Mam pytanie natury intymnej (związku). Jestem 8 lat po ślubie, mamy dwójkę dzieci, z których młodsze

2 odpowiedzi

Mam pytanie natury intymnej (związku). Jestem 8 lat po ślubie, mamy dwójkę dzieci, z których młodsze ma 3 lata. Żona od tych 3 lat zupełnie przestała soemna interesować. Pomimo moich starań nie jest zainteresowana mną w ten intymny sposób. Niby jest ok, dzieci zdrowe, kłótni brak, ale czuję, że mnie kocha, ze jest mną zainteresowana. Kiedy próbuje o tym porozmawiać mówiąc, ze mam potrzeby takie konkretne, ze trudno mi z tym, że psychicznie wysiadam, słyszę, że przesadzam, że sobie coś ubzdurałem, że przecież ma prawo być zmęczona. Dodam, ze starym się dzielić obowiązki domowe i opiekę nad dziećmi. Gotuję, robię zakupy, pomagam sprzątać. Robię prezenty te mniejsze i większe. Pytam czego oczekuje w łóżku, czego jej brakuje, że tak jest - odpowiada że nie wie. Kupiłem już chyba wszystko co mi przyszło do głowy w sklepie erotycznym, w nadziei, ze coś się jej spodoba, że powie, że to fajne a to nie, ze czegoś się dowiem. Usłyszałem o jednej rzeczy, że „może być”. Ostatnio przyznała się, ze czasem się zmusza. Na pytanie czy ma czasem ochotę tak sama z siebie mówi, ze tak. Pytam czemu nie mówi jak ma ochotę? Nie wie tego, mówi ze ma w ciągu dnia a wtedy są dzieci. Nie pamietam już kiedy zaczęła igraszki między nami. I tak jest od kłótni do kłótni, ja tłumaczę, że potrzebuje tej bliskości, a ona, że co ja chcę. Następnego dnia wykazuje zainteresowanie mną jest miłość i tak do następnej kłótni. Efekt jest taki, ze wczoraj poszedłem już spać do innego pokoju, bo nie mam siły prosić o uwagę. Już nie mam pomysłu co robić dalej? Jak sobie z tym poradzić?
Tu będzie potrzebny psycholog i terapia małżeńska.

Witam
Dobrze, że szuka Pan pomocy i proszę na tym nie poprzestawać. Rozumiem, że Pana życie seksualne zmieniło się po urodzeniu drugiego dziecka, każdy nowy członek rodziny może przyczynić się do zmian w różnych sferach rodziny. Jest Pan z żoną na etapie małżeństwa, gdzie obowiązki domowe i opieka nad dziećmi mogą przyćmić seksualne potrzeby. Ale to nie jest jedyna możliwa przyczyna problemu. Proponuje porozmawiać z żoną i zaproponować wizytę u seksuologa – psychologa. Produkty erotyczne w takich sytuacjach raczej nie przyniosą efektu. Życzę powodzenia i pozdrawiam