Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (3)

KINESIOMEDICA Centrum Medyczne
Oświęcimska 39, Żywiec
KINESIOMEDICA Centrum Medyczne logo
KINESIOMEDICA Centrum Medyczne
Leśnianka 127, 34-300 Żywiec
KINESIOMEDICA Centrum Medyczne logo
Ubezpieczenia
Medicover, LUX MED
KINESIOMEDICA Centrum Medyczne
Oświęcimska 39, 43-316 Bielsko-Biała Bielsko-Biała
KINESIOMEDICA Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania p. Remigiusza. Wizytę cechowało holistyczne podejście, edukacja, terapia i wspaniała atmosfera. Z pewnością polecam.

  U
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski rehabilitacja ortopedyczna

  Polecam z całego serca. Przede wszystkim za holistyczne podejście do terapii, skupiające się głównie na przyczynach, a nie tylko objawach. Jego profesjonalizm i empatia zapewniają kompleksową opiekę, co przełożyło się w moim przypadku na długotrwałe rezultaty.
  Polecam również dla sportowców i młodzieży. Pan Remigiusz świetnie dogaduje się z moją córką, która raz na jakiś czas trafia do niego z dziwnymi kontuzjami:)

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wizyta punktualna i konkretna. Fizjoterapeuta z pasją i powołaniem do tego, co robi, posiadający ogromną empatię do pacjenta. Jego zaangażowanie i doświadczenie skutkuje zaskakującymi efektami leczenia. Wszystkim polecam!

  mgr Remigiusz Krajewski

  Bardzo mi miło, dziękuję za opinię.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski rehabilitacja

  Zawsze polecam swoim znajomym Remigiusza. Jako jeden z nielicznych fizjoterapeutów, patrzy on na pacjenta holistycznie. Remigiusz pomógł mi już kilka razy. Dzięki jego zabiegom całkowicie wchłonął mi się torbiel Bakera, nie ma po niej śladu w USG kolana. Równie szybko został rozwiązany ból pleców. Profesjonalista na najwyższym poziomie! Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski Inny

  Pan Remek świetny specjalista w swojej dziedzinie. Człowiek o otwartym umyśle, który potrafi słuchać i łączyć fakty, ma ogromne umiejętności i cały czas się rozwija. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna.
  Poznałam go jakiś rok temu. Wykonywał zabiegi u mojego męża. Po krótkiej rozmowie zauważył, że mam problem z żebrami. Powiedział: "przyjdź do mnie spróbuje tobie pomóc".
  Na pierwszej wizycie przeprowadził szczegółowy wywiad, zapoznał się z wynikami badań, które ze sobą przyniosłam. Przyszłam z bolącymi żebrami, sztywnym karkiem, bólem pleców, kolana i bolesnymi miesiączkami.
  Tak miną rok Jego ciężkiej pracy nade mną. Dziś mogę powiedzieć, że jestem wolna od bólu. Długo to trwało, na efekty trzeba poczekać, ale było warto.
  Cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. Gorąco POLECAM.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Remigiusz jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Od razu po wejściu do gabinetu czuć przyjazną atmosferę. Na początku przeprowadza szczegółowy wywiad. Następnie wykorzystując swoją wiedzę szuka prawdziwej przyczyny bólu. Pomógł mi znaleźć źródło bólu kręgosłupa, gdzie ja oczywiście szukałam problemu w samym kręgosłupie, a Pan Remigiusz jak najlepiej umiał - od takiego myślenia mnie odsuwał i jak się okazało miał rację. Polecam z całego serca.

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Remigiusz Krajewski rehabilitacja

  Po wielu wizytach w różnych gabinetach..wreszcie trafiłam na Specjalistę przez duże “S ” z prawdziwego zdarzenia… Rzetelność nie tak często niestety dziś spotykana, nieustanne pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności, maksymalne zaangażowanie, absolutnie profesjonalne podejście do swojego zawodu połączone z pasją. Do gabinetu Remigiusza trafiłem z polecenia. Cierpiałem na uciążliwy ból w odcinku dolnym kręgosłupa. Po zebranym wywiadzie, intensywnej terapii i zleceniu odpowiednich badań dzisiaj żyję bez bólu.
  Dziękuję Remigiusz!
  Polecam wszystkim tym, którzy zmagają się z podobnymi dolegliwościami. Lepiej nie traficie! ;)

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Wellhoner Inny

  "U pani Bożeny prowadzę pierwszą ciążę i mimio wcześniejszych nieprzyjemnych wizyt u ginekologów u pani Bożeny miałam bardzo miłe zaskoczenie. Pani doktor bardzo wspiera pacjentki na każdej płaszczyźnie i poświęca odpowiednią ilość czasu każdej pacjentce. U pani Bożeny czuje się zaopiekowana i spokojna

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Wellhoner konsultacja ginekologiczna

  Opieka w ramach pakietu Medicover. Po wizytach przed ciążą u kilku ginekologów zdecydowałam się finalnie na prowadzenie ciąży u doktor Wellhoner. Pani doktor zleciła jeszcze przed ciążą mnóstwo badań, a nawet konsultacji u innych specjalistów by zminimalizować ryzyko niepowodzeń. Obecnie spotykamy się regularnie, Pani doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, sprawdza czy z dzidzią wszystko w porządku. Bardzo miły i pomocny lekarz.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Wellhoner konsultacja ginekologiczna

  Polecam. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i zaangażowana. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania