Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Gabinety Iter to zespół specjalistów odpowiadający na potrzeby związane z takimi dziedzinami jak: psychologia, psychodietetyka, seksuologia, psychoterapia w nurcie poznawczo-behawioralnym. W naszej placówce staramy się stworzyć przyjazną i ciepłą atmosferę, sprzyjającą rozwiązaniu Państwa trudności.

W celu umówienia spotkania zachęcamy do kontaktu z wybranym specjalistą https://gabinety-iter.pl
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Gabinety Iter
Zakładowa 9g/4, 50-231 Wrocław
Gabinety Iter logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (109)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Maria Relewicz Psychoterapia

  Pani Maria jest osobą niezwykle empatyczną, profesjonalną, zaangażowaną w swoją pracę, potrafi słuchać, wyciągać odpowiednie wnioski i rozgryźć drugą osobę:)
  Zadawane pytania są trafne, skłaniają do refleksji i szukania rozwiązań na nurtujące tematy.
  Atmosfera podczas terapii jest przyjazna, pozwala to otworzyć się, być sobą i nie czuć się skrępowanym. Spotkania prowadzone są w sposób merytoryczny, przemyślany i dostosowany do aktualnego samopoczucia Pacjenta.
  Podczas trwania terapii czułam się zaopiekowania, a z każdą wizytą widziałam zmiany zachodzące we mnie.

  Polecam, jestem niezwykle wdzięczna, że trafiłam na Panią Marię - najlepsza inwestycja w siebie :)

  Maria Relewicz

  Bardzo dziekuję i życzę samych dobrych spotkań!

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Budziarek Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam. Przyjazna i profesjonalna atmosfera.

  E
  Profil zweryfikowany
  Maria Relewicz Psychoterapia

  Pani Maria jest cudowną i profesjonalną terapeutką. Trafilam do nie po tym jak psychiatra stwierdził, że leki nie wystarcza i potrzebna jest psychoterapia .Po traumatycznych przejściach z dzieciństwa zmagałam sie z panicznym lękiem, cierpiałam na klaustrofobię i miałam stany depresyjne. Panicznie bałam sie zamkniętych pomieszczeń np.wejścia do windy, przejazdu tunelem, czy lotu samolotem itp. W gabinecie otrzymałam wielkie wsparcie .
  Po przeanalizowaniu problemu P.Maria dawała mi ćwiczenia do pracy własnej , stosowała wiele technik, wspólnie ze mną wsiadała do windy, gdzie pokonywałam lęki. Robiłyśmy wizualizacje lotu samolotem. Terapia okazała się skuteczna. Przejazd tunelem nie stanowi problemu, wsiadam do windy, nawet polecialam samolotem za granicę. Nie biorę już leków na depresję i nie mam panicznych lęków, a jak się pojawiają to umiem sobie z nimi radzić. Dziękuję za dotychczasową pomoc. Z całego serca polecam .

  Maria Relewicz

  Cieszę się, że terapia poznawczo-behawioralna daje tak wiele skutecznych narzędzi do pracy chociażby z lękiem. Dziękuję i życzę wspaniałych podróży!

  M
  Profil zweryfikowany
  Maria Relewicz Psychoterapia

  Pani Maria to cudowny człowiek, który ma przede wszystkim charyzmę w tym co robi.
  Na terapie chodzę od i czuję absolutna akceptację i zaangażowanie.

  Po tym czasie także nie sposób nie zauważyć, że ta osoba wie co robi stale chcąc dokształcać swój warsztat, który już jest ogromny.
  Szczerze polecam, czuję się bardzo zaopiekowana i jestem wdzięczna za to, że trafiłam na panią Marię. Dla mnie strzał w dziesiątkę :)

  Maria Relewicz

  Dziękuję za zaufanie!

  D
  Profil zweryfikowany
  Maria Relewicz Psychoterapia

  Wspaniała i niezwykle pomocna Pani psycholog, rozumie potrzeby i problemy pacjenta, dzięki czemu prowadzona przez nią terapia jest niezwykle skuteczna i rozwijająca. Zdecydowanie polecam.

  Maria Relewicz

  Bardzo hojna opinia, dziękuję:)! Jednocześnie - nic nie dzieje się bez Państwa wkładu! Wszystkiego dobrego!

  W
  Profil zweryfikowany
  Maria Relewicz Psychoterapia

  Osoba, która pomogła mi odmienić moje życie na lepsze, takiego terapeuty szukałam odbijając się wcześniej od innych drzwi;p
  Poleciłam już tez kilku osobom, które były zrezygnowane i na nowo odkryły moc terapii. Pani Maria jest człowiekiem, którego ciężko nie lubić, ma wg mnie wszystkie cechy, ktore powinien mieć terapeuta. Jest profesjonalna, wybitnie inteligentna, niesamowicie empatyczna i przede wszystkim ludzka, stosując wszystkie zasady panujące w gabinecie nigdy nie czułam się jak na wizycie u lekarza, a bardziej jak u magicznej cioci- i nie chodzi mi tutaj o nawiązywanie zbyt bliskich więzi z pacjentami, wszystko zawsze jest takie w punkt, zawsze czuje się komfortowo, nie wstydzę się płakać, krzyczeć czy przeklinać, jestem tam w pełni sobą. Do tego z każdą wizytą czułam jak odkrywam coś nowego, uczę się na tematy jakich powinni nas uczyć od dziecka. Moja terapia dobiega brzegu i płakać się chce na samą mysl o nie widywaniu, to była najlepsza decyzja i inwestycja w siebie w życiu.

  Maria Relewicz

  Wzruszający feedback! Dziękuję za współpracę i życzę otaczania się opieką każdego dnia!

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz M. Gondek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Całym serduszkiem zachwalam konsultację u Pana Tomasza, jest profesjonalnym specjalistą z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą. Leczenie jest przemyślane oraz starannie dobrane, na bierząco je modyfikujemy według potrzeb. Dba o psychiczny oraz fizyczny komfort pacjenta. Pan Tomasz M. Gondek jest specjalistą, którego można obdarzyć w pełni zaufaniem. Podziwiam oraz doceniam jego pracę. Dziękuję

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Agnieszka Jóźwik Psychoterapia

  Pani Agnieszka ma zdecydowanie za mało opinii jak na wysoki poziom świadczenia jaki od niej się otrzymuje. Wspaniały, empatyczny specjalista, przygotowana na każda wizytę- potrafi przytoczyć detale nad którymi pracowało się rok wcześniej. Pani Agnieszka zawsze podpiera swoja strategie materiałami uzupełniającymi, poleca książki w formacie dogodnym dla pacjenta. Forma spotkań jest dostosowana bez żadnych problemów do potrzeb pacjenta- ja po pół roku przeszłam na terapię zdalną. Zadania do pracy własnej są jasne, przejrzyste a przede wszystkim skuteczne. Przyszłam do Pani Agnieszki z wielkim problem osobistym z którym dzięki jej pomocy uporałam się dość szybko. Zachęcona wynikami zdecydowałam się kontynuować prace nad innymi obszarami w ramach terapii behawioralnej i pracy nad schematami. Pani Agnieszka przesyła na początku kontrakt terapii, wszystkie zasady pracy są zrozumiałe i mocno skierowane na komfort pacjenta, np. terapia odwołana nie przepada, jest przenoszona na inny termin.

  mgr Agnieszka Jóźwik

  Dziękuję za te słowa i Pani zaangażowanie w proces terapeutyczny!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz M. Gondek psychiatric consultation in English (next visit)

  Jest bardzo miły, słucha, rozumie i bardzo pomocny lekarz.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Budziarek psychoterapia indywidualna

  Pani Kasia jest bardzo empatyczną, cierpliwą i troskliwą osobą. Trafiłam na terapie z problemem niezdiagnozowanej jeszcze wtedy depresji. Poczułam się wysłuchana, zrozumiana i dzięki terapii inaczej spojrzałam na swoje problemy. Pani Kasia pomogła mi przejść przez najtrudniejszy okres i nauczyła radzić sobie ze swoimi emocjami. Polecam z całego serca!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania