O nas

Witamy w Holistic Clinic - miejscu, gdzie troszczymy się o całościowe i kompleksowe podejście do diagnostyki i leczenia pacjentów. Nasza nazwa wynika z przekonania, że każdy pacjent zasługuje na holistyczne podejście, które uwzględnia wszystkie aspekty jego zdrowia i dobrostanu. W naszej klinice specjalizujemy się zarówno w opiece nad pacjentkami ciężarnymi i ginekologicznymi w pełnym zakresie świadczeń ambulatoryjnych, jak i nad pacjentami kardiologicznymi, pulmonologicznymi, alergologicznymi, urologicznymi, zmagającymi się z otyłością, w tym z zespołem metabolicznym wymagających porad wyspecjalizowanego dietetyka. Pacjenci naszej kliniki mogą również liczyć na kompleksową opiekę oraz porady z zakresu fizjoterapii, jak również diagnostykę obrazową z zakresu USG.
Jesteśmy świadomi rosnącej potrzeby kompleksowych konsultacji lekarskich na wielu poziomach specjalistycznych. Aby móc zapewnić skuteczne i dokładne leczenie, staramy się zapewnić naszym pacjentom szybki dostęp do specjalisty z odpowiedniej dziedziny. Wierzymy, że tylko takie podejście pozwala na prawidłowe diagnozowanie i prowadzenie skutecznego leczenia.

Pragniemy również poprawić jakość życia wielu pacjentek po porodzie, dlatego oferujemy usługi urofizjoiterapeutów, którzy pomagają w przywracaniu prawidłowego funkcjonowania dna miednicy.
Nasz zespół specjalistów przygotowuje również pacjentki do operacji związanych z zaburzeniami narządu rodnego, takich jak obniżenie narządu rodnego czy nietrzymanie moczu. Dodatkowo, po operacji, zapewniamy indywidualne wsparcie i terapię, aby osiągnąć pozytywne efekty zabiegu.

W naszej klinice pracują lekarze o szerokim spektrum wiedzy i doświadczenia. Specjalistyczna opieka nad pacjentami obejmuje takie dziedziny jak urologia, kardiologia, pulmonologia, alergologia, dietetyka, fizjoterapia, urofizjoterapia, opieka prenatalna i ginekologiczna oraz radiologia. Każdy z naszych lekarzy posiada wieloletnie doświadczenie, stale doskonaląc swoje umiejętności i aktualizując wiedzę poprzez udział w kursach, warsztatach i konferencjach.
Wyróżniamy się unikalnym podejściem do pacjentek ginekologicznych i ciężarnych. Dzięki współpracy wielu specjalistów jesteśmy w stanie dokładnie diagnozować i leczyć, zapewniając kompleksową opiekę. Urofizjoterapia w ciąży pozwala pozbyć się wielu dolegliwości bólowych, które często towarzyszą temu okresowi, a także wspomaga profilaktykę nietrzymania moczu i wypadania narządu rodnego u kobiet. Dzięki naszym terapiom możemy również skutecznie wspierać proces rekonwalescencji pooperacyjnej.
Holistic Clinic to miejsce, w którym kompleksowa opieka medyczna otacza zarówno kobiety, jak i mężczyzn, oferując szeroki zakres usług, oparty na podejściu wielospecjalistycznym. Naszą misją jest poprawa zdrowia i jakości życia naszych pacjentów, oferując kompleksową i wysokojakościową opiekę medyczną.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG
 • SPIROMETR
 • FIZJOTERAPIA
 • PelviFly
 • InBody analizator składu ciała
 • KTG
 • Piłki fizjoterapuetyczne
 • Maty fizjoterapeutyczne
 • IN BODY analizator składu ciała
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Z przyjemnościa pragniemy zaprosić wszystkich pacjentów do nowopowstałego Centrum Medycznego Holistic Clinic w Bielsku-Białej przy ul Bystrzańskiej94.Proponujemy szeroki zakres świadczeń oraz wielospecjalistyczną opiekę nad pacjentem. Zapraszamy do zapoznania się ze świadczeniami w zakresie kardiologii, urofizjoterapii- a więc fizjoterapii nietrzymania moczu, obniżenia narządu rodnego i okresu poporodowego, dietetyki,alergologii dziecięcej ,chorób płuc dorosłych i dzieci ,urologii ,badań usg. Serdecznie zapraszamy

Dowiedz się więcej

Bystrzańska 94,Bielsko-Biała

Opinie o specjalistach (153)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Hryniewicz-Kapias USG płodu

  Bardzo kompetentna Pani Doktor. Zainteresowana pacjentem, cierpliwa i empatyczna. Polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Monika Hryniewicz-Kapias konsultacja ginekologiczna

  Rzeczowa i miła Pani ginekolog .
  Dobre podejście do nastolatki .

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Monika Hryniewicz-Kapias konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo miła szczegółowo ludzkim głosem wyjaśniła co i jak 100%polecam


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Bożena Hryniewicz konsultacja ginekologiczna

  SUPER PODEJŚCIE PANI DOKTOR DO PACJENTA Pani doktor bardzo miła i wszystko dokładnie wytlumaczy


  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Zając konsultacja ortopedyczna + USG

  Cieszę się że trafiłam na pana Macieja. Bardzo mi pomógł z moją kontuzja, wytłumaczył i dobrał odpowiednie leczenie. Wspomne, że pan Maciej mnie wysłuchał był bardzo miły i nie patrzył na zegarek. Na pewno polecam!


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marcin Kwiatkowski USG piersi

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Gabinet jak i cała przychodnia bardzo nowoczesne. Parking jest dostępny pod przychodnią.


  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Daria Taracha-Guz Konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor, szczegółowo wyjaśniła diagnozę! Polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marcin Kwiatkowski USG piersi

  Lekarz sympatyczny, rzeczowy, skrupulatny, punktualny.


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marcin Kwiatkowski USG jamy brzusznej

  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Dokładnie wyjaśnia wszystko, dużo rozmawia z pacjentem.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Daria Taracha-Guz Konsultacja pulmonologiczna

  Życzę wszystkim pacjentom, aby trafiali na takich lekarzy!

  Pani Doktor cierpliwie wysłuchała wszystkich dolegliwości, dokładnie przeanalizowała wyniki badań i szczegółowo wyjaśniła plan leczenia.

  Pani Daria to nie tylko wybitny specjalista, ale również niezwykle empatyczna osoba. Podczas wizyt zawsze okazywała troskę o samopoczucie i komfort pacjenta. Jej życzliwość i ciepło dają ogromne wsparcie w trudnych chwilach.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Holistic-Clinic, Bielsko-Biała?
  Holistic-Clinic, Bielsko-Biała dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, alergologia, alergologia dziecięca, dietetyka, fizjoterapia, kardiologia, ultrasonografia, urologia, pulmonologia, położnictwo, radiologia.
 • Oferta Holistic-Clinic obejmuje 74 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja pulmonologiczna, spirometria, spirometria z próbą rozkurczową, konsultacja pulmonologiczna + spirometria, wypisanie recepty, diagnostyka chrapania i bezdechów sennych - badanie poligraficzne (poligrafia III typu), konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne, USG płodu, Cytologia płynna LBC + HPV-HR 14 wysokoonkogennych typów wirusa.
 • Nie, Holistic-Clinic obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Holistic-Clinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Holistic-Clinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 153 osób dodało swoją opinię o placówce Holistic-Clinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Holistic-Clinic to Bystrzańska 94 Bielsko-Biała.
Powiązane wyszukiwania