Witam. Mam 26 lat i około 7 lat temu zakochałam się w 3 lata starszym od siebie chłopaku. To zaurocz

1 odpowiedzi
Witam. Mam 26 lat i około 7 lat temu zakochałam się w 3 lata starszym od siebie chłopaku. To zauroczenie w nim trwało latami, on o tym nie wiedział. Rok temu udało mi się do niego zbliżyć. Spotykaliśmy się 8 miesięcy, ale to już się skończyło ponieważ ta relacja jest z pewnego powodu niemożliwa, po prostu nie możemy być razem. Ja weszłam w tą relacje, bo byłam nim silnie zauroczona. Wystarczyła jedna możliwość zbliżenia i się zaczęło. On też coś wtedy do mnie poczul. Było mi z nim cudownie w łóżku. Nasze spotkania były pełne czułości. Był dla mnie zawsze delikatny i romantyczny. Zakochałam się jeszcze bardziej. Teraz po naszym rozstaniu kompletnie nie mogę do siebie dojść. Często mam problemy ze snem i apetytem. A jak już uda mi się zasnąć to od razu mi się śni. Parę razy dziennie myślę o kochaniu się z nim. Żaden inny mezczyzna już nie jest w stanie mnie podniecic i strasznie mnie to martwi. Zaproponowałam mu nawet spotkania na sam seks, bo nie jestem w stanie o nim zapomnieć. Odmówił mi, bo nie jest tego typu facetem, który wykorzystywałby zakochana dziewczynę. Z jednej strony jestem mu za to wdzięczna, ale z drugiej tak mi brakuje tych zbliżeń z nim. Kiedy probowalam z innym mężczyzna to oczywiście nic z tego nie wyszło. Zanim się z nim spotykalam to nie mialam tego problemu mimo, że czułam cos do niego ale nie mialam wyobrażenia jak mi przy nim może być dobrze. Teraz kiedy już wiem, po tych spotkaniach mam wrażenie że juz tylko z nim moglabym odbyć stosunek. Nie chce się tak czuć do końca życia, bo inaczej chyba nigdy nie zajde w ciążę.
Dzień dobry. Rozumiem, że trudno jest Pani zakończyć emocjonalnie tą relacje, I ma Pani obawy, że będzie Pani w nim zakochana przez następne lat, co może utrudnić Pani stworzenie związku z innym mężczyzną, co wpływa na Pani życie seksualne. Proponuję rozpoczęcie psychoterapii, aby mogła Pani przepracować swój problem. Pozdrawiam