby. Dysponuje ogromną wiedzą, często wyjaśnia mi mechanizmy wpływające na działanie mojego zaburzenia bądź moich leków. Niezależnie od mojego samopoczucia każda wizyta jest przyjemnością i od razu wnosi pewną poprawę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Zyczliwy, dokladny. Jestem bardzo zadowolana z leczenia u doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tomasz M. Gondek - lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award. Odbył zagraniczne kursy Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w zakresie psychoterapii zaburzeń lękowych, współchorobowości zaburzeń psychicznych i somatycznych oraz prewencji samobójstw. Jego zainteresowania kliniczne obejmują głównie zaburzenia nastroju, takie jak depresja i zaburzenie afektywne dwubiegunowe oraz zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości, a także współchorobowość zaburzeń psychicznych i schorzeń internistycznych, m.in. cukrzycy, nowotworów czy chorób serca.

  Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (www.dcp.wroclaw.pl) na ul. Dyrekcyjnej 37/47

  Konsultuje także w języku angielskim – consultations also in English.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl