lek.

Tomasz M. Gondek

Psychiatra

Tomasz M. Gondek - lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Tomasz M. Gondek - lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doktorant, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny. Przewodniczący Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award. Odbył zagraniczne kursy Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w zakresie psychoterapii zaburzeń lękowych, współchorobowości zaburzeń psychicznych i somatycznych oraz prewencji samobójstw. Jego zainteresowania kliniczne obejmują głównie zaburzenia nastroju, takie jak depresja i zaburzenie afektywne dwubiegunowe oraz zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości, a także współchorobowość zaburzeń psychicznych i schorzeń internistycznych, m.in. cukrzycy, nowotworów czy chorób serca.

  Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (www.dcp.wroclaw.pl) na ul. Dyrekcyjnej 37/47

  Konsultuje także w języku angielskim – consultations also in English.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor poświęcił mi dużo czasu i cierpliwie mnie wysłuchał. Polecam każdemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Przeprowadza wnikliwie wywiad, by trafnie postawić diagnozę i dobrać odpowiednią terapię. Polecam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Tomasz Gondek jest fantastycznym lekarzem. Kompetentny, a przy tym miły i wyrozumiały. Potrafi zadbać o komfort pacjenta oraz wyeliminować stres. Naprawdę warto zdecydować się na wizytę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: farmakoterapia

  Pan Doktor z uwagą wysłuchał mojego problemu, zadał szereg dodatkowych pytań i wreszcie zaordynował odpowiednie leczenie farmakologiczne z którego jastem naprawdę zadowolony. Znowu chce mi się żyć.
  Dziękuję Panie Doktorze!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Tomasz z uwagą mnie wysłuchał i wykazał duże zaangażowanie w rozwiązanie problemu z jakim przyszłam. Z czystym sumieniem polecam tego specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Byłam na dwóch sesjach u doktora póki co ale idealnie wręcz dobrał mi leki.
  Cierpliwy,ciepły człowiek,jedyny przy którym nie odczuwam dyskomfortu,kiedy opowiadam o swoich problemach,wychodzę od niego z gabinetu zawsze mocno zmotywowana.

 • P

  Byłam pacjentką Pana doktora na oddziale dziennym. Poświęcił dużo czasu, wysłuchał dokładnie, dopytywał, stworzył bezpieczne miejsce a jednocześnie potrafił wyznaczyć bezpieczne granice. Proponował leki i ustalał wspólnie ze mną na co się decydujemy, reagował na skutki uboczne i szukał alternatyw. Jeśli kiedyś będę potrzebowała znowu pomocy to na pewno do niego wrócę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Wizyta u Pana Tomasza bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Poświęcił mi dużo czasu i zadał wiele pytań, co umożliwiło szczegółową analizę problemu oraz poprowadziło rozmowę i pomogło mi otworzyć się, mimo początkowo dużego stresu. Atmosfera w gabinecie za każdym razem jest bardzo sympatyczna, a podejście do pacjenta wyjątkowo profesjonalne. Już po pierwszej wizycie wyszłam zadowolona i pełna nadziei, bardzo polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: farmakoterapia

  Bardzo rzeczowy lekarz, przyszedłem do niego z konkretnym problemem i otrzymałem konkretną pomoc. Lekarz rozumie pacjenta, i jego problemy oraz niczego nie bagatelizuje. Super lekarz, warto go odwiedzać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły i pomocny. Poświęcił dla mnie godzinę, słuchał bardzo uważnie.Jestem bardzo zadowolona.Polecam...