Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Bielsko-Biała

Karpacka 24

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Madajska-Kawulok Inny

  Po pierwszym poronieniu trafiłam do Pani Marii, ponieważ chciałam się przebadać pod różnym kątem, aby znowu nie doszło do ponownej sytuacji. Pani Doktor z uśmiechem na ustach odpowiedziała, że tak się zdarza i trzeba dalej próbować. Czas mijał, łącznie jakiś rok i doszło do drugiego poronienia, po czym Pani doktor ponownie ze sztucznym uśmiechem rozłożyła ręce i znowu stwierdziła, że wszystko jest ok- nie skierowała mnie na żadne badania, ani nic innego. W końcu postanowiłam sama znaleźć coś co mogłabym zrobić i idąc na wizytę z konkretną listą badań, grzecznie poprosiłam o skierowania na nie. Pani była w szoku, że w ogóle coś od niej chce i czułam, że tylko sobie ubzdurałam, że coś w ogóle mi dolega. Po zmianie lekarza okazało się, że rzeczywiście mam problem, który dało się rozwiązać- szybko po zastosowaniu odpowiednich leków zaszłam w ciąże i aktualnie jestem w 9 miesiącu ciąży. :) Nikomu nie życzę takiego podejścia do pacjenta, czując się fatalnie psychicznie po 2 poronieniach i oczekiwaniu na kolejne ciąże, nie dostałam żadnej pomocy od Pani doktor. Zdecydowanie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Madajska-Kawulok Inny

  Jestem stałą pacjentka Pani dr Kawulok, zawsze byłam przyjęta w terminie, profesjonalnie przebadana , Pani dr zawsze zleca potrzebne badania krwi, świetnie diagnozuje i zaleca kuracje na niedomagania które w trakcie badań wychodzą. Jej przyjazne nastawienie do pacjenta sprawia, że wizyta w jej gabinecie jest zawsze przyjemna, Oceniam jej profesjonalizm i sposoby leczenia na 5.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania