Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

‘’BIEL-MED’’ Sp. z o.o. „Szpital pod Bukami” rozpoczął działalność w 2002 r.
Świadczymy usługi medyczne w ramach leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, poradni lekarza rodzinnego .
Nasza placówka jest ciągle unowocześniana, ciągle się rozwijamy i rozszerzamy swoją ofertę, zgodnie z oczekiwaniami naszych pacjentów.
Specjalizujemy się w zabiegach okulistycznych, takich jak laserowa korekcja wad wzroku (m.in. nową metodą EBK) oraz zabiegach usuwania zaćmy.
Wykonujemy zabiegi w ramach oddziałów: ortopedycznego, okulistycznego oraz oddziału urologii i chirurgii ogólnej w ramach leczenia jednego dnia.
Nowością jest wykonywanie w naszej placówce badań rezonansem magnetycznym oraz zabiegów chirurgicznych w zakresie bariatrii.
Kilkunastoletni okres działalności pozwolił nam zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku usług medycznych. Dobra opinia pacjentów o naszej placówce zaowocowała zwiększającą się z każdym rokiem liczbą osób, które wybierają „Szpital pod Bukami” jako miejsce swojego leczenia.
Szeroki zakres udzielanych porad stawia nas w czołówce ośrodków zdrowia na Podbeskidziu i sprawia, że nasz ośrodek jest przyjazny dla pacjentów, którzy mogą uzyskać porady z wielu dziedzin oraz wykonać szerokie spektrum badań w jednej placówce.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Biel-Med Szpital Pod Bukami
Szara 5, 43-300 Bielsko-Biała
Biel-Med Szpital Pod Bukami logo
Ubezpieczenia
Medicover, Signal Iduna, Allianz, Compensa, LUX MED, POLMED, TU Zdrowie, ... PZU Zdrowie, Inter Partner, Saltus Zdrowie, HMS Asistanse, PZU Wszystkie ubezpieczenia

Specjaliści

Opinie o specjalistach (174)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Józef Kisiel gastroskopia

  Lekarz bardzo miły, zaangażowany, bardzo dokładny przy przeprowadzaniu gastroskopii, mimo, że nie byłam łatwą pacjentką robił wszystko, żeby mnie uspokoić. Po badaniu wyjaśnił wszystko. Dziwię się negatywnym opiniom, ja mogę jak najbardziej polecić ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Liska-Markiel Inny

  Prywatna wizyta, lekarz w ogóle w niczym mi nie pomógł, a dodatkowo atakował mnie słownie, straszyła i wrzeszczała. Nie polecam! jeszcze takiego paskudnego charakteru nie spotkałam w swoim życiu. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego, nie powinno się tak traktować ludzi, kompletny brak podejścia do pacjenta. Dramat

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Stankowska Inny

  Nie polecam. Nie wykonano żadnych badań w celu zdiagnozowania problemu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Wądek Inny

  Witam, po covidzie i leczeniu sterydami osłabił mi się kregosłup i wstając z fotela doznałam złamania kompresyjnego w dwóch miejscach . Byłam u wielu lekarzy , ale dopiero Doktor Wądek wzbudził moje najwieksze zaufanie podejściem i diagnozą. Operacja stabilizacji udała się wspaniale. Dziś , po dwóch latach prawie zapomniałam jak to było, chodze, pracuję , jeżdżę samochodem i wybieram się na dwa wesela :) Polecam wszystkim świetnego specjalistę.

  S
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Stanisława Gierek-Ciaciura laserowa korekcja wady wzroku

  Serdecznie polecam korekcję wzroku metodą transPRK u Pani Profeser, u mnie już prawie rok minął i była to najlepsza decyzja jaką podjelam, kto ma wątpliwości to Pani Profesor je rozwieje swoją wiedzą, profesjonalizmem i empatią oraz sympatycznym zespolem. Polecam!

  Ż
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Liska-Markiel konsultacja alergologiczna

  Pani Doktor podnosi głos, nie słucha ani nie szanuje pacjenta w gabinecie, nie jest w stanie zrozumieć, że ktoś ma prace i inne załatwienia. Odwołałam jedną wizytę bo byłam chora, a odczulanie kosztuje 120 zł jednak usłyszałam ze to są psie pieniądze i o czym ja mówię.
  Brak empatii a przede wszystkim szacunku.

  Profil zweryfikowany
  lek. Antoni Kozik konsultacja ortopedyczna

  Dr Kozik był bardzo nieprzyjemny w kontakcie, rzucał niestosownymi żartami, obrażał ratowników GOPR, w jego słowach "USG to bezsensowne badanie, on ma USG w oczach" i "nie wierzy w maści". Wizyta trwała 5 min, nie wysłuchał do końca opisu zdarzenia, wszystko szorstko, bez empatii. Kolano mam "rozchodzić" i polecił mi "znaleźć sobie lekarza" i "ciężkiego fizjoterapeutę, który mi na kolanie usiądzie i je wyprostuje". Nie polecam.

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Antoni Kozik konsultacja ortopedyczna

  Nie sądziłem że idąc gdziekolwiek na prywatną wizytę, lekarz będzie miał problem zrobić jakiekolwiek badanie i miał pretensje że mnie coś boli, nie polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Szczygieł USG

  Mądry, doświadczony lekarz. Przyjął mnie z niepokojącym wynikiem mammografii. Wykonał uważnie badanie, nie spieszył się, a na koniec wszystko wyjaśnił, uspokoił. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby lekarz przed wykonaniem USG zapytał mnie, czy może dotknąć moich piersi i wykonać badanie i czy czuję się komfortowo. Zdecydowanie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Majchrowicz badania okulistyczne dzieci

  Do Pani doktor trafiłam z córką parelat temu i zostaniemy na zawsze. Na każdej wizycie kontrolnej Pani doktor dokładnie bada wzork i wszystko nam tłumaczy. Wychodzimy zawsze uśmiechnięte i spokojne. Okularki dla córki dobrane tak że córką nie chce ich ściągać. Sama też chodzę na kontrolę do Pani doktor bo jest najlepszym i najmilszym lekarzem jakiego dotąd spotkałyśmy. Pozdrawiam serdecznie !

  lek. Monika Majchrowicz

  Dziękuję Pani Anno za dobrą opinię. Bardzo się cieszę, że mogę służyć pomocą Pani i córce. Serdecznie pozdrawiam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania