Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

„Medea” Centrum Medyczne

Mazańcowice 1045

43-391 , Mazańcowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Firlej-Pruś Inny

  Pani dr n. med. Magdalena Firlej-Pruś jest bardzo kompetentnym lekarzem, potrafi trafnie diagnozować pacjenta jest miła, sympatyczna i pełna empatii. Na wizytę czeka się bardzo krótko Pani doktor jest zawsze punktualna. Polecam bardzo Panią doktor i jednocześnie tę placówkę bo jest bardzo dużo specjalistów i na wizyty nie czeka się długo. Obsługa bardzo miła.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Dziobak Inny

  Pani Aleksandra to świetna specjalistka o bardzo empatyczna osoba. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i z dużym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu. Po kilku zabiegach nastąpiła znaczna poprawa. Prócz terapii w gabinecie udzieliła mi wielu cennych rad oraz dała mi ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu. Bardzo polecam Panią Aleksandrę

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Pruś konsultacja neurochirurgiczna

  Po sześciu latach mojej "tułaczki" po innych lekarzach dopiero ten człowiek wyjaśnił mi na czym polega moja choroba.
  Znaleźć dobrego lekarza to podstawa.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Dziobak Inny

  Serdecznie polecam Panią Aleksandrę.
  Opieka z jej strony nad pacjentem jest na najwyższym poziomie. Trafiłem ze złamanym kręgiem odcinka lędźwiowego, już po pierwszych wizytach poczułem ulgę od bólu. Oprócz profesjonalnych wizyt, został mi ułożony indywidualny plan ćwiczeń co zdecydowanie poprawiło kondycję mojego ciała.
  Gdyby nie pomoc ze strony Pani Oli, nie wróciłbym do zdrowia. Serdecznie dziękuje za opiekę i polecam wszystkim, którzy pragną wrócić szybko do pełnej sprawności!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Pruś blokady przeciwbólowe

  Dr Pruś to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Moja mama w końcu znalazła lekarza, który jej pomógł. Profesjonalny i konkretny. W koncu może poruszać się po schodach i nie musi brać tylu tabletek przeciwbólowych. Polecamy tego lekarza.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Dziobak rehabilitacja

  Fachowa i profesjonalna pomoc odbudowaniu zdolności ruchowej po kontuzji.
  Gorąco polecam Panią Aleksandrę, dostrzega to czego inni nie dostrzegają w ruchach i bolączkach ruchowych.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Dziobak Ból kręgosłupa

  Mam 22 lata. Dwa lata temu okazało się że mam 7 mm przepuklinę w odcinku L4, L5 . Ból z którym zmagałam się od dwóch lat był nie do opisania. Chwytałam się każdej możliwej deski ratunku. Jeździłam po różnych specjalistach i miałam liczne rehabilitację. Jednak ból się nasilał a ja poddałam się operacji polegającej na wszczepieniu diamu który miał mi pomóc . Jednak po operacji ból powrócił i to z dwojoną siłą co utrudniało mi moje życie codzienne, a co najgorsze groziła mi kolejna operacja usunięcia dysku. Nie chcąc się poddać szukałam dalej i tak trafiłam do Medea gdzie zostałam pokierowana do Pani Aleksandry Dziobak. Zaraz na wejściu dostrzegła u mnie wadę w chodzeniu, czego żaden inny rehabilitant nie dostrzegał. Dokładnie zainteresowała się moją przebytą chorobą. Skupiła się wyłącznie na tym co robię i co powinnam robić aby uniknąć bólu i wrócić do pełni sił. Każde ćwiczenie przeprowadza i tłumaczy w taki sposób że mam pewność iż w domu ćwiczę je dobrze czego brakowało mi u innych specjalistów, którzy nie dokładali się do sprawdzania wykonywanego prze ze mnie ćwiczenia. Wychwytuje błędy podczas ćwiczeń oraz tłumaczy jaką postawę mam przyjmować, gdy ubieram buty czy też wsiadam do auta czego nigdy wcześniej nikt mi nie mówił a nie wątpliwie pogarszało to moje zdrowie. W 100% gorąco polecam Panią Aleksandrę bo dzięki niej w końcu budzę się bez bólu mogę sprawnie funkcjonować i cieszyć się każdym dniem. Na tle wielu fachowców mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że spotykam się pierwszy raz z tak ludzkim podejściem do pacjenta i pełnym zainteresowaniem nim. Żałuję, że nie trafiłam do niej wcześniej bo wydaje mi się że dzięki jej exstra podejściu oraz ogromnej wiedzy mogłam uniknąć operacji.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz