Pytania pacjentów (70)
-
patrzac na mężczyznę widze tylko obiekt seksualny a nie osobę do której mogłabym coś poczuc. czuje s
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Rozumiem, że jest Pani trudno nawiązać relacje emocjonalne z mężczyznami, stworzyć związek uczuciowy. Takie trudności mogą wiązać się z poczuciem samotności i lekiem przed bliskością.… Więcej
-
Witam, proszę o radę i opinie Od ponad 3 miesięcy przechodzę przez niespełnione uczucie do faceta,
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Rozumiem, że jest pani trudno poradzić sobie z nieodwzajemnionym uczuciem, towarzyszy Pani uczucie smutku i żalu oraz poczucie bezsilności, ponieważ doświadcza Pani odrzucenia, straty… Więcej
-
Wszyscy mówią że mam obsesję na punkcie samobadania się. Jak nie piersi to węzły chłonne, dotykam ug
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Dobrze, że szuka Pani pomocy, ponieważ nie zawsze można rozwiązać swoje problemy w pojedynkę. Rozumiem, że Pani zachowania związane są z dużym lękiem przed chorobą, który powoduje silny… Więcej
-
Dzień dobry. Od wieku 14 lat zmagam się z onanizmem (mam aktualnie 24 lata). Dochodziło do normalne
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Aby lepiej zrozumieć Pana problem potrzebnych jest więcej informacji, dlatego trudno odpowiedzieć jednoznacznie na Pana pytanie. Uważam, że wizyta u seksuologa to dobry pomysł. Pozdrawiam…
-
Mam pewien problem który utrzymuje się od dłuższego czasu.. a tak naprawdę od kilku lat. Po nie miły
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Myślę, że problemy, które Pan opisuje warto przepracować w terapii, dlatego polecam zgłosić się do psychoterapeuty. Aby określić przyczynę Pana problemów potrzebnych jest więcej informacji,… Więcej
-
Dzień dobry. W pracy mam w ostatnim czasie stresującą sytuację. Mam wrażenie, że zawładnęła ona moim
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Bardzo dobrze, że szuka Pani pomocy i nie pozostaje Pani w tym sama. Rozumiem, że sytuacja stresująca w pracy jest dla Pani trudna i ma wpływ na inne sfery Pani życia, co powoduje dyskomfort… Więcej
-
Mój problem zdrowotny jest następujący. Bywa, że podczas stosunku mam zaburzenia erekcji. Zaburzen
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Dobrze, że szuka Pan pomocy, na pewno jest Panu trudno. Proponuję udać się do psychologa - seksuologa, przeprowadzi z Panem wywiad, na podstawie, którego zaproponuje Panu odpowiednią… Więcej
-
Nigdy nie odczułam przyjemności ze stosunku… Mam 22 lata, partner 25. Jesteśmy oboje swoimi pierwsz
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Dobrze, że szuka Pani pomocy, jest to krok, aby mogła się Pani cieszyć ze swojej sfery seksualnej. Proszę skorzystać z wizyty u ginekologa, aby upewnić się, czy fizycznie jest wszystko… Więcej
-
Dzień dobry, mam chyba fobie związaną z wyjściem z domu, pójściem do pracy itd. Ostatnimi czasy po
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Rozumiem, że opisane objawy powodują, że odczuwa Pan dyskomfort, przez co jest Panu trudno wykonywać codzienne czynności. Dobrze, że stara się je Pan pokonywać i szuka pomocy. Proponuję… Więcej
-
Nie mam problemu z podnieceniem czy orgazmem lechtaczkowym natomiast moja pochwała jest całkowicie n
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Aby lepiej zrozumieć Pani problem i udzielić odpowiedzi na Pani pytanie potrzebnych jest więcej informacji. W zależności od diagnozy dobierana jest terapia. Jeżeli odczuwa Pani z tego… Więcej
-
Mam 26 lat. Patrząc na moje życie, jest to ideał. Niczego mi nie brakuje, mam dach nad głową, rodzic
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Z Pani opisu wynika, że próbuje Pani zrozumieć co się takiego w Pani życiu dzieje, że nie potrafi Pani czerpać radości i satysfakcji . Wydaje się Pani być przytłoczona i przerażona… Więcej
-
Witam. Piszę do państwa, ale bez przekonania, całkowitego. W telegraficznym skrócie przedstawię swój
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
W tak krótkim opisie trudno na jednoznaczną odpowiedź, przyczyny mogą być różne… wychowanie wpływające na przeżywanie własnej seksualności, relacje z mężem, doświadczanie własnej seksualności…… Więcej
-
Mam pytanie natury intymnej (związku). Jestem 8 lat po ślubie, mamy dwójkę dzieci, z których młodsze
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Dobrze, że szuka Pan pomocy i proszę na tym nie poprzestawać. Rozumiem, że Pana życie seksualne zmieniło się po urodzeniu drugiego dziecka, każdy nowy członek rodziny może przyczynić… Więcej
-
Jestem kobietą po trzydziestce, od kilku lat w małżeństwie gdzie relacja między nami jest dobra jedn
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Aby lepiej zrozumieć Pani problem potrzebne jest lepsze poznanie Pani i zrozumienie przyczyny, aby można było zaproponować odpowiednie leczenie. Proszę się nie poddawać i zgłosić się… Więcej
-
Od około dwóch lat moja wartość siebie spadła do zera. Chciałabym zmienić coś w swoim życiu przez
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Rozumiem, że jest Pani trudno, ale poszukanie dla siebie pomocy w formie terapii jest krokiem do zmiany, zmniejszenia cierpienia i lepszego zrozumienia siebie. Dlatego proszę nie poprzestawać… Więcej
-
Moj problem polega na tym ze nienawidze mezczyzn. Ojca , brata, meza. Ojca nigdy nie bylo w domu a j
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam. W Pani wypowiedzi jest wiele przykrych i bolesnych dla Pani emocji. Rozumiem, że relacje dla Pani z mężczyznami są bardzo trudne i nie czerpie Pani z nich satysfakcji. Mam też wrażenie,… Więcej
-
Chodzi o mojego partnera odkąd zaszłam w ciąże i urodziłam a było to 2 lata temu on nie chce się koc
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam. Rozumiem, że zmiana zaszła po urodzeniu dziecka. Proszę spróbować porozmawiać z partnerem, aby udał się na konsultacje seksuologiczne, mogą również Państwo iść razem. Jeżeli Pani partner… Więcej
-
Moim problemem przede wszystkim jest brak satysfakcji z seksu, nie odczuwam żadnej przyjemności a ni
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Proszę udać się do seksuologa na konsultacje, aby poprzez dokładny wywiad zrozumieć lepiej Pani problem. Dobrze, że szuka Pani rozwiązań, poznawanie własnego ciała, co sprawia przyjemność… Więcej
-
Patrze na swoje zycie i bardzo mi sie nie podoba ,jestem w zwiazku od 5 lat mam 42 i boje sie podejm
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
Rozumiem, że jest Pani w trudnej sytuacji, proszę poszukać wsparcia psychologa, psychoterapeuty, aby mogła Pani o siebie zadbać. Pozdrawiam Anna Breuer
-
Witam. Mam 26 lat i około 7 lat temu zakochałam się w 3 lata starszym od siebie chłopaku. To zaurocz
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Rozumiem, że trudno jest Pani zakończyć emocjonalnie tą relacje, I ma Pani obawy, że będzie Pani w nim zakochana przez następne lat, co może utrudnić Pani stworzenie związku z innym… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…