Sylwia Wolna-Rybak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
491 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii SystemowejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Ciężko wyrazić w opinii wszystko to co dostałam dzięki kontaktowi z panią Sylwią. Decyzja o terapii była dla mnie niezwykle trudna i bardzo się cieszę, że trafiłam na tak wspaniałą terapeutkę. Od pierwszych chwil czułam się zrozumiana i wysłuchana, nigdy oceniona. Mogłam przepracować wiele trudnych doświadczeń i nauczyć się tak cennych rzeczy... Nie mam pojęcia jak mogłam tak długo zwlekać i jak mogłam żyć wcześniej. To cudowne mieć obok takiego "przewodnika" po sobie samej, który uczy cierpliwości, miłości do siebie i jakimś dziwnym sposobem pokazuje siłę o której dawno się zapomniało. Jestem wdzięczna samej sobie, że nasze drogi się skrzyżowały a Pani, że pokazała mi, że potrafię ;)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii SystemowejUsługa: psychoterapia partnerska

  Od pewnego czasu w naszym małżeństwie nie działo się dobrze. Problemy, z którymi musieliśmy się zmierzyć sprawiły że oddaliliśmy się od siebie. Spotkania z Panią Psycholog, pomogły nam na nowo odnaleźć w sobie to, co połączyło nas wiele lat temu. Gorąco polecam spotkania z Panią Sylwią wszystkim, którzy przechodzą kryzys w związku.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii SystemowejUsługa: psychoterapia par (60 min.)

  Skorzystaliśmy z żoną z terapii dla par i muszę przyznać, że jestem zaskoczony efektami współpracy z Panią Sylwią. Pani Psycholog nie tylko wykazała się zrozumieniem, ale również pomogła nam samym je odnaleźć. Spotkania przebiegały w miłej, niekrępującej atmosferze. Dzięki wspólnym rozmowom, potrafiliśmy odmienić nasze relacje, a także wiemy jak pracować nad nimi w przyszłości, za co serdecznie Pani Sylwii Dziękujemy.

 • D
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

  Cieszę się, że w końcu zdecydowałem się na wizytę. Miałem dużo obaw, ale szybko się rozwiały. Bezstresowa atmosfera, pełny profesjonalizm, naprawdę się „otworzyłem”. Po wizycie czułem się znacznie lepiej. Polecam Panią Sylwię.

 • A
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

  Pani Sylwia jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas spotkań panuje bardzo ciepła atmosfera, która pozwoliła mi się bardziej otworzyć. Dzięki spotkaniom z Panią Sylwią na swoje problemy zaczęłam patrzeć z zupełnie innej perspektywy, a rozwiązanie tych problemów stało się dla mnie o wiele łatwiejsze.
  Gorąco polecam!

 • S
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

  Pani psycholog sympatyczna, nie czułem się odpytywany. Otwarta na każdego, zdecydowanie polecam osobom, które chcą pierwszy raz zdecydować się na taką wizytę

 • M
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

  Bałam się wizyty, gdyż nigdy wcześniej nie byłam u psychologa, a na wizycie u Pani Sylwii bardzo szybko poczułam się swobodnie. Terapia była miejscem na odkrywanie siebie bez strachu przed oceną. Polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii SystemowejUsługa: konsultacje psychologiczne (50 min.)

  Konkretna i miła. Nie wprowadza nerwowej atmosfery, potrafi rozładować emocje nie tracąc przy tym tematu rozmowy. Potrafi dać nadzieje ale bez dawania rad. Jestem zaskoczony zmianami jakie udało mi się wprowadzić. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii SystemowejUsługa: zaburzenia

  Pani Sylwia jest kompetentna i sympatyczna, dzięki niej zrozumiałem wiele trudnych spraw. Wszyscy mówią, że po wizycie stałem się lepszym człowiekiem, polecam bardzo!

 • A
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

  Wspaniały psycholog, polecam! Miła profesjonalistka - życzliwa, otwarta z dużą empatią, która pomogła mi rozwiązać problemy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, by lepiej wspierać Państwa w rozwoju i stawianiu czoła wyzwaniom. W pracy systemowej koncentruję się głównie na zasobach klienta, wierząc w jego siłę i bycie ekspertem od samego siebie.

  Aktualnie prócz prywatnej praktyki pracuję na Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży Milickiego Centrum Medycznego, gdzie prowadzę terapie rodzinne pomagając zrozumieć rodzinom znaczenie objawów oraz pomóc w ich przezwyciężeniu. Ponadto udzielam wsparcia mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Obornikach Śląskich, którzy często konfrontują się z samotnością i cierpieniem.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałam także w placówkach takich jak Klinika Psychiatrii we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym dziennym ogólnym, Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim we Wrocławiu, w których zdobyłam doświadczenie kliniczne i nauczyłam się pracować z osobami dotkniętymi różnorodnymi objawami.

  Pracowałam także w Powiatowym Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu oraz różnorodnych stowarzyszeniach i fundacjach, gdzie zdobyłam kompetencje w pracy z całymi rodzinami oraz parami, także w kontekście trudności wychowawczych.

  W pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty i psychologa, korzystam z regularnej superwizji, która jest gwarantem jakości mojej pracy.

  Spotkania odbywają się w biurowcu przy ulicy Kwiskiej 5/7, w gabinecie nr 126 na pierwszym piętrze. Budynek znajduje się niedaleko przystanku autobusowego i tramwajowego, bezpośrednio przed znajduje się niewielki parking.

  Na spotkanie zapraszam młodzież powyżej 13 roku życia, dorosłych, pary a także całe rodziny (wtedy wiek dziecka nie ma znaczenia).

  Zapraszam także do odwiedzania naszego profilu na facebooku, na którym znajdują się liczne ciekawostki i artykuły z zakresu psychoterapii.

  Standardowy czas trwania spotkań:
  konsultacja psychologiczna - 50 minut
  psychoterapia indywidualna - 50 minut
  terapia par - 60 minut
  terapia rodzinna - 60 minut

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej
 • Uniwersytet Wrocławski

Znajomość języków

 • polski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Klinika Psychiatrii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego, Oddział Dzienny Psychiatryczny Ogólny
 • Pracownia Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Zdjęcia