Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nowoczesne Centrum Medyczne Danea powstało w 2010 roku.
Na swoją siedzibę wybraliśmy urokliwą dzielnicę miasta Bielsko-Biała - Wapienicę.

Tuż pod górami kilka kilometrów od centrum miasta codziennie możesz spotkać specjalistów w różnych dziedzinach, którzy w trosce o Twoje zdrowie służą wiedzą i doświadczeniem.
Dokonujemy wszelkich starań, by wciąż poszerzać naszą lekarską i profesorską kadrę oraz rozwijać zaplecze technologiczne. Zależy nam bowiem na tym, aby nasi pacjenci otrzymali pomoc medyczną na wysokim poziomie.
Jesteśmy placówką gdzie można korzystać z porad profesorów. Posiadamy gabinety klimatyzowane oraz przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych. U nas wykonają Państwo specjalistyczne badania od ręki – bez kilkutygodniowego oczekiwania w kolejce.

Pracujemy na sprzętach światowej marki i bardzo dobrych materiałach. Duży wybór specjalistów pozwoli Państwu skorzystać z szeregu badań i konsultacji w jednym miejscu. Nasi pacjenci mają do dyspozycji przestronną poczekalnię oraz duży parking. Zapewniamy bardzo miłą, domową atmosferę.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Danea - Centrum Medyczne
Jaworzańska 40, 43-382 Bielsko-Biała
Danea - Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szymik konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor jest najbardziej empatycznym lekarzem jakiego spotkałam. Dba o każdą swoją pacjentkę, w gabinecie, w poradni, w szpitalu. Lekarz z ogromną wiedzą. Ogromnie dziękuję nie tylko za leczenie ale i nadzieję :)

  Wszystkiego dobrego dla Pana!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Adam Kuś Inny

  Właśnie takie podejście, wiedza i doświadczenie powinny stanowić przykład na innych lekarzy. Współpraca z Lek. Krzysztofem to sama przyjemność i spokój o swoje zdrowie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Józef Krzysiek Konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i miły, poświęca tyle czasu ile tego wymaga wizyta- dlatego warto poczekać jeśli występuje opóźnienie czasowe przyjmowania pacjentek. Zleca badania, na podstawie których diagnozuje. Cierpliwie słucha i odpowiada na każde zadawane pytanie. Lekarz który chce pomóc, a pomimo wieku ma nowoczesne podejście do życia jak i zdrowia.

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Józef Krzysiek Inny

  Pan Profesor jest bardzo miły i sympatyczny, niestety jednak nie tylko tego wymaga się od dobrego lekarza. Pozwoliłam sobie poświęcić czas na napisanie tej opini, bo może ktoś z niej skorzysta. Do doktora poszłam we wrześniu tego roku, w pierwszym badaniu ginekologicznym które mi zrobił dowiedziałam się że prawdopodobnie mam potworniaka ok. 4cm. Doktor kazał wykonać rezonans magnetyczny aby potwierdzić swoją opinię i móc stwierdzić czy jest to zmiana łagodna czy złośliwa. Jak się okazało wyniki rezonansu wykluczyły obecność potworniaka, doktor był zdziwiony jak to określił ,, profesjonalnym;; opisem wyników, nie chciał włączyć płyty z wynikami, mówił że zawsze jest problem z jego odtworzeniem ( nie miał do tego przystosowanego sprzętu). Po wykonaniu kolejnego badania dopochwowego stwierdził że to na pewno jest torbiel ok. 4cm, przepisał leczenie. Po miesiącu znalazłam innego ginekologa, który po badaniu stwierdził że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a z opisu wyniku badań rezonansu wynika że był to pęcherzyk Graffa, a nie żadna torbiel. . Nie mówię, że wiedza Pana profesora jest na niskim poziomie, wiadomo, każdy może się pomylić, ale przy takim sprzęcie jakim dysponuje można bez problemu stwierdzić czy to guz czy zwykła torbiel, warto czasem zasięgnąć opinii drugiego lekarza. Nie polecam! Poza tym bardzo niekonkretny, trzeba ciągnąć za język.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szymik Zwykła wizyta

  Super podejście do pacjenta. Profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie.
  Trafiłam do dr z nastolatką. Krwiak pourazowy na piersi. Myślałam, że będzie to dla niej stres. Dr tak rozładował atmosferę zadając dużo różnych pytań, że nawet wykonaniem na niej usg piersi nie zestresowało jej ani zawstydziło. Mega podejście. Do tego uspokoił mnie i wytłumaczył wszystko. Jestem pod dużym wrażeniem! Dziękuje

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szymik konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Posiada bardzo dużą i aktualna wiedzę medyczną. Co więcej jest bardzo empatyczny i z ogromną cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Podczas badania Pan Doktor dokładnie tłumaczy co robi i poświęca pacjentce tyle czasu ile wymaga sytuacja. W gabinecie panuje komfortowa atmosfera dzięki czemu pacjentka w żadnym momencie nie czuje się skrępowana. Serdecznie polecam Pana Doktora Szymika każdej kobiecie, zwłaszcza paniom w ciąży którym zależy na perfekcyjnym jej prowadzeniu.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Bogusław Sadlik Inny

  Pan doktor jest najlepszy! :). Już dwa razy mnie ratował. Pierwszy raz 14 lat temu w Bielsku (św. Łukasz) i w zeszłym roku już w Komorowicach (Orthos). Panie doktorze, jeśli tutaj lokalnie od ortopedy słyszę, że gdyby coś sobie zrobił z kolanem poszedłby tylko do Pana, to czy trzeba lepszej opinii? :). Mam dzięki Panu naprawione oba kolana, tak, wiem, mam uważać na siebie :). Obiecuję, że będę. Oba przypadki były pełną rekonstrukcją ACL, w drugim było ciut więcej do naprawy. Czuję się dobrze, szybko wróciłem do swoich sportowych aktywności. Podczas wizyt pierwszych i kontrolnych czy już zabiegu można się czuć zaopiekowanym. Profesjonalizm, podejście, rozmowa na najwyższym poziomie. Wysłałem do Pana już wielu swoich znajomych :D i wszyscy zadowoleni. Dla mnie jest Pan Wirtuozem kolan, tak to sobie nazywam. Szkoda, że już tylko we Wrocławiu, ale tak jak ostatnio ustaliliśmy, droga jest znana i prosta :). Widzimy się za rok na kontroli :). Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję najbardziej na świecie!

  dr hab. n. med. Bogusław Sadlik

  Myślę, że nie jestem najlepszy, a jeśli już to w ograniczonym zakresie ortopedii, która jest ogromną dziedziną medycyny. Wielu polskich i zagranicznych ortopedów jest najlepszych w swoim obszarze i o to właśnie chodzi, aby znaleźć w tym swoją pasje, wówczas będą dobre efekty dla pacjentów. Minęły już czasy "specjalistów od wszystkiego"....dziękuję za miłe słowa :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szymik konsultacja ginekologiczna

  Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam na bardzo dobrego ginekologa. Od początku wizyty duże wrażenie robi ogromna wiedza Doktora. Pełen profesjonalizm i troska o dobro pacjentki są na pierwszym miejscu! Cytologia i USG piersi wykonane bardzo delikatnie i z dokładnym objaśnieniem. Również stała komunikacja doktora z pacjentką sprawia, że wizyta przestaje być stresująca. Do doktora Szymika mam 100% zaufania i szczerze polecam każdej kobiecie, która chce być pod dobrą opieką.
  Na pewno będę wracać!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szymik Zwykła wizyta

  Lekarz godny zaufania! Z czystym sumieniem takiego lekarza można polecić każdemu! Prowadzenie ciąży na bardzo wysokim poziomie, bardzo zaangażowany w problemy, robi bardzo dokładne i szczegółowe usg z wytłumaczeniem (co w ciąży jest dla mnie bardzo ważne) bardzo fajnie i dokładnie wytłumaczy każde zadanie pytanie, ale tak naprawdę nie trzeba się wypytywać bo sam wszystko wyjaśnia nastaona ciąża tylko u Pana doktora, polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szymik konsultacja ginekologiczna

  Jeśli poszukujesz empatycznego i kompetentnego lekarza to tylko Dr. Szymik!!! Od kilku lat jestem pod stałą opieką Doktora, który prowadził moje dwie ciąże. Zaangażowanie Pana Doktora podczas każdej z nich było na najwyższym poziomie. Dzięki opiece Doktora dziś mogę się cieszyć zdrowymi dziećmi.
  Z całym szacunkiem polecam Pana Doktora!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania