Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

REAMED sp. z o.o Centrum Medyczne Orbimed

ul. Niepodległości 98

43-100 , Tychy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

REAMED sp. z o.o Centrum Medyczne Orbimed

Tischnera 25

43-100 , Tychy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Zieliński Inny

  Byłam u Pana doktora na I i na III prenatalnych. Mysle, że doświadczenie i wiedzę ma dość dużą jednak podejście do pacjentki słabe. Jest oschły, osobiście wole lekarzy z którymi da się porozmawiać. Na III prenatalnych poprosiłam o zdjęcie maluszka, niestety zignorował to. Miałam wrażenie, że się spieszył.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. ANNA BELOWSKA Inny

  Bardzo dobry lekarz . Prowadzę u Pani doktor pierwszą ciążę i wszystko wyjaśnia dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania. Jest dokładna i bardzo dobrze.robi badania prenatalne. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Biernat Inny

  Byłam pacjentką dr Biernat przez ponad 10 lat, pani doktor była moim pierwszym ginekologiem od wieku nastoletniego i darzyłam ją ogromnym zaufaniem. Dlatego z przykrością dzielę się swoją opinią i rozczarowaniem. Doktor Biernat na pewno sprawdza się, jeśli chodzi o przeprowadzanie standardowych badań typu cytologia i kiedy wszystko jest w porządku. Ale dopiero kiedy pojawiły się u mnie problemy, zrozumiałam, że nie mogę liczyć na konkretną pomoc i diagnostykę, która wykracza poza najbardziej podstawowe procedury. Musiałam się dopraszać o dalszą diagnostykę, a na pytanie jakie badania można dodatkowo wykonać, skoro problem nie ustępuje, zawsze otrzymywałam odpowiedź "na ten moment nic więcej nie trzeba". Jako młoda kobieta, liczyłam na panią doktor w zakresie edukacji, której w naszym kraju brakuje, i profilaktyki. Zamiast tego, kiedy już pojawił się problem, spotkałam się z absolutnym brakiem wsparcia, oceną, szorstkim traktowaniem, i krytyką. Mimo że mojego problemu można było uniknąć, gdyby pani doktor choć raz w przeciągu dziesięciu lat wspomniała o profilaktycznych szczepieniach, które były powszechnie dostępne. Rok później, po rozszerzonej diagnostyce u innego lekarza i postawionej diagnozie wiem, że to smutny dowcip jak można nie tylko zbagatelizować problem pacjentki, ale okazać tak ogromny brak empatii. Cieszę się, że nie posłuchałam opinii pani doktor, która wielokrotnie zapewniała, że nie potrzebuję dalszej diagnostyki, i zaufałam sygnałom, które dawał mój organizm. Długo nosiłam się z tym, czy wystawić opinię publicznie, ale mam nadzieję, że być może dzięki temu inne młode kobiety będą miały szansę na lepszą opiekę w zakresie profilaktyki i leczenia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Zieleźnik-Suchanek konsultacja radiologiczna

  Bardzo miła pani doktor:) robiłam u pani doktor usg piersi. Wszystko konkretnie wyjaśnione, czułam się bardzo komfortowo na wizycie. Polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Repeć Inny

  Polecam pana doktora , miła wizyta wszystko wyjaśnione , poświecił mi dużo czasu ,co rzadko się zdarza .


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Zieliński Inny

  Lekarz Anioł.
  Zaangażowany w 100%.
  Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże.
  Pierwsza ciąża bliźniacza.
  W której jedno dziecko było bardzo chore i po porodzie zmarło.
  Pan Doktor poprowadził ciążę tak że udało się urodzić zdrowego syna.
  Badania prenatalne zostały wykonane tak precyzyjnie że już na pierwszych Doktor ocenił wadę.
  Zawsze delikatnie informował o sytuacji.
  W drugiej ciąży Pan Doktor jak zawsze dokładnie badał, odpowiadał na wszystkie pytania, nigdy nie odmówił konsultacji gdy nagle pojawiła się potrzeba.
  Zawsze sumienny i życzliwy.
  Polecam Pana Doktora.
  To jest lekarz któremu można zaufać.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Biernat Inny

  Lekarka z sercem na dłoni. Bardzo empatyczna. Potrafi podnieść na duchu,dzięki niej zrozumiałam co sie stało i ze jest nadzieja. Bardzo polecam wszystkim kobietom lekarz Magdalenę Biernat!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Repeć Konsultacja chirurgiczna

  U pana doktora byłam 17 stycznia, ale dopiero teraz ochłonęłam, by dodać tą opinię. Lekarz ów był niedokładny, nieprofesjonalny i nieempatyczny. USG wykonane nieprofesjonalnie- brak opisu wielkości złogów - na moje pytanie: jak wielkie są kamienie i ile ich jest, krzyknął wręcz: "przecież ja tu nie jestem od mierzenia!!!". Na pytanie o stosowanie leków: "ja tu nie jestem od leków!!!". Pytam wobec tego od czego jest doktor skoro wizyta kosztuje aż 180 PLN? Generalnie była to dla mnie wizyta bolesna fizycznie, bałam się o cokolwiek już potem zapytać doktora z obawy, że znowu na mnie "huknie". Najbardziej przykre jest to, że sama pracuję w służbie zdrowia, ale z tak nieuprzejmym zachowaniem nie spotkałam się jeszcze nigdy. Generalnie- nie polecam. Dla porównania dwa dni później wykonałam USG na NFZ w Szpitalu na Cichej i tam było bezboleśnie, z pełnym, profesjonalnym opisem, miło i uprzejmie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. ANNA BELOWSKA Inny

  Pani Doktor to najlepszy lekarz do jakiego można trafić. Prowadzi moja druga ciążę. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor-wszystko dokładnie wyjaśni,zawsze uspokoi nawet tak spanikowane jednostki jak ja;) Polecam z całego serca!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. ANNA BELOWSKA Inny

  Najlepsza Pani Doktor u jakiej miałam przyjemność prowadzić swoją bardzo trudną ciążę, gdzie wcześniej trzech lekarzy się poddało. Wszystko badane i tłumaczone bardzo szczegolowo i skrupulatnie. Super kontakt z Panią doktor. Nawet w bardzo pilnych sytuacjach otrzymywałam szybką odpowiedź. Tak samo w nagłych przypadkach nigdy nie było problemu z terminem wizyty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania