Informacje o placówce

Gabinety

Beskidzkie Centrum Medyczne

Dąbrowskiego 3/1

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Formińska-Kapuścik

  Okulista, Okulista Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Pani Profesor jest bardzo życzliwą osobą szczerze chcącą pomóc pacjentowi. Na wizycie byłam z 5miesięcznym synem, który mimo dwukrotnego zakraplania oczek i w sumie dosyć długiej wizyty nawet nie zapłakał :) Pani Profesor była ciekawa tego jakie obserwuje nieprawidłowości u dziecka, słucha z uwagą.
   Na pewno ponowię wizytę i będę polecać wszystkim znajomym.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29Usługa: ocena wzroku

   Profesjonalne podejście do pacjenta . Ocena celująca. Dokładne badanie połączone z wywiadem . Świetny kontakt z dziećmi

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Maciej Kuśmider

  Dietetyk, Internista, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-MedUsługa: konsultacja dietetyczna

   Polecam w 100 % Pana doktora. Jest bardzo miłą osobą, skrupulatnie krok po kroku z dużą dokładnością tłumaczy zasady odżywiania, by pacjent zrozumiał jakie błędy popełnia w swoim jadłospisie. Zaskoczony byłem ile czasu Pan doktor poświęcił mi w gabinecie, to nie było jakieś 15 minut i następny proszę, tylko ok. godz. by skrupulatnie wszystko wypytać, wytłumaczyć i ustalić dalsze kroki. Zaangażowanie i profesjonalizm Pana doktora oceniam na 100 punktów. Dziękuję i pozdrawiam

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-MedUsługa: Inny

   Bardzo miły kompetentny poświęca czas pacjentowi tłumaczy jak postępować pomimo pszyszlam do lekarza z opuchnięta kostka i bolące poduszki u palców nóg ,,Dziękuję bardzo

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jacek Starzewski

  Proktolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacja proktologiczna (pierwsza wizyta)

   Witam. Oceniam Pana Profesora bardzo wysoko. Wybitny fachowiec. Mam 40 lat i nie ukrywam, że bardzo wstydziłem się tego z jaką dolegliwością zjawiłem się w gabinecie. Moje obawy zostały szybko rozwiane. Profesjonalne podejście, od razu wdrożyłem zalecenia i po problemie. Polecam!!!

  • A
   Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacja proktologiczna

   Wizyta odbyła sie punktualnie i przebiegała w bardzo miłej atmosferze,szybka i trafna diagnoza.Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Marek Dybczak

  Radiolog, Diagnostyk, dr n. med.

  • P

   Najlepszy - piszemy to z całą odpowiedzialnością. Świetny, wybitny diagnosta. Polecamy !!! Pan Doktor jest mega dokładny - widzi to czego inni dostrzec nie potrafią.
   Serdeczny Człowiek, Lekarz z ogromną, interdyscyplinarną wiedzą i wielkim doświadczeniem.


 • Dariusz Radziszewski

  Urolog, Androlog, Seksuolog, dr

  • M

   Bardzo dobry lekarz z prawdziwym powołaniem, wybitny specjalista!! Jest bardzo uczciwym człowiekiem. Szczerze polecam!

  • P

   Rewelacyjny specjalista, a przy tym całkiem sympatyczny facet.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Artur Hadrian

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • M

   Byłam pacjentką dr Hadriana, kilka lat temu w szpitalu. Uważam, że jest profesjonalistą, potrafi wszechstronnie diagnozować pacjenta, rozeznawać różne możliwości pomocy i leczenia perspektywicznego. Dziękuje Bogu, że postawił na drodze mego leczenia fachowca z wysokim poziomem kultury i etyki.

  • P

   Mam problemy z żołądkiem. Dr Hadrian leczył mnie od 2 lat i prawdę mówiąc nie było żadnej poprawy, co gorsza czułam się gorzej. Powiedziałam to wprost Panu dr, gdy zapytał mnie jak się czuję. Efekt – pan Dr się obraził, generalnie atmosfera w trakcie wizyty była nieprzyjemna. Ale na szczęście są inni lekarze, co warto podkreślić ze specjalizacją w dziedzinie gastroenterologii. Dr Hadrian nie jest „pępkiem świata” tym bardziej, że jest tylko lekarzem rodzinnym, internistą i może na tym powinien koncentrować swoją uwagę. W końcu Pacjenci w Czańcu czekają na Pana Panie doktorze…

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Hildegarda Kastelik-Fabrowicz

  Ginekolog,

  • J

   Bardzo nie przyjemna kobieta! Kiedyś miałam nagły przypadek, czekałam w kolejce ponad 2 godziny po czym kiedy przyszła na mnie kolej pani doktor orzekła mi że mnie nie przyjmie bo nie jestem jej pacjentką.. Kiedyś jednak do niej chodziłam i też nie byłam zadowolona. Także nie polecam!

  • I

   jest bardzo rzeczowa , miła a przede wszystkim doskonały fachowiec i to wszystko na kasę chorych

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Bogusław Talaga

  Chirurg, lek.

  • M

   Lekarz kompetentny i godny polecenia! W gabinecie rozluźnił atmosfere, dokładnie opisał chorobę i przepisał niezbędne antybiotyki. Ponieważ na wizyte wybrałam się prywatnie, Pan doktor od razu powiedział, żeby na kolejną przyjść ze skierowaniem od dr rodzinnego, dzięki czemu będzie ona już na nfz. Brawo Panie doktorze!!!!


 • Maciej Myśliwiec

  Chirurg, lek.

  • B

   Gdyby nie Pan doktor Maciej Mysliwiec chyba nie byłoby mnie juz na tym świecie. Zakażona gronkowcem złocistym w szpitalu w Bielsku-Białej przez wiele lat cierpiałam z niegojacą sie ropna raną, po sześciu operacjach nogi , leczona nawet w Piekarach Śląskich które niestety , nie poradziły sobie z takim zakażeniem , przez zupełny przypadek trafiłam w złote ręce Pana dr. Mysliwca i chwała Bogu rana w koncu sie zamkneła i mogłam wrócic do życia na które juz straciłam nadzieje. ,,Dobrym lekarzem może byc tylko dobry człowiek,,-tak mówi stare arabskie przysłowie- i taki jest własnie Pan doktor. Z całego serca dziekuję, żyję. Bożena B.


 • Wacław Byrdy

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • A

   Zgadzam się ze zdaniem Monii pan doktor w przychodni odrabia pańszczyznę. Za konsultacje 5 min. zabrał pieniążki jak za normalną wizytę. Moja mama miała tętniaki na aorcie. Konsultacje miała dwa tygodnie temu a teraz walczy o życie, ponieważ pan doktor stwierdził, że w bielsku nie przeprowadzają takich zabiegów na tętniaki, gdyż ma je za małej wielkości. I nagle okazało się że w naszym mieście przeprowadzają takie zabiegi, a tętniak urósł do takiej wielkości, który zagrażał jej życiu. Na szczęście lekarze do których się dostała ratują jej życie. Po rozmowie z nimi byli bardzo zdziwieni że ów lekarz nie dał jej skierowania do nich. Tak pan doktor leczy pacjentów u siebie. Ludzie uważajcie na tego lekarza. Może dawniej był dobry, ale chyba mu kasa odbiła.

  • M

   Pan doktor w przychodni zachowuje się jakby odrabiał pańszczyznę. Zero kontaktu i podejścia do pacjenta, wykazania inicjatywy i zaproponowania jakiejkolwiek alternatywy. Byłam dwa razy i wizyta wyglądała tak samo - czyli najlepiej jakby Cię tu nie było i dała mi święty spokój. W końcu nie poszłam do niego w celach towarzyskich tylko z prośbą o pomoc w chorobie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania