Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Wola, Warszawa
Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 451..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

"Neurotyk to chory, którego leczy się mówieniem, i to przede wszystkim jego własnym mówieniem. Powinien on mówić, opowiadać, objaśniać siebie. Freud d...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Formowania się Psychoanalityka (SFP)
 • Psychoanaliza dydaktyczna w Warszawie i Paryżu (Nouvelle Ecole Lacanienne)
 • Superwizja w Nouvelle Ecole Lacanienne
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoanaliza
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski,
 • Słowacki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


300 zł

Konsultacje OnlineKonstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Warszawa

300 zł

Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Pozostałe usługi


Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Warszawa

300 zł

Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego 3/4, Warszawa

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

72 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) psychoanaliza

Psychoanalizę u Pana Tomasza zacząłem około 2 lata temu. Był to czas, kiedy rozstałem się z dziewczyną i chciałem zwyczajnie nie cierpieć i jakoś to przeżyć. Zapisując się na wizytę nie wiedziałem, że będzie to nurt psychoanalityczny, gdyż kompletnie się nie znam na tych rozróżnieniach. Jakieś 4 lata temu korzystałem już z terapii u innego specjalisty, ale chodziłem parę tygodni i przerwałem. Terapię u Pana Tomasza chciałem tez przerywać kilka razy. Przeżywałem na terapii różne stany: od euforii, że terapia działa i mogę robić duże postępy w życiu, po rozczarowanie, że mi ona nic nie daje i nie ma sensu na nią chodzić. Za każdym razem Pan Tomasz zachęcał mnie do kontynuowania terapii i niepoddawania się. Ze spotkania na spotkanie jednak działo się coś „niewidzialnego”. Kiedy spotykałem się, ze znajomymi mówili mi, że jakoś częściej się uśmiecham, jestem bardziej wyluzowany i otwarty na innych. I faktycznie tak było. Ale było to dla mnie początkowo niezauważalne. Z biegiem czasu okazało się, że to z czym przyszedłem było wierzchołkiem góry lodowej i chyba mierzenie się z tą górą mnie przerażało. Wydawało mi się, że moje życie potrzebuje tylko małej korekty, a okazało się, że całe moje wcześniejsze życie wymagało dodatkowej refleksji i zastanowienia. To co padło jako pierwsze to mit szczęśliwej rodziny, wspaniałych rodziców, bezproblemowego dzieciństwa. Potem uświadomiłem sobie, że relacje, które budowałem były jakąś atrapą czegoś co można nazwać relacjami. Przez to właśnie czasem pojawiały się u mnie stany i smutki, które potrafiłem przykryć alkoholem i cotygodniowymi imprezami. W trakcie terapii poznałem dziewczynę. Jesteśmy do tej pory ze sobą. I tu faktycznie zauważyłem największą zmianę. Nie mam wybuchów złości i jest jakaś nowa jakość, którą do końca nie potrafię opisać. Dużo poprawiło się także w życiu zawodowym. Co do terapii: jest ona wymagająca, obnaża wiele mitów, inaczej można spojrzeć na fakty ze swojego życia. Potrzebowałem czasu, aby się w nią zaangażować, ale ostatecznie jakoś się tak stało nie wiadomo, kiedy. Pan Tomasz dużo słucha, zadaje pytania i ma trafne spostrzeżenia. Jeśli widzi, że ktoś sam może dojść do czegoś to zwyczajnie mu na to powala i nie gra eksperta i wszystko wiedzącego mnicha, stad ma się poczucie, że największe odkrycia robi się samemu. W moim przypadku pozwoliło mi to podbudować wartość siebie. Wystarczy mieć tylko dobrego towarzysza. Dwa lata to dużo i niedużo…nie wiem co jest dobrym wyznacznikiem długości terapii. Dla mnie dwa lata wystarczyło. Czy jestem innym człowiekiem? Na pewno. Czy polecam? Jak najbardziej.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet) psychoanaliza

Długo zastanawiałam się, co napisać i potrzebowałam też czasu po skończeniu terapii, by móc ją ocenić. Aktualnie jestem już prawie pół roku po ostatniej wizycie i myślę, że mogę napisać coś więcej z perspektywy czasu.

Tomek jest na bardzo wysokim poziomie intelektualnym i doskonale potrafi wyczuć, jak się zachować w różnych sytuacjach w terapii. Bardzo podobało mi się, że gdy za bardzo się oddalałam od siebie, to szybko potrafił ściągnąć mnie na ziemię. Jednocześnie jest bardzo empatyczny, zadaje niesamowicie trafne pytania i po wizycie zostaje się ze spektrum przemyśleń na cały tydzień. Tomek stymuluje człowieka do pracy i robi to w bardzo niepozorny sposób - po prostu to się dzieje i okazuje się, że wkłada się w terapię ogrom pracy. Jest też niesamowicie kulturalny, konkretny i zabawny - zdecydowanie da się lubić :)

Terapia z Tomkiem to coś niesamowicie angażującego i nie sądziłam, że to tak właśnie będzie wyglądać. Przez dwa lata przeszłam chyba przez wszystkie swoje wzloty i upadki, całkowicie rozgrzebałam wszystko, co we mnie się znajdowało, a potem wszystko dopasowaliśmy w odpowiednie miejsca, a niektóre elementy same się tam znalazły. Tomek dopasował do mnie elementy z innych terapii, dużo ćwiczyłam poza wizytami i wszystko to działo się na bardzo wielu płaszczyznach. Najbardziej jednak zaskakuje mnie fakt, że terapia po ostatniej wizycie wcale się nie skończyła - ona cały czas trwa we mnie i jestem coraz bardziej zaskoczona tym, jak łatwe są dla mnie pewne decyzje i że te decyzje są podejmowane we mnie zanim ja w ogóle się nad nimi zacznę zastanawiać. Widzę zmiany w sobie nawet w obszarach, których nigdy nie było potrzeby poruszać, moje życie - mimo że ciągle jest dość szalone - to przy okazji jest bardzo piękne i wkładam energię we wszystko, poza ciągłym analizowaniem i rozmyślaniem, nie szukam zemsty, nie szukam problemów, wszystko jest zupełnie inne. Trudno to opisać, bo ja dopiero poznaję siebie na nowo i jestem nawet trochę zafascynowana tym, jaką fajną dziewczyną mogę być bez tego całego ciężaru, który w sobie nosiłam.

Cieszę się, że tak dobrze trafiłam i polecam każdemu znaleźć się pod okiem tak dobrego specjalisty i człowieka, jakim jest Tomek.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Wizyta u Pana Tomasza to przede wszystkim profesjonalna i rzeczowa rozmowa bez oceniania. Pan Tomasz słuchał mnie i zadawał konkretne pytania, które pomogły mi dojść do konkretnych wniosków. Dał mi czas na wypowiedzenie swoich przemyśleń i kierował tak rozmową aby samemu mogła dojść do danych wniosków. Godzina to za mało wiec postanowiłam umówić się na kolejną wizytę i rozpocząć terapie. Do zobaczenia za tydzień Panie Tomku.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Polecam Pana Tomasza każdemu kto zastanawia się nad wyborem specjalisty. Atmosfera spotkania, podejście do problemu, rzetelność wszystko na plus.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Pan Tomasz to mój pierwszy terapeuta. Odznacza się ogromną chęcią pomocy. Jest niezwykle taktowny i zaangażowany. W gabinecie jest bardzo przyjemna atmosfera i dzięki niej mogłem powiedzieć to co mnie boli. Napewno dobrą cechą Pana Tomasza jest to, że potrafi uważnie słuchać i widzi czasem rzeczy, które mi osobiście wogole nie przyszły mi do głowy. Mimo sympatycznego usposobienia jest wymagającym terapeutą. Dużo wymaga od siebie ale tez od swoich Pacjentów. Z mojej strony mogę polecić spotkania z Panem Tomaszem. Budzi moje zaufanie.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje :)Z

Opinia z 20.04.2021 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Po ponad 2 latach terapii Tomek okazał się być nie tylko profesjonalnym i wszechstronnym terapeutą, ale również wyjątkowym przewodnikiem.
Przed rozpoczęciem terapii, z pozoru niby miałam własne zdanie, wiedziałam co lubię, a czego nie, potrafiłam być asertywna, zaradna itd.. Niby wszytko się zgadzało, a jednak towarzyszyły mi ciągłe wątpliwości i nieustanne narzekania.

Już po kilku spotkaniach Tomek znalazł źródło mojego problemu, a później konsekwentnie i cierpliwie dbał, abym finalnie sama zrozumiała, w jakim położeniu jestem. Pokazywał mi proces, dzięki czemu wiedziałam, czego mogę się spodziewać i nie czułam się zaskoczona przez sytuację. Dawało mi to poczucie zrozumienia, postępu i potwierdzenia, że wie, co robi.
Dzięki współpracy z nim mając 35 lat dopiero zrozumiałam, co tak naprawdę oznacza, że decyzje rodzą konsekwencje. Dzięki wyzbyciu się fantazjowania, racjonalizowania oraz wypierania potrafię nazywać rzeczy po imieniu i zupełnie się tego nie boje. Co ważne, nauczyłam się okazywać i przeżywać złość, co z kolei pozwoliło mi dokonać ogromnych zmian w relacjach z moimi bliskimi. Dzięki temu po tylu latach zaczęłam wreszcie tak naprawdę żyć własnym życiem, nie kierować się opiniami innych i odczuwać satysfakcje.W efekcie, będąc cały czas tą samą osobą stałam się kimś zupełnie innym.

Droga była długa i ciężka, ale warta każdej minuty cierpienia, zwątpienia, frustracji i kosztu! Zakończyłam ją bez poczucia euforii i chęci dzielenia się tym z kimkolwiek, co było dla mnie wspaniałym zaskoczeniem i potwierdzeniem, że nasza współpraca była owocna i pozwoliła mi przestać szukać akceptacji u innych.
Dziś wiem, że zyskałam dużo więcej, niż byłam w stanie oczekiwać na samym początku.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Wizyta u Pana Tomka była moją pierwszą wizytą. Przebiegła w przyjaznej atmosferze i mimo trudnych przeżyć jakie mnie doświadczyły wyszłam spokojna i pełna nadziei, że wszystko się ułoży.

mgr Tomasz Desput

Dziękuje bardzo za miłą opinie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

Cieszę się, że zdecydowałem się na terapię u Pana Tomka. Jest bardzo uważny i pomógł mi zauważyć wiele nieuświadomionych mechanizmów, które mną sterowały, a których pewnie długo sam bym nie odkrył. Wspaniałe podejście, cierpliwość, wyrozumiałość i trafne wnioski cechują Pana Tomka. Mogę zdecydowanie polecić.

mgr Tomasz Desput

Bardzo dziękuję za miłą opinie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoanalityczny (Metro Nowy Świat Uniwersytet)

W zasadzie nie da się opisać jak wiele udało mi się osiągnąć i zmienić z pomocą Tomka. To był pierwszy terapeuta, u którego poczułam się komfortowo, czuję że mnie słucha i nie ocenia, a przy tym pokazuje, że to co mówię jest ważne. To co mnie urzekło to ogromny spokój i poczucie bezpieczeństwa na spotkaniach. Jestem pod wrażeniem jak trafne zadaje pytania, które jeszcze długo po wizycie wybrzmiewają w głowie Dzięki Tomkowi otworzyłam oczy na wiele spraw i jestem wdzięczna za pracę jaką wykonuje na terapii. Najważniejsze jest chyba to, że nie czuję się traktowana jak schemat, jak ten kolejny klient. To wszystko daje poczucie ogromnej ulgi i pewność że jest się u profesjonalisty, który wie co robi. Dziękuję

mgr Tomasz Desput

Dziękuje :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

27 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy psychoterapeuta może wystawić zwolnienie lekarskie?

Witam. Psychoterapeuta, który nie jest lekarzem nie może wystawiać zwolnień lekarskich.
pozdrawiam Tomasz Desput

mgr Tomasz Desput

Zostałem skierowany do psychologa z powodu zaburzeń lękowych. Byłem już dwa razy u psychologa w ramach NFZ ale nie jestem zadowolony z tego. Została zaproponowana mi 3-miesięczna terapia, której nie jestem w stanie podjąć ponieważ nie wyrobię się finansowo i w którą zupełnie nie wierzę. Uważam, ze moje problemy faktycznie wynikają z trudnego dzieciństwa i zawodów miłosnych, ale nie do takiego stopnia by poświęcać 5 godzin dziennie na terapię rezygnując z pracy. Moimi problemami są: niska samoocena, nieufność, podejrzliwość, nadmierna analiza oraz nie potrafię się związać od lat z drugą osobą i z tego powodu czuje się mega niedowartościowany. Nie czuje związania z rodziną. Często gdy budzę się rano to nie mam chęci do niczego. Jestem przepełniony sarkazmem i ironią. Chciałbym chodzić indywidualnie do psychoterapeuty lub na spotkania grupowe by zrozumieć swój problem. Czy naprawdę potrzebuje aż 3 miesiące terapii żeby sobie poradzić z tymi problemami?

Szanowny Panie,
kluczem jest tu Pana przekonanie do terapii. Jeśli się nie ma przekonania to prawdopodobnie terapia nic nie da. Zastanawia mnie jednak to, co pana nie przekonuje? Czy to jest terapia prowadzona w oddziale psychiatrycznym lub podobnym ośrodku? Jak to jest, że nie wierzy Pan w zaproponowaną terapię a w inną formę pan wierzy?
Zapraszam do rozmowy w prywatnej wiadomości.
pozdrawiam
Tomasz Desput

mgr Tomasz Desput

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

"Neurotyk to chory, którego leczy się mówieniem, i to przede wszystkim jego własnym mówieniem. Powinien on mówić, opowiadać, objaśniać siebie. Freud d...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Formowania się Psychoanalityka (SFP)
 • Psychoanaliza dydaktyczna w Warszawie i Paryżu (Nouvelle Ecole Lacanienne)
 • Superwizja w Nouvelle Ecole Lacanienne
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoanaliza
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski,
 • Słowacki

Powiązane wyszukiwania