Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Wola, Warszawa
Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 451..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Tomasz Desput, prowadzę psychoanalizę orientacji Lacanowskiej w moim gabinecie w centrum Warszawy (blisko ulicy Nowy Świat) Pomogę Ci znal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Formowania się Psychoanalityka (SFP)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Słowacki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


300 zł

Konsultacje Online


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Warszawa

300 zł

Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)


Psychoterapia indywidualna


Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Warszawa

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Pozostałe usługi

Psychoanaliza


Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Warszawa

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) psychoterapia indywidualna

Po ponad 2 latach terapii Tomek okazał się być nie tylko profesjonalnym i wszechstronnym terapeutą, ale również wyjątkowym przewodnikiem.
Przed rozpoczęciem terapii, z pozoru niby miałam własne zdanie, wiedziałam co lubię, a czego nie, potrafiłam być asertywna, zaradna itd.. Niby wszytko się zgadzało, a jednak towarzyszyły mi ciągłe wątpliwości i nieustanne narzekania.

Już po kilku spotkaniach Tomek znalazł źródło mojego problemu, a później konsekwentnie i cierpliwie dbał, abym finalnie sama zrozumiała, w jakim położeniu jestem. Pokazywał mi proces, dzięki czemu wiedziałam, czego mogę się spodziewać i nie czułam się zaskoczona przez sytuację. Dawało mi to poczucie zrozumienia, postępu i potwierdzenia, że wie, co robi.
Dzięki współpracy z nim mając 35 lat dopiero zrozumiałam, co tak naprawdę oznacza, że decyzje rodzą konsekwencje. Dzięki wyzbyciu się fantazjowania, racjonalizowania oraz wypierania potrafię nazywać rzeczy po imieniu i zupełnie się tego nie boje. Co ważne, nauczyłam się okazywać i przeżywać złość, co z kolei pozwoliło mi dokonać ogromnych zmian w relacjach z moimi bliskimi. Dzięki temu po tylu latach zaczęłam wreszcie tak naprawdę żyć własnym życiem, nie kierować się opiniami innych i odczuwać satysfakcje.W efekcie, będąc cały czas tą samą osobą stałam się kimś zupełnie innym.

Droga była długa i ciężka, ale warta każdej minuty cierpienia, zwątpienia, frustracji i kosztu! Zakończyłam ją bez poczucia euforii i chęci dzielenia się tym z kimkolwiek, co było dla mnie wspaniałym zaskoczeniem i potwierdzeniem, że nasza współpraca była owocna i pozwoliła mi przestać szukać akceptacji u innych.
Dziś wiem, że zyskałam dużo więcej, niż byłam w stanie oczekiwać na samym początku.

Tomasz Desput

Dziękuje :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta u Pana Tomka była moją pierwszą wizytą. Przebiegła w przyjaznej atmosferze i mimo trudnych przeżyć jakie mnie doświadczyły wyszłam spokojna i pełna nadziei, że wszystko się ułoży.

Tomasz Desput

Dziękuje bardzo za miłą opinie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) psychoterapia indywidualna

Cieszę się, że zdecydowałem się na terapię u Pana Tomka. Jest bardzo uważny i pomógł mi zauważyć wiele nieuświadomionych mechanizmów, które mną sterowały, a których pewnie długo sam bym nie odkrył. Wspaniałe podejście, cierpliwość, wyrozumiałość i trafne wnioski cechują Pana Tomka. Mogę zdecydowanie polecić.

Tomasz Desput

Bardzo dziękuję za miłą opinie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) psychoterapia indywidualna

W zasadzie nie da się opisać jak wiele udało mi się osiągnąć i zmienić z pomocą Tomka. To był pierwszy terapeuta, u którego poczułam się komfortowo, czuję że mnie słucha i nie ocenia, a przy tym pokazuje, że to co mówię jest ważne. To co mnie urzekło to ogromny spokój i poczucie bezpieczeństwa na spotkaniach. Jestem pod wrażeniem jak trafne zadaje pytania, które jeszcze długo po wizycie wybrzmiewają w głowie Dzięki Tomkowi otworzyłam oczy na wiele spraw i jestem wdzięczna za pracę jaką wykonuje na terapii. Najważniejsze jest chyba to, że nie czuję się traktowana jak schemat, jak ten kolejny klient. To wszystko daje poczucie ogromnej ulgi i pewność że jest się u profesjonalisty, który wie co robi. Dziękuję

Tomasz Desput

Dziękuje :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Długo zwlekałam z wystawieniem opinii, aby była świadoma i rzetelna. Będąc w procesie terapeutycznym miałam dużo różnych myśli w głowie i nie chciałam pod wpływem chwili oceniać takiego ogromu pracy, jaką Tomek wykonał. To był kolejny terapeuta, u którego chciałam się naprawić i pierwszy, który mnie wysłuchał. Trafiłam do niego w stanie tragicznym, kiedy moja samoocena sięgała jądra ziemi. Uśmiechałam się i wmawiałam sobie, że wszystko jest okej, choć tak nie było. Praca z Tomkiem uświadomiła mi wiele. Teraz jestem szczęśliwa, tylko tak na prawdę, przestałam się okaleczać, dużo rozmawiam i umiem odciąć się od toksycznej relacji. Wierzę w siebie i w to, że jestem wartościowym człowiekiem. Tomku, bardzo Ci dziękuję za ogromny cud, którego dokonałeś. Jesteś wspaniałym człowiekiem.

Tomasz Desput

Bardzo Ci dziękuje. Pozdrawiam Cię serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) psychoterapia indywidualna

Fantastyczny psychoterapeuta! Niezwykle empatyczny, nietworzący sztucznego dystansu, przy jednoczesnym zachowaniu autorytetu. Bardzo szybko nawiązuje kontakt - jest wspierający i nie ocenia, co niezwykle pomaga się otworzyć. Tomek podchodził do każdego spotkania bardzo indywidualnie - perfekcyjnie wyczuwał, kiedy nie przerywać, kiedy coś dodać i kiedy skończyć spotkanie. Nigdy nie czułam się potraktowana "schematycznie". Widać, że praca jest jednocześnie jego pasją, co przecież także klientowi wychodzi na dobre. Tomek był moim pierwszym wyborem i jestem niesamowicie szczęśliwa, że od razu tak udanym. Nie boi się trudnych tematów, podąża z klientem niezależnie od "kalibru" zagadnień. Po terapii z nim czuję się niesamowicie wewnętrznie wzmocniona. Myślę, że niezmiernie ważne jest to, iż nie jest to terapeuta uzależniający od siebie klienta, a dający mu właśnie tę emocjonalną swobodę, dzięki której można autentycznie odczuć pozytywne skutki terapii i w pewnym momencie po prostu z pozytywnym efektem ją zakończyć. Tomku, jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Tomasz Desput

Dziękuje Ci bardzo za opinie. Pozdrawiam Cię serdecznie :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Na wizytach u Tomka czuje się bardzo komfortowo, nigdy mnie nie ocenia i daje dużo wsparcia. Już po kilku miesiącach terapii zaczynam zauważać zmiany w swoim życiu. Kiedyś psychoterapia była przykrym obowiązkiem, jednak w tym gabinecie zmieniłam swój stosunek do niej. Gorąco polecam

Tomasz Desput

Dziękuje Ci bardzo za przemiłą opinie. Pozdrawiam serdecznie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Bardzo długo wahałam się przed podjęciem terapii. Zdecydowałam się jednak w bardzo ciężkim dla mnie momencie, w chwili kiedy wydawało mi się, że jestem w sytuacji bez wyjścia. Obawiałam się pierwszej wizyty w gabinecie, ale okazało się, że moje obawy były bezpodstawne.
Spotkania z Tomkiem przebiegają w spokojnej i sympatycznej atmosferze. Początki były trudne i czasem miałam chwile niezadowolenia z terapii. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele pracy mnie czeka. Teraz jestem wdzięczna sobie za to, że w końcu podjęłam ten krok, bo z każdym spotkaniem jestem bliżej dotarcia do sedna. Jestem też wdzięczna Tomkowi za pomoc i cierpliwość. Bardzo profesjonalny specjalista, zdecydowanie polecam!

Tomasz Desput

Dziękuje Ci bardzo, za miłe słowa i poświęcony czas na napisanie opinii. Do zobaczenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Polecam stanowczo, jeżeli chcesz się dokopać do swojej czarnej dziury i ciągle nie możesz. Terapia Gestalt proponowana przez Tomka w miłej i bezpiecznej atmosferze, w przestrzeni, którą nawet możesz trochę poprzestawiać, jak masz ochotę;) pozwala na solidną pracę i dochodzenie do źródła, a nie tylko poprawbe funkcjonowanie w społeczeństwie. Głęboki wgląd w siebie, który nie boli i wyzwala.

Tomasz Desput

Dziękuje Ci za miłe słowa :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Z każdą kolejną wizytą czuję się lepiej oraz odkrywam siebie na nowo.
Fantastyczne podejście, pełen profesjonalizm połączony z indywidualnym podejściem.
Polecam każdemu!

Tomasz Desput

Dziękuje Mirku ! Do zobaczenia! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

27 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy psychoterapeuta może wystawić zwolnienie lekarskie?

  Witam. Psychoterapeuta, który nie jest lekarzem nie może wystawiać zwolnień lekarskich.
  pozdrawiam Tomasz Desput

  Tomasz Desput

 • Zostałem skierowany do psychologa z powodu zaburzeń lękowych. Byłem już dwa razy u psychologa w ramach NFZ ale nie jestem zadowolony z tego. Została zaproponowana mi 3-miesięczna terapia, której nie jestem w stanie podjąć ponieważ nie wyrobię się finansowo i w którą zupełnie nie wierzę. Uważam, ze moje problemy faktycznie wynikają z trudnego dzieciństwa i zawodów miłosnych, ale nie do takiego stopnia by poświęcać 5 godzin dziennie na terapię rezygnując z pracy. Moimi problemami są: niska samoocena, nieufność, podejrzliwość, nadmierna analiza oraz nie potrafię się związać od lat z drugą osobą i z tego powodu czuje się mega niedowartościowany. Nie czuje związania z rodziną. Często gdy budzę się rano to nie mam chęci do niczego. Jestem przepełniony sarkazmem i ironią. Chciałbym chodzić indywidualnie do psychoterapeuty lub na spotkania grupowe by zrozumieć swój problem. Czy naprawdę potrzebuje aż 3 miesiące terapii żeby sobie poradzić z tymi problemami?

  Szanowny Panie,
  kluczem jest tu Pana przekonanie do terapii. Jeśli się nie ma przekonania to prawdopodobnie terapia nic nie da. Zastanawia mnie jednak to, co pana nie przekonuje? Czy to jest terapia prowadzona w oddziale psychiatrycznym lub podobnym ośrodku? Jak to jest, że nie wierzy Pan w zaproponowaną terapię a w inną formę pan wierzy?
  Zapraszam do rozmowy w prywatnej wiadomości.
  pozdrawiam
  Tomasz Desput

  Tomasz Desput

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Tomasz Desput, prowadzę psychoanalizę orientacji Lacanowskiej w moim gabinecie w centrum Warszawy (blisko ulicy Nowy Świat) Pomogę Ci znal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Formowania się Psychoanalityka (SFP)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Słowacki

Powiązane wyszukiwania