Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

(85 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

Szpitalna 40

41-250 , Czeladź , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Nowak

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Szybka i skuteczna pomoc w problemie ze stawem kolanowym. Na pierwszej wizycie wykonano punkcję kolana, skierowano na prześwietlenie, dobrano leki przeciwzapalne. Druga wizyta punkcja oraz iniekcja do stawu. W kolanie wyraźna poprawa. Za dwa tygodnie kontrola. Krótko zwięźle i na temat.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29Usługa: konsultacje ortopedyczne

   Pierwsza wizyta dokładny wywiad, badanie, następnie przedstawienie mojego stanu zdrowia. Pan Doktor dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, kolejne wizyty w trakcie leczenia zawsze bez pośpiechu, wyjaśnienie dalszego przebiegu rekonwalescencji, czuje się, że Pan Doktor chce pomóc a nie tylko odhaczyć kolejnego pacjenta na liście. Serdecznie polecam;)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Magdalena Sikora

  Neurolog,

  • M

   Pani doktor Sikora jest moim lekarzem od początku mojej choroby. Dzięki niej jeszcze jakoś daje rade i pracuje. Jest wspaniałym lekarzem potrafi wczuć się w cierpienie każdego pacjenta. Jestem jej wdzięczna, że ją mam.

  • B

   Miła, młoda, kompetentna, wyrozumiała i empatyczna osoba. Dobry lekarz a przede wszystkim CZŁOWIEK, rozumiejący drugiego zwykłego pacjenta!!!Nie traktuje pacjenta z góry, każdym porozmawia, doradzi, tam gdzie może pomoże....


 • Zbigniew Soltysik

  Urolog,

  • M

   Jako fachowiec wedlug mnie dobry ale bardzo jest nieprzyjemny i zachowuje sie bardzo nie kulturalnie jest od pyskliwy takze nie polecam chyba ze tylko zeby cos przepisal to tak.

  • J

   ZAROZUMILY BUFON
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```


 • Małgorzata Stanisława Szczerba

  Laryngolog,

  • H

   Bardzo dobry lekarz.Sumiennie podchodzi do problemu choroby pacjenta.Jestem bardzo zadowolony z leczenia.


 • Rafał Zych

  Internista, Diabetolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Rzeczowy ,kompetentny i o wielkim sercu. Pierwszą wizytę Pan doktor rozpoczął szerokim wywiadem na temat objawów i dolegliwości, nie bagatelizując przy tym żadnych informacji. Lekarz poświęcił dużo czasu i uwagi , starannie wytłumaczył jak postępować z chorobą i jak z nią funkcjonować, co zdecydowanie ułatwiło oswojenie się z cukrzycą.
   Przez kolejne wizyty tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że takiego specjalisty ze świecą w ręku szukać! Aktualnie jestem po ponad roku współpracy z doktorem i z całego serca polecam każdemu, bo efekty są wspaniałe !

  • P

   Dr n. med. Rafał Zych jest kompetentnym i cenionym specjalistą. Wykazuje się nie tylko dużą fachowością ale także życzliwym i serdecznym stosunkiem do pacjentów. Jestem zszokowany poprzednim wpisem, ponieważ opinia którą przytoczyłem jest powszechna wśród osób, które doktor leczył lub leczy. Dlatego uważam, że ocena "Gościa" nie ma żadnych podstaw merytorycznych..


 • Marcin Czelakowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin CzelakowskiUsługa: artroskopia stawu ramiennego

   Bardzo polecam wszystkim Pana Doktora. Jest świetnym człowiekiem i lekarzem. Doceniam olbrzymie zaangażowanie i skuteczność leczenia.


 • Józef Dzielicki

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem młodą osobą, mam 23 i od 2 lat miałem refluks. Codziennie kwas, który palił mi krtań zalewał mi przełyk rano i po posiłkach. Uniemożliwiło mi robienie tego co kocham czyli śpiewanie i ćwiczenie. Lekarz pierwszego kontaktu dawał aby tabletki ipp, które nic nie dawały a wręcz szkodziły bo w żołądku powinien być kwas, który chroni przed bakteriami. Zrobiłem gastroskopię i wykryto "luźny zawór przełyku" co było źle oszacowane. Skonsultowałem się z Profesorem Dzielickim i od razu wykrył przepuklinę wślizgowa, po 2 miesiącach wykonał mi zabieg i jestem teraz wolnym człowiekiem. Na drugi dzień po zabiegu 0 objawów refluksu, wybawienie. Jestem 2 tygodnie po fundoplikacji metodą Toupeta i już wracam całkowicie do zdrowia a refluksu nie ma. Profesor Dzielicki to niesamowity człowiek oraz chirurg, już wiem, że zawdzięczam mu wiele bo będę mógł dalej robić to co kocham.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Dziecięcej i Chirurgii Klatki PiersiowejUsługa: operacja klatki piersiowej

   5 gwiazdek to za mało! Doktor dał mi drugie życie.
   W 2007 roku miałam operację przepukliny zoladkowo- przełykowej, na operację zdecydowałam sie gdyz już nie miałam siły się dalej męczyć z chorobą. Lekarstwa nie pomagały, czułam sie źle po prawie wszystkim co zjadłam, nawet doszły problemy z oddychaniem. W końcu doszło do tego,ze siedziałam cały czas w domu, zaczęłam unikać znajomych.
   Do Profesora do Zabrza przyjechałam z Gdyni, wiedziałam że tylko jemu mogę powierzyć swoje zdrowie, gdyz wyczytalam wiele pozytywnych opinii na temat doktora. Od czasu operacji dolegliwości zniknęły, mogę wreszcie normalnie żyć, jedynie muszę uważać żeby się zbytnio nie przejadać ale nie jest to dla mnie problemem. Dziękuję z całego serca!!!

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu