dr n. med.

Radosław Piątkowski

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

5 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Aktualnie zatrudniony na stanowisku starszego asystenta w Klinice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego CSK MSWiA w Warszawie. Wieloletni pracownik na stanowisku adiunkta w I Katedrze… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CardioTeamUsługa: konsultacje kardiologiczne

  doktor Piątkowski to lekarz z powołania, jest najlepszym fachowcem z jakim się dotychczas spotkaliśmy, ma przemiłe podejście do pacjenta, podczas wizyty jest bardzo dokładny i cierpliwy, wysłucha i we wszystkim stara się pomóc, nawet w tych najgorszych przypadkach podnosi na duchu i dodaje otuchy by walczyć o swoje zdrowie. leczę się u doktora od 2013 roku i polecam go wszystkim.
  Rafał z Płocka

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: badania profilaktyczne

  Pan Doktor podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, bardzo dokładnie i bez pośpiechu wykonuje badania. Pacjent ma pewność, że badanie ma na celu sprawdzenie rzeczywistego stanu zdrowia, a nie jedynie jedynie odhaczenia, że badanie zostało wykonane.
  U mnie Pan Doktor podczas wizyty profilaktycznej wykrył zmianę, która nie dawała żadnych objawów, a która stanowiła bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia. Pan Doktor opisał mi dokładnie zmianę, zagrożenia jakie niesie i jak wygląda leczenie. Doradził jaką drogę obrać w zakresie wyboru leczenia. Mimo, iż zmiana w sercu była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, dzięki odpowiedniemu przedstawieniu przez Pana Doktora całej sytuacji, czułem spokój. Tydzień po badaniu byłem po operacji i mogę cieszyć się pełnym zdrowiem, bez ryzyka, że coś nagle mnie "wyłączy".
  Szczerze polecam Pana Doktora Piątkowskiego.

 • E
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: ECHO serca

  Byłam z mężem u Pana Doktora na badaniu echo serca. Badanie bylo robione profilaktycznie ze względu na sercowe problemy u męża w rodzinie. Pan Doktor bardzo nam pomógł - poświęcił mężowi dużo czasu (zadaliśmy wiele pytań! ), wyjaśnił dokladnie jakie badania warto zrobić by stosownie monitorować męża zdrowie i serce, co może pomoc a czego unikać. Jestesmy bardzo wdzięczni za profesjonale podejscie, rzeczowość, mila i sympatyczna wizytę i na pewno wrócimy na następne badanie za pare lat. Pozdrawiamy.

 • I

  Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy. Miło i sympatycznie a przede wszystkim rzeczowo. Bardzo dobry lekarz kardiolog

  Radosław Piątkowski2016-07-28

  Bardzo dziękuję i serdecznie Pana pozdrawiam.

 • M

  Znakomity kardiolog. Od pierwszej wizyty pacjent czuje że jest w dobrych rękach. Jest lekarzem na którego pacjent może po prostu liczyć. Doktor odpowiedział na każde moje pytanie, uspokoił. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pana doktora.

  Radosław Piątkowski2016-07-28

  Pani Marto bardzo dziękuję za dobrą opinię i miłe słowa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aktualnie zatrudniony na stanowisku starszego asystenta w Klinice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego CSK MSWiA w Warszawie. Wieloletni pracownik na stanowisku adiunkta w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zaawansowanej diagnostyce echokardiograficznej m.in. wad serca, kardiomiopatii i niewydolności serca. Zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobą wieńcową, po zawale serca, z nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca oraz po operacjach zastawkowych serca.

  Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 2010 roku na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej zastosowania echokardiografii obciążeniowej w kwalifikacji chorych z wadą mitralną do operacjach kardiochirurgicznych. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych, wykładowcą na wielu konferencjach i warsztatach naukowych. Współautor kilku podręczników z zakresu kardiologii. Współredaktor 14 wydawnictw multimedialnych z zakresu echokardiografii. Od 2005 roku wykładowca i prowadzący zajęcia na warsztatach echokardiograficznych organizowanych przez Klinikę Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laureat 12 nagród naukowych i dydaktycznych Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Członkostwo:
  Polskie Towarzystwo Kardiologiczne,
  European Society of Cardiology (ESC ID: 260301),
  Working Group on Valvular Heart Disease (WG14 )
  European Association of CardioVascular Imaging (EACVI)
  Sekcja Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego,
  Sekcja Wad Zastawkowych Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego,
  Członek Klubu 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 18-TEGO ROKU ŻYCIA.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • laureat 12 Nagród Naukowych I Dydaktycznych Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Radosław Piątkowski, kardiolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Radosław Piątkowski, kardiolog - Certyfikaty
 • Radosław Piątkowski, Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia