NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Gocław

Bora-Komorowskiego 33

03-982 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Gocław

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.

Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę.

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.

Nasza oferta

Specjaliści w naszym Zespole specjalizują się w bardzo różnych, wąskich obszarach, dlatego prowadzimy Specjalistyczne Poradnie m.in. Poradnię Zaburzeń Snu, Poradnię Depresji, Poradnię Pracy i Wypalenia Zawodowego, Poradnię Uzależnień, Poradnię Psychoonkologii, Poradnię Dysmorfofobii.

W ramach Dialogu działa Centrum Psychoterapii. Z pomocy naszych psychoterapeutów skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie, dlatego pacjenci zgłaszający się do Dialogu mają możliwość skorzystania z bezpłatnego indywidualnego doboru psychoterapeuty. Doradca dobiera specjalistę posiadającego największe doświadczenie w problemach, z którymi zgłasza się pacjent i rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w danym przypadku.

Specjaliści z nami współpracujący przechodzą szczegółowy proces 3 - etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego). Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności wszystkich lekarzy psychiatrów i psychologów, dlatego organizujemy regularne superwizje, spotkania w formie grupy Balinta oraz wyjazdy na konferencje naukowe.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a lekarzami psychiatrami nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

Przez 14 lat działalności wypracowaliśmy autorskie procedury, które pozwalają nam zapewnić Pacjentom najwyższą jakość obsługi - od momentu pierwszego kontaktu.

Nasz sprzęt

 • Fototerapia - lampy

Zabiegi

 • Fototerapia

Badania

 • Diagnoza psychologiczna

Choroby

 • Poradnia Depresji
 • Poradnia Zaburzeń Snu
 • Poradnia Zaburzeń Odżywiania (Anoreksji i Bulimii)
 • Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego
 • Poradnia Nerwic i lęku
 • Poradnia Leczenia Natręctw
 • Poradnia Leczenia Psychoz
 • Poradnia Psychogeriatrii i Zaburzeń Pamięci
 • Centrum Psychoterapii
 • Psychiatryczne Centrum Orzecznictwa i Zaświadczeń
 • Poradnia Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA / DDD)
 • Poradnia Uzależnień
 • Poradnia Psychoonkologii
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Ciąży i Połogu (Tokofobii i Depresji Okołoporodowej)
 • Poradnia Dysmorfofobii (Body Dysmorphic Disorder)
 • Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia
 • Poradnia dla Rodzin Osób Chorych
 • Poradnia Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego
 • Centrum Interwencji Kryzysowej
 • Poradnia Leczenia Traumy i PTSD
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Filmy

NZOZ Centrum Terapii Dialog ma już 10 lat (2017r.)

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marlena Czarnecka-Gralak Inny

  Wspaniała Pani Doktor. Byłam z synkiem na wizycie i jestem pod wrażeniem sposobu prowadzenia wizyty, poświęconego czasu i uzyskanych informacji o problemie dziecka. Chyba nigdy nie spotkałam się z tak ciepłym, serdecznym lekarzem. Dziękuję


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Domańska Inny

  Jestem wdzięczna, że trafiłam do Pani Doktor. Lekarka uważnie słucha, jest pełna empatii. Mimo stresu przed pierwszą wizytą u psychiatry, bylam pozytywnie zaskoczona. Diagnoza została postawiona po bardzo wnikliwym badaniu. Jak najbardziej polecam Panią Doktor


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joachim Budny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan Joachim jest profesjonalistą. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt - zawsze otrzymuję odpowiedź na wszystkie pytania i dokładne wytłumaczenie podejmowanych działań związanych z leczeniem. Pan Joachim uważnie dobiera leki i analizuje ich wpływ na pacjenta podczas kolejnych spotkań. W gabinecie panuje bezpieczna i przyjazna atmosfera. Szczerze polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Sidorczuk Inny

  Serdecznie polecam doktora. Już na pierwszej wizycie czułem się wysłuchany i zrozumiany, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, a ja miałem poczucie, że trafiłem do właściwej osoby. Otrzymałem leki, które dość szybko zadziałały i pomogły mi wyjść z depresji.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Piotr Krawczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wspaniały doktor. Nie jest jednym z tych psychiatrów, którzy zapiszą leki bez wgłębienia się w historię pacjenta. Był otwarty, dociekliwy, badał różne opcje, wprost mówił, że coś nie jest do końca jasne. Zalecił nie uciekanie od problemów i szybką ulgę, ale stawienie mu czoła, co przynosi efekty. Dziękuję!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Surma psychoterapia

  Wspaniała profesjonalistka i ciepła osoba. Każda sesja, to kamień milowy w przejściu przez problemy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joachim Budny konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  To była moja pierwsza w życiu wizyta u psychiatry. Przerażające wydarzenia, których doświadczyłam sprawiły że zachorowałam na depresję, co stwierdził lekarz. Piszę, ponieważ zwracając się o pomoc (resztką sił z tlącą się nadzieją, że mogę wrócić na dawnej siebie) o konsultację, liczyłam, że trafię na osobę, która potraktuje mnie z należytą uwagą i zrozumieniem. Pierwsza wizyta nie odbyła się o czasie. Czekając na połączenie via Skype nie dostałam informacji, z jakiego powodu jest opóźnienie. Czułam się zlekceważona. Po przepisaniu Elicei zareagowałam na nią dramatycznie źle. Próby skonsultowania się z lekarzem nie przyniosły rezultatu (niestety wizyty online pokazują, czy lekarz jest aktywny, a informacja ta dobija, jak nie ma reakcji). Interwencja w obsłudze klienta (placówce, gdzie prywatnie przyjmuje lekarz) daje suchą informację, że powinnam się umówić na kolejną wizytę (koszt 230 złotych). Przerażony mąż zaczął dzwonić do innych lekarzy, bo byłam odwodniona czterodniową biegunką i wymiotami (reakcja na lek). Nie byłam w stanie podnieść się z łóżka. Szukałam tylko psychiatrycznego wsparcia typu „proszę nie zwiększać dawki, albo zmieńmy lek”. Obsługa klienta poleciła kontakt z lekarzem dyżurnym. Tego też nie rozumiem. Relacja z psychiatrą musi być oparta na zaufaniu i skupieniu na historii pacjenta (ludzie nawet idąc do banku szukają „swojego” konsultanta)… Nie miałam siły opowiadać całej traumatycznej historii innemu człowiekowi (lekarzowi dyżurnemu, czyli komu, jakiej specjalizacji - nie zostałam poinformowana). Szukając wsparcia w leczeniu chciałam komuś zawierzyć, czuć się "zaoopiekowana". Miejsce, gdzie przyjmuje lekarz jest placówką prywatną, co po podkreślają pracownicy podczas kontaktu. Proszę pamiętać, że nawet jedno zdanie pocieszenia i uspokojenia (w moim przypadku wręcz wołania o ratunek) ma tam swoją wartość (zarówno w czasie i gotówce). Trzeba czekać na wyznaczony termin i zapłacić za godzinną wizyty. Jeżeli ktoś szuka ratunku w depresji to polecam się upewnić na ile lekarz jest gotowy być w kontakcie. Mi chodziło o jedno zdanie konsultacji - odstawić lek, zmniejszyć dawkę. Na ulotce Elicei wyraźnie jest napisane, że należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie napisali, że tylko z tym, który chce być w kontakcie.

  lek. Joachim Budny

  Szanowna Pani,
  Bardzo przepraszam za wynikłe problemy komunikacyjne. Podejmuję niezbędne działania by zapobiec takim zdarzeniom w przyszłości. Wynikły problem z kontaktem był związany z moim urlopem wypoczynkowym. Postaram się, by komunikacja o niezależnych ode mnie problemach w osiągnięciu porady przez pacjenta był przekazywany jasno i w odpowiednim czasie.

  Proszę jeszcze raz przyjąć moje przeprosiny za wynikłą sytuację.
  Z wyrazami szacunku.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joachim Budny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Trafiłem do doktora szukajac pomocy w swoim problemie. Doktor nie słucha co w ogóle chciałem mu przekazać. Jedynie pisze coś na komputerze i nie stara się zrozumiec co chciałem mu przekazać. Pytania w ogóle nie trafione, tylko takie które mozna znaleźć w internecie. Poczułem się jakby chodziło tylko o zarobienie pieniędzy. Najgorzej wydane pieniądze na lekarza. Jego propozycja na leczenie „zwiększenie dwukrotnie dawki przyjmowanych leków”. Spróbowałem bo myślałem ze doktor wie co robi. Niestety wtedy zaczął się moj koszmar. Szybko wróciłem do dawnej dawki i poszedłem do innego specjalisty który jasno stwierdził ze moje leki były źle dobrane. Pewnie się ktoś zastanowi czemu dwie gwiazdki a nie jedna. Odpowiedz prosta, jakby ktoś chciał receptę to wystarczy powiedzieć czego się chce. Nie polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Katarzyna Popielarska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo duże zaangażowanie i zrozumienie ze strony p. Katarzyny podczas wizyty. Pomimo, że pieresz rozmowa z psychiatrą jest stresującą sytuacją, spotkanie przebiegło w bardzo komfortowej atmosferze. Po pierwszej wizycie mam poczucie, że teraz będzie tylko lepiej i jest nadziej na poprawę.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Kszczotek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani bardzo zaangażowana, miła i empatyczna, czuje się dużo lepiej a współpracujemy 7 miesięcy, zawsze bierze pod uwagę moje odczucia co do np leków. Bardzo polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania