‘’BIEL-MED’’ Sp. z o.o. „Szpital pod Bukami” rozpoczął działalność w 2002 r. Świadczymy usługi medyczne w ramach leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, poradni lekarza rodzin... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Biel-Med Szpital Pod Bukami

Szara 5

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Medicover, Signal Iduna, Allianz, Compensa, LUX MED, POLMED, TU Zdrowie, PZU Zdrowie, Inter Partner, Saltus Zdrowie, HMS Asistanse, PZUwięcej (10)

O nas

‘’BIEL-MED’’ Sp. z o.o. „Szpital pod Bukami” rozpoczął działalność w 2002 r.
Świadczymy usługi medyczne w ramach leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, poradni lekarza rodzinnego .
Nasza placówka jest ciągle unowocześniana, ciągle się rozwijamy i rozszerzamy swoją ofertę, zgodnie z oczekiwaniami naszych pacjentów.
Specjalizujemy się w zabiegach okulistycznych, takich jak laserowa korekcja wad wzroku (m.in. nową metodą EBK) oraz zabiegach usuwania zaćmy.
Wykonujemy zabiegi w ramach oddziałów: ortopedycznego, okulistycznego oraz oddziału urologii i chirurgii ogólnej w ramach leczenia jednego dnia.
Nowością jest wykonywanie w naszej placówce badań rezonansem magnetycznym oraz zabiegów chirurgicznych w zakresie bariatrii.
Kilkunastoletni okres działalności pozwolił nam zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku usług medycznych. Dobra opinia pacjentów o naszej placówce zaowocowała zwiększającą się z każdym rokiem liczbą osób, które wybierają „Szpital pod Bukami” jako miejsce swojego leczenia.
Szeroki zakres udzielanych porad stawia nas w czołówce ośrodków zdrowia na Podbeskidziu i sprawia, że nasz ośrodek jest przyjazny dla pacjentów, którzy mogą uzyskać porady z wielu dziedzin oraz wykonać szerokie spektrum badań w jednej placówce.

‘’BIEL-MED’’ Sp. z o.o.
„Szpital pod Bukami”
43-300 Bielsko-Biała, ul. Szara 5
Tel. 33 82 995 00
www.szpitalpodbukami.pl

Nasz sprzęt

 • USG Hitachi Aloca
 • USG Hitachi Arietta z głowicą TRUS i elastografią
 • Rezonas Magnetyczny niskopolowy Esaoti
 • Laser Fotona
 • Laser eximerowy do korekcji wad wzroku
 • Laser YAG do zaćmy wtórnej
 • Aparat do EMG
 • Lasery niskoenergetyczne (LLLT) lub “zimne lasery” ERCHONIA
więcej

Zabiegi

 • Laserowa korekcja wad wzroku
 • Leczenie zaćmy
 • Chirurgia siatkówki
 • Laserowe zamykanie naczyń krwionośnych
 • Laserowe usuwanie pajączków
 • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • Kolonoskopia
 • Gastroskopia
 • Polipektomia Do 1,5 cm
 • implanty antykoncepcyjne
więcej

Badania

 • Okulistyczne: komputerowe badanie pola widzenia, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, badanie przedniego odcinka gałki ocznej, badanie dna oka, komputerowe badanie pola widzenia, OCT - Optyczna Koherentna Tomografia siatkówki i nerwu wzrokowego, badanie USG gałki ocznej, cyfrowa fotografia dna oka, angiografia fluoresceinowa
 • Kardiologiczne: ECHO serca, EKG spoczynkowe, wysiłkowe, Holter, USG Doppler
 • Gastrologiczne: gastroskopia, kolonoskopia, wodorowy test oddechowy, USG jamy brzusznej,
 • Endokrynologiczne: USG tarczycy, biopsja cienkoigłowa
 • Ginekologiczne: USG, cytologia, leczenie nadżerek metodą fotokoagulacji
 • Onkologiczne: USG, biopsja cienkoigłowa
 • Urologiczne
 • Laser YAG do zaćmy wtórnej
 • aparat do EMG
 • USG transrektalne gruczołu krokowego
 • USG Wątroba Fibroskan
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Antoni Kozik Inny

  Serdecznie Polecam Pana Doktora, za pozytywne podejscie do mojej sprawy. Jestem bardzo wdzięczna za fachowe i delikatne usuniecie szwu. Jest Pan najlepszy i rowniez dziękuję Panu ktory Asystowal. Bardzo bardzo jeszcze raz dziekuje. Pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Liska-Markiel Inny

  Kategorycznie, zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa odradzam wizyty u Tego lekarza. Do gabinetu weszłam z synem z 1,5 godzinnym opóźnieniem. I od tego momentu było tylko pośpiesznie i nerwowo. Pani w tempie ,,maszynu karabinowego" zadawała pytania, przerywając moje odpowiedzi. Gdy ja zadawałam pytania, to Pani cyt.,,proszę mi teraz nie przerywać". Jeszcze zarzuciła mi, że zaniedbuję zdrowie syna bo już od dawna powinien być odczulany (syn ma 8 lat), że niepotrzebnie zrobiłam bardziej pogłębione badania alergologiczne (zalecił mi je lekarz pediatra) i na korytarzu czekałam na receptę i ulotkę o pyleniu. Mój syn po wyjściu z gabinetu powiedział: ,,mama, ja do tej pani już nigdy nie przyjdę". I ja też.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Szczygieł USG

  Nie polecam, lekarz nieuprzejmy. Bardzo szybko wykonal badanie USG bez żadnych komentarzy czy pytań, podaje tylko instrukcje a potem każe czekać aż napisze swój raport. Bezosobowe traktowanie człowieka. Wizyta była prywatna.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Jarco Inny

  To jest świetny lekarz i wspaniały człowiek.
  Nie biznesmen, tylko Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Tylko, szkoda,że już chyba nie przyjmuje w Bielmedzie,tylko w dawnym Ultramedicu świetnie wykonując usg jamy brzusznej.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dyaczyński Inny

  Niezwykle sympatyczny, empatyczny, delikatny, wyrozumiały lekarz! Poczucie humoru Pana Doktora sprawia, że wizyta odbywa się bez skrępowania, serdecznie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Madajska-Kawulok Inny

  Byłam u Pani doktor pierwszy raz ponieważ chciałam szybko umówić się na wizytę. To się udało ale ... Nie spytała nawet kiedy miałam ostatnia miesiączkę z czy rodziłam itd itp. Szok. Zbadała, przepisała leki na infekcję OK. Ale jak można kogoś leczyć nie robiąc wywiadu ? Nie pójdę do Pa i doktor na kolejną wizytę! PS tak, jest miła.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Stankowska Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Wizyta rzeczowa i konkretna, nie za długa ale w sam raz. Miałam wykonane 2 badania i mimo, że u mnie były trudniejsze, pani doktor świetnie sobie poradziła. Była tez wyrozumiała i delikatna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Jeleń konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Niesympatyczna lekarka. Podczas wizyty prowadziła prywatną rozmowę przez telefon. Chaotyczna, oschła, narzucająca swoje poglądy. W trakcie wizyty mówiła pacjentce o swoich prywatnych sprawach, nie tak powinna przebiegać wizyta. Do takiej lekarki nie chce się wracać.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Majchrowicz konsultacja okulistyczna

  Polecam!
  Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoją pracę,cechuje ją bardzo duża kultura osobista oraz wysoka empatia do pacjenta.
  Zgodziła się mnie przyjąć w nagłym przypadku.
  Mialam przerysowana gałkę oczna przez dziecko.
  Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc.
  Leczenie bardzo szybko przyniosło ulgę.
  Dziękuję.

  lek. Monika Majchrowicz

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię Pani Izabelo. Cieszę się, że mogłam pomóc i pozdrawiam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Stanisława Gierek-Ciaciura laserowa korekcja wady wzroku

  Z moją wadą wzroku walczyłam od urodzenia. Najpierw byłam pod świetna opieką profesor Adrianny Gierek, która zredukowała moją wadę wzroku z +8,5 na +5,5.
  7.02.2019 roku profesor Stanisława Gierek Cieciura odmieniła moje życie i zredukowała moją wadę wzroku do 0. Dziękuję Pani Profesor za zaangażowanie, opiekę i cierpliwość. Zarówno przed zabiegiem jak i po czuła się bardzo zaopiekowania. Dzięki Pani mogę teraz realizować swoje cele zawodowe i nie bać się, że ktoś mnie odrzuci z powodu wady wzroku. Często ludzie boja się dentysty ja zawsze bałam się okulisty. W szkole wieczne problemy że nie widzę.... dzięki Pani Profesor to tylko przykre wspomnienia a rzeczywistość jest taka, że jedyne okulary jakie noszę to te przeciwsłoneczne. Jestem bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem polecać.

  prof. dr hab. n. med. Stanisława Gierek-Ciaciura

  Dziękuję bardzo, cieszę się że Pani pomogłam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania