Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Beskidzkie Centrum Medyczne

Dąbrowskiego 3/1

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Foniok-Lipska Inny

  Stare metody leczenia, stereotypowe podejscie. Antykoncepcja dobierana całkowicie na czuja, bez żadnych badań hormonalnych. Brak empatii i adekwatnego podejścia do drugiej osoby. Niepełnoletnia pomimo widocznego wstydu i niepewności była poganiana przez Panią Lipską i traktowana z góry. Jeśli komuś nie przeszkadza brak uśmiechu u lekarza, a zależy na szybciej, bezpośrednim badaniu kontrolnym to jak najbardziej polecam, ale do pozostałych badań, jakichkolwiek pytań i niepewności i odwiedzeniu Pani Lipskiej w celu skonsultowania się oraz rozwianiu niepewności, całkowicie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Maria Klima Inny

  Pani Anna to prawdziwy chirurg z powołania. Spokojny lekarz, rozumiejący ból pacjenta, delikatny. Akurat trafiłam do tej pani z torbielą włosowatą, 2 lata z rzędu przeżywałam potworne cierpienie z powodu tego czegoś. Nacinanie na żywca, w końcu dało mi motywacje by to usunąć. I tak właśnie trafiłam do Pani Anny, zabieg wykonany fachowo. Ciężko było z gojeniem, ale dałyśmy radę. Pani doktor zawsze pomocna, miła, spokojna i co ważne punktualna. Polecam !


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Foniok-Lipska Inny

  Bardzo doby lekarz dobrą stawia diagnozę przepisuje bardzo skuteczne leczenie , bylam u innego ginekologa leczylam sie 2
  tygodnie bez rezultatu a nawet z zastrzeżeniem objawów, dopiero po wizycie u pani doktor nastąpiła poprawa praktycznie praktycznie na drugi dzień. Bardzo polecam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Wojciech Hrapkowicz Inny

  Jeszcze na wizycie nie byłam ale odważniej patrzę na sprawę po tych super opiniach. We wtorek mam wizytę. Wtedy dopisze wrażenia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Stępińska Inny

  Z uwagi na zaawansowany pesel "zwiedziłem" już sporo gabinetów więc mam skalę porównawczą w kwestii traktowania pacjenta. Dlatego muszę dać upust mojemu niesłychanie pozytywnemu wrażeniu jakie dziś wyniosłem ze spotkania z Panią dr Bożeną Stępińską z Beskidzkiego Centrum Medycznego. Gastroskopia w jej wykonaniu to majstersztyk fizyczno-psychologiczny. Jej bardzo ciepły sposób podejścia do pacjenta przed i w trakcie zabiegu pozwalają na znakomite wyciszenie emocji i zniwelowanie stresu. Ponadto, co jest rzadkością u lekarzy - wyprzedzająco, a potem na bieżąco informuje dokładnie o każdym ruchu i mogącym pojawić się dyskomforcie. Działa to na pacjenta bardzo uspokajająco. Emanuje z Niej życzliwość i empatia. Po badaniu szczegółowo omawia jego wynik i udziela porad dotyczących dalszego postępowania. Równą serdecznością wtóruje Pani Doktor jej personel pomocniczy. Bravo!!!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Kochaj Inny

  Lekarz kompetentny, konkretny i uprzejmy, o wysokiej kulturze osobistej, doskonały fachowiec, z ogromnym doświadczeniem. Szczerze polecam!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Myśliwiec Inny

  Lekarz godny zaufania, wszystko super. Rzetelny ,wszystko wytłumaczy jak trzeba prawdziwy fachowiec.
  Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Foniok-Lipska Inny

  Pani dr Lipska to wspaniały lekarz i człowiek. Poza profesjonalizmem w sytuacji dla pacjentki trudnej okazuje wielką empatię i pomoc. Szczerze polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Berezowski Inny

  Świetny okulista. Miły, spokojny, dokładny, zaangażowany. Diagnoza trafna, leczenie skuteczne ( złote ręce - pan doktor operował mi oczy - zaćma). Naprawdę lekarz z powołania gorąco polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Foniok-Lipska Inny

  Pani doktor bardzo miła i konkretna. Zbadała bardzo dokładnie i jako pierwsza (a byłam już u wielu ginekologów) zrobiła badanie piersi co bardzo na plus. Bez problemu zrobiła cytologię i wróciła do leczenia mnie tabletkami na których dobrze się czułam, gdy inna lekarka próbowała mnie na siłę leczyć po swojemu co nie przynosiło żadnych efektów. Osobiście bardzo polecam panią doktor i na pewno do niej wrócę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania